Ordynarny ... ordynariat! u komunistów za ordynansa! Ordynariat Polowy WP brutalny dla sowieckich ofiar

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Nigdy nie przypuszczałem, że dojdzie do takiego zbeszczeszczenia pamięci ofiar sowieckich zbrodnii.
Jakże mało .... ludzki! okazał się bp polowy wp dla ofiar nieludzkiego systemu!

W Katedrze Polowej WP na tablicy katyńskiej są wymienieni z mojej rodziny trzej oficerowie, kuzyni naszego ojca ( policjant, KOP, żandarm) zamordowani przez stalinowskiego kata strzałem w tył głowy.
Buntuję się nie tylko w ich imieniu! protestuję w imieniu wszystkich ofiar sowieckich zbrodni.
Ale nie tylko ich pamięć została sprofanowana bardzo głupią decyzją, aby odprawić mszę św za duszę zmarłego W. Jaruzelskiego właśnie tam!
Bp polowy WP Guzdek uczynił moim zdaniem rzecz straszliwą.
Zgadzając się na nabożeństwo żałobne za zmarłego antypolskiego zbrodniarza własnie tam, w miejscu jakże świętym i ważnym nie tylko dla polskiego żołnierza.
I zupelnie bez znaczenia jest to, że Jaruzelski tuż przed śmiercią pogodzil się z Bogiem, wyspowiadał, przyjął sakramenty!
To wszyztko moim zdaniem nie upoważniało ani bpa polowego WP, ani jego wojskowego zwierzchnika -min. obrony, ani też cywilnego nadzorcy prezydenta, aby tak zwulgaryzować, sprofanować tę świątynię, to miejsce święte tak szczególne dla polskiego żołnierza, task mszą św jak obecnością komunistów dręczących przez niemal pół wieku Polaków na rozkaz Moskwy.
Ich bezczelna obecność za zgodą bpa polowego wp splugawiła to wyjątkowe miejsce, żołnierską świątynię!

To skandal!
Niebywała zuchwałość! i bezczelność Komorowskiego wychwalającego zbrodniarza w świątyni wojskowej
To ordynarne sprzeniewierzenie się Ordynariatu WP! ofiarom nie tylko zmarłego agenta Moskwy.
Bezgraniczne zaprzaństwo!
Bezduszność!
Wstyd!

Po trzykroć!
Hańba!
Hańba!
Hańba!

Ordynarny Ordynariat!
Zadowolony Bronek!
Rozanielone komuchy!

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

O ile  się nie mylę, wspomniałem niedawno o możliwości zwarcholenia się niektórych przedstawicieli  KK,   na okoliczność  zejściem przyklepanego dziś łopatą  ścierwa.

Vote up!
5
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1426495

czerwonych w czarnych sultannach co nie tylko jedz lewactwu z reki wyrywaja krzyze,ale chronioa moredrcow za pomaca nagietej do potrzeb wkadzy religi katolickiej.

Widac lustracja kosciola by sie przydala zeby tych niby ksiezy na morde wywalic, zeby zaczeli uczciwie na chleb zarabiac a nie z tacy sie zywic.

Kiedys KK w Polsce byl ostoja Polakow dzis sie po czesci zaprzedal i ludzie traca zaufanie do ksiezy nawet tych Bogu ducha winnych.

Jakiez to musza miec sluzby PObolszewickie na tych ksiezy haki ze tak sie zaprzedali, czy te zaprzance to jakies zboki i pedofile z udokumentowana ich dzialanoscia nafilmie przez sluzby? i boja sie denuncjacji i osmieszenia bo straca wszytko co maja i pojda jeszcze do pierdla siedziec? apozniej beda musieli zakas rekawy zeby z glodu nie zdechnac?

I ten wlasnie strach ich popycha w rece tej wladzy?

Stawiam te pytania bo nie widze innej mozliwosci zeby ksiadz ot tak od siebie z przekonania bronil zbrodniarza

Vote up!
4
Vote down!
0
#1426515

mordować, okradać, gnębić, oni się tylko przechrzcili, PObrali śluby kościelne, wizytują papieży, pozmieniali partyje, pozakładali szaty liturgiczne, POzmieniali garnitury, kapelusze z malutkich na wieksze i duże, ale nienawiść do Polaków jest tak samo nie do opisania jak zawsze. Nie ma w żadnej skali od 0 - 1000 jaką posługuje się ludzkość odpowiednika skali tej nienawiści jaką zieją rządzący Polską do Narodu Polskiego. Kto tak strzasznie nas Polaków nienawidzi? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami POLACY!!!

Vote up!
6
Vote down!
0
#1426527

 

sprofanowali, gdy po śmierci Geremka odprawiali mszę w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1426529

Wygląda na to, że powszechne zniewolenie, jakiego w Polsce dokonał komunizm, długo jeszcze będzie dawało o sobie znać.. SB zabijając księży wywierało maksymalną presję na księży. Wielu z nich uległo tej presji i poszli na współpracę. Ta dzisiejsza postawa to dowód, że ta presja nadal działa...

Bez lustracji długo jeszcze będziemy świadkami upodlania środowisk katolickich.

Vote up!
3
Vote down!
0

lem

#1426532

że nie było lustracji. Skąd możemy wiedzieć ilu Turowskich pozostało i nosi sutanny a w srecach nienawiść do Kościoła Katolickiego, Polski i Polaków. Omamiają nas jak baranów i za takich nas mają co w pewnym sensie jest prawdą.

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#1426656