PJN w TVN

Obrazek użytkownika foros
Kraj

 PJN zawszłaszcza, zagarnia elektorat PO, komentował program nowej partii ekspert TVN dr Maliszewski podczas przemówienia Pawła Poncyliusza. Nie ma nowych pomysłów, może jej się uda, a może nie - kontynuował. 

To wirtualna, partia zdrajców, ideologicznie podobna do PiS, uprawia nekromarketing, wtórował mu inny ekspert politycznego marketingu Gałązka.
6% poparcia w sondażu Homo Homini kontrowane było natychmiast wypowiedzią Lecha Wałęsy o poparciu rzędu 3%.
Przerwane przemównie Poncyliusza, brak transmisji przemówienia Sośnierza o służbie zdrowia, informacje o organizacyjnym niedowładzie 
Jakoś najlepsza telewizja informacyjna w Polsce, dotąd motor napędowy PJN, wyraźniej reorientuje swoje wirniki. Tym bardziej, jeśli porówna się to z relacjami o debiucie partii Palikota.
Cóż zresztą się dziwić? Tak niewiele złych słów dziś padło o Jarosławie Kaczyńskim, a tak wiele o nieudolności Donalda Tuska. Jak długo władze TVN zdzierżą takie brewerie?
 
A sama partia i jej program? Sądzę, że jest to po prostu skutecznie ignorowany przez media program społeczno - gospodarczy PiS, ale podany w formie zarezerwowanej dotąd dla PO. 
Wyróżniało sie przemówinie szefowej partii p. Kluzik, naprawdę bardzo dobre (sądzę iż autorstwa dr Migalskiego), cóż skoro odczytane, nie wygłoszone?
Zamysł może był i dobry, mówić szybko, dynamicznie, po młodzieżowemu, tak jak dr Migalski doskonale potrafi, jednak pani Kluzik jeszcze nie. Trzeba na przykład dać ludziom czas na oklaski, a nie mówić w ich trakcie. Widać, że pani Joanna jeszcze nie czuje tłumu, a może doradcy nie "przetarli" jeszcze swoich koncepcji z reakcjami zwolenników. 
 
Ciekaw jestem dalszych losów tego ugrupowania, i nie dziwię się, że chce jak najszybszych wyborów. 
Brak głosów

Komentarze

Zmiana akcentów wywołuje sraczke w pełowiżnie ?

6%- nie jest zbiórką z kosza Pisu.?

Falujący elektorat - młodych wykształconych!

Jak się to robi .
http://niepoprawni.pl/content/mam-talent-donal-tusk

#115341

Zostanie kanapa w piwnicy.
Pozdrowienia
zib1

Pozdrowienia
zib1

#115354

Ława oskarżonych-

#115356

Następnie wyrok skazujący. I stryczek dla tych zbrodniarzy.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#115459

Już z tego powodu nie wróżę powodzenia takiemu czemuś.
Jakubiak jest żenująca. Duka, czyta bardziej niż mówi - co to ma być? Casting do "mam talent"?
Życie religijne było tym dzięki czemu Polska rozwijała się po 89 roku???
Ludzie chcą żyć w rodzinie i ludzie chcą mieć dzieci???
Polacy są inkubatorem energii???
Gościówa wymiata :)

Remek

#115395

 Kozakami kadze- koza kamikadze ...Koza nostra - Naostrodamuś, czy kozi ostracyzm ? 

#115480

Więcej o p.Jakubiak dowiesz się z ostatnich Rozmów niedokończonych w Radiu Maryja,w których gościem był prof.Jerzy Robert Nowak.Ta pani nie wzięła się znikąd.Polecam!Polecam odsłuchać całość!

#115542

To wszystko jednak trochę gdybanie, natomiast mamy też kilka dokumentów na papierze. Po pierwsze - skład zespołu sejmowego ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej. Zespół ten liczy 158 posłów, z których wszyscy, z wyjątkiem jednego, należą do Prawa i Sprawiedliwości. Klub parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości liczy natomiast 162 posłów i 39 senatorów. W zespole mamy odpowiednio 28 senatorów i 125 posłów. Nie znajdziemy w nim więc 11 senatorów i, na tym się skupimy, 37 posłów. 4 z nich to dawni posłowie Polski Plus (jeden należy do zespołu, choć aż dziw, że nie jest to Jerzy Polaczek, trudno jednak temu ostatniemu zarzucić brak zainteresowania sprawą). W zespole nie ma Jarosława Kaczyńskiego, a także dwóch innych osób ze ścisłego kierownictwa partii - Brudzińskiego i Lipińskiego - to jednak zupełnie zrozumiałe. Kilka innych nazwisk specjalnie się w mediach nie przewijało, jednak kilka - wręcz przeciwnie. Ostatnio wszędzie ich pełno. Nie znajdziemy więc w komisji Elżbiety Jakubiak, Joanny Kluzik-Rostkowskiej, Jana Ołdakowskiego, Pawła Poncyliusza, nie znajdziemy też wymienianego ostatnio razem z nimi Adama Hofmana ani Leny Dąbkowskiej-Cichockiej, żony Marka Cichockiego. Może ktoś kompetentny wie, gdzie skutek, a gdzie przyczyna? Zespół powołano w lipcu, zaraz po wyborach prezydenckich, gdy jeszcze nie mówiło się o odejściu z PiS liberałów. Czy jedyną przyczyną był ich zbyt emocjonalny stosunek do nieżyjącego prezydenta? Czy wreszcie tylko ten emocjonalny stosunek każe profesorowi Cichockiemu pisać, że "PiS nie jest partią (i nigdy nie było) Lecha Kaczyńskiego."? Czy profesor zapomniał, że Lech Kaczyński był nie tylko honorowym prezesem tej partii, lecz również prezesem jak najbardziej realnym, w latach 2001 - 2003. Czy ktoś tu się aby nie zagalopował? http://teologiapolityczna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3485&Itemid=113#

Obibok na własny koszt

#115399

A mnie staremu przypomina się równie wirtualna formacja FJN. :P

#115424

przez analogie-
PJN znajdzie elektorat .

#115425

Prąd Jedności Narodowej - to mi się POdoba.Stare prąci w nowy froncie,też dobre haslo wybiórcze-jak dla nich.
Pozdrowienia
zib1

Pozdrowienia
zib1

#115431

A to dobre .
Bo gubienie i wytracanie to tradycyja w działaniu tzw. prawicy.
I kto się pochyli nad zapomnianymi ten, zbierze trupe .

Że cyrkową ?

Efekt się liczy http://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Partia_Przyjaci%C3%B3%C5%82_Piwa

#115437

Nie mam sensownego powodu by krytykować tą inicjatywie .... A jednocześnie chciałbym zapytać wszystkich nieufnych którzy w tej małej partyjce widzą agenturę i śmiertelne zagorzenie dla ojczyzny ;)... Z kim PIS powinien wejść w koalicje jeśli otrzyma dobry wynik w nadchodzących wyborach ???? PO ? SLD? PSL? Bo chyba nikt nie jest aż tak naiwny by sadzić ze PIS weźmie wszystko ;)))) Dodam ze od paru lat cała moja rodzina głosuje tylko na Prawo I sprawiedliwość !

#115449

Etatowy koalicjant ... w sumie przyszło mi teraz do głowy by przyjrzeć się PSL-owi dokładniej...
PS. Gdy klikając po kanałach TV pewnego dnia zobaczyłem panią Poncyljusz poprawiającą makijaż w swojej łazience to wymiękłem ...

#115453

Jak PSL się sam załapie do sejmu bo takiego koalicyjnego włażenia w cztery litery to raczej w IIIRP nie było :)

#115454

Akcja powinna iść w kierunku rozwałki PO i PSL-

To Pawlaki dają mandat zdrajcy.

Myśle. czas na ruch "obrotowy" koło marca.
czy ludki załapią się na takie manewry?

PJN nie jest wrogiem .

Ściek, szykując lądowisko- wspiera.
Z tego bagna muszą brać garściami.

#115456

Z SLD, z PO i z PiS-em też. Dla nich najważniejsze jest koryto. Należy z całych sił unikać koalicji z chamami, którzy Polskę traktują jak dojną krowę. Niestety trzy ostatnie lata dojenia naszej ojczyzny (Tusk pozwala swoim, musi więc pozwolić i koalicjantom) wzbogaciło PSL i wzmocniło jego pozycję.

#115469

Tak,łocywiście,tylko trzeba zabrać telefon Misiowi,bo wiesz,szefostwo PiS nic nie robi,tylko do niego dzwoni.

#115466

Pozostał niecały rok do wyborów parlamentarnych. Najwyższy czas zacząć przejmować elektorat centrowy (PO). Widać wyraźnie, że wcześniejsze przesunięcie PiS-u na prawo miało na celu zrobienie miejsca dla PJN. Elektorat Prawa i Sprawiedliwości jest twardy i nie do ruszenia. Wiadomo, że PJN poprą zwolennicy PO, którzy mają dość kłamstw ws. zamachu smoleńskiego i pogarszającej się sytuacji gospodarczej. Dlatego życzę tej inicjatywie powodzenia w przejmowaniu elektoratu PO.

#115463

Morozowski będzie promował Kamińskiego i lansował go w TVN nawet z powódów osobistych. O ile dobrze pamietam jest Ojcem Chrzestnym jednej z córek Michała Kamińskiego.

Tak mi się przypomniało
 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#115465

Sugerujesz.
Klecą lądowisko dla pogrobowców peło?

Marcinkiewicz w wianie Pań -

Chyba dość zabawy z "ikonostatem"
Ta karuzela nie wytrzyma.

#115468

Tvn jakby lekko promuje PJN ale myślę nie tylko z powodu przyjaźni z Morozowskiego z Kamińskim ale linia programowa ITI poprze wszystko tylko nie PIS ! Ich zadaniem jest wykończyć Kaczyńskiego a ze przy okazji tego grillowania PJN się trochę ogrzeje to inna para kaloszy .

#115470

pod warunkiem.
Gdy się już zorientują jak PO traci na rzecz "Pań" -
Jeśli dalej będą promować - znaczy układ jest .

Co mogli ugryżć pisowi to ugryżli .
Gęba przyklejona- aktualnie pilnują kleju .

Trudno jest ominąć bieżące problemy i dalej pluć na tych co byli.

#115474

Kozak maślak potocznie o typowych osiedlowych dresikach (kozakach) lub stosowany do konwersacji w sensie podkreślenia zajebistości osoby chwalącej się.

#115475

Zajebista rekomendacja.Gratulacje.

#115476

sami mało co robią .
Za przykład (troszkę jak w PIS)
http://www.facebook.com/pages/Polska-jest-najwazniejsza-Joanna-Kluzik-Rostkowska-TAK-Popieram/162590627114401?v=app_2373072738#!/pages/Polska-jest-najwazniejsza-Joanna-Kluzik-Rostkowska-TAK-Popieram/162590627114401?v=wall

"strona w budowie"- :))))))))))))))))

#115484

W ogóle nie jestem zaskoczony.Ale dzięki.

#115491

popłyną na tej fali?
Aktualnie "Strukturalni pisowcy" głoszą prawdę o strukturach.
Co do wypowiedzi innych partyji-ryji - głos ten sam.

#115493

To karta bita.

#115497

Asy z królami w boju na noże -

W szachach ?

#115498

Z nimi?W "chińczyka" raczej.

#115501

Uchowaj Boże przed ta "kawiorową socjalistką" - jak Luzik-Rostkowską nazwała Zyta Gilowska

Jerzy Zerbe

#115554