Młodzieży Wszechpolska, Ojczyzna wzywa!

Obrazek użytkownika syrach
Blog

Gdzie jesteś Młodzieży Wszechpolska, kiedy Naród Cię potrzebuje? Pod Krzyżem w Warszawie znieważane są symbole naszej wiary, opluwane nasze Matki, deptana pamięć osób, które w służbie Ojczyźnie oddały własne życie. Za przyzwoleniem obecnie rządzących, pod osłoną nocy, marksistowskiemu POlactwu została stworzona możliwość pacyfikacji modlących się kobiet - których jedynym orężem jest różaniec - oraz usunięcia Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia. Po raz pierwszy w naszej najnowszej historii, w sposób tak brutalny dokonywana jest próba wyrugowania wartości katolickich z życia publicznego. Tu nie chodzi o przykrycie nieudolności obecnie rządzących.

Tutaj, pod Pałacem Prezydenckim, trwa walka z Krzyżem! Tutaj ważą się losy Polski!

W obecnej sytuacji w jakiej znalazła się nasza Ojczyzna potrzebna jest mobilizacja wszystkich sił patriotycznych. Tu nie ma kalkulacji ani partyjnych interesów. Nadrzędnym celem jest wolna Polska oparta o wartości chrześcijańskie a „Bóg, Honor, Ojczyzna” są tego wyrazem.

Brak głosów

Komentarze

...już dawno są w PO. Jest ciekawsze pytanie. Gdzie są chłopcy od Bubla? Po drugiej stronie?
_______________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#78714

Młodzież Wszechpolska nie chce brac udziału w PiSowskiej imprezie - tak twierdzą, z tego co wiem. Dla nich ten Krzyż stał się PiSowski. Żenada... Chrystus też był PiSowski?

Vote up!
0
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#78726

tam miłość do Boga zmieniła się w miłość do wodza a wodzem ich został herr Tusku. Pokazali jak bardzo można się skurwić.

Vote up!
0
Vote down!
0
#78930

Właśnie, dlaczego ta młoda formacja milczy? Zawsze odważna, nie zważająca na drwiny, na pewno mająca własny pogląd na ten temat-milczy!? Czego się boicie ? Obrona krzyża Was nie zhańbi! Nie przyniesie Wam ujmy obrona honoru i majestatu Rzeczypospolitej! Czy potraficie się wznieść ponad osobiste sympatie i uprzedzenia?
Bardzo się boję, że Wasza rejterada zostanie odczytana jak zdrada, kunktatorstwo, interesowność.Boicie się o strumień partyjnej kasy ( kasa, choć ważna- nieśmiertelności nie gwarantuje)? Komu więc służysz "wszechpolska" młodzieży, jeśli nie Polsce? Dokąd zmierzasz?

Vote up!
0
Vote down!
0

Bożena Cz.

#82722