Mord polityczny

Obrazek użytkownika bambi441
Kraj

 Bezpośrednio po aresztowaniu, wszyscy którzy oglądali moment wsiadania Ryszarda C. do radiowozu usłyszeli „na własne uszy” co mówił zamachowiec! „Chciałem zabić Jarosława Kaczyńskiego ale miałem za krótką broń” "nienawidzę wszystkich z PiS-u"!!! grzmiał bandyta.

 Już w kilka godzin po aresztowaniu Ryszard C. przeżył wprost niesamowitą metamorfozę!!! 

 Jerzy Miller szef MSWiA podczas dzisiejszego sprawozdania w sejmie, w swojej POwolnej wypowiedzi przedstawiając szczegółowo zarówno przebieg samego zamachu jak i działania śledcze włącznie z opisem przesłuchania załogi karetki pogotowia odwożącej do szpitala rannego pracownika biura PiS w Łodzi, jak i przygotowania czynione przez zamachowca do tej zbrodni, cytował (lub komentował) „swobodną wypowiedź” zatrzymanego, która była wręcz całkowicie sprzeczna z jego oświadczeniem bezpośrednio po zamachu!!! 

 Pytam się kto i dlaczego go już urobił?! Dlaczego wyPOwiedź Jerzego Millera pomija w sposób bezprecedensowy na tak ważnym forum jakim jest sejm oświadczenie bandyty, że jego celem był Jarosław Kaczyński a jego wrogiem PiS!!!  

 Dlaczego nagle okazuje się, że ten zaciekły i wściekły wróg PiS-u i Jarosława Kaczyńskiego, pod pałacem prezydenckim-zdaniem wygłoszonym przez szefa MSWiA-planował i próbował zabić „jednego z czołowych polityków” nie podając o kogo chodzi? Czy mamy uwierzyć że w domyśle Jerzy Miller próbuje nam zasugerować, że chodzi być może o prezydenta Komorowskiego a nie o Jarosława Kaczyńskiego?!

  Cytowanie w sejmie, przez tak wysokiego rangą ministra w rządzie Donalda Tuska, kolejnej niesprawdzonej bzdury ze „swobodnej wypowiedzi” bandyty, jakoby przed zbrodnią w Łodzi był pod lokalem SLD również w celu przeprowadzenia zamachu na czołowego polityka (w domyśle pewno Grzegorza Napieralskiego czy Ryszarda Kalisza) jest ewidentnym przykładem wpływania na elektorat PO i SLD dla rozmydlenia POprawności politycznej sprawcy!

  Tak jak w tragedii smoleńskiej wypowiedzi bezpośrednich świadków katastrofy w miarę urabiania ich przez odpowiednie służby zmieniały swój ton i sens swoich poprzednich wypowiedzi dochodzących do absurdalnej nieraz sprzeczności tak i teraz przemyślenia ministra oparte na „swobodnej wypowiedzi” urobionego już bandyty są ważniejsze od udokumentowanych na filmie ogólnie znanych i faktycznie wypowiedzianych przez niego tuż po zamachu słów

  Wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego nie będę komentował, bo opierała się ona na faktach dodatkowo popartych ogólnie znanymi, bezkarnymi, gorszącymi i kryminalnymi wydarzeniami jakie miały miejsce w asyście policji na Krakowskim Przedmieściu pod pałacem prezydenckim wobec ludzi modlących się przy krzyżu.

  Zacytowanie przez niego stwierdzenia Ryszarda C. że „jego celem zamachu był Jarosław Kaczyński, tylko miał na to za krótką broń.” było głoszeniem prawdy w oparciu o udowodnione fakty w przeciwieństwie do wystąpienia ministra J. Millera, który opierał swoje PObożne życzenia na „swobodnej wypowiedzi” będącego obecnie pod nadzorem podległych mu służb bandyty.

  Wypowiedź Grzegorza Napieralskiego z SLD skomentuję krótko w zakresie jego stwierdzenia, że to Jarosław Kaczyński jest winny podziału społeczeństwa na dwa obozy i za rozpętanie nienawiści.

  Panie G. Napieralski! Proszę przeczytać mój artykuł: http://www.niepoprawni.pl/blog/2471/panie-posle-njesiolowski 

 Wobec ogromu pańskiej niewiedzy być może po przeczytaniu i przypomnieniu panu tamtych faktów przestanie pan wreszcie pieprzyć farmazony rodem z czasów PRL-u, które jakimś cudem zadomowiły się w pańskim mózgu i w pańskich wypowiedziach, bo przecież sądząc po ilości wiosen jaką pan przeżył na tym świecie, nie mógł pan tego doświadczyć osobiście nawet w przedszkolu! 

 Pański pobożny lament, że mógł pan również paść ofiarą tego zamachowca w lokalu SLD, pod którym rzekomo według informacji szefa MSWiA próbował on zastrzelić "ważnego polityka" z pewnością nie opiera się na ustaleniach z monitoringu waszego lokalu a jest zdecydowanie jednoznacznym dowodem na współpracę PO i SLD w zaciemnianiu tej potwornej zbrodni POlitycznej, bo skąd niby pan wiedział o tym "fakcie" przed wygłoszeniem swojej mowy w sejmie jak nie od tego ministra?

  Jeśli w swoim wybujałym "ego" uważa się pan za "ważnego polityka" mogącego być obiektem tak krwawego i bezwzględnego zamachu to w nadziei, że pański strach spowoduje wyciszenie pańskiej agresji wobec PiS-u nie będę pana z tego błędu wyprowadzał.

  Reasumując: „nihil novi” w POlityce.

  Nawet taka oczywista tragedia jak zbrodnia polityczna w Łodzi jest POżywką dla partyjnych interesów partii rządzącej i to na forum sejmu. 

 A prawda? 

 A Prawda wychodziła kiedyś w Moskwie jako gazeta partyjna KC PZPR i widać, że się do niej coraz bardziej zbliżamy…

 Taka dygresja z tamtych czasów przywieziona wtedy przeze mnie prosto z Rosji. (w 1999 roku) Otóż w ZSRR ukazywały się wówczas dwie główne gazety partyjne „Prawda” i Izwiestja” (nazwy piszę z konieczności fonetycznie) przy czym „izwiestja” w języku rosyjskim oznacza „wiadomość” Każdy obywatel ZSRR łącznie z członkami partii wiedział wówczas, że w „Prawdzie” niet izwiestii a w „Izwiestii” niet prawdy.

  A jaki jest cel zaproszenia Jarosława Kaczyńskiego przez prezydenta Komorowskiego do rozmów, które według marszałka sejmu, rzecznika prezydenta i klubu PO są "nie do odrzucenia" i miałyby się odbyć w celu uspokojenia nastrojów społeczeństwa?

 Osobiście traktuję je jako próbę nieudolnego wyciszenia konfliktu na linii PO - opinia publiczna, polegającego na naturalnym przeciwstawieniu się społeczeństwa agresywnemu działaniu zwolenników PO, polegającemu na bezwzględnej psychologicznej walce z PiS. Jest to kolejna próba złagodzenia napięcia po mordzie Politycznym w Łodzi, którego powód został jednoznacznie przez mordercę określony a który za wszelką cenę i przy użyciu wszelkich dostępnych środków włączając w to sejm, media a nawet prezydenta, obecne władze PO chcą utopić w powodzi domysłów i bzdur.

  Zdecydowana odmowa przyjęcia zaproszenia prezydenta przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, jest moim zdaniem wobec obecnej polityki jaką prowadzi PO po mordzie politycznym w Łodzi całkowicie uzasadniona a jego publicznie przedstawienie powodów dla których to uczynił wystarczająco udokumentowane.

Brak głosów

Komentarze

Pytam się kto i dlaczego go już urobił?! 

Musimy przestać zadawać takie pytania, bo nigdy na nie odpowiedzi nie otrzymamy.

Nie dowiemy się kto bezpośrednio wydał rozkaz uśmiercenia ks.Jerzego Popiełuszki i co miały na celu straszliwe tortury, którym poddano tego męczennika, bo ja nie uwierzę, że była to jedynie próba zwerbowania.

Czy przyszłemu agentowi wyrywa się język?

Nie dowiemy się co wydarzyło się z samolotem Casa z całym dowództwem wojsko powietrznych.Nigdy nie poznamy szczegółów  zamachu pod Smoleńskiem.

Czas zrezygnować z takich pytań, a rzeczy przyjmować jako aksjomaty polegając na swojej percepcji.

 

Pozdrawiam serdecznie

#96354

To pytanie wstawiłem z oczywistych względów zamiast stwierdzenia, bo dla mnie jest oczywiste kto to zrobił, czego dowód znajdzie Pan w treści tego artykułu w części dotyczącej czasu w jakim to nastąpiło i przez jakie służby i komu podległe ( odniesienie do MSWiA)
Całkowicie się zgadzam z treścią i sensem Pańskiej wypowiedzi, bo sądzę że zarówno Pan jak i wielu ludzi (umiejących używać w sposób właściwy niewypranych komórek swojego mózgu) bardzo dobrze wie kto zlecał i na czyje polecenie takie "wydarzenia" miały, mają i przewiduję że niestety nadal będą miały miejsce.
niezależny Poznań

niezależny Poznań

#96367

To pytanie od dwóch dni zadaje Macierewicz: co się działo od chwili zatrzymania Ryszarda C. do jego przesłuchania o godz. 20:00. Dzisiaj w sejmie też nie otrzymał na nie odpowiedzi. Miller odpowie na piśmie.

Cel rozmowy z pałacem, wcześniej określił Nałęcz - wspólne uroczystości pogrzebowe. I tu wychodzi zwykły tchórz z Bronka. Bez przyzwolenia Jarka będzie narażony na gwizdy i buczenie podczas pogrzebu. Zrobi sobie własną ceremonię bo Jarek nie chce mu dać alibi.

#96371

WITOLD: To pół informacji, bowiem handlarzy waluta zawsze kontrolowalo i ustawiało SB.

W kazdej komendzie MO dzialala sekcja Sluzby Bezpieczenstwa , ktora ustawiala prace milicjantów. Nic nie dzialo sie w MO bez wiedzy SB.
Ryszard C. to nie tylko tajny wspólpracownik ale i tzw. cyngiel SB - ckich Szwadronów Śmierci w PRL.
Nawet po negatywnej weryfikacji w 1990 roku , wiekszośc zweryfikowanych była do tego stopnia zweryfikowana, że nie potrafili zaadoptować i egzystować w nowych demokratycznych warunkach.
ten bowiem element ale w ilości szczatkowej wykorzystywalo WSI ( dawna Informacja Wojskowa i WSW ) do tzw. zadan specjalnych.
NAJPRAWDOPODOBNIEJ W CELU LIKWIDACJI ZE SWIATA POLITYCZNEGO OSÓB IM ZAGRAZAJACYCH.

Tajemnicze okoliczności śmierci polityków z roznych partii politycznych, były dzielem tzw. cyngli - czyli platnych ideowych zabójców.
GLOWNYM ROZGRYWAJACYM W GOSPODARCZYCH DZIEDZINACH ZYCIA W III RP , był prezydent Aleksander Kwaśniewski dobrze ustosunkowany z rosyjskimi sluzbami specjalnymi.
Pamietamy ta rywalizację z premierem Leszkiem Millerem w sprawach prywatyzacji ORLENU i innych galęzi naszego przemyslu dla strony rosyjskiej.

Ostra walka dwóch gangsterów , leszka Millera i Aleksandra Kwaśniewskiego o malo co nie skończyla się dla tego pierwszego śmiercią.
PAMIETAMY TEN "WYPADEK" ZE SMIGLOWCEM , gdzie zgineli by wraz z premierem Millerem jego ministrowie.
To zdarzenie zwrocilo uwage dziennikarzy śledczych , ktorzy zdemaskowali autorów tego ZAMACHU. - Że stały ZA TYM Wojskowe Słuzby Informatyczne, dzialajace na zlecenie ROSYJSKIEGO GRU/FSB i kancelarii Aleksandra Kwasniewskigo, KTORY MIAL BYC GWARANTEM zaplanowanych dzialań PUTINA.

Media , pozostajace pod wplywem oficerow WSI , skrzetnie ten temat wyciszyły.
Opozycja natomiast bardzo mocno koncentrowala się na przejęciu wladzy i rywalizowaniu PiS z PO.
PO to taki KOŃ TROJANSKI Wojskowych Sluzb Informacyjnych.
Kierownictwo PO doskonale sobie zdawalo sprawę z roli jaką im nakreslilo WSI.

Wybory parlamentarne i prezydenckie pokrzyzowalo te plany.
Wiele lukratywnych projektów
o kilkuset miliardowej wartości zamrożono.

PiS natomiast w myśl hasŁa " CZYSTEGO PANSTWA " , ZDELEGALIZOWAŁ WSI a komisja weryfikacyjna zdemaskowala powiazania WSI z niektorymi politykami Platformy Obywatelskiej.
Oficerowie WSI nie prożnowali i skutecznie inspirowali afery gospodarcze, wplatując w nie polityków koalicji LPR i Samoobrony - co spowodowalo utrate wiekszości parlamentarnej i w konsekwencji ponowne wybor w 2007 roku.

Zarówno SLD jak i Platforma Obywatelska sa doskonale spenetrowane przez WSI i stad ich stosunek do Prawa i Sprawiedliwości.

Nie sposob nie docenić najwiekszej prostytutki politycznej , jaka niewatpliwie jest PSL i jej lider Waldemar Pawlak - utrzymujacy szemrane , gospodarcze kontakty
ze strona Rosyjską. Stad taka komitywa z J& S ( Jankieliewicz i Smolokowski ) , ktorzy popadli w nielaske z rzadem PUTINA, ale pozostawili schedę Pawlakowi tj. nieduża sieć Stacji Benzynowych na POMORZU.

ZAUWAZAMY duża aktywność oficerow WSI w rzadzie TUSKA od jesieni 2007 roku. LUkratywne interesy sa w polskiej armii, zatem agenci WSI w tym resorcie odbudowuja swoje wplywy, a pomaga im Bronislaw KOmorowski oraz premier Donald TUSK.
Przeciwstawiaja sie ponownemu przyjmowani ich do sluzby w MON , generalowie, ktorzy zgineli w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku.
Styczeń 2008 roku i katastrofa w Mieroslawcu oraz smierc dowodców DWL -tu jest dzielem WSI.
Wszystko ma podloże gospodarcze i plynace z tego apanaże do prywatnych kieszeni.
Poniewaz kancelaria prezydenta Lecha Kaczynskiego oraz wspomniani generalowie, byli przeszkoda w realizacji planów WSI, oponentów zamordowano w Smolensku 10 kwietnia 2010 roku.
Strona Rosyjska, glowny rozgrywajacy , dokonała zaplanowanego mordu na prezydencie i calej delegacji, ktora udawala sie na rocznicowe uroczystości do Katynia 10 kwietnia 2010 roku.

TA WIEDZA Z PEWNOŚCIA DYSPONYJE STRONA POLSKA, GDYZ TRZEBA BYĆ IDIOTA i KRETYNEM ABY NIE UMIEĆ OBSERWOWAĆ i CZYTAĆ tak prymitywnie montowana intrygę.

OBECNE ZDARZENIA MAJA TEN SAM SENS TJ. odwrocić uwage od istoty spraw ważnych za ktore odpowiada zlodziejski i przestepczy, kosmopolityczny rząd Donalda Tuska.
Komorowski, ktory po trupie Lecha Kaczynskiego , wspiąl się na Urzad Prezydenta, pozornie stoi z boku , ale to tylko złudzenie, bo ON JEST AUTOREM i WSPOLWINNYM ZAPLANOWANEGO Z ROSJANAMI MORDU NA PREZYDENCIE LECHU KACZYŃSKIM !

I kiedyś za to zaplaci ON I JEGO POMAGIERZY z MON, BOR i kancelarii premiera !!!!

miro

#96380

konieczne jest referendum w sprawie kary śmierci _________________________________________________________ „Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#96384

Proszę mi wybaczyć, że pozwolę sobie uzupełnienić tę prawdę o mądre łacińskie przysłowie: "nie tylko lecz także..."
Tą drugą częścią prawdy było dotąd zawsze widoczne na wszystkich sztandarach i obecne we wszystkich patriotycznych przysięgach słowo Ojczyzna, które obecna ekipa rządzących współczesnych jej "mieszkańców" próbuje zamienić na słowo "europejczyk" z wyraźnie prowschodnim odcieniem i to na grobach naszych patriotów.
niezależny Poznań

niezależny Poznań

#96396

i jeszcze jedno dot honoru.

"HONOR to jedyna ziemska wartość którą można zabrać do grobu." (W.Łysiak)

#96399

Ryszard Caba to były wieloletni funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa w randze kapitana

Do jakich spraw delegowany był Ryszard Caba w czasach PRL?

– Ryszard Caba rozpracowywał m.in. środowiska opozycyjne w Krakowie w późnych latach PRL. Czytamy o nim w książce “Stan wojenny w Małopolsce” na stronach 329, 331, 356. 18 czerwca 1985 opracował plan działań operacyjnych prowadzonych przeciwko KPN w Krakowie w ramach SOR “Konspiratorzy”.

Według ustaleń policji, Ryszard C., zanim dokonał zbrodniczego czynu, przez cztery dni przebywał w Łodzi. Wszystko wskazuje na to, że bardzo precyzyjnie przygotowywał się do zbrodni. 

– SB szkoliła swoich ludzi w różnych umiejętnościach, także w celnym strzelaniu do ludzi tak, aby zranić, i tak, aby zabić. Czy Ryszard C. to ktoś z ulicy, przypadkowy frustrat, nielubiący PiS? Moim zdaniem, nie. Cała rzecz była zaplanowana, pytanie tylko: cui bono? W czyim interesie była ta śmierć niewinnego człowieka i ciężkie zranienie innego?

_________________________________________________________ „Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#96415

Żydowski morderca sądowy Stefan Michnik: Czułem zadowolenie, wydając wyroki na wrogów…

Stefan Michnik jest ostatnim żyjącym stalinowskim sędzią wojskowym wymienionym w słynnym już Raporcie Komisji Mazura, powołanej w 1956 r. do zbadania odpowiedzialności pracowników Głównego Zarządu Informacji, Naczelnej Prokuratury Wojskowej i Najwyższego Sądu Wojskowego za łamanie prawa w okresie stalinowskim. “Prawnicze” dokonania 27-letniego kapitana, w ocenie komisji, stanowiły podstawę do wyciągnięcia wobec niego konsekwencji służbowych.

http://www.bibula.com/?p=19085

_________________________________________________________ „Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#96417

No proszę, następna która chce się wyręczać katem. Względy higieniczne czy estetyczne? ^^ W tej materii polecam jednak pracę własnoręczną, a nie wyręczanie się płatnymi pachołkami. I gdybyś miała wątpliwości to było powiedziane - nie zabijaj. Ale kto by tam o tym pamiętał, co ? ;)
I dlatego proszę nie wypisuj takich bredni bo godzi to tak w religię jak i w istotę człowieczeństwa (jeśli Wiesz o czym mówię).
W. red

W. red

#96430

Racja.

W. red

W. red

#96424

wyjdzie na to, że wynajęło, opłaciło go ...PiS!
pzdr

antysalon

#96420

były głosy polaków  że , zamiast liści , mają wisieć komuniści , I tego komuchy bali się , a nawet początkowo byli zorganizowani pod względem samoobrony. Ale wałęsa dopomógł kolesiom żeby im włos z głowy nie spadł. Ale jeszcze nic straconego.

#96432

na http://blogmedia24.pl/node/38433
Ryszard Caba inwigilował także środowisko związane z otoczeniem Bogdana Klicha (obecnego ministra obrony) i Bogusława Sonika (obecnego europosła PO). 26 listopada 1985 r. pojawiła się informacja operacyjna, podpisana przez Ryszarda Cabę, a dotycząca tzw. Inicjatywy Obywatelskiej w Obronie Praw Człowieka Przeciw Przemocy, KPN, Małopolskiego Oddziału Liberalno-Demokratycznej Partii "Niepodległość", Ruchu "Wolność i Pokój".

Dziwi tylko zadziwiająco milczący święty spokój PO Sonika i PO Klicha, a może ten badzior z sb ma na nich jakieś swoje esbeckie haki?
Płynie rynsztok ze strupami rozwiniętej kiły przez PRL Donalda Tuska.

miro

#96452

dopuki zyja te czerwone skurwysyny nie bedzie Wolnej Polski! co do komuchow zamiast lisci podoba mi sie to tylko jest napisane....
,,nie sadzcie a nie bedziecie sadzeni,, ale czy te sowieckie gowna dosiegnie w koncu reka sprawiedliwosci???? Czy moze narod powinien sie przebudzic i wymiezyc sprawiedliwosc nie czekajac na Pana Boga???

#96455

...życia. Na dodatek rozwiódł się. Niby wariat, ale nie głupi. Nikt teraz nie może tknąć jego rodziny, ani moralnie, ani finansowo. Jeśli jest prawdą, że ma ostatnie stadium raka, trzy miesiące aresztu i badania psychiatryczne to dla niego pryszcz. Jesteśmy humanitarni, nieprawdaż? Może nawet wyjdzie z aresztu? Zacznie umierać zanim ktokolwiek wymierzy mu karę, o ile oczywiście "sam się nie powiesi". Jak to wariat (co można łatwo załatwić), albo biedny, umierający, zdesperowany człowiek. Winny był, jest i będzie Kaczka.

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#96518