Prehistoria, Masoni i Hollywood

Obrazek użytkownika Popruch
Idee

Nie traktujcie poważnie tego tekstu, ja przecież jestem nieuleczalnym fanem spiskowej praktyki dziejów.

Temat w tym wpisie potraktuję pobieżnie, nie wdając się w szczegóły, żeby i młodzi wykształceni z wielkich miast mogli zrozumieć, o co tu chodzi.

Wszyscy wiemy, co znajduje się w Egipcie. Piramidy. Geneza ich kształtu nie jest znana do końca. Wiadomo jedynie, że jest to związane z "energią kształtu". Piramida ustawiona dokładnie w linii wschód-zachód generuje nie zdefiniowane do dnia dzisiejszego skupienie energii, które ma bardzo specyficzne właściwości. I to niezależnie od użytego materiału czy rozmiarów. Ważne są stosunki długości krawędzi, kąty i ustawienie względem bieguna magnetycznego. Udowodniono mumifikację tkanki mięśniowej, ostrzenie żyletek i takie tam. Oszołomscy profesorowie przeprowadzili jakieś zmanipulowane badania najpewniej pisowską aparaturą badawczą. Pytanie, skąd w Egipcie i USA PIS ? Mają takie macki ? Oj, to trzeba się bać Kaczyńskiego, oj trzeba.

Być może dlatego również masoni przyjęli piramidę jako jeden ze swoich najważniejszych symboli. Oszołomy twierdzą nawet, że na banknocie jedno-dolarowym znajduje się piramida z okiem wielkiego architekta (Lucyfera), 13 stopniami, symbolizująca 13 stopni wtajemniczenia masońskiego, orzeł trzymający gałązki z 13 listkami, 13 poór ma jego ogon, trzyma 13 strzał, 13 liter ma napis nad nim "E Pluribus Unum" (Jeden z wielu), gwiazda nad jego głową złożona z 13 mniejszych gwiazdek, piramida wpisuje się w gwiazdę, której rogi wskazują słowo MASON na okalającym ją napisie "Annuit Concept Novus Ordo Seclorum" (Ogłaszamy koncepcję Nowego Porządku Świata), pieczęć ministerstwa skarbu USA zkłada się z cyrkla i węgielnicy (kolejne masońskie symbole), a w małej dziupli siedzi kolejny masoński symbol: sowa, spoglądająca na każdego, kto jest na tyle głupi, by myśleć, że wydrukowany na papierku obrazek ma jakąkolwiek wartość. I te pisowskie oszołomy jeszcze smią twierdzić, że to wszystko nie jest przypadkiem !

Masoni mienią się Bogami tego Świata. Tak, jak Lucyfer, czy Szatan. No, ale przecież to tylko oszołomstwo może tak twierdzić, a już najpewniej ci od Rydzyka. Bo przecież według oświeconych europejczyków "Boga nie ma", a jeśli nie ma Boga, to i Sztana też nie ma. Prawda ? Logiki nie da się oszukać !

A tu katolickie oszołomstwo wyskakuje z jakimiś "rewelacjami" o organizacji w ramach UN (United Nations), o nazwie "Lucifer Trust", założonej w latach 20tych XX wieku przez Alice Biley i jej męża. Po 2 latach (1922) nazwa została zmieniona na "Lucis Trust", posiadającą wiele filii na Świecie (np: "Lucis Trust Ltd." w Wielkiej Brytanii, "Lucis Trust Association" w Szwajcarii, czy "Lucis Trust Stichting." w Holandii).

.

Te oszołomy sięgają jeszcze wdalej, sugerując, że miły staruszek, John D. Rockefeller, jeden z najbogatszych ludzi na Świecie, szefujący takim organizacjom jak Komisja Trójstronna, nieistniejącej, ale zbierającej się co roku Grupie Bilderberg (uczestniczył tam i Andrzej Olechowski, i Hanna Suchocka, i Jan Vincent "mr Excel" Rostowski i kilku innych bogatych i wpływowych "Polaków") ufundował lucyferiański pokój medytacyjny w siedzibie ONZ ! (będącej jego własnością). Według oszołomów, pokój ten ma 33stopy długości (33 stopnie wtajemniczenia masońskiego) i 18 stóp szerokości (6+6+6). Cały pokój jest jakby położoną na boku piramidą, z freskiem na jednej ze ścian (suficie piramidy). Kustoszem tego pokoju jest taka malutka, niewinna spółeczka: "Lucis Trust", dawniej znana jako Lucifer Publishing Company, który drukuje i rozprowadza materiały ONZ. I te debile twierdzą, że to nie przez przypadek !! Jak tak można !

http://www.helpfreetheearth.com/news198_UN.html

Jak tak można na przykład szkalować budowniczych Waszyngtonu, sugerując, że zbudowali miasto zgodnie z masońską sumboliką !

No, ale co do tego ma Hollywood ? A w sumie nic, bo to oszołomstwo przecież. Ale ja to jestem oszołom i wszędzie widzę spiski. Taki film na ten przykład "Gwiezdne Wrota". Skądinąd fajne kino S-F, ale pojawia się tam statej złego Boga Anubisa, w kształcie piramidy. Rzekomo właśnie na bazie tego kształtu powstały piramidy w Egipcie (fabuła filmu). Masońska ideologia przewija się wciąż w filmach z Hollywood.

Więcej ciekawostek tutaj
http://freemasonry.bcy.ca/fiction/cinema.html

Albo na ten przykład teledyski. Ostatnio usłyszałem piosenkę zespołu "30 seconds to Mars" o tytule "This is War". Już sam tekst jest ciekawy. W teledysku na samym początku jest przekaz, że to piosenka o pokoju. Cały klip ocieka przemocą w stylu amerykańskiej piechoty, natomiast na końcu wielka piramida przyciąga całą broń Świata, niczym Bogowie, wprowadzający pokój na Ziemi. Jak dla mnie symbolika jest jasna, ale ja to jestem oszołom, a to na 100% wszystko przypadki.

Ale dlaczego o tym piszę ?

My tu walczymy o nasze istnienie, o Wolną Polskę, o to, by nasze dzieci żyły w wolnym i suwerennym kraju, a my byśmy nie musieli się wstydzić, kiedy nas kiedyś zapytają co w tym kierunku zrobiliśmy.

Piszę po to, by nie zapominać, że nie walczymy tylko o jakieś tam pierdoły. By nie zapominać o tym, że walczymy nie tylko z jakimiś tam zdrajcami, czy innymi ludźmi z Matką Bożą w klapie, ale z czymś o wiele potężniejszym. Dla tego czegoś, dla jego pachołków, Polska to tylko kolejny znienawidzony m.in. za wiarę punkcik na mapie. Punkcik, w którym żyje 38 mln oszołomów, których trzeba wyprostować, powiedzieć im, że Bóg to tylko wymysł i bujda. By nie mieli złudzeń. 38 milionów, których wiara już teraz jest tak poszarpana, jak Polska w "Dniu Świra" Koterskiego. 38 milionów kolejnych niewolników, których można wykorzystać do dowolnych celów, włącznie z eksperymantami medycznymi

http://fundacja.lexnostra.pl/index.php/zmiany-prawa
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/cos-gorszego-niz-acta-sanepid-cichaczem-otrzymuje-nowe-uprawnienia

My tu proszę Państwa ze złem walczymy, a nie z jakimiś tam pojedynczymy debilami na usługach kolejnych debili. Ale ja to oszołom jestem, który twierdzi, że nie każda konspiracja to teoria, a historia to właściwie opis kolejnych spisków.

Poza tym, może będzie to dla niektórych jakaś odskocznia od tych debilizmów, jakimi raczą nas "polskie"/polskojęzyczne mendia i polskie pawiany ze WSI i z wiejskiej ulicy w wielkim mieście.

Brak głosów

Komentarze

 ...walka z nowym porzadkiem świata jest m.in. walką z polskim rządem: walka o naukę historii czyli o tozsamość narodową, o stopniową, rozłozoną w czasie integrację z Europą, łącznie z wprowadzeniem euro, pewne idee komunistyczne najbardziej poddatny grunt w Stanach mają w Hollywood, a wzięło się to z lat dwudziestych, czerwoni doceniali siłę mediów, w sumie idee integracyjne są zywcem wzięte z socjalistycznego czy komunistycznego internacjonalizmu....jeden rząd i jeden wielki naród, w pełni kontrolowany, sprowadzony do roli siły roboczej,,,Próbkę tego mieliśmy będąc pod władaniem czerwonych i zaiste, dziwi mnie niesamowicie ten pęd, owczy pęd do integracji, gdy jeszcze niedawno stał mur berliński, będący reliktem epoki próby, próby właśnie integracji, tyle, ze pod przewodnią siłą czerwonej burzuazji...KOMU ma słuzyć zintegrowana Europa, to pytanie wciąz sobie zadaję i nie potrafię odpowiedzieć...

Vote up!
0
Vote down!
0
#292198

A ten zazombowany, który jest stałe gotowym POwtarzać za mediami, jak papuga, o "teoriach spisku".
Niestety to nie teorią, a praktyką, - komu o tym wiedzieć, jak nie nam Polakom, odwiecznym ofiarom tej nieludzkiej praktyki...
Pozdrawiam.

PS: a filmiku z piosenką DOPIERO dla tej piramidki i było nakręcono :)

Jakub Wołyński

Vote up!
0
Vote down!
0

Jakub Wołyński

#292292

zaściankiem nie tylko jewropejskim ale i światowym. Tak jak ja.

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#292203

No nie wiem. Nie wiem co o tym wszystkim sądzić, gdyż oszołomem nie jestem (w moim oczywiście mniemaniu), a z tą notką zgadzam się całkowicie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#292277

"na okalającym ją napisie "Annuit Concept Novus Ordo Seclorum" (Ogłaszamy koncepcję Nowego Porządku Świata), "

Annuit Coeptis Novus Ordo Seclorum [późniejsze, ciut niechlujne* zamiast 'saeculorum'] (tak własnie jest na banknocie) to nie tyle "Ogłaszamy koncepcję nowego porządku świata", ile raczej "Zaaprobował (przytaknął aprobująco) przedsięwzięciom nowy porzadek wieków". Nie wiem, o co chodzi, ale tak mi to wychodzi - a miałam porzadną naukę łaciny, jeszcze zanim wzięto się za reformę.

*Zgodnie z moja teorią, że język z czasem prostacczeje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#292342

Każdy głos na wagę złota, zwłaszcza konstruktywny.

******
"Not Every Conspiracy is a Theory"
******
Nie ufam Tuskowi i Putinowi
Mam plany na przyszłość.
Nie mam żadnych myśli samobójczych.
*****

Vote up!
0
Vote down!
0

****** "Not Every Conspiracy is a Theory" ******

#292354