W Rosji protesty przeciw telewizji, u nas za

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

Dziś Moskwie policja rozgoniła 500 osobową demonstrację pod wieżą telewizyjną w Ostankino. Aresztowano 100 osób. W tym liderów opozycji Udalcowa i Niemcowa.
W Petersburgu było spokojniej. Pod drzwiami siedziby tej telewizji złożono telewizory, z nalepionymi logami NTV. Organizatorzy zrobili to, bo nie mogą więcej oglądać tej telewizji.
„My zostawiliśmy NTV ich 30 srebrników, za które sprzedali zaufanie publiczności i reputację, na którą pracowali wiele lat.”
Aresztowano też protestujących opozycjonistów w Kazaniu i Moskwie.

U nas dziś przeprowadzono demonstracje w obronie wolnych mediów,telewizji Trwam. 20 tys osób było w Gdańsku, 15 tys w Lublinie, a telewizje milczą, albo pokazują max 50 osób w jednym ujęciu, jak TVP1. Znacznie dłuższy materiał poświęcono jakiejś dziwnej, niewielkiej demonstracji gdzieś daleko. Wg dziennika TVP 1 „w dzisiejszych protestach wzięło udział kilkanaście tysięcy ludzi.” I tak lepiej jak w sprawie historycznego wyjazdu na Węgry, na który jest chyba całkowite embargo.

Fotografia i inf:
http://www.kasparov.ru/material.php?id=4F65E2FCD2724

Brak głosów

Komentarze

Posługują się metodami typowymi dla PRL-u, jakby nie wiedzieli że są teraz alternatywne źródła informacji. Oni się chyba wyzbyli inteligencji.

Vote up!
0
Vote down!
0
#236856

Na nas to nie działa ale dzienniki ogląda kilkanaście milionów ludzi, z których połowa nie wie co to net, a na pewno prawicowe portale.

Vote up!
0
Vote down!
0
#236871

"I tak lepiej jak w sprawie historycznego wyjazdu na Węgry, na który jest chyba całkowite embargo."
Znaczy że Urząd Kontroli Prasy... na Mysiej 2 jest nadal czynny? Od kiedy? Chyba nigdy nie był tak naprawdę zamknięty, może był tylko remont lokalu?

Vote up!
0
Vote down!
0
#236915

Ja czekam aż nadejdzie dzień, w którym gołymi rękami będziemy wyciągać z tych "luksusowych nor" tych zaprzanych kłamców dziennikarskich i lizusowych celebrytów. Dzień ten nastąpi a surowść kary, tylko sam Pan Bóg  może znać.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#237032