Obama maluje trawę na zielono! Geremek nie wyprzedzał.Twarde owoce miękną.Carla Bruni miała tylko 30? Wałęsa w niełaskach!

Obrazek użytkownika antysalon
Blog


Obama zwołał do barrac'ku Denver demokratów  na sabat! Władze tego przeuroczego miasta u podnóża Gór Skalistych/ bylem tam onegdaj,miasto miód, cud!/ nie tylko pomalowały trawę na zielono ale i każdemu z włóczęgów i bezdomnych dali po kilka biletów do kina aby nie psuć dobrego nastroju gościom i ewentualnie nie zasugerować konwentyklistom demokratów, że jeśli wybiorą Obamę to za lat pięć będzie nie tylko w Denver tylu włóczęgów , że i całe Hollywood nie nadąży dla niuch produkować filmów! Obywatele Denver kto tylko mógł dał chodu z miasta na te dni aby nie być razem z Obamą i Hilarią w jednym barracku!!!
   Podobno Geremek wcale nie wyprzedzał! Tylko jak znalazł się na lewym pasie jezdni i wszedł na czołówkę z Ducato a taka prędkością .Może jechał lewym POboczem?!
Nawet po śmierci nie dają ś.p. Bronisławowi spokoju! Polscy świadkowie nic a nic nie pamiętają. jego asystentka doznała amnezji POszokowej! Syndrom partii rządzącej!?
Biedaka zmiażdżonego busa mogę zrozumieć.
Tak więc cała nadzieja w Niemcu!
   Owoce twarde na skupie po 10 gr za 1 kg. Za tonę sadownik otrzyma max. 100 zł. Kto więc zbierze jabłka ? Oczywiście chodzi o tzw. jabłka przemysłowe, ale i tak nóż w plecy! Tak więc wszelkim twardzielom w Polsce ciężko. Nawet czołg dostaje po girach, bo sprzedawany głównie do Malezji nie ma zabezpieczonych stosownymi umowami unikatowych, patentowych rozwiązań różnych podzespołów.A hordy wszelakich byłych  wsi'oków kręcących się przy polskich producentach broni zamiast ich  chronić jak szakale wyszarpują co się da i opylają je na prawo i lewo zapewne za bezcen!!
   Nicolas Sarkozy ostry namieszał dając Putinowi/ Miedwiediew w ogóle nie istnieje w przestrzeni medialnej! Może zmienił nazwisko na Putin?!/silny oręż do ręki zawożąc do Moskwy swój plan pokojowy dla Gruzji. A Pisałem, że powinien zostać na plaży i klepać po d...e Carlę Bruni! Zresztą nie wiadomo na ile by to byłoby wykonalne, skoro śpiewa przed całą Francją o 30/ słownie trzydziestu!!!/ Przednicolasach!! Piszę to zbiorowe imię jej trzydziestu kochanków aby zachować nie tylko protokół dyplomatyczny a może raczej tyłkozadko-matyczny!!! ale i  poprawność gramatyczną!
Bo gdzież imię  i to zbiorowe facetów pierwszej d..y/ z nad Sekwany/ a może Tybru!?, Padu?!/ z małej litery!
Nie odważyłbym się! Profesor-nie profesor Bartoszewski by mnie zjadł!
Lech Wałęsa znów w niełaskach. Ipn nie ujął go na liście pokrzywdzonych! Ja na jego miejscu bym sie cieszył! Ile to lat można być krzywdzonym! Czas na lepsze życie Panie były prezydencie. Ciągłe tylko te internowania, przesłuchania. Ośrodki rządowe to Bieszczady, to Łańsk to jakieś tam Kiejkuty! A po drodze mogą być Klewki! A stamtąd to już tylko Guantanamo!
Direct boarding!
Ale nasz dzielny stoczniowy elektryk czuje się trochę niedowartościowany! Panie Lechu! Kichaj pan na to!
Po co Panu takie towarzystwo! Takie szemraństwo nieudaczników; Gwiazdowie, Walentynowicz, Wyszkowski?!
Ta bida jeszcze zechce od Pan ten sweter co to jako podarunek Pan dałeś narodowi w 28 rocznicę przeskoczenia motorówką z Nowego Portu przez płot stoczniowy.
Dziwi mnie czemu nawet wierny premier nie za głośno protestuje przeciw tak krzyczącej niesprawiedliwości ze strony ipn! Może nadal go uwiera ta kolczuga kuloodporna! Tak biedaka zakuli Arabski z Nowakiem, że i zdjąć tego nie idzie! A może oni go tak celowo?! żeby nie mógł grac w ulubiona szmacianeczkę! Złośliwcy zabrali mu radość życia!
Ale nie ma żaby! Pozostała jeszcze ukochana, boska przyjemność! Kopanie prezydenta i opozycji! A i Sumlińskiemu można dołozyć!
pozdr
p.s.
jak można wejść na tę najnowszą listę IPN/pokrzywdzonych/?

Brak głosów

Komentarze

aleś mi przgląd zrobił!

Obama, jak to demokrata z rozbuchanym ego, jemu się wydaje, że on musi tym prezydentem być...i wytłumacz takiemu.;P

Biedny Drogi Bronisław, toż on chyba po prostu myślał, że jest w Angli, tyle człowiek po świecie jeździł...co się dziwisz.

Sarkozy jest po prostu cieniasem( a od razu mówiłam), ale kto mnie słucha...ech.

Biedny Bolek, znów pokrzywdzony, tym razem przez IPN...ech, co za naród...

Pozdro.:D

" Upupa Epops ".

Vote up!
0
Vote down!
0

" Upupa Epops ".

#2916