Mała awaria klimatyzacji na Czerskiej i już się gubią! P'rezydęt mocno cierpi,skoro nie może strzelać do łań i loch z małymi

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Czyżby A.Michnik już skończony? skoro w czerskim GWnie ostro krytykują zbrodniarzy sądowych! Jeno czekać aż zabiorą się za jego brata, Stefana Michnika!
Heinz Wolf jako młody, dobrze wykształcony prawnik, członek oczywiście nsdap był za Hitlera jednym z sędziów zbrodniczych trybunałów w czasie II wojny światowej m.in.w Gdańsku.
To on skazywał na śmierć ludzi uznanych za wrogów III Rzeszy; przez powieszenie, na gilotynę.
Wielu ze skazanych przez Wolfa kończyło swój żywot jak... zwierzę!! na ... haku rzezniczycm!
Po wojnie zataił swą działalność w tych morderczych trybunałach i zaczął jak wielu jemu podobnych nowe dostanie życie w powojennych Niemczech, zbierając przez lata wszelkie zaszczyty, łącznie z honorowym obywatelstwem miasteczka w Hesji!
I wybuchł skandal!, wyszło na jaw to co robił jako zbrodniczy sędzia w czasie wojny!
Organ Michnika oczywiście podchwycił temat!
Gdy chodzi o zbrodniarzy, morderców także tych zza biurka, zbrodniarzy sądowych gazeta Michnika nie przebiera w środkach, nie stosuje taryfy ulgowej ani na zły stan zdrowia, ani na wiek!
Ściga i domaga się surowego ukarania!
Inaczej ma się rzecz, gdy idzie o zbrodniarzy komunistycznych, szczególnie tych którzy popełnili zbrodnie na polskich obywatelach po r. 44. Wtedy Michnik i spółka znajdują wiele okoliczności łagodzących!
Np. młody wiek w czasie popełnionych zbrodni!, to ma niby tłumaczyć zbrodnie sądowe takiego Stefana Michnika czy Wolińskiej!
Ale temu Niemcowi Wolfowi nie odpuszczają, mimo, że w czasie wojny był młodym, dwudziestoletnim prawnikiem!
Jaruzela, Kiszczaka co rusz tłumaczą podeszłym wiekiem i złym stanem zdrowia! o czym zapominają, gdy piszą o wiekowych zbrodniarzach niemieckim.
Hipokryzja totalna!
Ale to paskudztwo czerskie, zaczadzone duchem kominternowskim tak ma!

Pan Bronisław Komorowski cierpi już drugi rok!
I tak jak cierpi!
Jakże mu brakuje tego widoku przez lunetę, przez noktowizor!
Widoku przestraszonego wzroku łani!
Zastrachanej lochy przeczuwającej swój koniec!
A on z drugiej strony na bezpieczna odległość z wymierzoną w swą ofiarę supernowoczesnym belgijskim lub czeskim pół lub automatem wstrzymuje oddech i ......!
Zwierzę w jego lunecie zastyga w niemym bezbronnym odruchu, rozrzuca kopytka i po nim!
A on zagryza wąsa!
Jest!
Kolejne trofeum!
I tak dwa lata już cierpi pan p'rezydęt!
Cierpi~!, bo nie może znów nasycić swego wzroku, wzroku łowczego widokiem, jakże miłym mu tym widokiem, zastygłej w przedśmiertelnym strachu łani!
I żali się pan p'rezydet, że ten urząd mu tak ciąży!, gdy przypomni sobie te chwile przed oddaniem strzału do kozła, do łani, do lochy!
Ach te wspólne noce na głuszce za wschodnią granicą, gdy z Januszkiem, otoczeni wianuszkiem chłopców kgb raczyli się bimberkiem planując wiele przyszłych wspólnych operacji!

pzdr

Brak głosów

Komentarze

A widział kto jak on strzelał? Kreuje się na prawdziwego prawdziwka. Ze wsi mu przynoszą, łapane może nawet i na wnyki, wytrybowane z kości, ścięgien....może nawet same polędwiczki. No więc, obietnica na łudstoku aktualna. Damessa wpier.ala boczek z dzika, pewnie jeszcze przez miejscowych zabejcowana.
Ten gajowniczek musiałby dobrze bebech wyprężyc co by na nim sztucer oprzec a potem ze strachu wiac na drzewo.
Putin poluje , rzecz jasna, "hrabia z krwi i kości" małpuje. Kurczę , żeby strzelac do zwierząt to trzeba byc inteligentnym, niestety ...

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#280368

być padalcem, niekoniecznie inteligentnym.

#280381

działalność. Zwykle te niewinne zwierzaki, psubraty jedne, strzelają pierwsze. Udają niewiniątka, maślane oczka, minki niewinne, sarenki, kreciki a tu, panie, z zawęgła nagle wygarnie - trach! trach! I proszę zauważyć, że taka przechera to i zawęgieł w lesie znajdzie. Kto wie może te bestie przebiegłe to i granaty teraz mają i dybią i nastają niesłusznie na proekologicznych szczelców. Oj, tośmy czasów dotrwali! Oj, oj.

HdeS

HdeS

#280372