Protesty w Londynie przeciw antypolskiej propagandzie

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

W niemieckim filmie „Nasze matki, nasi ojcowie” jest kilka typów czarnych charakterów. Oficer SD, zabijający małą dziewczynkę i paru jemu podobnych nazistów, Ukraińcy pędzący Żydów, szef oddziału AK, zatrzaskujący wagon z ludźmi w pasiakach, w domyśle Żydami, polscy chłopi. No i biedni, niewinni, wkręceni w wojnę młodzi bohaterowie, choć to właśnie młodzież przerobiona przez obowiązkowe od 1933 Hitlerjugend i propagandę Goebbesa, której pogrobowcem jest ten film, była najgorsza. Bardziej już starsi, wychowani w Republice Weimarskiej, mieli do tego dystans.
To cwane fałszowanie historii w łatwo jak Cyklon B przenikającej formie dotrze do ludzi w 60ciu krajach świata, po to je zrobiono. Od lat w ten sposób psuje się nam opinię na całym świecie. To nam bardzo szkodzi, nie zdajecie sobie sprawy nawet jak bardzo ale to na własnej skórze poczujecie. Dlaczego to tak wygląda dość dobrze tłumaczy zlinkowany artykuł Janusza Dobosza.
Zachęcam wszystkich Polaków do udziału w zainicjowanej przez Patrie Fidelis wtorkowej i niedzielnej przez PogLond, a wspartych przez inne polskie organizacje akcji protestu.

Więcej informacji o protestach:
1 IX
https://www.facebook.com/events/226564660828328/
3 IX
https://www.facebook.com/events/435199123261633/

Janusz Dobosz
http://gazetaobywatelska.info/news/show/1321

http://niepoprawni.pl/blog/2334/czy-nazi-matki-sa-dzielem-niemieckich-sluzb
http://niepoprawni.pl/blog/2334/nazi-ojcowie-nazi-matki

Brak głosów