poszedł wniosek do prokuratury na tuska i popleczników a w łże-mediach co?

Obrazek użytkownika Polon210
Idee

Na skutek "nieostrożności procesowej" prokuratura umarzając wątek odpowiedzialności czołowych przedstawicieli obecnej ekipy rządzącej z premierem Tuskiem na czele spowodowała możliwość oddtajnienia dokumentów, które nie pozostawiają opinii publicznej zadnych wątpliwości o ich winie i są wystarczające by tych spiskowców skutecznie "przyszpilić" - dobrze to tłumaczy A. Macierewicz w ostatnim wywiadzie dla RM - polecam!

Jak się zachowuja mainstreamowe media wobec tak spektakularnego zdarzenia udowodnienia rządzącym udziału w zbrodniczym spisku? To zapewne bedzie tematem niejednej dysertacji socjologicznej, madioznawczej, politologicznej ale i jest już niewątpliwie tematem niejednego raportu służb wywiadowczych obcych państw!

Śledziłem te zjawiska, więc tu pozwolę sobie na krótki ich opis, jest to moim zdaniem wielce pouczające i dające podstawy do prognozowania rozwoju sytuacji.

1) od środy 11 b.m. praktyczne embargo na tę bombową informację - to daje obraz jak ONI się śmiertelnie boją

2) Tusk praktycznie został wycofany - widać jego sztab PR-owski skonkludował, ze na sam jego widok opinia publiczna reaguje negatywnie - to praktycznie kapitulacja kampanii wizerunkowej rządu Tuska- nic juz nie potrafią wymyśleć, co mogło by ocieplić wizerunek rządzących

3) szperając po tytułach kojarzących się z faktem postawienia w stan oskarżenia spiskowców znalazłem taki dość typowy dla GWnianej centrali dezinformacji z ul. Czerskiej tekst - "Gazeta Wyborcza": biały kruk Macierewicza" firmowanej też przez Onet i PAP - http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-bialy-kruk-macierewicza,1,5189005,wiadomosc.html

tytuł jakby się kojarzył z materiałem dowodowym ale lektura notki uswiadamia że to zmyłka - mowa jest o ksiązce Golicyna z lat gdy AM był szefem Kontwywiadu - żałosna próba ośmieszania tezy o agenturalności opozycji antykomunistycznej, której przecież AM jest jednym z nielicznych niezłomnych przedstawicieli - fakt wypuszczenia przez michnikowców tak cienkiego "farta" zamiast pryncypialnego pogromienia nienawistnej "maciory" wskazuje na rozmiar ICH lęku - lepiej zamilczać i trwać w trupiej ciszy oczekiwania na bieg wydarzeń - moze kogoś potrąci cięzarówka ze żwirem - towarzysze z GRU ratujcie!

4) jakaż jest więc zawartość serwisów (dez)informacyjnych łże-mediów - sprawdzałem na przykładzie DTV1 i TVN czyli hardcorowej propagandy - zdecydowanie króluje temat "Madzi" (o czym szerzej na końcu) - od wątku kulisów śmierci tego dziecka zaczynaja się serwisy informacyjne i jest on ciągniety przez długie minuty a wyczyn DTV powinien przejść do historii mediów - blok "Madzia1, Madzia2 i dzieciobójstwo w Polsce" ciągniety był od początku serwisu czyli 19:30 do 19:40 - całe DZIESIĘĆ MINUT - rekord świata jak na serwis sztandarowo informacyjny, kto to zgłosi do Guinessa??

następne wątki w DTV i TVN to: in vitro i "rozłam ideologiczny w PO" (w obu serwisach zaraz po Madzi i też pieczołowicie celebrowany z jakimś pokazem fotek "grupy 6 sprawiedliwych PO"), utylizacja reklam po Euro2012, sytuacja na A2 ("mrożące krew w żyłach" obrazy zawracających i jadących pod prąd ciężarówek itp zapodawane już od tygodnia), Schettino (nie ten z Wrocławia broń Panie Boże tylko ten z Sycylii, no!), stroje kadry olimpijskiej USA itp "elektryzujące każdego Polaka news" uzupełnione o niemniej ważkie tematy jak: spalenie repliki barejowskiego Misia, żeglarz Cichocki sam se głowę zeszył jak dostał bomem, bankructwo Alba Tour (BTW piszę na forach od dawna że ci "tour-operatorzy" to piramidki finansowe ale o tym na razie się nie mówi) i kilka jeszcze takich tam

Podsumowując - Premier RP i jego czołowi ministrowie oraz urzędnicy w stanie oskarżenia o zdradę stanu i współudział w zbrodni politycznej a w czołowych serwisach informacyjnych o spaleniu słomianego Misia itp brednie - czy to nie znamienne?

Jeszcze o temacie Madzi, w jego wersji rozszerzonej i z optyki której jeszcze nikt nie zastosował a wydaje mi się wielce interesujaca - oto moja teoria:

Temat Madzi, obok oczywistego faktu odwracacza uwagi od spraw kompromitujących i niebezpiecznych (w tym aspekcie wielokrotnie go poruszano) pełni rolę jakby krzywego lustra - w nim odbijaja się wątki smoleńskie: zdrady, mordu na niewinnej i bezbronnej osobie, klinicznego matactwa samych sprawców jak i śledczych (figurant Rutkowski), odkrywania kolejnych warstw zbrodniczej intrygi itd

Temat ten pojawia się cyklicznie w kolejnych "przewrotach" zawsze zsynchronizowany z kolejnymi postępami ZP w odkrywaniu okoliczności spisku smoleńskiego

By nie być posądzonym o FYMowatość czyli snucie fantastycznych teorii na podstawie widzimisie i wielkiego zbioru nieistotnych detali daję odnośnik do notki na samej górze, boldem na Onecie - dzisiaj 14.07.2012 godz 10:50 (wisi od 7:50 - godz w stopce notki) - "Sprawa Małej Madzi, to pogrążyło Katarzynę W."

http://wiadomosci.onet.pl/sprawa-madzi,5189018,temat.html

Przeczytajcie Państwo uważnie tę notke i zwróćcie uwagę na następujące elementy:

- dotarli do wyników które pogrążyły Katarzynę W.

- pozwoliły prokuratorom postawić zarzut zabójstwa

- śmierć była wynikiem minimum 2 uderzeń i była nagła i gwałtowna

- Madzia zmarła w kilka sekund

- tu opis skutków 1-go uderzenia (zerwanie rdzenia przedłużonego itd)

- oraz stwierdzenie że w kilka sekund później nastapił 2-gi uraz (głowy- miedzy oponami twarda i miekką)

- będzie zamknięta w celi pod stała obserwacja by nie zaistniały okoliczności sprzyjajace np. samobójstwu

- będącą od miesięcy wykreowaną na celebrytkę K. Waśniowską i od czasu oskarżoną o nieumyślne spowodowanie smierci teraz dopiero przestali podawać jej nazwisko a na materiałach video rozmazują twarz

- psycholog Z. Nęcki przedstawia rys charakterologiczny K. W. jako osoby systemowo nieszczerej, odgrywającej role, inteligentnej, pozbawionej uczuć, psychopatycznej

- od początku miała scenariusz a jego poszczególne warianty zmieniała by optymalnie pasowały do rozwoju intrygi

- dr. psychiatrii J. Pobocha dodaje jeszcze jej skłonność do destrukcji w tym również do zabójstwa

dotarł do wyników badań, które pogrążyły Katarzynę W

- postawiono jej oficjalnie zarzut zabójstwa i posadzono w areszcie śledczym

- przed prokuratorem w krzyżowym ogniu pytań znajdzie się również pomagający w matactwie K. Rutkowski

Przeczytaliscie obywatele - czy nie jesteście zbudowani sprawnym działaniem wymiaru sprawiedliwości? Winni oburzającej zbrodni zostali oskarżeni i niechybnie beda ukarani. Ich oszukańcza gra została przejrzana i tryby machiny sprawiedliwości, moze nie rychliwe ale zawsze sprawiedliwe.

Obywatele, czy nie doznajecie uczucia catharsis - żyjemy jedna w praworządnym kraju, nawet a szczegolnie sprawcy bulwersujacych zbrodni na niewinnej dziatwie - obok Madzi media żyły od miesięcy sprawami Szymonka i Gabrysia, dzieci zamordowanych przez wyrodne matki- widać taki to juz kraj riezunów - chwała funkcjonariuszom państwowym za ich czujność, możecie spać spokojnie!!

Tak to odbieracie? bo ja zupełnie inaczej, mianowicie:

w środę 11 b.m. po kolejnym nawrocie "opresji" smoleńskiej, tym razem już cios trudny do odparcia bo najcięzszy - udokumentowane zawiadomienie do prokuratury o zbrodniczym spisku, w tenże sam dzień prokuratura wszczyna postepowanie przeciw zbrodniarce Katarzynie W!!

Czy ktoś wam obywatele w głowach nie zamierza zrobić pewnej subtelnej podmiany - co się tam macie stresować faktem, że może tam i zamordowano L. Kaczyńskiego ale przecież to był "słaby prezydent", "nie miał i tak szans reelekcji", "był kłótliwy i nie chciał współpracowac" itd itd

To was chyba po tych ponad 2 latach już nie powinno w dołku sciskać - niech sobie leży juz tam na Wawelu w spokoju, życie toczy się dalej, kraj rosnie w siłe a ludzie "dostajom żytniej" a jak przypadkiem dojdzie do bulwersujacego zabójstwa to paczcie jeno, ho ho jak organa potrafią sprawnie działać i karać przestępców!!

Ktoś mówi, np. jakiś Macierewicz że Wasz Premier to notoryczny kłamca? No no no, archetypiczną kłamczuchą to jest K.W. i ją dotknie karzące ramię sprawiedliwości a was przecież zapewniał ostatnio minister Graś, że premier Tusk zawsze prawdę mówi, no mówił czy nie mówił?

No jak mozecie nie wierzyć p. Grasiowi - przecież on taki porządny chłop, że niech nawet straci ale przeprosi ruskich funkcjonariuszy iz OMONa że ktoś w Polsze wogóle śmiał ich posadzić że oni ukradli karty płatnicze ofiar "katastrofy" - no przecież oni "zabezpieczali" miejsce zdarzenia i za to dostali medale od "1-go beneficjenta katastrofy smoleńskiej" p. Prezydenta Bolesława

Jakżesz przyjemnie mieć świadomość że żyjemy w państwie prawa...

dotarł do wyników badań, które pogrążyły Katarzynę Wv
dotarł do wyników badań, które pogrążyły Katarzynę W
Brak głosów

Komentarze

utajniono.Rząd się wyżywi jak stwierdził Urban.

Vote up!
0
Vote down!
0
#274527

Też to zauważylem, choć TV w ogóle nie oglądam, ale słucham radia. Uważam, że można pisać protesty, choćby do dyrekcji programów radiowych jedynki i trójki (dwójka ma profil kulturalny, więc można jej darować) i KRRiTV, wskazując na sprzeniewierzenie się podstawowej funkcji mediów: informowania o ważnych sprawach kraju. Trudno zaprzeczyć, że wniosek do prokuratury ma najważniejsze osoby w państwie to nie jest sprawa ważna dla kraju. Ileż to było doniesień o sprawkach Berlusconiego! A gdy nasi "wodzowie" stają się bohaterami poważniejszych skandali, to cisza! 

Choćby protesty nic nie dały, to byłby kolejny przypadek, który mógłby zostać zauważony przez międzynarodowe instytucje zajmujące się wolnością mediów. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#274536

Kolejny wątek, który wpadł do studni... nawet plusku nie słychać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#274541

i juz się nie będzie dało ukryć trupów wylatujacych z szafy tuzinami

na moje oko ta chwila juz bliska - stąd ten ICH lęk

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#274573

Bardzo dobry tekst i bardzo trafne spostrzeżenia.
Coraz trudniej jest wypływające szambo pokryć jedną tylko sensacją, więc w sztabie od PR aż dymi. Jedynym ratunkiem jest pełna tabloidyzacja mediów - stąd np. te dokładne opisy zabójstw dzieci. Przecież wciaż trwają śledztwa w tych sprawach. I nie narusza to ich dobra?

Dobro śledztwa jest skuteczną wymówką tylko w jednym przypadku - gdy dotyczy śledztwa smoleńskiego.

Do kilku już przyznanych "dyszek" dodaję też własną.

Vote up!
0
Vote down!
0
#274554

chyba nie udało mi się tego dobrze uwypuklić w notce to tytułem uzupełnienia:

tę "historię Madzi" spece od propagandy upodobnili dramatycznie to tragedii smoleńskiej (w w.w. cytacie prokuratury nawet te "dwa śmiertelne ciosy jeden po drugim w kilka sekund") w celu? oczywiscie wywołania silnych emocji u odbiorców.

Te emocje maja wyprzeć i spowodować by pobladły i wydały się re;atywnie odległe w głowach ludzi, którzy nie zachorowali na amnezję i pamiętają że 10.04.10 stała się tragedia bez precedensu i do dzis dnia się ja udało wyjaśnić tylko fragmentarycznie

W historii Madzi jako substytucie ma być tak jak sobie odbiorca o minimalnym poziomie wrażliwości życzy - zbrodnia jest ujawniona, zbrodniarz podany do publicznej wiadomosci, śledztwo skrupulatnie przeprowadzone, analizy biegłych skrupulatnie porobione, akt oskarżenia precyzyjnie sporządzony, winna siedzi w areszcie oczekując procesu i wyroku dozywocia - aaa, do współsprawcy matactwa też już prokuratura się dobiera - no taka bajka na uzytek gawiedzi, takie "kryminalne zagadki Sosnowca" z barwną narracja

a jak jest w życiu w sprawie o wadze tysiackroć istotniejszej? wszyscy wiemy ;/

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#274582

Mam tego świadomość. Nie chciałam powtarzać tego, co napisałeś, bo niewiele tu już można dodać. Masz absolutną rację, że to dobrze przemyślany i obawiam się, że bardzo skuteczny zabieg. Tak skuteczny, jak tylko mogą byc zabiegi operujące na ludzkiej podświadomości.

Wciaż jednak mam nadzieję, że on może być skuteczny tylko dla tych, których już i przekonywać wszak nie trzeba, a co najwyżej podtrzymywać ich w spożywaniu tej umysłowej papki.
10 kwietnia 2010 stał się tak wyraźną cezurą, że nikt, dla kogo dojście do prawdy jest oczywistym priorytetem, stanowiącym o przyszłości naszego państwa, nie da się wziąć na takie plewy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#274586

"Przecież wciaż trwają śledztwa w tych sprawach. I nie narusza to ich dobra? Dobro śledztwa jest skuteczną wymówką tylko w jednym przypadku - gdy dotyczy śledztwa smoleńskiego".

I to jest najbardziej obrzydliwe.

Zbrodnia smoleńska jest jak 'przyszły wybuch". Pamiętajmy wszystkich, którzy nie chcą dziś prawdy, a szczególnie parszywych dziennikarzy.

Pozdrawiam

P.S.
Przydałaby się druga "kisielowska" Lista Kanalii.

krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#274631

Kiedyś taka lista powstanie.
Dziś byłoby o nią trudno, bo wiele oświadczeń czy decyzji firmują instytucje jako całość - np. Prokuratura Wojskowa.
Tymczasem przecież to nie instytucja podejmuje decyzje, ale robi to ktoś personalnie - człowiek lub grupa ludzi.
Myślę, że zdają sobie sprawę ze swojej obrzydliwej roli i dlatego nie spieszą się z ujawnianiem swoich nazwisk.

Vote up!
0
Vote down!
0
#274634

A czego się spodziewacie, kłamstwa idą oporowo na temat Smoleńska od poranka 10.04.2010 roku. Każdy dostaje swoją działkę, dodajmy do tego przywileje jak za czasów PRL i zupełnie fajnie im się żyje. Te zakłamane miernoty i ich pożyteczni idioci za pieniądze zrobią wszystko aby utrzymać obecny stan.

Umówmy się co do jednego TV KŁAMIE !

Szuje, specjalnie czekały z odgrzaniem starego kotleta pt "Madzia". W normalnej sytuacji milicja potrzebowała by od 2 do 5 godz. aby zdemaskować ją, ale nie pozwolono bo nikt nie będzie puszczał w wiadomościach informacji o stanie Państwa, a tym bardziej o Smoleńsku. 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#274564

cały medialny aparat oszustów i zbrodniarzy pracuje przeciwko nam na 200% wydolności wiec wnet się spali i nikt normalny i uczciwy nie da się na to juz więcej nabrać

My nie mamy amnezji, nie zapomnimy - kanałami informacyjnymi które mamy głośmy prawdę aż do skutku - prosty plan i zapewniem że skuteczny!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#274585

Stork

Zauważyłem, że ktoś na tym forum dotknął temat serialu pt "Izaura". Był to największy eksperyment medialny jaki rozwiedka zrobiła w Polsce przed okrągłym stołem, aby sprawdzić do jakiego stanu zidiocenia można doprowadzić cały naród. Wszystko co dzieje się dziś jest konsekwecją tamtego eksperymentu. Cały ten rozpisany na głosy medialny bełkot przetrenowano na tamtym serialu. Gazety, radio, oba kanały TV a nawet produkcja filmowa podporządkowana była temu eksperymentowi. Jego apogeum doprowadziło nas do miejsca gdzieś chyba w Białymstoku gdzie pewien człowiek zebrał pokaźną sumę na wyzwolenie niewolnicy. Ludziska dawali, dobre są przecież, serce mają. Potem Polsat i TVN to był Pikuś, Pan Pikuś. Gdy zaś weszli z reklamą podprogową to i biznes się kręcił i wybory. Kadry przez cały stan wojenny wykształcili w zachodniej Europie i w USA. W 1989 r. Wytłumaczyli nam, że to obciach interesować się polityką i Polacy wzięli się wyłącznie za dorabianie się, politykę zostawili POlitykom. Czyli Sowieciarzom, Potomkom sowieckiej szumowiny, która przyłączyła się do Sowietów gdy rozpoczęli okupację Polski po 1945r.

Vote up!
0
Vote down!
0

Stork

#274605

a w tle kłamcy,Graś,Arabski i Tusku

dycha dla Autora:)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#274609

Przedstaw choćby jeden dowód na poparcie tych tez.
Moim zdaniem to są brednie.
Udowodnij, że się mylę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#274613

No, no, no... ciekawe, co A. Macierewicz ma w zanadrzu... i co może teraz - zgodnie z prawem - ujawnić. Zauważmy, że teraz wszystkie materiały, które miała prokuratura podobno nie poświadczające popełnienia przestępstwa nie są już dowodem procesowym. Można je ujawniać!

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#274612

to artykuł z "Wyborczej" zawiera jakieś absurdalne tezy, że to biały kruk, niedostępne itp.
Ja tę książkę kupiłem ponad rok temu na allegro.
Wydało ją Wydawnictwo Antyk Marcina Dybowskiego i, sądząc po ich stronie www powinna być nadal dostępna.

http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_Sz2__S1_SERIA__ESID1_23015134.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#274615

Athina

ale najlepsze dopiero przed nami hehehehehe odP/olityczniona prokuratura oddali doniesienie , bo nie doszuka się znamion przestępstwa

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#274665

Athina

ale najlepsze dopiero przed nami hehehehehe odP/olityczniona prokuratura oddali doniesienie , bo nie doszuka się znamion przestępstwa

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#274666

Athina

ale najlepsze dopiero przed nami hehehehehe odP/olityczniona prokuratura oddali doniesienie , bo nie doszuka się znamion przestępstwa

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#274667

Athina

ale ostatnio niepoprawni "chodzą" mi żle

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#274668