Polska ludzi odważnych a i podłych. Hilaria C. viceprezydentem Mc Cain'a. Gruzja! Pozostawimy ją samą?

Obrazek użytkownika antysalon
Blog

 

Witold Pilecki (fot. Auschwitz)

Właśnie w radiowej trójce rozpoczęła się audycja poświęcona bohaterskiemu rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu. Występuje m.in. jego córka i wnuczka. Jeden z bohaterów podziemia, zamęczony przez sowieckich bandytów w 1948 roku w ubeckiej katowni. Człowiek niesamowity, jego krótkie życie mogłoby posłużyć na scenariusz do kilku filmów. Nie tylko zamordowany przez komunę ale i przemilczany. Dopiero po roku 2000 ukazana została jego droga. Ilu takich bohaterów maja na sumieniu emerytowani prlowscy sędziowie i prokuratorzy dożywający swojej nikczemnej starości tak w Polsce jak i za granicą!? Jeszcze do niedawna taki Stefan Michnik czy Wolińska mordercy sądowi otrzymywali regularne przekazy emerytur na ich bankowe konta w Szwecji czy Wlk. Brytanii!
Jaką rolę odegrał rajfur z Auschwitz, Józef Cyrankiewicz? Czego obawiał się ten zbrodniczy aparatczyk? Co wiedział o nim rotmistrz Pilecki skoro musiał zginąć?
Nadal toczy sie dyskusja na temat Gruzji, tarczy , Rosji. Lewica brnie nadal w koleinę ślepego posłuszeństwa wobec Rosji. Miller sprytnie przywołuje Kosowo jako błąd s sztuce i wskazuje, że  Abchazja czy Osetia poszły ta drogą. Miller! Nie brnij dalej ! To droga zdrady narodowej! Widziałem w tvp info jak słodka idiotka, poślica lewicowa znów atakował tarcze jako pretekst do nakierowania rakiet rosyjskich na Warszawę!

Denver uparło się aby odstrzelić Obamę! Biedny barrack liczy na jakąś szczęśliwą konstelację gwiazd!  Sprytna Hilaria aż dwanaście razy zaklinała swoich zwolenników imieniem Obamy! Czyli jak znam Hilarię! A znam ją bardzo słabo! To może oznaczać jedno! Brak  zdecydowanego poparcia. Ostatnie sondaże dają jego rywalowi 25% zwyżkę na koniec upalnego sierpnia? Czy to coś oznacza? Mam nadzieje, że zwycięstwo republikanina! a to będzie ciężko uzyskać. Dotychczas nie zdarzyło się aby  po raz trzeci z rzędu jedna partia dzierżyła pokój owalny! Ale zdarzyć się może.....Ja protestować nie będę! A to ,że straci! lub mniej zyska jeden ze szwagrów Radka Sikorskiego martwić się nie muszę!

Gruzja. kraj biedny. kraj mały. Kraj dzielny. Ograbiony z terytorium przez Putina! Czy stracimy kolejnego , dzielnego przyjaciela? czy zostawimy go z ochłapami zawiezionymi przez frajera Sarkozy? Dużo zależy od obecności prezydenta Lecha Kaczyńskiego na najbliższym szczycie UE. Tusk robi wiele aby sumienie UE jakim okazał się polski prezydent i szefowie krajów wschodnich co to z nim udali sie do Tbilisi nie dojechał d\ na to spotkanie! Jak oni się boją prawdy! Wolą pozostać przy pustych deklaracjach z których Rosja sobie po prostu kpi! Szydzi! A oni chcieliby na nich poprzestać.
A z ruskiem z sowietem trzeba tak, jak śpiewa jeden z bohaterów Sergiusza Piaseckiego:
...Fuzja w kieszeni,
 Bokser na ramieniu,
 A kto chce się bici,
  Kom sie her do mieni...
pozdr

Brak głosów

Komentarze

"Dotychczas nie zdarzyło się aby po raz trzeci z rzędu jedna partia dzierżyła pokój owalny!"

FDR 3 kadencje (wyjątek do zasady 2 kadencji) a po nim HS Truman.

Ronald Reagan (2x) a po nim Bush Sr.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#3097

pozdr

antysalon

#3158

wygra Mc Cain. To raczej pewne biorąc pod uwagę poziom demagogii stosowanej przez Obamę i jego sztab.

http://www.pawellesiak.salon24.pl/

#3117