Polska na bezdechu

Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

To, co się dzieje wokół nas i nazywane jest „pisaniem historii na nowo” nie może być przypadkiem i wygląda na przemyślaną akcję przeprowadzaną z konsekwencją i premedytacją. Nasuwają się następujące pytania:

Do czego jest w ten sposób przygotowywana światowa opinia publiczna? Czumu służy systematyczne czynienie z Polski „Czarnego Luda” odpowiedzialnego za wybuch ostatniej wojny, holokaust, wypędzenia i zakulisowe konszachty z Hitlerem? Skąd ta zadziwiająca koordynacja działań środowisk rosyjskich, niemieckich i żydowskich w czynieniu kata z największej ofiary zbrodniczego awanturnictwa dwóch totalitaryzmów?

Takie poczynania można czynić tylko wobec państwa niesłychanie słabego, jakim jest dzisiejsza Polska. Kraj, w którym gałęzie przemysłu pretendujące niegdyś do bycia wizytówką i naszą specjalnością, upadają. Niesłychanemu osłabieniu ulega ciągle armia, której już niemal zlikwidowana Marynarka Wojenna może wzbudzać na świecie salwy śmiechu.

Na czele MON stoi człowiek, który nie była w żadnym „gabinecie cieni” PO i pojawił się nagle jak królik wyciągnięty przez kogoś z kapelusza. Wcześniej prezesował Instytutowi Studiów Strategicznych zasilanemu szczodrze pieniędzmi przez niemieckie fundacje im. Friedricha Naumanna, Friedricha Eberta, Konrada Adenauera czy Fundację Batorego założoną przez spekulanta giełdowego i entuzjastę „otwartego społeczeństwa obywatelskiego”, Georga Sorosa, którego uczeń z kolei zawiaduje naszymi finansami.

Człowiek nie jest w stanie sam popełnić samobójstwa poprzez wstrzymanie oddechu. W momencie, kiedy traci świadomość organizm otrzymuje impuls z mózgu, który przywraca oddech.

Nie jest też możliwa destrukcja i niszczenie państwa w oparciu tylko o własne, wyprodukowane po 89 roku „elity”. Ktoś czuwa, aby ten celowo wstrzymany oddech nie został przywrócony i w odpowiednim momencie chwyci nas za gardło.

Brak głosów

Komentarze

[quote=kokos26]
Nie jest też możliwa destrukcja i niszczenie państwa w oparciu tylko o własne, wyprodukowane po 89 roku „elity”. Ktoś czuwa, aby ten celowo wstrzymany oddech nie został przywrócony i w odpowiednim momencie chwyci nas za gardło.[/quote]

Faktycznie, ktoś czuwa, to było widać po danej Ci punktacji. Jakby co, to 10-tkę ;)

Ad rem. Czy to tylko szum medialny na użytek społeczeństw Rosji czy Niemiec, a my dostajemy tylko rykoszetem?
Największy problem w tym, że nie bardzo wiemy, kiedy reagować. Odzywasz się - o to im chodziło. Nie odzywasz się - widać można z tobą więcej itp.

Czesi zdobyli się na pogonienie rosyjskich agentów. Fakt, będą inni, ale zanim się odbudują, troszkę będą mieli oddechu. My właściwie nie mamy żadnych obcych agentów od 1989 r. ;) Polska jest wolna, suwerenna i szpionów niet!

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Katarzyna

#29410

Też zem dał 10, a na starcie ktoś z ambasady rzucił 5 ;-) Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#29412

Tak myślałam.;)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Katarzyna

#29415

Ja dorzuciłem swoją 10-tkę, wiemy co jest dobre!
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#29425

bo mi coś się widzi że ktoś jedynki wrzuca na wszystko co prawe.

Vote up!
0
Vote down!
0
#29437