Plan Lotu, Smoleńsk, WTC 9/11 - jak ci od Goebbelsa robią z nas wariatów

Obrazek użytkownika Polon210
Idee

Rzeczy nie są takimi jakimi się wydają. W dobie mediowładztwa politycy, różni socjo- a nawet psychologowie ponad prawdę obiektywną wynoszą tzw. fakty medialne. Mówiąc kolokwialnie robią ludziskom wodę z mózgu!!

TVP1 właśnie emituje wartościowy film "Plan Lotu" - Jody Foster gra matkę, której porwano na pokładzie samolotu córkę i wmawiają jej, że jest wariatką a dziecka nigdy na pokładzie nie było - polecam kto nie widział http://pl.wikipedia.org/wiki/Plan_lotu_(film)

kluczowe zdanie opisu filmu: "Okazuje się, iż wypadek śmierć męża jak i zniknięcie córki były elementami skomplikowanego planu w który zamieszanych było kilka osób"

Film poraża realizmem i perfidią manipulacji - wspaniała rola Jody!

A teraz skrót myślowy - jesteś ufnym płatnikiem podatków, konsumentem dóbr wszelakich, czasem jesteś sceptyczny, zwykle jesteś sceptyczny, jesteś może zawsze sceptycznym frustratem nazywanym "wyznawcą teorii spiskowych"??

Kimkolwiek byś nie był w swojej samo-świadomości odpręż się najpierw oglądając świetnie zmontowany thriller "Plan Lotu" a później... odpowiedz sam przed sobą na kilka pytań:

- uderzył 757 w Pentagon - widziałeś go na 5-klatkowym filmiku "dokumentalnym"?

- mówią nam prawdę Tusk i Vincent o świetnej kondycji finansowej RP i rosnącej randze Polski w Świecie za rządów PO?

- wieszają się w więziennych izolatkach zabójcy bo mają takie "kruche psyche"?

- "negocjuje" nijaki Pawlak na kolanach umowę gazową z Rosja oddając wszystkie pola negocjacji za darmochę, bo to taka panie dziejku "polityka miłości"?

- zginął Prezydent RP, generalicja i cała delegacja niezależnej RP pod Smoleńskiem z powodów podawanych przez tzw "MAK"??

Jak pojawiają się w głowach wątpliwości to już bingo!! Wyjęcie jednej cegły ze ściany budowli zakłamania, zdrady i ordynarnej podłości powoduje zawalenie całej oszukańczej budowli - dlatego tak kłamią w żywe oczy, nie mają wyjścia - to ich słabość!!

Rozmawiajmy z naszymi bliźnimi zaczadzonymi GWnem i makowinami, wytrzymajmy ich nerwowe reakcje na uświadamianie mistyfikacji - część z nich odzyskamy a wybory jesienne to być albo nie być Polski- jesteśmy na 1-szej linii frontu!!

 

Brak głosów

Komentarze

Spodobała mi się puenta. Też uważam, że ten kierunek działań dobrą drogą dla Polski. Praca u podstaw, przekonywanie zmanipulowanych. Spokojnie i konsekwentnie.

W ogóle krótko, zwięźle i do rzeczy. Dycha!

Pozdrawiam
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#144799

http://niepoprawni.pl/blog/144/zamach-911-spiritlibero-i-1004-smolensk . Pozdrawiam ludzi myślących

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#144809

Dokładnie o to chodzi- ponadto stawka jest podwójna - konwersja nierozważnego głosu na PO (lub na SLD, PSL czy PJN) w głos na PiS to akcja za 2 pkt!

Nawet wygrana ale z małą przewagą nic nie daje - nie dlatego że winne PiS swej "niezdolności" koalicyjnej, tylko jest jedynym ugrupowaniem nie zdominowanym przez agenturę!

w 2005 nie było POPiS bo nie mogło - agentura z PO zarządała resortów siłowych pomimo że przegrali wyścig wyborczy- uważali że PiS jest bez wyjścia.

J. Kaczyński znalazł lekarstwo na tę niemoc, ale niezwykle toksyczne - sojusz z kreaturami z SO i LPR - teraz musimy się zmobilizować na max!!

pozdrawiam

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#144869

Grzegorza Michniewicza 23 grudnia 2009. Grzegorz Michniewicz był urzędnikiem cywilnym, czyli nie z nadania partyjnego. W hierarchii tego typu urzędniczej jest to najwyższe stanowisko. Wyżej już nie można. Osiągnął szczyty kariery. Był też absolwentem prawa oraz studiów podyplomowych na Wojskowej Akademii Technicznej. Człowiek zatem bardzo ambitny. O jego ambicji świadczą publikacje na temat ochrony informacji niejawnych. Czy to może być kluczem do jego śmierci? Co jeszcze dziwniejsze to w tym samym dniu powrócił z naprawy TU-154M nr 101. Na dokładkę proponuję poczytać na wikipedii: pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_mozambickiego_Tu-134_w_RPA

Vote up!
0
Vote down!
0
#144812

ginie człowiek mający wgląd w najtajniejsze dokumenty, gdy gra Putina już w toku - sprawę wyciszono a powinno być larum i pełna mobilizacja. Wcześniej "zaginął" szyfrant Zielonka- poczytajcie Suworowa co znaczy utrata szyfranta- red alert i wszyscy z jego otoczenia pod sąd wojskowy- Klich to wyciszył...

Później gra dyplomatyczna na separację delegacji do Katynia i, niewiarygodna maskirowka iii... udało się tylko połowicznie - kupa smrodu medialnego a J. Kaczyński nadal im (WSI/KGB/GRU) bruździ!!

Jest wyraźna korelacja między Smoleńskiem, 9/11 i strąceniem mozambickiego Tu134 - czytajcie i wyciągajcie wnioski - tyle mogę powiedzieć myślącym ludziom, resztę sami sobie dopowiedzą.

pozdrawiam

 

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#144852

spiskowali przeciwko Chrystusowi, rzucając kłamliwe potwarze przeciw niemu, dlatego powiedział o nich (o takich we wszystkich czasach i miejscach) "plemię żmijowe", których ojcem jest szatan, "ojciec kłamstwa", a dopiero gdy poznamy prawdę, to ta "prawda nas wyzwoli". Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Petrus

#144848

nigdy dość przyzwoitości i honoru
Zgoda, w całości się zgadzam ,trzeba zacząć od samego dołu,od podstawowych rzeczy,rozmowy face to face,propagowanie Gazety Polskiej i Naszego Dziennika,zadawanie pytań dotykających Clou zagadnień,odpór na ataki i szkalowanie Polski,Patriotów dawnych i obecnych.Niech każdy odtruje jednego lub duża część z nas po kilku,a będzie dobrze.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#144856

widząc skalę zaprzaństwa, agenturalności, podłości i zbrodni zgadzam się z red. Sakiewiczem, że oni tak prosto tej władzy nie oddadzą :/

Vote up!
0
Vote down!
0

"Jedynie prawda jest ciekawa"

#144874

mieć przewagę przy urnach a nie dać sfałszować wyborów to 2 różne rzeczy, ale obie jednakowo ważne!!

POPSLD/WSI szykują się sfałszować wybory - w ostatnich było 2mln głosów nieważnych (czytaj sfalsyfikowanych) a teraz kombinują z 2-dniowymi wyborami i innymi łukaszenkowskimi wynalazkami- nie dajmy się znowu oszukać agenturze!!

pozdrawiam

 

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#144886

Mam tylko jedno pytanie- Jeśli wygramy to czy to da się jeszcze odbudować????ilu ludi chce Polski silnej i niezależnej w świecie polityki i nie tylko????? - to już 2 pyt:)
Obawiam się że to co zniszczone lub gorzej sprzedane już nie da się odkupić, a o to chodziło. Może i oddadzą władzę, zostawiwszy analfabetę na stanowisku prezydenta który solidnie będzie wykonywał swoje obowiązki, czyli będzie przeszkadzał. Znajdzie się zaraz jakaś pseudo afera z j. Kaczyńskim, jakaś prowokacja a kto za dużo będzie podskakiwała to i na niego znajdzie się sposób, nie z takimi dawano sobie rade.
Wszystko to dla mnie jeden wielki teatr reżyserowany przez panów masonów już od dawna. Po przeczytaniu kilku książek i ich samych wypowiedzi widać wyraźnie realizację planów konkretnych. Mając jeszcze nadzieję że moja Ojczyzna będzie kiedyś wolna, niezależna, silna gospodarczo, że moje dzieci będą szczęśliwe a nie parobkami na czyimś łańcuchu, wiem że to próżne nadzieje. Ale muszę je mieć, bo inaczej życie nie miałoby sensu.

Vote up!
0
Vote down!
0

kaczoorek

#144897

tow. Stalin powiedział: nieważne kto głosował, tylko kto głosy liczy.
A więc skąd biorą się komisje wyborcze?
pozdrawiam emeryt22

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrawiam emeryt22

#144909

 Jest rozwiązanie tego problemu ,cytując "klasyka"-boleśnie proste.PeOwska hałastra stosuje to od dawna.Każda komisja jest obsadzona przez człinka lub męża zaufania PiS-u, którzy patrzą na łapska ew.fałszerzy.Robią "komórkami" zdjęcia protokołów i przesyłają je do odpowiednich sztabów.Tam w specjalnym programie komputerowym szybko obrabia się dane i przekazuje do sztabu głównego.Nie ma wtedy mowy na zdalne sfałszowanie wyników wyborów,bo są twarde dowody.Tak robila PO w mieście ,w którym mieszkam ,podczas ostatnich wyborów samorządowych. Nad ranem mieli dokładne,niemal co do jednego głosu,wyniki.Wielokrotnie mówiłem o tym ś.p. Przemkowi Gosiewskiemu.Możemy wygrać,tylko (za Wyspiańskim)"coby nam się chciało chcieć".

Ktoś mądry napisał: Chochoł, do którego Polacy przywykli od wielu lat jest potężny, bo wygodny i pociągający, ale jednocześnie możliwy do pokonania.

"Nie lękajcie się!"J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#144932