Przemawia do mnie spot PiSu

Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Kaczyński jest konsekwentny - w zeszłorocznej debacie prezydenckiej z Bronisławem Komorowskim wspominał o tym w podsumowaniu. Mówił o szklanym suficie, na który natrafiają młodzi ludzie szukając dziś pracy.

Teraz ten temat został podniesiony w najnowszym spocie PiSu. Grupa ludzi idąca do budynku natrafia na zamknięte szklane drzwi, przygląda się niedostępnym wnętrzom, widzi jak dwaj szemrani panowie bez obejrzenia się wokoło wchodzą bocznym wejściem. Cała Trzecia Rzeczpospolita w miniaturze.

I ten moment gdy Jarosław Kaczyński ze swoim uśmieszkiem podrasowanym błyskotliwą ironią otwiera drzwi i wpuszcza nas (tak, nas, ja czuję jakbym stał przed tymi drzwiami!) i uwalnia energię Polaków, którzy mogą się realizować bez sztucznych barier narzucanych przez grupy interesów, to jest moment na który czekam.

To jest mój spot, on do mnie przemawia, bo jest szalenie aktualny. Wytykają tej migawce, że Kaczyński otwiera drzwi, które otwierają się same. Problem w tym, że się nie otwierają. Kończymy dobre studia, jesteśmy pracowici jak Murzyni na polach bawełny i twórczy jak uczeni renesansu, jesteśmy odważni jak Kozietulski i przedsiębiorczy jak Wokulski ale z perspektywami krucho. Niestety establishment ma zbyt wielu potomków, wujków i kuzynów, by starczyło miejsca dla nas. Ktoś kto to zmieni ma mój głos. Przekonuje mnie ta pozytywna retoryka walki z - a jakże - układem. A raczej wieloma układami i układzikami panoszącymi się na uczelniach, w biurach, urzędach. A więc jest t podwójna konsekwencja - podniesienie sprawy wspomnianej w debacie z Komorowskim oraz podniesienie sprawy poruszanej w 2005 roku. Widać wiec wyraźnie, że kontynuujemy tę kampanię, bo pokrywa się z rzeczywistością, jest kampanią prawdziwą - trzeba dokończyć dzieło zaczęte pamiętnego roku 2005. Tym razem Jarosław Kaczyński nie będzie się patyczkował.

Zadziwiające jak to meritum spotu jest bojkotowane - mówi się o drzwiach na fotokomórkę, o tym, że to spot wyborczy, a nie informacyjny, ale jak ognia unika się rzeczowej interpretacji. Czyżby dlatego, że interpretujący wchodzą codziennie takim bocznym wyjściem?

Oczywiście, że to jest spot wyborczy, że takich własnie spotów zabroniła Platforma. Jest to spot, który informuje, a raczej przypomina, ze Polską rządzą szemrane interesy, niejawne porozumienia zdrajców z miernotami. Spot informuje też, że jest w Polsce opozycja - bo gdy nie ma już wolnych mediów, to i o tym trzeba informować.

Tak, wierzę, że Jarosław Kaczyński będzie dobrym premierem, że jest to polityk, który może pomóc mojej Ojczyźnie i może pomóc mnie. Dlatego zagłosuję na niego i zaangażuję się w kampanię. Wakacje zostawię sobie na czas Wolnej Polski.

Brak głosów

Komentarze

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#171462

Terza to już tylko w górę.

Mam nadzieję że właściwy człowiek będzie na właściwym miejscu,

człowiek któremu dobro Ojczyzny prawdziweileży na sercu!

Vote up!
0
Vote down!
0
#171465

Owszem. Ten spot przemawia do wyobraźni, moim jednak zdaniem jest niedopracowany. Brakuje mi w nim pewnego elementu, a mianowicie taczek, na których można by wywieźć szemranych panów.
Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#171470

Dlaczego Okręgowe Komisje Wyborcze po wyborach do sejmu i senatu w 2007r. nie umieściły protokołów wyników głosowania z podpisami członków komisji na stronie internetowej http://www.pkw.gov.pl/pkw2/index.jsp?place=Menu01&news_cat_id=21613&layout=1 Brakuje protokołów z następujących OKW znajdujących się w : - Legnicy, - Wałbrzychu, - Wrocławiu, - Bydgoszczy, - Toruniu, - Lublinie, - Chełmie, - Zielonej Górze, - Piotrkowie Trybunalskim, - Chrzanowie, - Krakowie, - Nowym Sączu, Tarnowie, - Opolu, - Częstochowy, - Elbląga, - Olsztyna, - Kalisza
Z ostatniej chwili aby nie było można porównać zniknęły protokoły z głosowania do sejmu w 2005 po modyfikacji „ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2011-07-20 11:05:16, zmian dokonał(a): Marcin Lisiak” cały czas trwają prace nad portalem :::)).

Vote up!
0
Vote down!
0
#171483

Doskonały opis znakomitego spotu. Gratuluję!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy Zerbe

#171512

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Oprócz obywatelskiej straży przy wyborach, w związku z zakazami uważam, że powinniśmy sobie na własną rękę sprawiać wyborcze t-shirty, nawet "apolityczne", jak np. WYŁACZ TELEWIZOR, WŁĄCZ ROZUM, itp. Liczę, że niepoprawnym nie zabraknie fantazji. Jak mi tu napisano na tym forum (bo chciałam, żeby niepoprawni.pl to hurtem zrobili), takie napisy na koszulkach można sobie własnym sumptem obstalować. Uważam, że to b.dobry pomysł. A spot, choć go jeszcze nie widziałam (unikam mediów jak ognia, żeby się nie zatruć), sądząc z opisu, jest super. VIVAT!

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#171525

  tak trzymać!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#171577