Wybroczyna Mosfilmu dalej morduje prawdę.A.Wajda dumny z rozstrzeliwania kadetek-obrończyń Pałacu Zimowego!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

A. Wajda znów jako aktywista ruszył w teren! Całe swe życie poświęcił partii! I na starość nadal deklaruje jej wierność! To kliniczny przypadek totalnego drania.
Dziś bez żenady wychwala czasy dominacji związku sowieckiego. Zachwyca się porządkami putinowskiej Rosji i obecnym systemem w Chinach.
I zieje jadem!
Jego drański żywot wkomponowany jest w system przemocy!
On sam stosował ją przez dekady nie tylko przy pomocy kamery filmowej!
Dzisiaj jako krętacki prelegent szkoły letniej dla młodzieży rosyjskojęzycznej znów poczuł się jak onegdaj za Bieruta, gdy jako aktywista jeżdził w teren ; rozkułaczał polskie wsie, zabierał rolnikom ziarno siewne i grabił wypracowane przez nich plony!
Teraz rozkułacza polskie środowiska patriotyczne.
Rozkułacza polska opozycję opowiadając młodzieży rosyjskiej idiotyzmy; wychwala obecny system polityczny Rosji, porządki w Chinach i fałszuje przekaz z czasów "S" przedstawiając agenta, współpracownika bezpieki, L. Wałęsę TW Bolka jako niekwestionowanego bohatera naszych czasów!
pzdr

Brak głosów

Komentarze

Zle sie dzieje w panstwie...tym razem, Polskim ! Czasami sobie mysle, ze tego nie bedzie juz mozna nigdy odkrecic. Przeciez to juz wiekszosc "autorytetow" juz sie zesmacila. Prawie nic nam nie pozostalo. Przestalem od czasu do czasu ogladac Pana Tadeusza, bo to Wajdy, a ostatnio musialem wylaczyc Siekierezade z chwila pojawienia sie Olbrychskiego itd. Mieszkajac w Niemczech moge sobie przejsc na druga strone, ta niemiecka i zyc ich zyciem, ale bedac w Polsce to musi byc okropnie trudne i ze szkoda dla Panstwa Polskiego !

z ujscia menu do Renu

z ujścia Menu do Renu

#275460

Dureń na zawsze pozostanie durniem, ideowy komunista może tylko być zmieniony /z nazwy/ w postkomunistę, trudno nawet sobie wyobrazić aby ten pupilek PRL-u zmienił się na stare lata.
A swoją drogą, jak popatrzeć na popierających PO to aż 'gęsto' od takich Wajdów i innych agentów różnych służb-swoich i obcych, dawnych i obecnych.
To ya

To ya.

#275463

miliony Polaków są wierni!
Niech się wynosi do Moskwy, jak go tam tak cenią. Jestem pewna, że jak wybierze wolność w byłym ZSRR to mu mienie przesiedleńcze dostarczą gratis!

#275497

wymyślil określenie -"panświnizm", pasuje jak ulal do cwelebrytow czasow biezacych..

#275587