DWIE POLSKI

Obrazek użytkownika ligia10
Kraj

Agresja wladzy  partii  PO  narasta.  Komorowski i Tusk zachowuja sie co raz bezczelniej.  Uwazaja,  ze nie musza sie juz z nikim liczyc.   Spoleczenstwo ich poparlo jeszcze raz w wyborach samorzadowych.  Glowne media wpajaja Polakom slusznosc wyboru.

           Najsmieszniejsze jest  to,  ze ci co stracili  prace,  tez popieraja PO.  Kiedy rozmawialam z takimi ludzmi to odpowiadali mi,  ze w TVN powiedzieli,  ze wkrotce bedzie wiecej pracy.   Super duper glupoty polskiej.  Premier i Prezydent moga robic co chca w Polsce z takimi madralami.  

           Polska byla rzadzona przez komunistow 45 lat.   Mamy juz nastepne pokolenie ktore,  odnosi sie wrazenie,  ze nie wie o tych czasach i chce nowej Polski w stylu putinowskim.   Kiedy prawda o czasach komunistycznych w Polsce dochodzi z roznych stron i wymaga refleksji,  ci nowi mlodzi czesto pierwsze pokolenie urodzone w duzym miescie niewiele rozumie.  Dla nich wazne jest zarabiac pieniadze,  za wszelka cene.

           Kiedy znany felietonista  Michalkiewicz pisze jaki jest rodowod zony  prezydenta Komorowskiego,  ze ona pochodzi z ubeckiej rodziny;  kogo to obchodzi?   Kiedy Komorowski wyskakuje ze swoim internowaniem a z drugiej strony gosci serdecznie tego ktory  go internowal,  Jaruzelskiego;  kogo to obchodzi?  Kiedy Tusk zaciera sprawe katastrofy smolenskiej;  kogo to obchodzi?

            Wiele milionow Polakow nie popiera partii PO,  widzi korupcje i straszne naduzycia jakie robia politycy  tej partii.   Ci Polacy widza niesprawiedliwosc systemu sadowniczego,  prokuratorskiego,  zdradzieckich poslow,  sprzedajnych radnych i.t.d.  

           Powstaje pytanie:  dlaczego politycy PO wygrywaja wybory mimo ze wiele milionow Polakow  widzi patologie wladzy PO,  jej destrukcyjne dzialanie.  Czy ta wiekszosc Polakow ktora glosuje na PO  to sa zli ludzie ktorym nie zalezy na przyszlosci ich dzieci,  ktorzy wyznaja te sama  idee co politycy PO - "po nas chocby potop".? 

           Wyglada na to,  ze ta lepsza czesc spoleczenstwa jest w mniejszosci i jesli nie zrobia duzego wysilku spolecznego na rzecz wlasnego dobra, na rzecz dobra swoich dzieci i wnukow,  to beda zyc karlowarto.

          To straszne jak wiekszosc Polakow dala sie zmanipulowac i upodabnia sie do spoleczenstwa rosyjskiego,  stawiajac na czele Tuska kunktujacego  z Niemcami,  Komorowskiego laczacego sie z Rosjanami.   Sluchajac takich falszywcow jak Nalecz,  Niesiolowski, Schetyna i.t.p.  wiele klamstw i falszerstw wkrada sie w mozgi mlodych Polakow.  Ta wybrana reprezentacja narodu to jest jeden wielki chlam.

          Zblizaja sie swieta Bozego Narodzenia  i jest dobry czas zeby  uznane autorytety czyli  niektorzy biskupi  i profesorowie (np. bp. Ryczan,  prof. Zybertowicz) zaczeli  przemawiac do nas  pieknym,  madrym jezykiem polskim.

Brak głosów

Komentarze

TO CZAS NA LARUM DLA POLSKI i POLAKÓW
CZAS NA OPRZYTOMNIENIE I .... UŚWIADOMIENIE
1/
SYTUACJI KRAJU,

2/
SKALI UNICESTWIENIA UKIERUNKOWANE NA ZAGŁADĘ ,

3/
KONIECZNOŚĆ PRZEBUDZENIA - WSZELKIMI METODAMI
OCZYWIŚCIE PRZY POMOCY / UDZIALE TYCH KTÓRYM
ZALEŻY NA ISTNIENIU NAJJAŚNIEJSZEJ i NAS

Vote up!
0
Vote down!
0

merypol

#116403

Niektórzy biskupi i profesorowie przemawiają przecież przez cały czas. Problem, że są zagłuszani i mało kto słyszy ich głos.

Pozdrawiam
Piotr Franciszek

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr Franciszek

#116404

Kto i gdzie ma zmienić ukierunkowanie emocjonalne ludzi? Dobór informacji i ich naświetlenie są jednakowe ze wszystkich stacji tv. SLD skrytykuje Tuska, ale jeszcze bardziej PiS.

Vote up!
0
Vote down!
0

amica

#116426

Kościół Którym w zasadzie jesteśmy my wyznawcy Boga Jedynego powinien głosić prawdę.  Ta prawda jest tłumiona przez wielu hierarchów powodując coraz większe podziały. Zastanawiające jest to dlaczego to robią, albo na czyje zlecenie starają się nie dopuszczać do głosu księży prawych i patriotów nakładając na nich kary za głoszenie prawdy i to chwili kiedy media polsko języczne prowadzą politykę niszczenia wartości religijnych.Polska zawsze opierała się na czynach i słowach: BÓG HONOR i OJCZYZNA  i tego najbardziej obawiają się wrogowie ojczyzny Obawiają się jedności narodu zjednoczonego pod sztandarami kościoła i my jako kościół musimy tej prawdy bronić i potępiać tych którzy stawiają zapory tej prawdzie.

 Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#116425

Po coś ITI kupiło Tygodnik Powszechny. Obowiązująca tam wykładnia, to tradycyjny kościół jest PiSowski, Radio Maryja to ciemnota i antysemityzm, kto nie kocha Jaruzelskiego kieruje się nienawiścia więc nie jest dobrym katolikiem, PiS to endecja, tvp za PiS była partyjna a teraz jest wolna i demokratyczna itp. Nie da się walczyć ze schematami

Vote up!
0
Vote down!
0

amica

#116428

 Nie czytam inie popieram takich bzdur jak piszesz  nie jestem członkiem PIS-u. Jestem indywidualnym obrońcą wiary OJCZYZNY i prawdy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#116435

To fakt, że rząd staje się coraz bardziej agresywny. PO posiada całość władzy i chyba to powoduje, że przestaje się liczyć ze społeczeństwem, którego większość, z tych co biorą udział w wyborach, jak stado baranów głosuje na nich w wyborach. Taka bezmyślność ludzka ośmiela do coraz bardziej radykalnych działań. Jeszcze trochę a pojawią się na ulicach armatki wodne i oddziały uzbrojone po zęby do rozpraszania manifestacji. To tylko kwestia czasu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#116508

Dzisiaj w Polsce, by zrobić porządek ze zdrajcami, demokracji prawdopodobnie to napewno za mało??? Dla myślących!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#116525

Myślę ,że przyjdzie taki kryzys, że nawet "młodzi dobrze
wykształceni z dużych miast" przyjdą po rozum do głowy

Z drugiej strony Niemcy byli z Hitlerem do końca.

Kazek

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazek

#116559