Trzy razy tak!

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
BlogPremier Donald Tusk ma za sobą pracowity rok – lider Platformy Obywatelskiej aż trzy razy głosował w Sejmie – trzy razy za.

 

Wstyd? Skądże! Pan premier nie ma przecież czasu na drobiazgi. On myśli. W oknach jego gabinetu światło pali się do późnej nocy. Strateg PO pracuje nad tym, by Polska stała się silnym państwem, respektowanym przez cały świat. A zaczym to, za czym, głosował

 

pan premier?

 

Reporter radia TOK FM liczył i policzył: za wyborem Grzegorza Schetyny na Marszałka Sejmu, nad uzupełnieniem porządku dziennego o wybór prezesa NBP i za wyborem na tegoż Marka Belki. A pozostałe głosowania? To pryszcz – było ich tylko 1229!

 

http://www.youtube.com/watch?v=F7m6gsN6LaE

 

 

Post scriptum: pan premier nie ma czasu na bywanie w Sejmie, bo pracuje nad swym wizerunkiem, a zatem milsza mu jest demokracja(?) medialna, niż parlamentarna. I piłka. Liczą się sondaże i wojaże. Tertium non datur.

 

Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

Proszę Państwa, nie wiem, ki czort, ale wspis wygląda makabrycznie. Napisałem do admina, może coś poradzi.

Przepraszam Państwa za formę,

podrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#91545

Nie wazne, wazna informacja o pracowitosci i ustalonymi priorytetami zajec Pana Premiera! Mam nadzieje, ze nie bedzie wyjasniac, ze to Jaroslaw Kaczynski uniemozliwial mu udzial w obradach i glosowaniach! Ale moze podpowiadam wlasnie wytlumaczenie???

Vote up!
0
Vote down!
0
#92014

Jan Bogatko

...oczywiście za wszystko odpowiada p. Kaczyński. Pan premier nieustannie myśli o szefie opozycji i nie ma czasu na inne zajęcia,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#101756