Nie zyje kacap.Jaruzel. Moskiewskie truchło zdolne do każdej antypolskiej podłośći.

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Nie żyje Jaruzel. Kacap. Zahardziały, tępy komunista zdolny wykonać każdy rozkaz Moskwy. Sowieckie truchło przebrane przez Stalina w mundur polskiego żołnierza. Morderca zza biurka. Razwiedczyk smiersza. Nkwd,zista. Typowy zsowieciały sługus. Zawsze na ruskich usługach. Zdolny do najgorszej podłości.
Ileż ma Polaków na sumieniu!
Do końca zachowywał się jak ci mordowali Polaków w Katyniu, Miednoje, w katowniach ubeckich.
Nigdy nie przeprosił swoich ofiar.
pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

 
 
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1425811

 

 

Termin na śmierć niesamowity. Ciekawe czy będzie to przełomowa data dla zmian w Polsce?

 

#1425815

#1425813

co robil za pieniadze, czy  z przkonania i przyjemnosci?

10 lat zabral mi mlodosc, o 10 lat cofnal Polske do tyly w komune, ato co jest teraz to dalszy stan wojenny gzdie wciaz przy wladzy sa te same WRONY i co gorszego to wikeszosc z pejsami.

Tysiace Polakow skazalna banicje i poniewierke ktora stracia swoja ojczyzne ,mieszkania ,domu oraz nadzieje na normalne zycie.

Nikt to nie zaznal banicji nie jest wstanie zrozumiec jekiej szkody ten kacapski oprawca wyprawil nam z biletem w jedna strone,nie mowiac z wilczymi biletani na uczelni gdzie zarza brali nas w kamasze do Ozysza.

Dodam ze ten bandzior skazujac nas ma banicje bez mozliwosci powrotu do kraju nalozyl dodatkowa kare na nasze dzieci, ktore pozbawil cielpa rodzinnego dziadkow ,ciotek, wujkow czy kuzynow.Nasze dzieci tutaj wychowane byly prze tego zdrajcepozbawionego wlasnie tego rodzinnego bezpieczenstwa bo zawsze, kiedy jest rodzina to wrazie potrzeby na nia mozna liczyc, na wsparcie duchowe czy tez materialne,co tez daje w dzieciach poczucie wlasnej wartosci.

Moje dzieci sa dumne ze ich rodzice i dziadkowie sa Polakmi i teraz rozumieja dlaczego sie znalezlismy na ojczyznie,szukaja tak waznych dla nich korzeni, ze nie wypadli poprostu sroce spod ogona.

 

PS.Dla palujacych tutaj i broniacych mende kacapska Jaruzelskiego serdeczne pozdrowienia od LUCYFERA,on juz dla was grzeje osobna laznie dla kacapskich  dupowlazow i zdrajcow.

#1425814

Hip,hip hurrrra  !

Hip, hip hurrra  !

Hip, hip hurrra, hurrra, hurrra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pewnie  kanalia zdechła  już kilka dni temu, tylko przetrzymali ścierwo pod respiratorem do ostatniej chwili aż dało się smród wytrzymać,  ze względu na wybory

 

 

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1425826

Zygmunt Bauman jeszcze żyje.
Za każdym razem kiedy słyszę o śmierci (ze starości) kolejnego komunistycznego zbrodniarza, pamiętam, ile wiedzy na temat komunistycznych zbrodni zabiera do grobu.
Do takiego mogłoby się stosować stwierdzenie że może by mu wybaczono, gdyby wyznał całą prawdę którą znał. Ale, zdaje się, jeszcze się taki odważny nie trafił.

#1425827

Żegnamy, już cię tam po drugiej stronie osadzą .

#1425834

Miller cały swój intelekt włożył w mowę pożegnalną. Jutro składa wniosek o żałobę narodową. Kalata prawie płakała i wianuszek wokół milera też był jakiś taki pogrzebowy.
Co ważne?
Miler powiedział, że jaruzel to........OFIARA(!!!!!)- (????????) stalinizmu.
Chyba w tym "smutnym dniu" chciał nas rozbawić takim dowcipem.

#1425836

Real wygrał puchar

PIS wygrało wybory

Jaruzelski odwalił kitę.

#1425883

Real wygrał puchar

PIS wygrało wybory

Jaruzelski odwalił kitę.

#1425884

.a do tego słoneczny :)

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1425892

Zamieniam "wielką czwórkę" na "wielką szóstkę" dokładając Jakuba Bermana i "Krwawą Lunę" Julię Brystygier.

Pozdrowienia

 

Aleksander Szumanski

#1425928

Tylko jedna rzecz... Taki język obraźliwy zgoda, tylko pewien zgrzyt - nie przy każdej nacji wolno go używać. To Autorowi - jak się domyslam wielbicielowi wolności - nie przeszkadza?

Jak umrze antypolski Żyd (nie ma takich u szczytu władzy, wpływających bardzo na polską sytuację, w niektórych aspektach silniej niż Jaruz? Chyba się znajdą) to napiszesz: "zmarło ż.,, skie truchło, pa...ch, gotów do wykoniania każdego rozkazu żydostwa"? :))) Nie, raczej przemilczysz to Szanowny Autorze lub jesli będzie to ktoś związany z żydokomuną zapewne napiszesz o nim: "Zahardziały, tępy komunista zdolny wykonać każdy rozkaz Moskwy. Sowieckie truchło"

#1425957

Tak jakby Rosjanie sami sobie zafundowali 70 lat sowieckiej niewoli, czyli żydokomuny.

Lotna

 

#1425961