"Dni Gabonu" w TVN24

Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

Był „Tydzień Jamajki” w TVN24, „Dni Brandona Fay i Thomasa Moultona” w TVN24, amerykańskiej, małżeńskiej pary gejów z Nowego Jorku. Był również „Maraton z Hubertem H.” w TVN24.

Pominę tu krótkie cykliczne show z Lesiakiem, Urbanem, Jaruzelskim czy Kiszczakiem.

Nad każdą wypowiedzią Jarosława Kaczyńskiego, reklamówką PiS-u czy prezydenckim orędziem pracuje grupa specjalistów, której zadaniem jest rozbroić, unieszkodliwić i ośmieszyć członków byłej krwawej junty, która zagrażała demokracji.

W międzyczasie przez studia tej stacji telewizyjnej przemykają się wspaniali i uwielbiani politycy PO ze świńskimi ryjami ociekającymi krwią, cierpiący na ADHD Stefan Niesiołowski czy Roch Kowalski armii Tuska niejaki Sebastian Karpiniuk.

Od wczoraj obchodzimy w TVN24 „Dni Gabonu”.

Dowiedziałem się właśnie, że w tym dalekim afrykańskim kraju Polska nie jest zbyt popularna, a jedyne znane tam postaci z Polski to Jan Paweł II, Lech Wałęsa i…uwaga… Donald Tusk.

Gaboński gość oznajmił, że sytuacja, kiedy premier pochodzi z jednej partii, a przeszkadzający prezydent z innej jest szkodliwa.

Gabon ze swoim jednopartyjnym systemem politycznym i rządzącym tam od ponad czterdziestu lat „geniuszem politycznym” Omarem Bongo stanie się zapewne niedościgłym wzorem dla duetu Walter-Wejchert.

Brak głosów

Komentarze

Zapomniałes o Dniu Borubra,Dniu braku konta Jarka,Dniach na co choruje Prezydent....itd.
A te dni to nie tylko na WSI24,co sie dzieje w Super Stacji!

pzdr i serdeczności zycze

Vote up!
0
Vote down!
0
#15071

na szczeście upada.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#15075

powinna (w ramach oszczędności) wysłać swoich dziennikarzy do Gabonu

Vote up!
0
Vote down!
0
#15076

Dobry pomysł, trzeba zniszczyć publiczne media, tak aby do cna ogłupiałe lemingi nie miały alternatywy. Wszak starej trójki (o zgrozo!) słuchały miliony Polaków. Słuchały i myślały. Nie można pozwolić na takie metody w buntustanie.
Pozdro.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#15094