Mak w dupie

Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

W kraju wielkie aje waje, bo MAK opublikował raport cała winę za katastrofę przypisujący Polakom. Skandal? Guzik. A co byście chcieli, żeby raport był „wyważony” ze wskazaniem winy operatorów wieży, bo chlali albo popełnili błąd w sztuce? Czy Polskę by to zadowoliło jakby kozłom ofiarnym zrobiono proces pokazowy? Czy to by oznaczało, że raport jest obiektywny i stwierdza prawdziwe przyczyny katastrofy? Nie bądźmy śmieszni byłoby jeszcze gorzej.

Ludzie!!! Dziennikarze, politycy, komentatorzy i obywatele!!!
Czyście sobie wszyscy rozum amputowali?!!
Przecież tu zupełnie nie oto chodzi.
Pamiętajmy do cholery o meritum, a ono jest następujące:
Rząd Polski wespół z rządem obcego mocarstwa (Rosji) przy aktywnym działaniu Premiera Tuska i Ambasadora Federacji Rosyjskiej prowadził przez kilka miesięcy grę, spisek, przeciwko własnemu Prezydentowi. Spisek, który się zakończył nagłą śmiercią Prezydenta RP i 95 innych, osób (w tym Pierwszej damy, Byłego Prezydenta RP, szefów kancelarii RP, Szefów BBN, szefów Sił Zbrojnych RP, kandydata opozycji na urząd prezydenta, ministrów, parlamentarzystów, wybitnych działaczy i osób zasłużonych dla Polski). To jawna zdrada. Tak jawna, ze nawet nie wiem, czy potrzebny jest tutaj Trybunał Stanu (zdrada jednak to, co innego niż tylko naruszenie Konstytucji).
Następnie Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski dokonuje zamachu stanu, przejmując obowiązki Prezydenta RP na podstawie doniesień medialnych (co przyznaje w wąskim gronie) i na podstawie noty dyplomatycznej Prezydenta Rosji, stwierdzającej śmierć Prezydenta RP. Do czego już przyznaje się jawnie? Kurde, czy nie rozumiecie, nota Miedwiediewa tworzy fakt prawny w Polsce i doprowadza do przetasowania na fotelu Głowy Państwa, ze wszystkimi tego konsekwencjami. To jawne złamanie Konstytucji. Pierwszy raz bowiem słyszę, by nota dyplomatyczna obcego państwa tworzyła w innym fakt prawny, od którego wywodzone są działania związane z zarządzaniem tym Państwem i wszelkie działania międzynarodowe (związane ze zmianą na stanowisku Prezydenta). Furda Konstytucja RP, furda ustawa o Aktach Stanu Cywilnego, która stanowi, że śmierć obywatela polskiego musi być potwierdzona urzędowym aktem zgonu (z zachowaniem wszystkich procedur) lub wyrokiem sądu polskiego, by można z niej wywodzić konsekwencje prawne. Pies trącał polskie prawo, nota Miedwiediewa ważniejsza. Nikt przy tym nie pyta, na jakiej podstawie wydana, nikt się nie zastanawia, że wydana przed identyfikacją zwłok przez rodzinę, sekcją i badaniami DNA. Prezydent RP, bowiem to nie jest zwykły obywatel, trzeba mieć więcej niż pewność, że nie żyje, chociażby po to by wykluczyć np. podrzucenie ciała sobowtóra przez obce służby. Furda tam. Szczęściem w tej notce nie został Jarosław Kaczyński uznany przez Miedwiediewa, jako jedyny winny katastrofie, jako ten, który wydał rozkaz jakiemuś kamikaze rozpieprzenia samolotu z jego bratem. Fart szefa PiS. Bo podchodząc konsekwentnie, jeśli nota Miedwiediewa stanowi w Polsce prawo, to takie stwierdzenie powinno zastąpić wyrok Sądu Polskiego, a Jarosław Kaczyński powinien gnić w kryminale na lata (nie wiem na ile, bo to tez powinien stwierdzić Miedwiediew). Nie absurd?
A przecież przejęcie władzy w Polsce to cos więcej chyba niż zapuszkowanie jednego, choćby znamienitego posła. W ten sposób nie ulega wątpliwości, że Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski dokonał zamachu stanu, za który powinien być aresztowany postanowieniem prokuratury i sądzony przez sąd powszechny (nie Trybunał Stanu, bo Marszałek Sejmu, tak jak każdy zwykły poseł do TS się nie kwalifikuje).
Mamy, więc doprowadzenie do śmierci Prezydenta RP, przez zdrajcę Premiera wespół z Rosją, oraz wykonanie zamachu stanu przez zdrajcę Marszałka Sejmu dzięki Rosji i aprobacie służb podległych Premierowi. Tu także Trybunał Stanu dla Tuska za zaniechanie.
Idźmy dalej. Śledztwo smoleńskie i badanie przyczyn katastrofy zostaje przekazane przez Premiera Donalda Tuska na mocy tzw. Konwencji Chicagowskiej. Premier RP przy tym nie wykonuje obowiązku wykonania uprawnień wynikających z podpisanej miedzy Polską a Rosja w 1993 roku umowy międzynarodowej dotyczącej właśnie takich wypadków. Umowy, która uprawniała Polskę do uczestniczenia w śledztwie i badaniu przyczyn katastrofy wspólnie z Rosjanami, na równych prawach. Premier lekką rączką lekceważy ta umowę i woluntarystycznie odstępuje od jej zastosowania (przy pełnym aprobacie Rosji). Sęk w tym, że jest to jawne pogwałcenie prawa i Konstytucji RP przez Premiera. Umowy bilateralne to nie folwark, nie podlegają swobodnemu uznaniu przez Rząd. Umowy podpisują rządy, ale w Polsce muszą być one ratyfikowane przez Sejm i po ratyfikacji stanowią bezwzględne prawo (publikowane w Dzienniku Ustaw), do którego stosowania jest zobowiązany każdy polski urzędnik. Nawet Premier. Ba, zwłaszcza Premier. Tusk, zatem przekazując Rosji śledztwo, oraz zdając się na wszelkie inne jej działania wyjaśniające w oparciu o inną, nieadekwatna do sytuacji konwencję, złamał prawo, Konstytucję i powinien za to odpowiadać przed Trybunałem Stanu. Zwłaszcza, że zrobił to wbrew żywotnemu interesowi Polski, a wiec wbrew Polskiej Racji Stanu. Należy przy tym zaznaczyć, że dokonał tego przy aprobacie rosyjskiej, a więc jest podejrzenie kolejnego spisku i aprobacie nowego Pełniącego Obowiązki Prezydenta RP, który przecież powinien stać na straży przestrzegania Konstytucji RP. Tym bardziej jest to podejrzane, że dokonał tego zdrajca spiskujący wcześniej z obcym rządem i doprowadzający do śmierci Prezydenta swojego kraju, przy akceptacji zamachowcy i zdrajcy, który uzyskał pełną władzę prezydencka dzięki błyskawicznej pomocy (nota dyplomatyczna 3 godziny po katastrofie) od Prezydenta Rosji.
Tłumaczę to, byście mieli właściwy ogląd sprawy, że taki a nie inny Raport MAK jest naturalną konsekwencją zarządzania Polską przez zdrajców. Rosja może teraz robić wszystko, ponieważ trzyma ich w szachu, wystarczyłaby jedna notka międzynarodowa, jeden dokument ze strony Putina, jedno nagranie czy jakiekolwiek inne (łatwe do przeprowadzenia) działanie by całą tą klikę PO z Tuskiem i Komorowskim obalić.
Zamiast złorzeczyć na raporcik należy po prostu zrobić wszystko, by doprowadzić, ten rząd do upadku, aresztować i skazać Tuska za zdradę - w szybkim procesie, bo dowody są porażające. Następnie w oparciu o zeznanie Tuska, Arabskiego at consortes (którzy, będą współpracować by dostać 25 lat nie dożywocie i mieć ochronę przed własnym samobójstwem w celi) należy aresztować zdrajcę na urzędzie Prezydenta i umiędzynarodowić informację, że do zamachu doprowadzili Rosjanie przy pomocy swojej agentury, aby uzyskać pełna kontrolę nad Państwem Polskim.
Wtedy jednostronny raport babuszki Anodiny (którą od razu ośmieszył bloger Rolex, przypominając, że Rosjanie nie mieli jak stwierdzić alkoholu w ciele Generała Błasika, gdyż owo ciało zostało zidentyfikowane dopiero ponad tydzień od katastrofy za pomocą testów DNA) będzie tylko uwiarygodnieniem polskiej tezy.
Przestańmy oglądać się na Rosję i przejmować się ich kłamstwami. Zamiast tego informujmy, organizujmy i buntujmy społeczeństwo Polskie przeciwko władzy zdrajców. Nie jest to łatwe, ale to jedyna droga, bo chyba nie trzeba wielkiej wyobraźni, by uświadomić sobie jak skończy kraj zarządzany przez zdrajców. Działajmy ostro, a przy okazji zamieniajmy kłamstwa wrogów na nasze zwycięstwa. Lekceważmy to, co mało ważne, a bierzmy się za to co najistotniejsze.
Bo nie oto chodzi by raport MAK mieć „wyważony”, ale by mieć MAK w dupie.
ŁŁ
Ps. Takie własnie kluczowe kwestie będziemy nagłaśniać i konsolidowac społeczeństwo w Ekranie (www.projektekran.pl)
Brak głosów

Komentarze

Racja. Nie dajmy się wplątywać w polemikę dotyczącą raportu MAK , w jego półprawdy i kłamstwa. To grozi pieniactwem i jest w gruncie rzeczy skierowaniem działań i naszej energii na niewłaściwy tor.
SKUPMY SIĘ NA OBALENIU TEGO ZAFAJDANEGO RZĄDU.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#124175

Na razie PO zaliczyło 4% wzrostu poparcia. A w odwodzie mamy PSL, SLD, które nagle wróciło do korzeni i głosi sławę Rosji, PJN z Palikotem i gnojone przez wszystkich PiS. Z filmikiem z balonikami nie można się do żadnej telewizji przebić.../

Vote up!
0
Vote down!
0

amica

#124526

Na razie PO zaliczyło 4% wzrostu poparcia. A w odwodzie mamy PSL, SLD, które nagle wróciło do korzeni i głosi sławę Rosji, PJN z Palikotem i gnojone przez wszystkich PiS. Z filmikiem z balonikami nie można się do żadnej telewizji przebić.../

Vote up!
0
Vote down!
0

amica

#124527

Nie wierzę sondażowniom. OBOP nie jest w pełni niezależnym instytutem, przez co nie jest dla mnie wiarygodny. To taki chłopiec do wynajęcia na potrzebu rządu a wysokość słupków ustalana jest w zaciszu gabinetów nie na ulicy.

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#124643

Pozdrawiam
Alef-1

Vote up!
0
Vote down!
0

Alef-1

#124177

Już w pierwszej godzinie po zamachu, gdzie pierwszą zaatokowaną osobą, musi być uznany prezydent, nie wiem kto, czy trybunał konstytucyjny czy trybunał stanu czy sejm, musiałby przejąć obowiązki, sprawowonia władzy. Wprowadzić stan wyjątkowy i natchmiast internować cały rząd i szefów służb. Taki punkt, w takich sytuacjach powinien , być tajnym załącznikiem do konstytucji??? Bo, nie może być tak, by w świetle prawa, można w Polsce dokonywać zamachów stanu??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#124178

Dokładnie. Raport MAK jest kolejnym lustrem medialnym, mającym na celu skupienie i kanalizację emocji w ściśle wybranym obszarze. A my powinniśmy się skupić na przekonywaniu Polaków, że miał miejsce ordynarny zamach stanu połączony z fizyczną eliminacją Głowy Państwa, w którym uczestniczyły obecne władze. Ważne jest to co się działo po tej stronie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#124186

ŁŁ, dziękuję, że wypunktowałeś ten punkt. Ciekawe czy lemingi w ogóle są w stanie to zrozumieć, że mieliśmy zamach stanu w oparciu o bezprawne usankcjonowanie śmierci za pomocą noty dyplomatycznej. W ogóle w obliczu katastrofy smoleńskiej mam wrażenie, że prawo w RP jest tylko pustym frazesem, zbiorem papieru którym sobie można podetrzeć cztery litery. A bezkarne złamanie Konstytucji pokazuje całkowite upodlenie elit rządzących, liżących ich po stopach koalicjantów - i tych formalnych, i nieformalnych - oraz przeważającej większości mediów, tych ciennikarzy (literówka celowa) od siedmiu boleści, którzy zaprzedali swoje zasady, honor i duszę. 

Czytając wypowiedzi takie jak Twoje nadal żywię nadzieję, że warto walczyć o prawdę. Sam nie mam wiedzy na tyle by samodzielnie wszystko kojarzyć w takim błyskawicznym tempie, dlatego dzięki za pomoc. Jesteście i Ty, i wielu innych zaangażowanych, potrzebni aby nadal była nadzieja i wiara.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#124195

Ja wierzę że tacy ludzie jak TY, jako liderzy, ociągną za sobą takich ludzi jak JA a ja robię wszystko aby za sobą pociągnąć paru lemingów i może pewnego dnia - już nie długo - okaże się że NAS jest więcej, za dużo by uciszyć, wyśmiać a może i zastraszyć!

Vote up!
0
Vote down!
0
#124198

jak zawsze masz WIECEJ niz racje !!!

nadaje z zachodu wiec patrze na sytuacje w Polsce z tutejszej perspektywy. Przecietny zachodni €Uropejczyk odbiera wszystko co ruskie na temat Smolenska powiedzialy - jako PRAWDE, jedyna i sluszna. Nie ma sie jednak czemu dziwic, gdyz te ruska "prawde" rozpowszechniaja tutejsze media.
Wiec co sie tu mowi o Smolensku,PiS-ie, Kaczynskich nie musze pisac.
Przytocze wypowiedz JOLI , na NIEZALEZNA.PL , a ktora zwraca uwage na BARDZO WAZNY aspekt spraw polskich, niestety pomijanych jadnak na naszych forach.

"Dobry pomysl z ta pikieta, ale nie mozemy sie dac sprowokowac.
Przeczytajcie artykul Darskiego w ostatnim "Nowym Panstwie",
w ktorym jest mowa o tym, ze w Polsce musi, na wzor Rosji,
zostac zlikwidowana opozycja. Z tego co widze po reakcjach
na Zachodzie po wczorajszym opublikowaniu raportu, PIS i
Kaczynski sa okreslani przez komentatorow na forach
internetowych jako ... nazisci. Straznicy forum nie reaguja.
Gdyby doszlo do jakiejs prowokacji, a znamy takie sytuacje
z przeszlosci, to bylby pretekst dla tuskina & Co, zeby
zdelegalizowac PIS. Zachod nie kiwnie palcem z wyzej
wymienionych powodow. Wniosek: nawet nie bylby potrzebny
stan wojenny, wszystko byloby pozamiatane i "w poriadkie".
Zachod przyklasnalby tuskinowi, ze zwalcza nazistow,
faszystow czy cos w tym rodzaju, o Rosji nie wspominajac.
Musimy walczyc, ale DZIALAC INTELIGENTNIE i myslec
z wyprzedzeniem. Niedocenianie przeciwnika konczy sie
tak jak w Smolensku."

Z tym artykulem Darskiego powinno sie zapoznac jak najwiecej ludzi.
Do 10 kwietnia mamy jeszcze czas , aby sie dobrze przygotowac.
Pozdrawiam L. Lazarza
richo

Vote up!
0
Vote down!
0

richo

#124203

także i w Stanach relacje z raportu są jednostronne jak Goretex...zgadzam się, że należy walczyć o prawdę inteligentnie, bo czasy nieciekawe i zagrożenia delegalizacji są jak najbardziej realne 

Vote up!
0
Vote down!
0
#124207

Witaj ŁŁ,

Co do amputacji rozumu przez polskich obywateli, to myślę, że długoletnie i jak się okazuje bardzo skuteczne wyjałowienie dokonywane przede wszystkim za pomocą mediów antypolskich odniosło sukces. Polacy (znaczna ich część) myśleć nie chcą. Istnieje potrzeba wielkiego przebudzenia uśpionych uczuć wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, bo nie wierzę, że wszyscy są złoczyńcami popierającym bandę Komorowskiego i Tuska.

Podobnie uważam, że dyskusja nad raportem MAK jest martnotrawieniem energii. Nigdy nie wierzyłam, że ktoś taki jak Putin wykona cokolwiek, co będzie sprzyjało polskiej racji stanu. Słusznie zauważył między innymi pan Wojciechowski, że jedyny pozytywny punkt w całym raporcie to ten, że nie obarczono winą za katastrofę jedynej opozycyjnej partii w państwie polskim.

Raport MAK należy więc odrzucić w całości. Nie można polemizować z kłamstwem. Przytoczę jeszcze słowa Pana Aleksandra Ściosa, które powinniśmy sobie zakodować //Źródło -dyskusja pod artykułem "BŁĄD"  cogito.salon24.pl/:

Zawsze twierdziłem, że przekaz rosyjski (i każdy z niego płynący) trzeba odrzucić w całości. Nie ma innej drogi, bo nie potrafimy ocenić, co jest, a co nie jest w nim prawdą. Pisałem o tym wielokrotnie.

Potrafimy natomiast zbadać przebieg zdarzeń w Polsce i wszystkie okoliczności, które doprowadziły do pułapki smoleńskiej. Tu są ludzie, dokumenty, świadectwa. Z nich powinniśmy czerpać. 

Dlatego - w moim odczuciu, "kamieniem milowym" w sprawie Smoleńska jest np. publikacja Cezarego Gmyza o Turowskim, a niekoniecznie setki amatorskich analiz, dokonywanych na podstawie rosyjskich "wrzutek".

 

Wielokrotnie pisałem, że nie ma sensu kierowania jakiegokolwiek przekazu do elektoratu PO. (...)Ktoś nierozumiejący podstawowych prawd (jak choćby obowiązku wyjaśnienia przyczyny śmierci własnych rodaków) nie zasługuje na poważne traktowanie. 

Z idiotą nie rozmawia się przy pomocy rzeczowych argumentów, a prostaka nie da się przekonać rozumem. Ci ludzie muszą doświadczyć własnej nędzy i świadomości błędu, by otrzeźwieć.

 

 

Odrzućmy kłamstwo i idźmy dalej drogą prawdy, choć nie będzie to droga łatwa.

Pozdrawiam

____________________________

"Gdyby większość Polaków w obecnej sytuacji wkroczyła na drogę prawdy, stalibyśmy się narodem wolnym już teraz." - Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko

Vote up!
0
Vote down!
0
#124214

Czy zna pani ostatnie umowy zawarte przez Rosję na zakup najnowocześniej broni w krajach NATO? Jeżeli nie, to warto, moim zdaniem się z nimi zapoznać, jeżeli je pani już zna, to pani budzenie społeczeństwa polskiego jest jak dla mnie trochę dziwne.

Dlaczego w takiej sytuacji i zbrojeniu się Rosji do przyszłej wojny ze światem arabskim zachód w tym Ameryka i Anglia miałyby stanąć po stronie prawdy i po stronie Polaków w kwestii wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej? Zamiast budzić Polaków w ten sposób z wiekowego otępienia i z wiekowego marazmu, trzeba mu najpierw powiedzieć i wytłumaczyć, że ani Amerykanie - ich rząd (!!!) nie są i nigdy nie byli przyjaciółmi wolnej i suwerennej Polski. Jesteśmy tak jak przed wiekami dla ich elit rządzących tylko i wyłącznie mięsem armatnim i pionkiem w ich grze, którego wystawia się w pierwszej kolejności do zbicia, i to o tym trzeba w pierwszej kolejności mówić polskiemu społeczeństwu, a nie o tym, że cały zachodni świat przyjął do wiadomości raport MAK-u jako prawdę. Skąd to zdziwienie a jak miał ten raport przyjąć, oczekiwała pani kolejnej wojny za Gdańsk? Rosja już od dwóch dekad jest sojusznikiem NATO, tylko że jeszcze nieoficjalnie, jednak Polacy nadal żyją przeszłością. Kto nas oddał po II wojnie światowej w ręce mordercy Stalina i całej jego semickiej hołoty oraz w ręce jego żydowskiego NKWD i ich morderców oraz pomagierów z polskiego żydowskiego UB, kto sprzedał wtedy Polskę Stalinowi, za miliony Rosjan, którzy wysłani zostali na pewną śmierć na wojnę z Hitlerem w walce z jego żołnierzami, tak aby w tej wojnie zginęło jak najmniej Amerykanów i Anglików?

Jesteśmy sami i na nikogo nie możemy liczyć jako naród, z tego powinniśmy wreszcie zdać sobie sprawę jako naród i jako Polacy, chyba że ktoś z nas nie jest Polakiem, wtedy jego pieprzenie głupot o przyjaźni rządu amerykańskiego dla idei wolnej Polski staje się oczywiste i jasne jak słońce.

To samo dotyczy Rosjan i ich rządu, bo przecież nie prostych Rosjan i ich intencji względem Polski i Polaków.

Tutaj zamieszczam odpowiednie odnośniki w sprawie zakupów nowoczesnego uzbrojenie przez Rosjan od krajów członków NATO:

http://www.tvn24.pl/0,1688608,0,1,rosja-kupuje-uzbrojenie-w-nato,wiadomosc.html

http://www.tvn24.pl/12691,1687810,0,1,dwa-okrety-za-1-4-mld-euro,wiadomosc.html

http://www.tvn24.pl/0,2403900,galeria.html

http://www.tvn24.pl/0,2403901,galeria.html

Wiadomości zaczerpnięte z TVN-24, jednak to nie dowodzi w tym akurat przypadku ich nieprawdziwości, wręcz przeciwnie TVN i jego właściciele wiedzą doskonale, że Rosja już jest sojusznikiem militarnym NATO, jednak tylko Polacy nadal nie mogą sobie jeszcze tego w pełni uzmysłowić.

Vote up!
0
Vote down!
0
#124283

Nie zaglądam do wytworu pod nazwą TVN.
O zamówieniach Rosji na mistrale wiem z innych źródeł od dawna. Temat był już dyskutowany na niepoprawnych.
Ja nigdzie nie pisałam o przyjaźni jakichkolwiek narodów.

Żeby odsunąć Tuska od rządzenia nie potrzebujemy Chińczyków, Amerykanów, czy Francuzów.
Potrzebujemy do tego Polaków Szanowny Panie.
Tylko Polaków.

Pozdrawiam

____________________________
"Gdyby większość Polaków w obecnej sytuacji wkroczyła na drogę prawdy,stalibyśmy się narodem wolnym już teraz." - Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko

Vote up!
0
Vote down!
0
#124391

Czasami człowiekowi umyka,że na górze sami zdrajcy.Dzięki za przypomnienie.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#124209

Dlatego myślę odziałaniach JAWNYCH  z naszej strony i jak najbardziej NIEJAWNYCH-  by odpłacić zdrajcom pięknym za nadobne.

Vote up!
0
Vote down!
0

rochadziug

#124210

Tworzenie faktów prawnych dało podstawę do stosowania wobec obywateli polskich przepisów prawnych FR.
Za odmowę składania zeznań przed rosyjską prokuraturą grozi dwa lata łagrów. http://www.fakt.pl/Wdowie-ze-Smolenska-moga-grozic-dwa-lata-lagru,artykuly,92107,1.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#124212

tak ewidentnie mieszaja ...

obejrzalam 2 razy film Mgla...i nieodparcie mam wrazenie ze 95% PISu wyrznieto 10 kwietnia...reszta panow stracila cojones...lub wcale ich nie miala...drenaz kancelarii byl robiony az boli...

wezmy np.takiego pana Sasina, wywiad dla Niezalezna TV, 17 czerwca 2010
http://www.youtube.com/watch?v=hjL4-1KPag8&feature=related

0:10 S: wszyscy lecieli jednym samolotem

...i dalej tlumaczenie Sasina dlaczego: co by sie dzialo gdyby Prezydent zarzadal by lecialy 3 samoloty!...

1:25 S: z pewnymi obawami wystepowalismy o drugi samolot dla dziennikarzy (i dalej tlumaczenie dlaczego)...

(co oni tacy bojazliwi ci z kancelarii????)

Od 3:00 tlumaczenie ze bez sensu byloby dzielic delegacje na 2 samoloty bo pozostale miejsca w TU 154 bylyby puste...potem dodaje ze w zasadzie nie bylyby puste bo wiele organizacji ‘odeszlo z kwitkiem’ wiec te osoby zajelyby miejsca w tupolewie ...i zgineloby tyle samo osob ...tylko sklad bylby inny...

(???? no wlasnie...Ale generalicja by przezyla!!!! Albo Prezydent- w drugim samolocie!!!!!)

Vote up!
0
Vote down!
0

gaja

#124215

Sądzisz, że gdyby doszło do delegalizacji PiS a w końcu i do aresztowań "nielegalnych" głosicieli poglądów, to tylko ta garstka pokazywanych i wypowiadających się publicznie będzie pozbawiona wolności? Największe więzienia w Polsce pękały by w szwach od politycznych więzniów. Internowani byliby pokazywani przez media jako kto? Jako przeciwnicy "POLSKIEJ RACJI STANU"? i jej decydenta pana tuska? Jak długo? Rok-dwa do czasu, kiedy w Polsce nastanie nędza, pojawią się kolejne powodzie, a samobójstwa ludzi którzy nie mają na chleb ujrzą światło dzienne? Wiele się składa na obecną sytuację. Co do zachodu i opinii czytanych na monitorze. Sądzę, że konflikty wewnętrzne będą rozgrywać się na własnym polu walki. Granice państwa to tylko siatka ringu zza której plują i rzucają obelgami na walczących wewnątrz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#124233

Strach polityków przed powiedzeniem, że przyczyną katastrofy był zamach, jest żenujące??? Taka sytuacja, pozwala Rosjanom i ich wasalom w Polsce prowadzić bezsensowny dyskurs o sprawach, które powodują, gdy brać to poważnie, że loty samolotami powinny być wogóle zabronione??? Do opini publicznej powinno codziennie docierać argumenty o zamachu, odsuwające wszystkie absurdy błędu pilotów, by zamach nie był tematem tabu, tylko na potalach omawianym??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#124235

Ave Łazarz, jest tylko jedna sprawa, jak te oczywiste fakty zmienić na polski standard faktu medialnego, i uzmysłowić te oczywiste rzeczy masie, która ma przewagę demokratyczną............. ja jestem trochę za prosty na to by coś wymyślić sensownego w tej materii..... wiem, że kropla skałę drąży ale czas mija.... a nie mamy go juz chyba wcale, nie mam zamiaru przypominać sobie języka rosyjskiego zmuszany do tego...

Vote up!
0
Vote down!
0

maras

#124246

Krótko i sensownie za co należy się dycha.

PS Dwuwładza już od jakiegoś czasu obowiązuje, bo kolega E. Klich dopiero po wyjeździe do Rosji konsultował się ze swoim szefem, czyli ministrem Grabarczykiem. Ciekawe, że wyjeżdżał tam samorzutnie i to bez zlecenia służbowego. Widać jak daleko to już zaszło. E. Klicha należy przesłuchać, oskarżyć za działanie na szkodę Polski i dołączyć do reszty podsądnych z obecnej ekipy nierządowej.

Vote up!
0
Vote down!
0
#124254

Polemikę można prowadzić tylko w przypadku czegoś, co zawiera odrobinę prawdy. Nie dosłyszałam - był jakiś raport MAK?

Po drugie - zdrajców się wiesza. Wiosna będzie nasz.

CIRI

Vote up!
0
Vote down!
0

Ciri
===============================================
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat! J.K.Piłsudski

#124266

Pozornie nie jest to program pozytywny, ale w obliczu jawnej zdrady i haniebnej hucpy jest to dziejowa konieczność p precz z agenturą bronka&donka!!

Dzień bez podkopywania tej bandy na forach, w rodzinie, wśród znajomych, na portalach społecznościowych niech będzie dniem straconym!

Jasne że nie ma co się podniecać bezczelnością KGBowskich wypocin - moim zdaniem dobrze, że przegięli pałę - to godzi w nierząd PO lepiej niż ładnie upudrowane kłamsta i naciągane "fakty" - cały Świat ma poznać prawdę - tak wygląda "przyjaźń wielkiego brata" wobec usłuznej agentury.

Odnośnie KGB "nowinek legislacyjnych" wyłowiłem wczoraj 3 sztuki:

1) karać 2 latami łagrów Polaków odmawiających zeznań przed ruską prokuraturą

2) pośrednie przyznanie MAK że Konw Chic zał 13 mial się nijak do lotu PFL-101 ale w zaleceniu "od tej pory wszystkie takie przypadki powinny być w tym rycie badane" - MAK światową władzą ustawodawczą - już NWO zapanowało? he he he

3) ruscy nazwali pokrętnie wojskowy lot PFL-101 "międzynarodowym pasażerskim" a wiec ani cywilnym ani wojskowym ale w takim razie nie-wojskowym bo tak stanowi jekies lokalne ruskie prawo, którego jednakże przez 9 miesięcy stronie polskiej nie udostępniono i tusko-millero-klich przyjął to na wiarę (albo po nowakowo-propagandowemu "na klatę" LOL)

pozdrawiam i do boju na łamach "Ekranu" aż do zwycięstwa! 

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#124281

Po prostu.
Jeśli zapomnimy co jest najważniejsze to już przegraliśmy.
Taka refleksja: pojęcie "zdrady" wciąż istnieje i nie ma eufemizmów. Jeśli TO nie jest ZDRADA, to co nią jest? 
Pozdrawiam
ŁŁ

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#124286

Zamach stanu w wykonaniu Komorowskiego (który nieudolnie bo nie jestem prawnikiem, próbowałam udowodnić na Niepoprawnych i nie tylko - komentarze, wpis p.t."Co po 10 listopada ?", niedawna polemika z Referentem Bulzackim) oraz zdrada Tuska to dziś najważniejsze dla Polaków sprawy.

[quote]Zamiast złorzeczyć na raporcik należy po prostu zrobić wszystko, by doprowadzić, ten rząd do upadku, aresztować i skazać Tuska za zdradę - w szybkim procesie, bo dowody są porażające. Następnie w oparciu o zeznanie Tuska, Arabskiego at consortes (którzy, będą współpracować by dostać 25 lat nie dożywocie i mieć ochronę przed własnym samobójstwem w celi) należy aresztować zdrajcę na urzędzie Prezydenta i umiędzynarodowić informację, że do zamachu doprowadzili Rosjanie przy pomocy swojej agentury, aby uzyskać pełna kontrolę nad Państwem Polskim.[/quote]

Powyższe powinno od dziś stać się narodowym vademecum.
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#124312

Treść raportu nie jest żadnym zaskoczeniem, bo czego można się było spodziewać? Jakiś czas temu pisałem, że GRU będzie musiało posprzątać pod dywan pewne niewygodne tematy, a tuska jako jeden z nich. Nie myliłem się. Żałosne jest w tej sytuacji to, że tusku swoimi działaniami "pod dyktando" doprowadził do własnej śmierci politycznej i chyba niedawno to dotarło do niego, bo próbuje tupać nogami na Rosjan. Szkoda, że dopiero teraz, ale czego spodziewać się po człowieku, dla którego polityka to coś niegodnego uwagi, lepsze jest kopanie piłki...

Znacznie bardziej interesuje mnie, jaki będzie następny ruch sowietów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#124321

kitciwucho; Tak naprawde bledy to nie bledy. Musimy zdac sobie sprawe ,ze na wiezach nie siedza durnie w przebraniach kontrolerow ,a wizyt prezydenckich nie przygotowuja zupelni idioci.

Vote up!
0
Vote down!
0

kitciwucho

#124339

kitciwucho; Tak naprawde bledy to nie bledy. Musimy zdac sobie sprawe ,ze na wiezach nie siedza durnie w przebraniach kontrolerow ,a wizyt prezydenckich nie przygotowuja zupelni idioci.

Vote up!
0
Vote down!
0

kitciwucho

#124340

Nic dodać, nic ująć. Dość tej mistyfikacji, gry pozorów i udawania. Nie ma i nie było żadnego śledztwa, bo nie było żadnej katastrofy. To, co nam wciskają to brednie do zatuszowania spisku i przeprowadzonego zamachu stanu. Gdy słyszę, jak Tusk prosi dziennikarzy, by nie domagali się tak głośno określenia odpowiedzialności personalnej, bo zapewne osoby odpowiedzialne zginęły w tej "katastrofie", to zastanawiam się, gdzie są granice ludzkiej bezczelności.

pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0

kk

#124396

Że nie odpowiadam na każdy komentarz. Naprawdę czytam je wszytkie i wiem, że powinienem bo są tego warte. Po prostu styczeń br. to taka u mnie jatka czasowa (domyślacie się dlaczego) że zwyczajnie nie daję rady. Obiecuję, że się poprawię za 2-3 tygodnie, i na łamach Niepopków i w Ekranie.  
Pozdrawiam
ŁŁ

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#124468

Alexola

Myslę tak jak Ty podązam za Tobą cały czas Jestes wspaniały tak takiego człowieka potrzebuje pan Kaczynski!!!!!!Pomoz mu
pozdrawiam zza oceanu zdruzgotana Polka.Modlę się za Ciebie z Panem Bogiem!

Vote up!
0
Vote down!
0

Alexola

#124618

Et,co tu gadać. Dycha i tyle.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#124498

Elity mają kręgosłup, elity mają hierarchię wartości, elity potrafią innym pokazać cel i nauczyć ich oceniać rzeczy jakimi one faktycznie są, a nie za jakie uchodzą u tandeciarzy. Dzięki niepoprawni, bo dajecie poczucie, że jeszcze człowiek nie jest odosobniony we własnych sądach.
Dziękuję elitom, a tandeciarzom krótkie - Na pohybel!

Vote up!
0
Vote down!
0
#124583

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!
Takiego czlowieka jak Ty potrzebuje miec przy sobie J.Kaczynski.
dycha to za malo, ale tyle tylko moge dac.

To wszystko moze sie zmienic tylko wtedy, kiedy zly bedzie dobrym inaczej....
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#124605

cytat:

"Udział Amerykanów w śledztwie obrażałby zarówno Rosjan, jak i Polaków - mówi Dorienko. - Znaczyłoby to bowiem, że jesteśmy jak dzieci, które czekają, na to, co powie tata. Pomoc Amerykanów poniża Polaków. Dlatego Moskwa powinna obronić Warszawę, zabraniając tego typu praktyk - podkreśla."

źródło:
cytat:

Vote up!
0
Vote down!
0
#124628

cytat:

"Udział Amerykanów w śledztwie obrażałby zarówno Rosjan, jak i Polaków - mówi Dorienko. - Znaczyłoby to bowiem, że jesteśmy jak dzieci, które czekają, na to, co powie tata. Pomoc Amerykanów poniża Polaków. Dlatego Moskwa powinna obronić Warszawę, zabraniając tego typu praktyk - podkreśla."

źródło:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,To-normalne-ze-general-sobie-wypil-i-poszedl-do-pilotow,wid,13029577,komentarz.html?ticaid=1b98c&_ticrsn=3

Vote up!
0
Vote down!
0
#124627

Zapraszam do przeczytania:

http://www.niepoprawni.pl/blog/1792/tawariszcz-lawrow-bujaj-slonie-anodinie

Tekst szybko zniknął w lawinie wczorajszych wpisów, ale myślę, że ma swoją wartość.

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#124629

Może już dość biernego pisania.Lemingi i tak tu nie zajrzą.Może zorganizować zbiorowy protest przeciwko tym kłamstwom i innym ohydnym działaniom gospodarczym i politycznym,naszego "kochanego" komorotuska i jego popleczników?
Jako społeczeństwo mamy do tego prawo.Może czas jest zacząć działać bo podejrzewam ,że do wyborów we wszystkich sprawach odwrócą kota ogonem i okaże się , że znowu winny jest J.K.
silverbo

Vote up!
0
Vote down!
0

silverbo

#124647

Ale i działamy. Na ile mamy możliwości. Sęk w tym by działania były masowe. 
Pozdrawiam
ŁŁ

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#124702

Szaowny Łazarzu! Tylko jak my,szare żuczki mamy działać?Daj znać..w masie nasza siła :)

Vote up!
0
Vote down!
0

silverbo

#125025

Zgadzam się z tezami artykułu.Czuję się zdruzgotany, po tym co usłyszalem z Moskwy a zhańbiony reakcją premiera i prezydenta oraz polskojęzycznych mediów.Wspólczuję rodzinom ofiar,a zwłaszcza wdowie po śp. generale Blasiku,która po bohatersku broni honoru polskiego i NATO- wskiego oficera.Wierzę że przyjdzie czas honoru dla Polski i prawda wyjdzie na jaw.Niech nam przyświeca hasło:BÓG-HONOR-OJCZYZNA.

Vote up!
0
Vote down!
0
#124751

WITAJ ŁŁ.
BARDZO INTERESUJĄCY ARTYKÓŁ. DZIĘKUJĘ ŻE JEST KTOŚ TAKI JAK TY. CZYŻBY POLACY BYLI WIELKIMI EGOISTAMI ? SIĘGAJĄCY WZROKIEM TYLKO NA METR PRZED SOBĄ ? A PRZECIEŻ W JEDNOSTCE JEST SIŁA, TYLKO POTRZEBA ZAPALNIKA.
SERDECZNIE POZDRAWIAM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#124812

http://www.youtube.com/watch?v=-HP1Cvjmdio&feature=BF&list=QL&index=7

Vote up!
0
Vote down!
0
#124814

Z całym szacunkiem Łazarzu. Społeczeństwo jest już tak zmanipulowane , że nie wiem co mogłoby je obudzić. To już nie te czasy , że wystarczyło parę ulotek. Ja jestem za..za protestem i postawieniem przed sąd wszystkich winnych ..i mam tyle sił w sobie , że to zrobię dla dobra nas wszystkich i dla siebie.A dlaczego nie są gotowi inni?

autor: obrevlis
Wybacz mi :
Wybacz mi POLSKO, Ojczyzno moja.
Ja prosty człowiek do Ciebie wołam,
I nie chcę więcej niż michę jadła
I by rodzinka w biedę nie wpadła.
A to u Góry? Lepiej nie wiedzieć.
Wygodniej sobie przy TV siedzieć.
A tam mi mówią , że wszystko robią
By mi się lepiej, spokojnie wiodło.
Czy ma więc mały, drobny człowieczek
Do tych słów złudnych robić wycieczek?
I odnajdywać tekst zakłamany:
Że mamy „ w dupie” Ciebie kochany,
I że ta prawda z TV płynąca
Jest jak te bagno nas wciągająca?
Że za par chwilę CIEBIE nie będzie?
Że znów zdrawstwujta i hajhitler będzie ?
Przecież jam prosty i marny człeczek.
Po cóż mi takich trudnych wycieczek ?
Po co mi pytać i zastanawiać?
Byle mi tylko żarła micha spadła
Byle mi tylko nie przeszkadzali TV oglądać.
A co będzie dalej ?
Wybacz mi Polsko, Ojczyzno moja…

Vote up!
0
Vote down!
0

silverbo

#125009

Przecież o to właśnie chodzi, żeby zacząć wreszcie myśleć.

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#125967

Gratuluję tekstu! Świetna i rzeczowa synteza! Na prawdzie można zbudować wiele. Po to mamy tę widzę aby ją spożytkować w interesie Ojczyzny! Uważnie obserwujmy to co wyprawia ta banda opryszków i ukazujmy społeczeństwu prawdę!
Pozdrawiam
MD

Vote up!
0
Vote down!
0
#128421

M A K i w a r a !

Długo i zgodnie czekali !.. Ci co stracili nadzieję!,
i ci co wiedzieli!, i ci co się spodziewali!
Sowiet, obdarował ich wszystkich „uczciwie”!,
tak jak na to zasługiwali!
Cierpliwość i wyrozumiałość wasali ,
została wreszcie należycie , nagrodzona!
„Słuszać , małczać, nie rozgawarywać” rządu!,
także została doceniona.

Zastygli w czułych objęciach,
gdy nad zwłokami swych ofiar wdzięcznie pozowali
.. i premierowskie obietnice o wspólnym rzetelnym śledztwie,
do ucha sobie szeptali!
Jakiż to był obiecujący początek !,
.. lecz wszak to koniec „wieńczy dzieło”
I „dzieło” powstało i m p o n u j ą c e!,
szokujące!, karykaturalne monstrum które się „poczęło”..

..jako produkt imperialnej arogancji!,
.na glebie zdrady i dywersyjnej wręcz podległości

Koncepcja M a k –u, była gotowa od miesięcy !,
..bo plan i alibi, wspólnie się „wylęgały”!
Raport bez żadnego sprzeciwu uzgodniono z petentem !,
.. służalcze umizgi, na to pozwalały.

I wystarczyło że raz „nieopatrznie” przed miesiącem!,
.. petent skrzywił gębę niezadowolony!
Twierdząc , że „raport jest w c a ł o ś c i nie do przyjęcia!”,
.. natychmiast został skarcony!
I jak wierny kundel przywołany do porządku,
inaczej już dziś przed narodem śpiewał!,
Pieprzył „od rzeczy „i „ od tematu”,
gdy naród się po nim!, .. twardych decyzji spodziewał!

Wobec załganego cynicznego raportu!,
Wobec kłamstwa co godności Polaków, uwłacza!
Wobec obarczania sowiecką winą, nieżyjących pilotów!,
..pozwolił by jak zarazę roztaczać!..,
..szkalujące , sowieckie jadowite kłamstwa!
..mity , o naciskach pijanego Polskiego Generała,
..który wymuszał na pilotach lądowanie!,
O presji psychicznej, która ponoć panowała!,..
..w otoczeniu Polskiego Prezydenta! ,
i to ona właśnie spowodowała!..

..samobójczą zbiorową katastrofę,
w której wszyscy zginęli!

I p o s z ł a w ś w i a t i n f o r m a c j a !!,
.. kto tą straszną katastrofę spowodował!
„Pijany polski dowódca!.., generał lotnictwa”! ,
..” on głupich pilotów sprowokował”!
I jeszcze ten tajemniczy „główny pasażer”!,
On przecież też był niezadowolony!,
Więc jak wydumali psychosowietolodzy!,
.. piloci ze strachu „podwinęli ogony”!

To całkiem dla sowietów naturalne!,
tam gdzie takie bestie jak Stalin , szalały!
Setki szły na „rozwałku”!,
gdy na nieodpowiedni humor „Słoneczka”, trafiały!

Mogli więc piloci w panice!, .. „dać nura do dołu”!,
choć sowieci się tak „bardzo starali”!
Byli cały czas w kontakcie z Moskwą!,
.. skarżyli się dowódcom!, lecz „Polaczki” ich nie słuchali!

Cóż te kłamstwa znaczą, wobec „polskich obozów zagłady”!,
które też tak się wykluwało!
Kłamstwo o Katyniu przetrwało lat siedemdziesiąt!,
więc i to będzie sobie czekało!

A teraz co! ..dziewięć miesięcy śledztwa!,
żmudnego dochodzenia do prawdy!, która się oddala!
Tyle pracy przy niszczeniu dowodów!,..
..zacieraniu śladów !, tyle złomu trzeba było rozwalać!
Cięcie wraku, tłuczenie szyb które się ostały! ,..
.. instalacji samolotu! ,te które się uchowały!
Dorżnąć drzewa!, które ściął Tupolew!.
Usypać nasyp na resztkach dowodów które pozostały!

No i po co to wszystko! gdy wynik śledztwa już po tygodniu!!
.. był „ testowo wypuszczany”!
Za sprawą tego, który po kilku godzinach już tam był!,
.. a po tygodniu został „akredytowany”!
On, kierowany „nosem i praktyką”,
.. depcząc po strzępkach ciał Polaków, na bagnach rozsianych!
Orzekł tonem niepodważalnym! ,
autorytetem polskiego „akredytowanego”, podpierany!..

..że „winę za katastrofę!, p o n o s z ą p o l s c y p i l o c i ”!

J a k z a r e a g o w a ł e ś p r e m i e r z e! ,
..by te haniebne sowieckie oszczerstwa napiętnować!
wymodzone przez M A K, któremu pozwolono,
.. niepodzielnie nad śledztwem panować!..
.twa dzisiejsza konferencja prasowa!, to bełkot o niczym !,
.. który nie wyjaśnił niczego!!
Poza pustosłowiem..
Poza gestami żałosnego wiernopoddaństwa!
Gdzie stopniało twe zgryźliwe „ego”!

Tylko litość i współczucie ogarnia
Patrząc jak heros kurczy się!, „spuszcza powietrze”, ..jak maleje..!
„Będzie, p r o s i ł sowietów!, negocjował!, ..nawet się odwoływał”!
Choć wie, że taki tryb nie istnieje!

Ściemnianie, to jego druga „natura”,!..
..bo poza utratą godności, Polak nie osiągnął niczego!
Pytanie czy „poda się do dymisji”!..
..zupełnie zignorował!, jako że „..to nie do niego”!
Lot państwowy i wojskowy „przeistoczyć” w cywilny!
To jego decyzja!, ..s ł u s z n a! i w ł a ś c i w a!
I podjął by ją zawsze , ponownie!
Bo konwencja choć błędna!, jest dla petenta szczęśliwa!

..” i to są j e g o decyzje ze śledztwem związane!”

Gadaj zdrów!. Rodziny Smoleńskie nie mają mocy!,
.. a naród jest c h o r y i o k ł a m y w a n y!
A ty w porę zareagowałeś na, .. „r u k i p o s z w a m !!”,
.. będziesz więc nadal ,..tolerowany!
Jakże chciało by się cofnąć historię
I patriotyzm sączyć łykami!
Że my kiedyś mieliśmy wodza.
Który wiedział, jak „rozmawiać” z Moskalami.

A tobie „wodzu”, opowiem bajeczkę! , jak ty dziś narodowi!,
.. które nasze babcie, wnukom śpiewały!

„..siała baba M A K !
..a wiedziała jak!
I dziad w i e d z i a ł , nie powiedział
Teraz będzie im „tańczył”!,..
..albo będzie siedział!
A może pomieszały ci w głowie!..
..te M A K owe opary!
..może naród też się zanurzył!
..w obłokach MAKiwary!

13 s t y c z n i a 2011
Rej tan

M A K i w a r a II

Takiego z a p r z a ń s t w a !, jeszcze w Polsce nie było!..
Jakże prawdziwe i bolesne to stwierdzenie!
Wypowiedziane na sejmowym klepisku!
Na tej zwyrodniałej politycznej arenie!

Iluż jeszcze znajdziemy takich Rejtanów!
By ich zbiorowy krzyk rozpaczy!, był słyszany!
Iluż nam zostało patriotów!
W tym narodzie od kolebki degenerowanym!

Tragedia smoleńska narodu nie podzieliła!
On jest śnięty i obojętny co mu będzie podane.
Ta tragedia , „ szczyty” władzy obnażyła!
Wrogie Polsce!, sprzedajne!, chorym sejmem podpierane

Naród odurzony przyrządzaną MAKiwarą!
Od miesięcy już tańczy swój taniec chocholi!
Mamiony złudnymi obietnicami, podsycany wiarą!
Ze śledztwa!, sowieckie!, i polskie! ich zadowoli!

Głupcy!, którzy nie rozumieją, gry na „przeczekanie”!

A cóż mam robić ja !
Polak! odmieniec, czekający prawdy!,.. w telewizor wpatrzony
Jak mam reagować na te sowieckie łajdactwa
Na ten przekaz, tak łajdacko ..wypaczony !..
..przez polskich „hypkich” „ekspertów”!,
na czerwono bez skrupułów zabarwiany!
Przez obłudnych sprzedawczyków!,
wiernopoddaństwem podrasowany.

Słuchałem i rzygałem patrząc na premiera
N a j e g o t r z e c i e !, ..w c i e l e n i e !..
Tym razem!.. agresywne , buńczuczne , prowokacyjne!
Miast pokory, demonstracyjne straszenie!

Że „nie pozwoli popsuć tak dobrych stosunków”!
Które skiełkowały! I już owocują!
Że „są pewne siły !,..i tam i tu..”
Które pod „pokrywką smoleńską”, jego ”dieło” psują!

Czy on siebie słyszy!
..czy te ”dobre stosunki”!, „żywią nas y bronią”
Czy pomylił „pakty”!..
..który z nich „ własną piersią”, będzie nas chronił!
Konflikt zbrojny też nam nie zagraża!
My, w sojuszu!,.. „wszyscy za jednego”!
czemu straszysz naród „własnym strachem”!
Odpowiem starym przysłowiem!,..dlaczego.

..bo „na złodzieju, czapka gore”!

Wspólnik, „wypnie się”, swym rubasznym zwyczajem!
I opuści petenta, bezbronnego!
I ten strach przed własnym narodem!,
Paraliżuje i wybucha agresją!, i to nie tylko u niego!

Udzielił się jego wiernej sforze!
Którym także „nerwy puściły”!
Niewątpliwą winę ministra „wojny”
Inwektywy zastąpiły!

Znany z chamstwa wicemarszałek swe zalety eksponował!
Obcinając mówców w „pół zdania”..
I tryskał przy tym błogą radością!
Jak wyrostek , w transie… onanizowania.

Na dodatek ta , co „skutecznie” „przekopała” rubieże!
I tysiące cząstek polskich ciał pozostawiała
Wściekła na tych, którzy to eksponowali!
Bez skrupułów od „szubrawców” , wyzywała

Znów daleko premierowi jest do skruchy
.. w bezkarności jego buta utwierdzana
Tutaj w sukurs zawsze przyjdą mu komuchy.
Polska może nadal być kalana!

Premier dojdzie do prawdy!, nie rujnując zgody!
„prawda może być gorzka, może uwierać !”,.. ostrzega!
Tylko niech sowiet całkowicie zniszczy dowody!,
Zakończy swój proces!, nie możemy naprzód wybiegać!

Jeszcze są te jedyne dowody ,które nam wydać musiano!
Ciała ofiar!, niebawem i one w proch się obrócą!
Głupotę i polską naiwność, już nieraz wyśmiano
Miną lata! nim dowody , do Polski powrócą!

Ciała ofiar muszą u nas zostać przebadane!
choć tą jedną prawdę, być może będziemy znać!
gdy choć to jedno kłamstwo będzie rozwikłane!
powiemy sowietom „na plewać”!

A może ujrzymy c z w a r t e w c i e l e n i e
Judasza!, i gorzka prawda jego będzie „uwierać „
I pójdzie sam własną drogą na unicestwienie
I sam gałąź będzie sobie w y b i e r a ć !

20 kwietnia

Rej tan

Vote up!
0
Vote down!
0
#128863

Najadła się Maku
i w ruskiej budzie dostała sraku.
Pozdrawiam.
Mówię prawdę-POlszewiki wielkie żarcie
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhum

Vote up!
0
Vote down!
0

JAN OLSZEWSKI

#134882

To wszystko prawda, ale kto ma to zrobić??? W Polsce nawet wojsko utracilo honor??? Mam nadzieję, że odejścia najlepszych, ze slużby takim wojsku, oznaczają, opowiedzenie się po stronie sprawiedliwości ziemskiej. Czy Bóg, honor ojczyzna, powrci z chwalą do slużby??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#134893