Sensacja-Videoportacja

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

W tym cały wyborczym zgiełku i zamieszaniu wszystkim umknęło pewne sensacyjne, przełomowe i bezprecedensowe wydarzenie.
Oto krótki, skromny komunikat:

„ Czy można być na raz w dwóch miejscach? TVN24 udowadnia, że można. Podczas wieczoru wyborczego w studiu TVN24 zagościła korespondentka Inga Rosińska, która w tym samym czasie znajdowała się... w Brukseli. Dziennikarka nie dysponuje zdolnością bilokacji, ale, od czego jest technologia...” za TVN24

Po raz pierwszy w historii naszych mediów byliśmy właśnie świadkami, „videoportacji”.

Jak w powieści czy filmie o tematyce since fiction, wywołana brukselska korespondentka TVN24, Inga Rosińska ukazała się nagle jak żywa na środku telewizyjnego studia. Za czarodziejską różdżkę posłużyła dłoń redaktora prowadzącego i „klikająca” właśnie w magiczny napis „viedeoportacja”.

Już od wczoraj trwają „ochy” i „achy” nad innowacyjnością TVN-u, z tym, że póki, co nie wychodzą one poza zatrudnionych tam dziennikarzy.

Jednak jak twierdzą anonimowi i niezależni eksperci od mediów, nie jest to żaden wydatkowy kaprys wynikający z rozrzutności właściciela czy chęć szokowania technologicznymi nowinkami.

Do tego kroku zmusiła właścicieli TVN-u zwykła oszczędność i wyższa konieczność.

Ulubieni goście, eksperci i pupile stacji Waltera, tacy jak Jaruzelski, Kiszczak czy Ciosek osiągnęli już wiek sędziwy i ciągły transport wyżej wymienionych do studia i z powrotem do miejsca zakwaterowania, podnosi koszty funkcjonowania tej bardzo lubianej przez Polaków stacji telewizyjnej.

Prace na „videoportacją” rozpoczęły się już dość dawno temu, a pierwsze przymiarki nastąpiły po kosztownych poszukiwaniach bezdomnego, niejakiego Huberta H., który na jakiś czas stał się swego czasu pupilem TVN i TVN24 i odbywał tam swoiste tourne.

Klamka, co do wprowadzenia „videoportacji” zapadła zaraz po ściągnięciu do Polski w trybie nagłym i za ciężkie pieniądze, amerykańskiego małżeństwa gejów, znanych z prezydenckiego orędzia.

Dzisiaj za pomocą jednego kliknięcia będziemy mogli zapoznać się z opiniami takich wielkich autorytetów jak wspomniani, Kiszczak, Jaruzelski, Ciosek czy pułkownicy Lesiak, Starszak i generał Kurnik, z dawnego SB.

Brak głosów

Komentarze

Idziemy dalej: zróbmy całkowicie wygenerowane komputerem postacie, i zróbmy z nich osobistości występujące w TV...

Vote up!
0
Vote down!
0
#22220

na swój sposób mamy już takie sztuczne, wirtualne marionetki, które występują w tv: Niesioł i Januszek P.

Vote up!
0
Vote down!
0
#22241

Właściwie to już Tuski wygrał wybory. Videoportaca załatwiua sprawę tak wyborów jak i osobistości w TVN.

Brawo TVN, już niedługo zbędny naród się wyeliminuje i virualna rzeczywistośc będzie się odbywała na ekranach telewizorów a my będziemy jedynie biernie się przyglądać. Zresztą będzie nas coraz mniej w dobie aborcji i eutanazji na życzenie kogoś z rodziny. Na przykład jako prezent na siedemdziesiąte urodziny.

Vote up!
0
Vote down!
0
#54268