CZY KTOŚ WIE....

Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

jestem bardzo zaniepokojony tym ewidentnym naruszeniem konstytucji

Brak głosów

Komentarze

Też zwróciłem na to uwagę.

Żeby się nie okazało, że będą Nas przepraszać tak jak w sprawie ACTA.

Vote up!
0
Vote down!
0
#274418

A za popieranie szczepienia na nieistniejącą pandemię "świńskiej grypy" już przeprosili Polaków? Co z zawiadomieniem do prokuratury w tej sprawie, jaki do prokuratury skierował był RPO, śp. Pan Kochanowski?
Tusk w kampanii wyborczej w 2011 roku zarzucał PIS-owi popieranie koncernów farmaceutycznych w okradaniu rządów, a PIS udawał, że nie słyszy.
To samo jeśli chodzi o pakiet klimatyczny UE. Tusk w kampanii wyborczej cała winę zwalał na śp. Prezydenta, a ze strony PIS-u nie było w tej sprawie kontry.
W tym PIS-ie musi być gęsto od kretów(Pani dr B. Fedyszak- Radziejowska wspominała o jakimś jednym).

Vote up!
0
Vote down!
0
#274429

jak uzyskam odp. to się niezwłocznie tu na NP nia podziele

pozdrawiam!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#274422

Czekaj tatka latka!

Vote up!
0
Vote down!
0
#274431

ciesze się że Pan chce znaleść odpowiedz ,proszę informować o zadobytej wiedzy na portalu ,sprawa jest nad wyraz poważna

Vote up!
0
Vote down!
0

Dobosz

#274443

o Konstytucję, co o matrix w którym żyjemy, czy nam się podoba czy nie. Być może do pomyślenia jest aby ktoś fachowy wypowiadał się w takich i podobnych sprawach nie dekonspirując swojej profesji, choćby na NP? Tylko jak odróżnić rzetelną wiedzę od kolejnej propagandy?
Szczepienie jest z jednej strony skuteczną walką z chorobą, z drugiej - może być jako metoda nadużywane dla wydobywania horrendalnej ilości pieniędzy z budżetów nawet bogatch państw (jak to miało miejsce w przypadku świńskiej grypy) przez firmy farmaceutyczne którym niewiele jest w stanie zaszkodzić, bo są bogate. W swoim czasie decyzja Kopacz, choć podyktowana oszczędnością, była słuszna bo wrzawa i histeria wokół świńskeij grypy była spowodowana właśnie chęcią dorobienia się na szczepionkach. O ile wiem, każdego roku pojawiają się nowe szczepy grypy (szybko ewoluują) a "świńska grypa" nie była groźniejsza od "zwyczajnej" na którą też można umrzeć, choćby wskutek powikłań. Na pewno większość z nas pamięta "ptasią grypę", histerię wokół kleszczy, "chorobę wściekłych krów"... Takie rzeczy mogą zdarzać się coraz częściej, skoro pozwalają skutecznie się wzbogacić.
Niewiele da zatrudnianie ekspertów przez instytucje państwowe, bo od czego jest lobbing? A statystyki też da się z powodzeniem fałszować.
Dowodem jak trudno jest walczyć z dezinformacją jest sprawa ocieplenia klimatu - oszustwa oed początku do końca, które spowodowało powstanie zastępów ideologów, kontestatorów, instytucji, fundacji, a później rynku handlu zobowiązaniami z tego tytułu oraz nowych gałęzi przemysłu. Spowodowało jednocześnie nieuzasadnione logicznie perturbacje w rozwoju gospodarczym. Rozmiękczenie mózgów społeczeństw "Zachodu" to temat żywy od dobrych kilkudziesięciu lat...

Vote up!
0
Vote down!
0
#274441

ostatnio czytłem artykuł na temat tej "szybkiej ewolucji" wirusów pandemicznych (Scientific American 06/2012) i jest tam expresis verbis podana istotna informacja - czołowe laboratoria intencjonalnie krzyżują kolejne generacje pandemiczne (np grypowe "hiszpankę" z "hong kong" czy inną "ptasia") i obserwuja jakież to hybrydy powstają - uzasadnienie tej zbrodniczej działalności?

skoro my w laboratorium powołamy do życia np. wirusa grypy tak agresywnego że przebieg choroby gwałtowny jak Eboli a śmiertelnośc prawie 100% to DOBRZE, bo w naturze też by taka mutacja w końcu powstała więc lepiej mieć ją za wczasu w ARSENALE

no i tak na zasadzie "uuuupss!" kiedyś nam drogą tych obowiązkowych szczepień je zapodadzą i na kongresie Bilderbergów ktoś złoży raport - "depopulation? DONE!"

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#274501

Jak PiS zagłosuje przeciw jakiejś ustawie, to 

1) nie ma to i tak znaczenia, bo ustawa przechodzi,

2) media wylewają pomyje na PiS, że szkodzi P0lakom (nie Polakom), 3) wyborcy P0 maja się dobrze, bo smród jest wokół PiS,

a tak:

1) ustawa przechodzi,

2) media dziwią się, ale nie mogą łajać zająca, za to że ma papierosy z filtrem i bez filtra!

3) Smród jest, ale dotyczy ustawy, którą przyjmuje Sejm a rozmowa stron sprowadza się do ustawy, która ogranicza prawa i wszyscy mogą protestować, nawet wyborcy P0, bo nie wspierają decyzji PiS! Fajnie! No nie?

Chrust

Vote up!
0
Vote down!
0

Chrust

#274466

jak juz pisalem wczesniej, im zalezy tylko na jednym aby byc wiecznie jako druga partia w polsce i tylko przy zlobie. A los polakow tam maja gdzie i PO w dupie, najwazniejsze koryto i kasa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#274468

@DOBOSZ - Jeszcze nie wiesz? Aż dziw bierze! Naprawdę wierzysz w PiS? Obudź się! Jak masz dobro Polski na uwadze, nie wierz ŻADNEJ opcji politycznej!

Wiara Polaka w jakiekolwiek ugrupowanie polityczne zgubi go! Ja jestem bezpartyjny, a nawet (z resztą chyba raczej) antypartyjny.

Nas Polaków zgubi wiara w coś, co jest utopią. Jak znam większość swoich kolegów i którzy pochodzą z wielu różnych ugrupowań, to w większości, a nawet w całości zgadzamy się z własnymi poglądami, ale jak przychodzi co do czego, to i tak każdy głosuje "z wolą partii". KOMUNA ma się dobrze! Panowie ;].

Vote up!
0
Vote down!
0
#274478

Tez sie nad tym zastanawialem.

W kazdym razie lobby przymusowych szczepiennikow gora ;)

* czy ten zolty zab to jakies memento ?

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#274479

A tym zasrańcom (bandzie w sejmie) potrzebne jest jedna, ale konsekwentna i zdecydowana akcja:

OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#274552