Ameryka wszczyna wojne na swiecie !? Warto przeczytac!!!

Obrazek użytkownika Archiwum X
Świat

Amerykanie zamykają ambasady na całym świecie!

Ameryka ostrzegła w piątek swych obywateli przed podróżowaniem na całym świecie w związku z utrzymującym się zagrożeniem "atakami terrorystycznymi", szczególnie na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

Ameryka zamknęła  21 ambasad bądź konsulatów!

Nieczynne będą ambasady w Afganistanie, Arabii Saudyjskiej, Bangladeszu, Egipcie, Iraku, Jemenie, Libii i Sudanie.

Czyżby wojna? Żydo-Ameryka chce zaatakować świat?

Ameryka to wlasnosc Izraela

cytat:

"Za każdym razem robimy coś, co mi powiedzieć, Ameryka zrobi to i zrobi to. . . Chcę ci coś powiedzieć bardzo jasno: Nie martwcie się o amerykańską presje na Izrael. To my, Żydzi, kontrolujemy Amerykę, i Amerykanie to wiedzą "

 

Brak głosów

Komentarze

...uznali, że już najwyższy czas. Wojna u nas trwa już dawno, bo teraz wojna to rozbijanie przez tzw elity /żydowskie, rosyjskie i niemieckie/ sposobu naszego myślenia. Agresję i okupację prowadzi się nie na obszarze naszego kraju, ale na obszarze naszej swiadomości. Jeżeli okupant zawładnął nasza świadomością, nie musi wkraczać zbrojnie do naszego kraju. Zaczęło się z rynku reklamy, masowej, globalnej, gwałceniem naszej wolności, w sferze świadomościowej, jeżeli chodzi o komercje reklamowa a przeniosło się na grunt sprzedaży idei politycznych... i zrobienie z nas zwyczajnych niewolników systemu globalnego/ żydowskiego/...

zimny drań
 

#373565

zimny drań
 

#373563

To zamknięcie, do którego linkujesz, oznacza tyle, że w niedzielę nie będą czynne normalnie w tym dniu otwarte ambasady USA w różnych krajach.
Faktycznie, sygnał do wojny w ten sposób dają...

#373584

Wśród najwyższych ranga żołnierzy w USA przeprowadzono ankietę, czy będą oni w stanie strzelać do obywateli Amerykańskich. Ci co tego nie podpisali musieli odejść z wojska.Przeciek jaki nastąpił prasa szybko zablokowała.

#373595

#373599