"Narodowy" bubel - stadion za 2mld przykładem "lewarowej inwestycji" Vincenta

Obrazek użytkownika Polon210
Kraj

No i skandal na całą Europę - tzw. Stadion Narodowy nie nadaje się do czegokolwiek a szczególnie do imprez masowych w tym meczów piłkarskich.

Nagrody dla różnych figurantów z tłuściochem z podgolonym karkiem na czele rozdane przez "ministrę" (z ostrożności procesowej nie podaję nazwiska słupa, co to miał pół miliona premii dostać i zapewne dostał).

Dach stadionu nie nadaje się do użytku, byle deszcz (w Polsce nie ma monsunów!) jest "nieprzewidzianą kleską żywiołowa", pojecie prognozy pogody na 3 godz jest nieznane, drenaż płyty najdroższego w Europie boiska nie działa, żadnych służb stadionowych nie ma na miejscu, za tydzień też nikt tam nie zagra bo jest tradycja gnicia murawy na "narodowym" nieznana na całym Świecie!

To najlepszy przykład tuskowo- vincentowej inwestycji z "7- krotnym lewarem".

Polacy, tym panom juz podziękujmy i to jeszcze tej jesieni na ulicach W-wy!!

Brak głosów

Komentarze

jeszcze ściemniają bałamucąc telewidzów bo pewnie nie ma jeszcze sms z biura propagandy KC PO - tow. Olszewski, pobudka!!

Mam nadzieję, że choć te 40tys ludzi okradzeni z pieniedzy ale jednak bezpiecznie wróca do domu - obawa nie bez podstaw, bo przecież schody się juz raz zawaliły a na świecie obsuwy źle skonstruowanych trybun się zdarzały...

To jest alegoria stanu rozkładu "partii wadzy"

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#298474

za dwie duże bańki.

Donald matole, twój rząd obalą kiboleee :)  

Vote up!
0
Vote down!
0
#298488