Sezon na kapusia.

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Jeszcze nie wybrzmiały fanfary na cześć ]]>Pawki Morozowa]]>, a już jak świat długi i szeroki pojawili się jego następcy. Społecznicy niewątpliwie, bo jakże inaczej nazwać bezinteresowną działalność takich osobników jak choćby ]]>Rafał Maszkowski]]>, czy też ]]>Radek Sikorski]]>.]]>
]]>

Pan Rafał to człowiek wykształcony, o ciekawym życiorysie i zacnej jak sądzę rodzinie. Działacz opozycji, naukowiec, pionier polskiego internetu.

Ma wiele zainteresowań, pisze o sobie tak -

...Przez wiele lat zajmowałem się fizyką, skończyłem astronomię i mam wielki sentyment do tych nauk, które nauczyły mnie czym jest naukowa metodologia badania świata i miały wpływ na utwierdzenie mojego światopoglądu....”.

„...Od kiedy, dzięki wychowaniu i Radiu Wolna Europa, pod koniec lat 70-tych zacząłem zyskiwać świadomość polityczną, nie mogłem się pogodzić z tak marnymi rządami, jakie wówczas mieliśmy i z niecierpliwością czekałem na czas, kiedy z bardzo młodocianego biernego obserwatora działań „Solidarności” stanę się uczestnikiem...”.

„...Walka z komunizmem przeszkadzała mi w studiowaniu i w zajmowaniu się komputerami, ale w końcu go obaliłem...”.

„...Po dziesięciu latach poświęconych komunizmowi i kolejnych dziesięciu – Internetowi i UNIX-owi zająłem się Radiem Maryja...”.

I chwała mu za to, widać to ważne zjawisko ( Radio Maryja ), skoro następny po Bolku „obalacz komuny” nim się zajął i to z wielkim zaangażowaniem.

Sam osobiście nie jestem stałym słuchaczem Radia Maryja, z wieloma poglądami prezentowanymi na jego antenie się nie zgadzam, podobnie, a nawet bardziej nie zgadzam się też z innymi medialnymi prezentacjami poglądów choćby w TOK FM, TVN24 i GW. I to jest zaleta wolności umysły, ducha i wypowiedzi. Choć z tym ostatnim jest pewien kłopot, monopolu w Polsce nie ma bynajmniej Ojciec Tadeusz Rydzyk. Mam sporo pretensji do Ojca Dyrektora, a główna to tak, iż nie postarał się tak pokierować swoimi działaniami, iżby nie można mu przyklejać łatek, nacjonalizmu, antysemityzmu, ciemnogrodu. Jego Radio i TV są potrzebne i nie wyobrażam sobie Polski bez całek różnorodności poglądów, często nawet skrajnych. Bo przecież poglądy lewicy o eutanazji i aborcji są gorsze niż nacjonalizm, a właściwie to idą z nim po drodze.

Inaczej widzi to jednak nasz „badacz”. I gdyby badania i monitoring były bezstronne, były niejako udokumentowaniem działalności medialnej Ojca Dyrektora, to nawet bym przyklasnął. W końcu statystyki, analizy pomagają nam z dystansem pojąć swoisty fenomen, choć podobne istnieją na całym świecie. Niestety Pan Maszkowski jest daleki od obiektywizmu. W sposób bardzo wybiórczy przedstawia nam treści i poglądy prezentowane przez słuchaczy i gości Radia Maryja i TV Trwam. Niewątpliwie sporo czasu poświęca swojej pasji, korzysta z różnych źródeł, niestety według mnie piękna gra przez cały mecz może być przekreślona przez choćby jeden zamierzony, brutalny faul. A na swojej stronie ]]>Ideologia Radia Maryja]]> takich brutalnych zagrań jest sporo.]]>
]]>

ks. Coughlin []]>1]]>]]>2]]>]]>3]]>, ]]>4]]>, samo nagranie: ]]>1]]>] - amerykański prototyp o. Rydzyka działający w latach 1926-1942.

]]>Karykatura pokazująca Hitlera chwalącego gazetę Coughlina narysowana w 1942 r. przez dr. Seussa (Theodora Seussa Geisela).]]> Zob. ]]>"Dr. Seuss goes to War"]]>.

I temu podobne.

Godna podziwu jest też postawa obywatelska Pana Maszkowskiego, ten uzdolniony naukowiec poświęca sporo czasu na zawiadamianie prokuratury o niecnych występkach Radia Maryja. Dobrze, że jest ktoś taki, społecznik który stawia na baczność organy ścigania nie dostrzegające jakie zagrożenie dla Polaków, Polski, poprawności politycznej i Unii Europejskiej stanowią media Ojca Rydzyka i ich widzowie i słuchacze.

„...Skargę na Radio Maryja złożył Rafał Maszkowski, który od lat prywatnie monitoruje toruńską rozgłośnię. Wcześniej złożył on m. in. na policji zawiadomienie o prowadzeniu na antenie toruńskiej rozgłośni bez odpowiednich zezwoleń zbiórki publicznej na funkcjonowanie Telewizji Trwam, Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej oraz wierceń geotermalnych. W wyniku tego zawiadomienia sąd nałożył na dyrektora rozgłośni o. Tadeusza Rydzyka, grzywnę w wysokości 3,5 tys. zł. za nielegalną zbiórkę publiczną. Wyrok jest nieprawomocny, redemptorysta złożył apelację...”- źródło ]]>www.onet.pl]]>.

]]>Zniewaga Rzeczypospolitej i sądu przez o. T. Rydzyka]]>.

]]>Redakcja Radia Maryja posługuje się w propagandzie politycznej treściami dyskryminującymi ze względu na narodowość ...]]> (]]>PDF]]>) - pismo do KRRiT.

Na swojej stronie autor zamieszcza wiele linków do artykułów, wpisów na blogach, grafik. Ich ładunek emocjonalny jest jednowymiarowy. Radio Maryja jest..., no właśnie czym jest ?

Czy wieloletnia działalność Ojca Tadeusza Rydzyka doprowadziła do samosądów na Żydach, Murzynach, homoseksualistach, na mordowaniu członków lobby aborcyjnego ? Niestety nie, pomimo zbożnych życzeń jakie ślą z Czerskiej i Wiertniczej i z wielu innych bastionów Jedynej Oświeconej Prawdy, nie ma ofiar. No nie tak do końca, widzowie i słuchacze to ofiary manipulacji. Tylko może z powodu demencji starczej nie zatłukli kulami i przejechali wózkami inwalidzkimi Michnika i Waltera. Za chwilę dowiemy się, iż wychowankiem Ojca Dyrektora, a może nawet przybranym synem jest Piotr S., pseud. Staruch. A w podziemiach Imperium Ojca Dyrektora szkolone są grupy pseudokibiców, mające obalić Nierząd Tuska i doprowadzić do uznania przez UEFA wygranej Polski w EURO 2012 bez udziału w rozgrywkach, a także do opodatkowania każdego meczu piłkarskiego na świecie na rzecz Fundacji Ojca Dyrektora. Pawka Morozow też miał dobre intencje, uznał bowiem „z małą pomocą przyjaciół', iż Ojczyzna ważniejsza niż Rodzina. Zapewne dobro Ojczyzny przyświeca obywatelskiej działalności byłego opozycjonisty, istnieje też syndrom „styropianu”. Takie „walczaki” z opozycji nie mogą zasnąć spokojnie w normalnym łóżku, dla nich walka nie kończy się nigdy. Dziwnie się tak jakoś składa, iż obecnie zagrażają im często ludzie, którzy jak oni też walczyli z tzw. „komuną”. A co najmniej niesmaczne, a właściwie obrzydliwe jest to, że GóWno, TVN24 i ZNAK są dla nich wyrocznią.

Tak jakoś się dziwnie składa, iż ostatnio obywatelsko, choć nie bez prywaty uaktywnił się ostatnio Radek Morozow, znaczy się Sikorski. W ramach walki o swoje dobre imię, w ramach tejże walki oraz walki z chamstwem w internecie z pomocą mecenasa Giertycha łazi gdzie się da i cytuje komentarze na temat swojej osoby. Oczywiście nieeleganckie, żałosne i nie do przyjęcia w normalnej dyskusji. Jeżeli ktoś ma do Pana Radka jakieś zarzuty, to najlepiej merytorycznie, jak ktoś nie lubi Żydów, to niech wyłuszczy na spokojnie swoje racje, a nie leci „obrzezańcami”, „głównymi czosnkami N.Y.”, a przy podejrzeniach Ministra Sikorskiego o agenturalną działalność lepiej odwołać się do faktów, swoich podejrzeń, a nie walić w niego agentami „MOSAD-u” i „KGB”. Ma Pan Sikorski święte prawo do obrony dobrego imienia, życzę mu powodzenia. W sądzie dadzą mu papier, może jednak sobie nim okno przetrzeć. Całokształt działalności tego Pana wystawia mu nie lepsze świadectwo niż chamskie uwagi pod jego adresem komentatorom z forum Faktu. A po za tym dlaczego to tak łazi i mendzi zamiast urzędować. Wynajął mec. Giertycha i kwita. Co nam do tego. Ano wiele.

Pawka Morozow zaczyna Krucjatę. Sam Pawka, skurwiel pierwszej wody, sprzedał swoich rodziców bezpiece, ale od innych wymaga nienagannej postawy.

Gdzie był Pan Ministrze Spraw Zagranicznych gdy znane z imienia i nazwisko, często Wasi koledzy publicznie znieważali Urząd Prezydenta RP za kadencji Ś.P. Lecha Kaczyńskiego. Pańskie nawoływanie do dorżnięcia watahy to niewinny żart, a jak Wam Sikorski ktoś czosnkiem przywali to wołanie o pomstę do Nieba i walka o kulturę w sieci. I Sikorski i Maszkowski zapewne nie widzą nic nagannego w seansach chorych z nienawiści i wściekłych z bezsilności wobec milionów Polaków, w seansach w całodobowych multipleksach medialnych. Od radia do telewizji przy wsparciu mediów papierowych i internetowych. Aż dziw bierze, że w przeciwieństwie do niezależnych i obiektywnych ekspertów i dziennikarzy, rozpalonych do białości, iż ktoś z drugiej strony barykady nie wkurwił się maksa. Bo to co robi Ojciec Dyrektor przy Olejnikowej, Lisie, Miecugowie, Żakowskim, Kuczyńskim i wielu innym pospolitym zaprzedańcom i gnidom pospolitym ( zgodnie z wolnością słowa wyrażam swoje odczucia i zdanie o w/w, nie stwierdzam faktu, te mówią za siebie ), wśród których awansował kolejny nawrócony z prawicowości na Szechteryzm, Cezary Michalski, stać go wreszcie na nowy sweter, a nawet na marynarkę, nie stać go już jednak na własne poglądy. A może tak tylko płynął, jak gówno potokiem, raz prawym raz lewym bokiem. To co robi Gazeta Polska, Nasz Dziennik, Radio Maryja, TW Trwam to tylko dziecinna igraszka, konik na biegunach. Tamto jak ocean bezkresne w swej nienawiści, w misji wdrażania..., często się zastanawiam co tak naprawdę tu się dzieje, do czego jesteśmy przyuczani. Ale o tym cisza, pieprzą tylko o „Czarnym Ludzie” ( to właściwie niepoprawne ) - czytaj Złym Ojcu Dyrektorze i Okrutnym Kaczorze.

Można mieć wiele zarzutów do braci Kaczyńskich, również, iż małego wzrostu, ale prawdziwe „Karły Moralne” to ta cała salonowa hołota. I to właśnie oni bliżej są totalitaryzmu, Stalina i Hitlera, oni chcą wykluczenia, czystości rasowej. To salon wystawiłby jęzor, merdałby ogonem i szczekał na zawołanie tyrana i dyktatora. Niektórzy bywalcu salonu mają to w genach, wynieśli z domu, im jednak nie wystarcza Tusk czy Komorowski, marzą o salonach Berlina i Moskwy. Jeżdżą jak Znajda i Pychnik i skarżą na nas, niedobrych Polaków, złych Europejczyków, może kto wysłucha, może przytuli. A w Ryj dać takim kanaliom, nikt ich za wyjątkiem lewackich mediów poważnie nie traktuje, owszem medalik jakiś za sprzedajność, ale nie słyszałem by Rosjanie lub Niemcy chcieli wśród Rodaków mieć takich skarżypytów ( może się za pytę nie obrażą ). Bowiem ten, który przekonał Pawkę Morozowa by doniósł na swoich rodziców, sam zapewne swojego syna, który by tak postąpił udusił gołymi rękami. I tu widać jak poważne zaniedbania wychowawcze powodują tak haniebne postawy salonowców wobec Bliźnich, Rodziny i Ojczyzny. Tylko powiedzcie mi, od kogo się mieli uczyć ?, a może mieli, tylko jak Pawka po tym jak mu do rozumu przemówili zapomniał co jest w życiu najważniejsze, wybrali swoją drogę. Bo sezon na kapusia trwa wiecznie, na szczęście nie jest to sezon ochronny.

To tak na strzemiennego proponuję się zastanowić jak szybko szlag by trafił Imperia Medialne Waltera i Michnika, gdybyśmy wspólnie za pomocą wybitnych prawników i adwokatów zasypali prokuratury i sądy doniesieniami i pozwami przeciwko tym mediom, a dobrze wiemy, iż jest za co. Uderzmy w przeciwnika jego własną bronią, a agonia co prawda będzie długa, ale tak wykrwawione bestie nie podniosą się już nigdy. Podobnie można uczynić z bezkarnymi jak dotąd salonowcami i politykami.  

W końcu dał nam przykład Pawka, a teraz Radek, jak zwyciężać mamy. Donosić Obywatele, donosić. 

A teraz z innej beczki.

Brak głosów

Komentarze

#157670

witaj ,*jwp* !doskonały tekst.
Wiesz kiedyś w Twoim cudnym, królewskim Grodzie ,był taki Bar na Stawach
Ja bym Radzia tam zaprosił i przedstawił go tym dżentelmenów z batami i poprosił aby z nim "potrukali".
Natomiast mam dodatek do Twojej "innej beczki"...
Pozdrawiam
Marek
....http://www.youtube.com/watch?v=yNuXO60G33w&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=yNuXO60G33w&feature=related

#157687

Witaj,
Baru na Stawach już nie ma, pozostał Plac z targiem.
Ale gentlemani jeszcze są na Zwierzyńcu, ale Radio nie bywa.
Dzięki za Steve`a, mam całą dyskografię.

I dla Ciebie.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#157688

..... jak Ragio od Jabłoneczki, zamknie nam internet ... ??
gdzie możemy się spotykać ? Feniks, H.Cracovia może pod Gruszką .... ?
Ja będę przyjeżdzał z W-wy , raz w miesiącu !!
Albo druga opcja .... może *jwp* w Senatory ... wtedy będziesz często w moim / drugim/ we Stolycy :-)) OK ??
ŚCISKAM
Marek
ps.
...... *jwp*, no powiedz po co Stevie "wlazł" do tego pieprzonego helikoptera ??

#157701

Ze Stevem to fatalna sprawa, na szczęście mamy jego muzykę.
Spotkać się możemy w dowolnym miejscu. Knajp Ci u nas dostatek.
Kto by tam na mnie głosował ?

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#157717

Ja , moja cała rodzina nawet jeśli, muszą się "zameldować " w tym Cudnym mieście - Smoka.
Drogi *jwp*, mam sporo lat i siwych włosów .Moja "jażń polityczna" obudziła się dopiro po 10 .04.2010. Wcześniej miałem to "wszystko " w przysłowiowej du...ie. Dzięki " Desperados, mojego Ojca... skończyłem medycynę. Nigdy nie należałem do żadnej ,ani Partii, ani organizcji... no może Harcerstwo ...ale bardzo krótko- do momentu jak pokochałem :
Guitar , i moich Kumpli którzy mieli serce w krztałcie gitary. ....
Ale do czego zmierzam, czy dobrze robimy "zamykajac" się,tylko na NP ??? Może nadszedł czas, abyśmy fizycznie poparli PiS ??
może to jest jedyna metoda aby co niektórym dać w "ucho", innemu powiedzieć Stary ..: co Wy robicie etc,itp...??
Co My powiemy naszym juniors, jak zapytają : to nie mogliście ZADZIAŁAĆ ??
Dlatego - zagłosuję na Ciebie !!!
Marek

#157883

Jaki ojciec taki wuj.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#157681

,,Niebo gwiaździste nade mną a prawo moralne we mnie'' Siedzi se, patrzy w niebo,to i ma dużo czasu na wspominanie swych heroicznych dokonań, filozoficzne przemyślenia i donosy :)

#157684

Ciekawe kiedy wypatrzy Twardowskiego na księżycu i doniesie.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#157691

... w którym co noc zbudzon łkał o dwóch takich co mu księżyc ukradli.
Zostało to w nim jak drzyzga.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#157744

A może Drzyzga w mokrym prześcieradle, to dopiero wizja.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#157816

Świetny tekst i absolutnie prawdziwy.
Mnie natychmiast przypomniał się donos, czyli tzw. list otwarty autorstwa ośmiu byłych ministrów spraw zagranicznych RP, notabene największych salonowych autorytetów, jakie kiedykolwiek stąpały po polskiej i w ogóle europejskiej ziemi.
Jak pamiętamy, wielu z nich (a może wszyscy?) miało swoje pękate kartoteki w urzędach bezpieki i być może właśnie to jest clou takiego, a nie innego ich zachowania.
Min.Sikorski Radek wszelkimi siłami stara się kontynuować parszywe dzieło onych ministrów-patriotów, zapewne poczuwając się do tak rozumianego patriotyzmu.

I pomyśleć, że za tę robotę my, Państwo Polskie, rękami brytyjskiego ministra finansów, Rostowskiego Jacka (właściwie Jana Vincenta-Rostowskiego) co miesiąc wypłacamy mu sowite wynagrodzenie! Głowa boli!

Pozdrowienia (+10 za poruszenie ważnego tematu).Ursa Minor

Ursa Minor

#157715

Mało Głowa Boli, ale niech zacznie wszystkich łeb napier....ć, to się obudzą, byle nie za późno.
Radek to wyjątkowo wredny i podły typ.
Jednak jest dobrze kryty. Może kiedyś wreszcie to pęknie i się wysypią z wora prezenty i dokumenty. Choć Anglicy i Ruskie dobrze chronią swoich ludzi.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#157718

"Jednak jest dobrze kryty"
To fakt, oni bardzo skutecznie dbają o swoich, dlatego nie wydaje mi się możliwe, że kiedykolwiek przekażą nam wszystkie dane. Jeśli już, to może jakieś strzępy i to jedynie wtedy, kiedy będą na to niezbite dowody. Casus np. abp.Wielgusa, świetnie przeszkolonego, który dopiero przyparty do ściany potwierdzał fakty, ale i tak tylko te, którym nie mógł zaprzeczyć. Reszta nadal jest milczeniem.

Nie jestem specem od służb, ale na chłopski rozum, to ja bym także nie wydawała swoich agentów, nawet spalonych. Oni służą do wymiany za innych (też spalonych). Jeśli służby porzucałyby swoich, to pewnie nie znalazłyby następnych chętnych...

Rzeczony Radek to klasyczny przykład łajdaka, który nie zawaha się przed najgorszą podłością. Chociaż, wydaje mi się, że po 10.kwietnia przez moment jakby zapadł się pod ziemię i przestał ujadać. Czy było to spowodowane szokiem? Może przeżył mimo wszystko jakiś wstrząs...?
Potem jednak padł rozkaz "baczność" i wrócił był do czołgania-pełzania w agenturalnym szambie, jak inne padalce.

Pawko Morozow-Sikorski...

Pozdrowienia.Ursa Minor

Ursa Minor

#157733

Radek Morozow ma taki problem, iż gra na wielu frontach, a ludzie w Polsce mają wiedzę o nim. Tak jak służby nie spalą agenta, tak nie warto za wcześnie zużyć całą amunicję. Jak sądzę nawet przy jesiennych wyborach nie wszystko wyjdzie na jaw. Jeszcze długie lata walki przed nami. Wstrząsu nie przeżył, pytlę wycofano by czegoś nie chlapnął, a swoją drogą to w oczach wielu PO-wców jest niewyobrażalny strach, to ich determinuje do totalnej walki, ale wypieprzą się w najmniej spodziewanym momencie na skórce od banana.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#157735

Wstrząsu nie przeżył, pytlę wycofano by czegoś nie chlapnął,

Sikorski ma rzeczywiście nazbyt "rozgrzane" usta, to pewnie za sprawą nadmiernie spuchniętego ego, nad którym nie jest w stanie zapanować ;-) Ale to właśnie kiedyś go zgubi, tak mu wróżę.

(...) ale wypieprzą się w najmniej spodziewanym momencie na skórce od banana.

Oj, to to! Na skórce od banana. Ludzie w swojej pysze myślą, że wszystko potrafią przewidzieć, każdą alternatywę wymyślić. Ale to tam, na Górze Ktoś pisze scenariusze. I tak się często składa, że są one ogromnym zaskoczeniem nawet dla największych ziemskich strategów...

Pozdrowienia.Ursa Minor

Ursa Minor

#157742

"Mam sporo pretensji do Ojca Dyrektora, a główna to tak, iż nie postarał się tak pokierować swoimi działaniami, iżby nie można mu przyklejać łatek, nacjonalizmu, antysemityzmu, ciemnogrodu."

czy to jest w ogóle w dzisiejszej Polsce możliwe.

Remek.

Remek

#157730

Możliwe jest działanie bez złych argumentów, natomiast masz rację, iż nie jest możliwe by oponenci nie wyzywali nas od faszystów itp, itd. Oni w ogóle nie mają argumentów merytorycznych. Jest w nich tylko strach i nienawiść. Próbować jednak należy i dawać im jak najmniej powodów do...

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#157732

Ten przywoływany osobnik, nazwiskiem Maszkowski, to tak z siebie, jako nawiedzony acz bardzo pożyteczny idiota? Płatny pachołek czy też dwa, a może i trzy w jednym?
Z jego anonsów nt.własnej osoby można łacno wywnioskować, że bardzo jest przejęty swoją misją monitorowania i donoszenia na RM. Zawziął się, że dokona epokowego czynu i może zasłuży na wpis do encyklopedii, wydawanej rzecz jasna przez GW ;-)

Świat pełen jest idiotów, nawet z pięknymi epizodami w życiorysie. Tym bardziej przykre, że właśnie tacy ludzie, po opozycyjnych przejściach, potrafią bez gracji, za to nisko upaść.
I tu pamięć przywodzi mi patafiana jakich mało, czyli posła Celińskiego (też onegdaj opozycjonistę pełną gębą). Wyliczać można by pół nocy, niestety...

Pozdrowienia.Ursa Minor

Ursa Minor

#157748

I tacy właśnie ludzie uzupełniają, a nawet godnie zastępują starych sprawdzonych towarzyszy. To budzi obrzydzenie i zwątpienie w solidarnościowy etos. Wielu z nich to TW, a co z resztą ? Kupieni, zastraszeni czy też gotowi zaprzedać duszę diabłu za chwilę na świeczniku. Jest ich niestety zbyt wielu. Czy ktoś jeszcze wierzy w to, że człowiek jest z natury dobry, śmiem wątpić.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#157817

Ja ciągle wierzę, jako ta niepoprawna. Może dlatego często dostaję klapsy od tych, w których chcę widzieć dobre strony ;-) Ale, nic to.
Ktoś mądry kiedyś powiedział: "nie porzucaj nadziei, póki ona sama ciebie nie porzuci".
Więc staram się nie porzucać, bo nawet najgorsi w ostatnim tchnieniu żałują i w niemym błaganiu proszą o wybaczenie za popełnione łajdactwa.
Każdy Pawko kiedyś stanie przed tą sytuacją i będzie musiał się rozliczyć. Kłopot w tym, że jeszcze o tym nie myśli i dlatego, nie bacząc na karę za wszystkie swoje zdrady, grzęźnie w coraz głębszym szambie. Każdy z tych większych lub mniejszych Michników, Maleszków, Bronków, Kiszczaków, Urbanów i Sikorskich etc, etc... - jeśli jeszcze ma jakieś złudzenia, że mu się upiecze, kiedyś porzuci je wszystkie. Taka jest kolej rzeczy.
Bo sprawiedliwość, choć nierychliwa, przecież jest. Dlatego warto być dobrym. Choćby po to, żeby się później nie wstydzić.

Pozdrawiam w ten piękny dzionek.Ursa Minor

Ursa Minor

#157827

za:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rafa%C5%82_Maszkowski -> informatyk

w roku 1996 transmitował poprzez MBone finał WOŚP, 

i

wszystko na ten temat

 

= >>bez światłocienia<<

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#172664

"ten, który przekonał Pawkę Morozowa by doniósł na swoich rodziców, sam zapewne swojego syna, który by tak postąpił udusił gołymi rękami."

 a mnie się zdawało że pawkę na koniec

rękami udusiła babcia..

 

 

= >>bez światłocienia<<

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#172634

A może jednak jak Beria..., Stalina.

"Jedna z takich hipotez głosi, że Beria był inicjatorem i przywódcą udanego spisku na życie Stalina. W skład spiskowców wchodzić mieli jeszcze: Nikita Chruszczow, Malenkow i Bułganin. Stalina miano zamordować za pomocą trucizny podanej w zastrzyku przez jedną z lekarek. Choć oficjalną przyczyną śmierci zbrodniczego dyktatora Rosji Sowieckiej miał być wylew krwi do mózgu, wiadomo, że przed śmiercią wymiotował on krwią, co potwierdza hipotezę mówiącą o celowym uśmierceniu za pomocą trucizny"

Pozdrawiam
jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#176773