W obronie Prezydenta

Obrazek użytkownika Iwona Jarecka
Blog

Od pewnego czasu, moim zdaniem PO chce zdystansować Prezydenta RP, by móc go odsunąć od władzy, albo ja mam omamy…

To jest jakaś nagonka, tak mi się wydaję, a po wczorajszej wypowiedzi Premiera, że jakoby nie miał on „krwiożerczych zamiarów”, jeszcze bardziej mnie w tej mojej pewności utwierdziło.

Moim zdaniem, jest to najlepszy Prezydent od 89, czyli od tzw. układu okrągłostołowego, ma też wszystkie predyspozycje by nim pozostać, bo jak widać Tusiowe małpy błaźnią coraz bardziej, iż nawet ich wyborcy odwracają ze wstydem twarz.

Popatrzymy na to z boku, tzw. chłodnym okiem, czy nie jest to człowiek…po raz pierwszy, który na ten fotel zasługuję?

Bo tak naprawdę, kogo byśmy chcieli na fotelu prezydenckim widzieć?

Wykształcony, z dobrej starej rodziny, szanujący własnych przeciwników, ale nieufającym im do końca.

Ba, że o wyczynach naszych poprzednich głów Państwa nie wspomnę, bo i po co?

Każdy owe żenady pamięta, chyba, że cierpi na amnezję masową, co zauważam ostatnio u 80%ludzi.

Ja tej niestety, czy stety nie posiadam i chyba moja pamięć jest moim przekleństwem.

A teraz muszę się odnieść do tej najgłupszej małpy PO, czyli Palikota, co to się badał i swoje wyniki upublicznił(jak by mnie obchodziła analiza moczu Palikota) i chce by Lech Kaczyński też swoje badania upublicznił, ba sam Tusiu też sobie badania robi, by pokazać …hm, że nie boi się pobierania krwi, czy coś i że też jest gotów owe badania ogłosić publicznie.

I teraz Palikot urodzony w 1964, Donald Tusk urodzony w1957 i na końcu Lech Kaczyński urodzony w 1949…hm, który będzie miał lepsze wynki?

Ale i to nie ważne, bo to są tzw. gry salonowe, które mają dystansować w oczach opinii publicznej głowę Państwa, czyż nie mam racji?

To są takie malutkie kroczki w stronę przejęcia władzy w Polsce, przez ludzi o plastikowym umyśle i bez zahamowań w stronę Ojropejskiego kołchozu.

I to mnie przeraża!

I jeszcze raz podkreślę, po raz pierwszy w Polsce mamy odpowiedniego człowieka na stanowisku Prezydenta RP, trochę to uszanujmy.

Pozdrawiam serdecznie.:D

Ps. Zaznaczam tu, że nie byłam wyborcą Pana Kaczyńskiego, nie głosowałam na niego w wyborach prezydenckich.

Brak głosów

Komentarze

tak straszono, że to kaczyzm jest taki jak orwellowska antyutopia. A tutaj... Paligłup chce ujawniać stan zdrowia prezydenta RP. A może on niech ujawni, czy mu glistnica wyszła na badaniu kału, czy ilość przeciwciał IgE ma właściwą, no i - co najciekawsze - stan swojego zdrowia psychicznego.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#1067

o, tak, najciekawsze by było ujawnienie badania psychiatrycznego, bo Paligłup, wygląda mi na właśnie, że nie wszystkie klepki ma w porządku.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

" Upupa Epops ".

#1075