Kolejne ofiary "zabawy zapałkami" duetu Tusk - Sikorski

Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Podgrzewali atmosferę, zamykali stadiony, nasyłali Policję na kibiców za antyrządowe hasła, a tych, co domagali się wolności słowa, nazywali "bandyterką", "łysymi pałami", "pisowskimi bojówkami". Zakładając (nie wiem czy słusznie), że śmierć Kibica pod kołami radiowozu była tylko nieszczęśliwym wypadkiem, można powiedzieć z całą pewnością, że ranne policjantki, to kolejne ofiary "zabawy zapałkami" Tuska i Sikorskiego.

Zdarzył się wypadek i tłum zareagował jak zareagował.

Ludzie, którzy przez system nie są traktowani jak ludzie rzucili się na innych ludzi, którzy dla nich w tym momencie przestali być ludźmi, tylko stali się funkcjonariuszami systemu.

Szczęście, że nikt więcej nie zginął!

Przypomnę, że na zachodzie podobne zamieszki niekiedy kończą się wrzuceniem do radiowozu petardy, która urywa policjantowi głowę.

Teraz pewnie sztab propagandowy opracowuje strategię, jak tę tragedię przekuć w sukces Tuska, lub przynajmniej nie dopuścić do załamania sondaży.

Nie czekajmy, aż znowu ktoś zginie!

9 października wrzuć platformę do śmietnika!

Brak głosów

Komentarze

Oczywiście słowo "kolejne", oznacza nawiązanie do wcześniejszych ofiar podgrzewania atmosfery: 96 Osób poległych pod Smoleńskiem i dwóch zaatakowanych w łodzkim biurze PiS.

Vote up!
0
Vote down!
0
#188456

gość z drogi

bo 

ta kolejka zaczyna się nieszczęśliwie  wydłużać

serd pozdrawiam

dla @Autora ,dycha

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#188530


Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#188612

chcą za wszelką cenę wygrać. Nie mieli wyrzutów sumienia w kwestii smoleńskiej, to jakże można oczekiwać choćby współczucia dla ofiary zielonogórskiej i rodziny. Tusk nawet się na ten temat nie zająknął.

Postawili wszystko na jedną stawkę. Chcą wygrać za wszelką cenę. Nie cofną się przed niczym.

Będą nam wpierać, że ktoś, kto przebiega poza pasami i jeszcze rozmawia przez telefon komórkowy, sam jest sobie winien. Tylko co z tymi stosunkowo długimi śladami hamowania i niewielką prędkością pojazdu? Albo jedno, albo drugie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#188558