Idut!idut! rzecze sędziwy Priam do Achilla stojąc na murach Sewastopola

Obrazek użytkownika antysalon
Świat

Żadnych złudzeń, Rosja od Lenina po Putina! to j,, t.... m..!! Rosija! Czyli jaka była taka i jest. To sama Rosja! To ta sama jak w 1920 czy z 17 września 1939r. to ta sama topiąca we krwi Budapeszt w 56! Zero złudzeń!
Rosja czy to leninowska bolszewicka czy następnie zwana sowiecką od Stalina po Gorbaczowa nigdy nie dotrzymywała umów, nie wywiązywała się z zobowiązań, sojuszy czy układów!
Rosja ta zawsze kluczyła, oszukiwała! Od niemal wieku zawsze po swojemu, chamsko,czyli nastajaszczo!

Bolszewicka, bartabrzynsko mongolsko-stepowa Rosja nie znosiła i nie znosi, nie toleruje cywilizowanych norm.
Nie respektuje niczego.
Carska Rosja jaka była, my Polacy wiemy najlepiej.Ale! Mimo wszystko było to w jakimś stopniu państwo prawa, państwo, które mieściło się w owoczesnych normach cywilizacji. I nie jest moim zamiarem wznosić peany na cześć zaborczej, imperialnej Rosji, ale jakby nie patrzeć to państwo wyrażnie odbiegało poziomem od póżniejszej Rosji bolszewickiej, państwa swołoczy wszelakiej.
Car, batiuszka jednak przestrzegał umów, wchodził w alianse i dotrzymywał zobowiązań międzynarodowych nawet ze szkodą dla interesów bieżących Rosji.
Carska Rosja aczkolwiek wróg polskiej państwowości była jednak krajem mocno odmiennym od tego tworu rzezimieszków z 1917r.

A Rosja bolszewicka poczynając od zasyfiałego degenerata Lenina, wysłanego przez kaiserowski wywiad na zdruzgotanie carskiego imperium po dzień dzisiejszy to moralne bagno.

Zero zasad.

To kraj bandycki. I kraj nieprzewidywalny. Czyli w rzeczy samej ... PRZEWIDYWALNY !!! i bardzo grożny dla ładu światowego.
To kraj wrogi sąsiadom, agresywny i zdolny do jak najgorszych, najpodlejszych zachowań.
To państwo gangsterskie tak w wymiarze polityki zagranicznej jak i gospodarczej.
To zakała cywilizacji. Żadnych reguł, żadnych zasad. Zero moralności, chyba że moralność wyuzdanego alfonsa-sutenera!
Taka Rosja jest nieprzerwanie od Lenina.
A zidiociali czy wystraszeni tzw politycy zachodu tolerują taki stan sądząc naiwnie, że Rosja sama się zmieni na lepsze! Nie zmieni się . Nie ma takiej siły! Chyba , że znów pojawia się mężowie stanu pokroju R.Reagana, M.Thatcheri Naszego Ojca Sw.Jana Pawła II!
Rosja jest zagrożeniem tak dla świata jak i dla siebie. ale o tym drugim pewnie sama nie wie! Bo taki Putin zadowolony ze swojej buty i pogardy dla demokracji jeszcze długo nie zauważy tego, że tuż pod Kremlem zagrożenie gors\ze niż Gruzja, Ukraina czy Polska. To fundamentaliści muzułmańscy!

To oni powalą Rosję! A jego pycha z bolszewickie bielmem na przymrużonych fałszywych ślipiach nie pozwala mu w tej zapiekłości tego dostrzec,

Rosję trzeba znać i rozumieć.Nawet nam Polakom brakuje dzisiaj rzetelnej wiedzy o Rosji Putina a to zagraża naszym, polskim żywotnym interesom.

A obecne kilkudniowe otrzeżwienie D. Tuska jesti naw w mojej ocenie li tylko koniunkturalnym. Bo nie da się Rosji poznać, nauczyć w parę dni, gdy całe lata miało się fałszywe i naiwne o niej wyobrażenie. a ci jego niby doradcy, nauczyciele od spraw wschodnich to żałośni korepetytorzy. Bo jakimże może być znawcą Rosji ten jego totumfacki minister obrażający swoich policjantów? On co najwyżej może wiedzieć jaką i komu dać łapówkę, by wejść tam na rynek. I były ambasador! Może i odróżnia bezbłędnie Pszeniczną od Stolicznej!? Nic więcej! Był onegdaj świetny zespół analityków od Rosji ze śp Markiem Karpem! I jak skończył jego szef to wiemy, na masce tira zza wschodniej granicy.

Przez ostatnie ćwierć wieków niestety polskie rządy zaniedbały wiedzę o Rosji i pozostały na etapie dowcipów o ... buzers,ie -drinkers, ie Jelcycnie. A to za mało!

Jedni nie mogli, a co gorzej inni nie chcieli uczyć się Rosji. I żopa wcwietach czyli d.... mokra. Tym gorzej dla nas, dla Polski wobec ostatnich poczynań Putina.

Po roku 1918 Polacy doskonale znali i rozumieli tak Rosję jak i Rosjan. Dlatego dwa lata potem zatrzymali tę zarazę na linii Wisły a potem odrzucili ją daleko na wschód.
Dzisiaj mamy znów do czynienia z odradzającą się mongolsko-moskiewska butną, pazerną i agresywna Rosją Putina.
I nie ukryje tego fałszywy grymas byłego kgb,owca ubranego w najdroższe garnitury, koszule i krawaty od Gucci,ego czy tez najnowsze narty wiązania i kurtka na stoku narciarskim.
Putin to współczesny mongoł-bolszewik. zamiast na koniku siedzi na zaworze gazu!
Rosja znów jest sobą.znów terroryzuje wolny świat. Ale ten świat jest nie tylko wolny alei potwornie głupi!
I nawet ten były komsomolec o tym wie, że szczególnie liderzy UE to głupcy. Leniwe, tłuste, wygodne kocury przerabiający marchewkę w owoc, ślimaka w rybę czy zatwierdzający kształt dla banana i ogórka!
To naiwniaki! Ba! Gorzej to użyteczni idioci! Jedni na żołdzie a inni po prostu głupi.
A Rosja znów ukazuje Europie krwiożerczą facjatę Lenina i prze nad Sekwanę przez Berlin. Ma co prawda znów po drodze Warszawę! Czyżby nomen omen! Polska znów na drodze wielkiego marszu!
A zachód!? To dno, zupełna depresja naiwności, bo himalaje już były kiedy to Sarkozy przehandlował interesy Gruzji w sierpniu w Moskwie.
Europa, mówię o tej starej, sytej znów postawiła stosunki z Rosja na głowie i znów, kolejny raz dostaje za to po... głowie.A i ostro po dupie! Oczywista i po kieszeni!
Rosja ostatnie lata za Putina żyje na koszt zachodu, żeruje, pasożytuje kosztem krajów naprawdę biednych na zasobach UE!
Kredyty, ulgi, przywileje. G-8 a zachód ma z tego jedynie wielkie gieee!
Wyfiokowany Sarkozy, wydelkotowana Angela jakże chętnie robią sobie fotki z Putinem, a on robi wielkie interesy a także w... dosłownego konia przywódców najpotężniejszych państw UE.
Oni uśmiechali się lubieżnie do Putina jak przysłowiowe k.... do milicjanta/ tak mawiano za prl/a on...zakręcił im kurki gazu w środku pękających mrozów wbrew podpisanym umowom międzynarodowym.
A naiwne brukselskie lewactwo nadal miało przylepione uśmiechy.

Czy wreszcie dociera do nich kim tak jest naprawdę V. Putin!? czy dociera do nich autentyczne zagrożenie ze strony zaborczej Rosji ośmielonej uległością zachodu! Mimo wszystko nie wierzę w zreflektowanie kogoś tak absurdalnie zapatrzonego w Rosję jak Ashton! To wręcz modelowa dla mnie użyteczna idiotka, ale czy aby tylko ... idiotka?, która tak chętnie podłapała tę opowiastkę o pochodzeniu snajperów na Majdanie!

Jak długo brukselscy naiwniacy będą jeszcze szczerzyć zęby do Putina!? Ba! na jak długo D. Tusk, Sikorski i PO wytrwają w tej aktualnej ocenie zachowań Rosji? bo ci jego koalicjanci ze swymi śwagrami już bidolą nad utraconymi dwoma wagonami salcesonu. I agentura w agenturze po przeróżnych partiach i redakcjach? A wsi,oki?

Czy Putin znów nastraszył zachód czy tez zmusił wreszcie do logicznych zachowań?
Rosja mocno odczuwa kryzys.
A ta ich zkorodowaną postsowiecka gospodarkę.?Nie ma już wolnych miliardów, nie ma z czego finansować rzeszy głodnych i biedaków w całej Rosji a tam jest ich ok. 80%!
Patrząc na reakcje tych brukselskich miernot, spanikowanych putinowskimi decyzjami chyba byłoby lepiej aby zrezygnowali albo popełnili zbiorowe sepuku i rzucili się pod koła pociągu jak ten sfrustrowany niemiecki miliarder z firmy R atiopfarm. Przynajmniej byłaby to decyzja honorowa !
W przeciwnym razie ich straceńczo-idiotyczna polityka uległości wobec zbolszewizowanej Rosji Putina szantażującej wolny świat do prowadzi do totalnej katastrofy.
A kremlowski mongolizm-bolszewizm zatriumfuje nad Europą.
A wtedy to już Putin bez większego wysiłku uczyni to o czym zamarzyli w roku 1920 dwaj wielcy arcyzbrodniarze Lenin i Trocki i przejdzie gładko równinną Europą i nie będzie poić koni w Sekwanie lecz jego specnazowcy uchleją się La Voeve Cliqot i zamiast zgwałcić panienkę z Place Pigalle bez żenady, publicznie zabierą się na trotuarze pod L,Arc de Triumph za vivatujące im madame i mademoiselle!*
I taki oto będzie finał festiwalu idiotyzmów lewactwa z Brukseli! jeśli zachód się nie opamięta.
pzdr

* A kto opisze ten mongolsko-erotyczny akt zniewolenia Europy pod Łukiem Triumfalnym?
Może niejaki Twardoch? może Peszkówna w monodramo komedyji? Może jakiś inny Kubuś w purnonsensownym efemowym skeczu!?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)