Trąba Obama dzwoni do Sikorskiego i proponuje nam barrac'k sowiecki ! A czemuż nie łagier!?

Obrazek użytkownika antysalon
Blog

Oto o czym dyskutują Sikorski z kandydatem demokratów na prezydenta USA: cyt. za wp:
"Kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych Barack Obama rozmawiał przez telefon z ministrem spraw zagranicznych Radosławem Sikorskim. Jak informuje rzecznik ministerstwa Piotr Paszkowski, rozmowa dotyczyła sytuacji w Gruzji, tarczy antyrakietowej i członkostwa Ukrainy w Sojuszu Północnoatlantyckim.

Senator Obama podkreślił, że instalacja tarczy antyrakietowej jest ważna dla Polski. Zaznaczył jednak, że nie powinna ona naruszać bezpieczeństwa Rosji.

Barack Obama wyraził również chęć przyjazdu do Polski. "

POgadali sobie w POetyce jakże miłej Tuskowi a jeszcze milszej Putinowi "Zaznaczył jednak, że nie powinna ona naruszać bezpieczeństwa Rosji."
Oto jaki barrac'k szykuje nam Obama jak wygra wybory!!!
W internecie można sobie zamówić w USA t-shirt z napisem :
" Obama is my Homeboy!"
Nic dodać. Trafność totalna.
pozdr

Brak głosów

Komentarze

cyt. za wp:
"Rosjanie traktują wspólne inicjatywy Polski, Litwy, Łotwy, Estonii i Ukrainy jak symboliczną koalicję krajów z dawnego obszaru Rzeczpospolitej - mówi w wywiadzie dla "Newsweeka" prezydent Lech Kaczyński.

Agresor, czyli Rosja, demokracji w naszym rozumieniu nie uznaje, ma też ogromne trudności w uznaniu suwerenności słabszych sąsiadów. Jest związek między sytuacją Gruzji i sytuacją Polski, jeśli nie dziś to za 10 czy kilkanaście lat - wieszczy Lech Kaczyński. Dlatego - przekonuje - tak jednoznacznie zaangażował się po stronie Gruzinów.

Prezydent jest oburzony wypowiedziami premiera, który krytykuje go za wypowiedzi w Tbilisi. Mam kłopot z odpowiedzią na pytanie jakie są cele polityki zagranicznej rządu. Po prostu tego nie wiem. Nie rozumiem dlaczego niszczone są budowane od dłuższego czasu bardzo dobre stosunki na wschodzie. Gdy w czasie inwazji na Gruzję premier chce zabiegać o dobre stosunki z Rosją, to mnie to martwi. '
pozdr

antysalon

#2131