Wszystkie ofiary Katastrofy Smoleńskiej należy ekshumować.

Obrazek użytkownika JAdaX
Kraj

 

 

We środę wieczorem zasiadłem w domu przed komputerem i zerkając w kilka portali chciałem sprawdzić jakie nowe informacje pojawiły się w Internecie w związku z „zadymą” spowodowaną artykułem Cezarego Gmyza w Rzeczpospolitej. Wśród miejsc, które odwiedzałem znalazł się nowy ekran. Rzadko tam ostatnio zaglądam, ze względu na fakt, iż portal ten pewnie nie tylko mnie się jakoś dziwnie kojarzy ze służbami. Ale mniejsza z tym. Chciałem sprawdzić czy i tam sprawa publikacji Rzepy jest gorąco komentowana. Przypadkiem trafiłem na notkę Łażącego Łazarza „Jest wiele zamienionych ciał w trumnach”.

W materiale tym red nacz NE potwierdza, że teza blogera Demostenesa, iż "rzadko które ciało było włożone do właściwej trumny" może być prawdziwa.

]]>http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/78433,jest-wiele-zamienionych-cial-w-trumnach]]>

W dniu 26.10 Demostenes opublikował szokujący artykuł pod tytułem "Rosjanie umieszczali ciała w trumnach w sposób przypadkowy". ]]>http://demostenes.nowyekran.pl/post/77932,rosjanie-umieszczali-ciala-w-trumnach-w-sposob-przypadkowy]]>

Polecam i ten tekst. Będzie pomocny w zrozumieniu tezy, którą stawiam w swojej notce, zawartej w jej temacie: wszystkie pozostałe ofiary Katastrofy Smoleńskiej powinny być ekshumowane.

 

Z analizy materiału blogera Demostenesa i ŁŁ wynika makabryczny wniosek, że zgodnie z opisem rozmówcy Demostenesa w Rosji:

„gdy już wszyscy wiedzieli, że w Polsce trumny nie będą otwierane to umieszczaliśmy na nich tabliczki w sposób przypadkowy. Było przekazane po 2, 4, 6 tabliczek na trumny, w zależności od pomieszczenia w którym stały i nikt sie nie przejmował, że nie ma wiedzy, która tabliczka do której trumny. A najmniej wasi urzędnicy, którzy przy tym byli. Jeśli sobie zrobicie ekshumację to się przekonacie, że rzadko które ciało było włożone do właściwej trumny.”

 

W tym krótkim stwierdzeniu powyżej kryje się sedno sprawy, które spowodowało, że zacząłem myśleć i analizować informacje zawarte w notce źródłowej Demostenesa jak i Łażącego Łazarza oraz oficjalne informacje które pojawiały się po ostatnich ekshumacjach ofiar katastrofy.

Jakie są wnioski z tej analizy?

Takie, które wymagają jeszcze dodatkowego sprawdzenia.

Ja sam nie mam dostępu do odpowiednich źródeł i materiałów tzw. „śledztwa smoleńskiego” więc nie jestem w stanie ich sprawdzić.

Mam jedynie nadzieję, że swoim wpisem spowoduję, to że odpowiednie osoby, które będą mogły zweryfikować stawianą przeze mnie tezę zrobią to i podzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami, wnioskami czy tez dowodami na słuszność tej tezy.

Punktem wyjścia do mojej analizy były informacje mówiące o tym, że tabliczki do trumien oraz same trumny ze zwłokami ofiar i wszelkie działania związane z ich oznaczeniami wynikały z faktu umieszczenia w określonym pomieszczeniu, w którym znajdowało się 2, 4 lub 6 trumien i zwłok Ś.P. delegatów na Rocznicowe Uroczystości Katyńskie.

Zatem pomyłki w oznaczeniach trumien i zwłok mogły mieć miejsce, zgodnie z informacjami z notki Demostenesa, potwierdzonymi wstępnym „śledztwem” i wnioskami NE, w ramach pomieszczeń i określonej liczby kombinacji zamian ciał spoczywających w trumnach.

Czy przypadkiem ciało Ś.P. Anny Walentynowicz i zamienione w trumnach zwłoki Ś.P. Teresy Walewskiej-Przyjałkowskiej

Informacje chociażby tu

]]>http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/zamieniono-zwloki-anny-walentynowicz-i-teresy-walewskiej-przyjalkowskiej-npw-potwierdza-doszlo-do-za_281261.html]]>

oraz sprawne działania NPW nie wynikały z faktu, iż obie ofiary znalazły się w jednym pomieszczeniu w którym było tylko dwie trumny do złożenia ofiar katastrofy?

 

A jak było w przypadku Ś.P. ostatniego prezydenta RP na uchodźtwie Ryszarda Kaczorowskiego?

 

Tu już nie widać w działaniach NPW dotyczących rozpoznania zamiany ciał tak jednoznacznych wniosków i brak jest jakiejkolwiek informacji z kim zamieniono zwłoki Pana Prezydenta.

 

Podstawowe pytanie: dlaczego?

 

W związku z powyższym formułuję tezę, że NPW na podstawie dokumentacji jaką dostała z Rosji, była w stanie wytypować miejsce, gdzie z dużym prawdopodobieństwem mogą się znajdować zwłoki Prezydenta Kaczorowskiego, aczkolwiek NPW równie dobrze mogła zagrać w ruletkę, gdyby nie trafiła na właściwe zwłoki. Załóżmy, że dobrze wytypowano. W ekshumowanym grobie znaleziono zwłoki Ś.P. Pana Prezydenta. Kto zatem spoczął w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie? Dlaczego prokuratura nie ujawnia kogo zwłoki zamieniono ze zwłokami Ś.P. Ryszarda Kaczorowskiego? Czy nie stało się tak, że nie zgadza się osoba, której zwłoki złożono w Świątyni z danymi jakie powinni mieć panowie prokuratorzy? Czy to dlatego zapowiadają dalsze ekshumacje, żeby znaleźć właściwe zwłoki? Jeśli mają z tym problem to muszą jeszcze przeprowadzić co najmniej jedną ekshumację. Będzie to możliwe pod warunkiem, ze zwłoki Ś.P. Prezydenta Kaczorowskiego znalazły się w Moskwie w pomieszczeniu gdzie było tylko cztery trumny, w których umieszczano zwłoki. Jeśli na nieszczęście prokuratorów zwłoki Prezydenta Kaczorowskiego znalazły się w pomieszczeniu gdzie było 6 trumien to NPW będzie dalej miała kłopot. Jeśli będą mieli tzw. farta to może po kolejnej ekshumacji będą pewni, kto spoczął w tych trumnach. Jeśli nie to liczba ekshumacji wzrośnie do kolejnych dwóch. Nie chcę już nawet myśleć o kolejnych przypadkach zamian zwłok ale takie myśli powracają i będą powracać do chwili, gdy ta sprawa nie zostanie wyjaśniona.

Niestety jest to porażające, przygnębiające i nieludzkie ale ktoś powinien się temu przyjrzeć, zajrzeć w dokumenty śledztwa i przeprowadzić stosowną analizę.

P.S.

Pomimo swoich przemyśleń, nie byłem w stanie we środę, przed 1 listopada przed dniem Wszystkich Świętych umieścić tego materiału.

W czwartek razem z całą swoją rodziną: żoną, córką i synem byliśmy na cmentarzu na grobach naszych najbliższych. My wiemy, kto w tych grobach spoczywa.

Współczuję i łączę się w żalu i smutku z wszystkimi tymi, którzy nie są pewni, czy ich bliscy są w grobach przy których się modlą, ustawiają znicze, wieńce i kwiaty w dowód pamięci o tych którzy odeszli.

Ale też mam nadzieję, że Zespół Parlamentarny i pełnomocnicy ofiar czy też ich najbliżsi posiadają odpowiednie możliwości i sprawdzą prawdziwość stawianej przeze mnie tezy.

 

Źródła:

]]>http://demostenes.nowyekran.pl/post/77932,rosjanie-umieszczali-ciala-w-trumnach-w-sposob-przypadkowy]]>

]]>http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/78433,jest-wiele-zamienionych-cial-w-trumnach]]>

]]>http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/zamieniono-zwloki-anny-walentynowicz-i-teresy-walewskiej-przyjalkowskiej-npw-potwierdza-doszlo-do-za_281261.html]]>

 

Notka opublikowana na:

]]>http://jadaxowy.blogspot.com/2012/11/wszystkie-pozostae-ofiary-katastrofy.html]]>

Brak głosów

Komentarze

Prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw, ale dla wykonawców zamachu lepiej później niż prędzej. Zamiana ciał sprawia nam wiele roboty z rozwikłaniem zagadki. Im daje czas na wykonanie dalszego planu. Przecież zamach nie jest celem. Zamach jest krokiem do jego osiągnięcia.

---------------------------------------------------

"Współczesna demokracja to orgia zdrajców." Fernando Pessoa

rumjal

#303334

Od samego początku grają na zwłokę i "zmęczenie materiału", zohydzenie tematu Smoleńska i zamachu w zaprzyjaźnionych mediach wszelkiej maści z udziałem komisji Millera i jak widać również NPW czy "niezależnego prokuratora generalnego. Czy i jaki mają ten dalszy plan?
Stwierdzasz, że zamach był jedynie środkiem do celu.
To postawmy kolejne pytanie - jakie Oni sobie stawiają cele?
Najbliższe miesiące pokażą, ponieważ rozsypuje się w proch ( a może trotyl) ich "cudowna narracja"

Pozdrawiam
JAdaX

JAdaX

#303339

Takich akcji nikt nie improwizuje. Pytanie brzmi: W jakim stopniu został wykonany i ile zostało do końca pierwszego etapu. Celu można się domyślać. Przechwycenie sterowania państwem i użycie go jako wpływu w Europie, politycznego i ekonomicznego i/lub wyeliminowanie niezawisłego rządu blokującego wpływy dotychczasowe. Gra musi się toczyć o wielką stawkę. Dla małej nikt nie bije taką kartą. Jeżeli tego planu nie zablokujemy straty będą ogromne. Narracja zostanie wymyślona nowa. Od tego siedzi armia propagandzistów. Agentura swoje zrobi. Coraz to nowe śpiochy GRU/KGB/STASI/SB/WSI się ujawniają. Blumsztajn, Kopacz, Nowicka i progenitura z "Krytyki", Palikot, Bęgowski (czyli Grodzka - chciałbym widzieć te obcięte jaja), Nałęcz i cała plejada innych którzy kiedyś zostali "pokwitowani" jako zasoby i już się "tamtym" nie wywiną. Nie wiemy kto steruje WSI. Teść Tuska był dowódcą floty pomocniczej w 1981. To on komandor Sochacki, miał w gestii motorówkę podrzucającą Wałęsę ponownie do stoczni. Tracimy państwo i znikają ludzie. To część planu.

Pozdrawiam również.

Przepraszam za chaos w wypowiedzi, myśli się kłębią.

----------------------------------------------------

"Współczesna demokracja to orgia zdrajców." Fernando Pessoa

rumjal

#303356

z urzędu po przybyciu do Polski !

Tu nie ma wytłumaczenia, że np. prokurator generalny RP Seremet "nie jest zapoznany z taką procedurą".
Tu nie ma znaczenia, że naczelny prokurator wojskowy Parulski czy inny Artymiak nie uważa tego za obowiązkowe bo np. "Rosjanie nie dostarczyli coś tam coś tam".
To nie ma znaczenia - obowiązek sekcji po przybyciu ciał do Polski był. Wszystkich.
I tego obowiązku żaden z wyżej wymienionych dupków nie wypełnił choć w ich obowiązku to było.

Nadużyli swych obowiązków korzystając z niewiedzy obywateli, którym do dziś próbują wciskać kit, że np. raz zalutowanego pojemnika ze zwłokami nie należy odpieczętowywać. To jest zdrada ! Bo przepisy nawet w przypadku podejrzenia zgonu danej osoby w obcym państwie na skutek ostrej choroby zakaźnej nie zabraniają otworzenia trumny jeśli jest wszczęte śledztwo. Jedynie wskazują na podjęcie wyższych środków ostrożności podczas otwierania pojemnika i czynności sekcyjnych na potrzeby tegoż śledztwa.

W przypadku zgonu urzędującej głowy państwa (!!!) w niejasnych okolicznościach na terenie obcego państwa tym bardziej obowiązkowym jest dokonanie szczegółowej sekcji zwłok na miejscu. I tego tym sqrwysynom nie można darować bo to było celowe działanie na szkodę polskiej racji stanu.
Na ten temat nie ma dyskusji - Seremet, Parulski i jego następca niech przestaną robić Polaków w balona !

Nie może tak być, że podczas odbywającej się procesowej sekcji zwłok prokurator pytaniem "A po co to ?" uchyla się od zlecenia badań znalezionego w sekcjonowanym ciele ciała obcego. Przecież to jest normalnie kryminał żeby funkcjonariusz państwowy podczas państwowego śledztwa takie jaja sobie robił.

Ja mam nadzieję, że wolna Polska każe im za to zapłacić najwyższą z przewidzianych KK cen. I pozbawi ich prawa wykonywania zawodu dożywotnio.
Kible im myć na dworcach, a nie sprawować urząd prokuratorski !

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#303360

Tak pełna racja. Za to kiedyś odpowiedzą.
JAdaX

JAdaX

#304618

Athina

 zaprezentował kolejne zdjęcia ofiar.........kim jest ten człowiek ?????zamieszcza drastyczne zdjęcia i deklaruje współczucie dla rodzini głosi na pohybel mordercom - gabinet luster....

 

Athina

#304632