Jak gajowy z bacą

Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

Wyraźnie widać, że zatrudnienie przez sztab Komorowskiego, Belki i Cimoszewicza okazało się niewypałem. PO liczyła na udany redyk, a wyszło na to, że zaangażowała znanych juhasów, ale bez owiec.

Od wczorajszego wieczoru wiemy już, że wyborcy lewicy wypieli się na jej kawiorową część i oddali głos na naturszczyka Napieralskiego.

Jarosław Kaczyński chyba lepiej zrozumiał to, co stało się wczoraj i z ust posła Błaszczaka dowiedzieliśmy się, że rusza w trasę objazdową po miastach, miasteczkach i wsiach by powiększać swoje stado.

Komorowski zaś popełni na 100% kardynalny błąd i rozpocznie negocjacje z Napieralskim, traktując go, jako bacę posiadającego już na własność stado oznakowanych, okadzonych i zagonionych do koszaru baranów. Świadczą już o tym nagłówki w wiodących internetowych portalach w stylu:

„Cena głosów Napieralskiego: koalicja PO-SLD i teka wicepremiera”

Wystraszony gajowy i baca, któremu wczoraj woda sodowa uderzyła do głowy, będą negocjować cenę stada pod bacznym okiem medialnych owczarków.

Tymczasem owce poczują się wolne lub bezpańskie i rozejdą się po hali.

Można oczywiście traktować wyborców jak stado baranów, ale trzeba to robić bardziej dyskretnie.

Zdaje się, że właśnie gajowy załadował swoją dwururkę grubym śrutem i celuje we własną stopę. Będąc w wielkim strachu nie poczuje bólu od razu ani nie usłyszy odgłosu wystrzału.

Wrzaśnie na całe gardło dopiero 4 lipca.

 

Brak głosów

Komentarze

To może okazac się prawdą. Ja jednak bardziej zwracałbym uwagę na "odczarowanie" tych ponad 40% niezdecydowanych. To donich przede wszystkim nalezałoby kierować przekaz. To wiecej niz gajowy zebrał w całokształcie.

Tylko trzeba silnych bodźców, aby obudzić lunatyka.

Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#66911

 za rządów PiS , teraz mam dwie czy aby kłusownik  kormoran nie pożal za wiele ?

moje dzieci teraz głodne a hrabia cham  żre i pierdzi w biurko ,jak zwykłe czerwone bydle od moskali bez przesady? nie stać cię gnoju na żarcie ? wiec spadaj chamie .  

Hrabia chamie to ja jest a nie ty pachołku homo brukselka ot  Pijawka 

Vote up!
0
Vote down!
0
#67026