Nie ma co się męczyć, Mr Donald cię wyręczy

Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

W miarę upływu czasu premier Tusk staje się coraz bardziej samodzielny i samowystarczalny. Jeszcze trochę i prześcignie samego, legendarnego Lecha Wałęsę. Tego samego co to sam obalił komunizm i wyprowadził z Polski radzieckie wojska. Sam, bo jak wiadomo oprócz żony Danki nie miał zaufanych ludzi wśród tych dziesięciu milionów tchórzy .

 Dochodzimy nieuchronnie do takiego momentu, w którym nie potrzebne będą już żadne ministerstwa, eksperci i specjaliści.

Wystarczy sam ON, szef rządu i jego doradcy od marketingu politycznego zainstalowani w siedzibie dawnej biblioteki w gmachu URM.

Wydaje się, że speców od sprzedaży podpasek i opon wyparli w ostatnich dniach specjaliści od reklamy farmaceutyków i kosmetyków. Donald Tusk polega na nich bezgranicznie do tego stopnia, że chyba staje się pionierem w światowej polityce.

Bez konsultacji z minister zdrowia Ewą Kopacz i ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ćwiąkalskim, weźmie się lada dzień za kastrację pedofili, co ogłosił wszem i wobec. Nie zasięgając języka u ministra finansów i prezesa NBP postanowił w 2011 roku wprowadzić euro.

Do tej pory jego zapowiedzi były dość ogólne. Obiecywaną akcję wszczepiania w polskie serca miłości, zaufania, uczciwości całkowicie scedował na Niesiołowskiego, Karpiniuka i Palikota zaś sam zaczął przedstawiać same konkrety wyskakujące tak nagle, jak króliki z cylindra iluzjonisty, co budzi zdziwienie nawet u własnych ministrów, stawianych coraz częściej w kłopotliwych sytuacjach.

Idą nowe czasy. Donald Tusk i jego fachowcy przejęci z rynku reklam medykamentów doprowadzą do tego, że wkrótce zapowiedziane zostaną takie cuda, o których nam się nie śniło nawet w czasie trwania kampanii wyborczej. Zagwarantuje to naszemu „mężowi stanu” 100% poparcie społeczne.

Już lada dzień usłyszymy, że Donald Tusk

-zwalczy każdy ból w zarodku

-pomoże każdej kobiecie w każdym wieku

-w trzy tygodnie usunie zmarszczki, a w dwa wybieli zęby każdemu

-skończy wreszcie z próchnicą

-zlikwiduje zaparcia jednym by drugim ulżyć w biegunkach

-zakończy kłopoty z prostatą

-opóźni proces starzenia się

Nie ma co się męczyć, Mr Donald cię wyręczy

Miały być cuda i będą….ogłaszane.

Brak głosów

Komentarze

Mister Kon-Donek podobno już pomaga kobietom osiągać orgazm. Gdzie chłop nie może, tam Donald pomoże.

Pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pelargonia

#4021