Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

Gównojady - Filary III RP.

Obrazek użytkownika jwp
Blog

...Oczyścić dom, powtarzam, oczyścić dom, dzieci !...

"Więc nie dość gościa czekać, nie dość i zaprosić,
Trzeba czeladkę zebrać i stoły pownosić,
A przed ucztą potrzeba dom oczyścić z śmieci;
Oczyścić dom, powtarzam, oczyścić dom, dzieci!
Adam Mickiewicz, "

Pan Tadeusz"(ks.IV)

Jako XIX wieczny, a nawet średniowieczny, czy też jak kto woli nieoświecony patriota mam zgoła inny ogląd sytuacji niż nowocześni, jak to się teraz zwykło mówić, patrioci.

Nie widzę jakoś geniuszu Lenina i jemu podobnych wodzów rewolucji, ani też nie jest mi po drodze z lewactwem i neoliberałami. Suwerenność jest dla mnie jednoznacznym pojęciem, podobnie jak  Ojczyzna i Patriotyzm. Nie będąc też ruso- i germanofobem doceniam specyficzną przyjaźń jaką darzą nas nasi sąsiedzi. Na tyle by widzieć ich knowania. W PRL-u czerwona pajęczyna, zarówno poprzez struktury partyjne jak i osadzenie się we wszystkich możliwych sferach życia społecznego i gospodarki, skutecznie wrosła w tkankę narodu.

Zdając sobie sprawę z dynamiki sytuacji, zarządcy w imieniu swoich mocodawców gotowali się na każdy możliwy scenariusz. Widać to doskonale po III RP. Jest to konsekwentna kontynuacja ich dzieła. Z tego i wielu innych powodów trudno jest wyplenić "Czerwoną Zarazę". Zarazę, którą roznieśli po świecie zarówno przywódcy duchowi jak i ich narzędzia. Czy to ludzie żądni władzy i kariery, czy też zwyczajne „говноеды”.

Bóg dał nam wolną wolę, ukazał nam dobro i zło. Dzięki temu możemy dokonywać wyborów, tych codziennych i tych najważniejszych. Nasz wybór jest utrudniony przez knowania „sił nieczystych” i nie utożsamiam ich tylko z postacią Szatana. Każdy, kto chce osiągnąć swój cel, zrealizować swoje zamierzenia, musi opierać się na innych ludziach. Do zbożnego dzieła trza nam ludzi dobrych, silnych wiarą i żyjących zgodnie z zasadami i wartościami wspólnymi.

Zło do swoich działań wyszukuje ludzie słabych. Takich, którzy opętani chorymi ambicjami, pełni sprzeczności i nierzadko ogarnięci dewiacjami wszelakimi są łatwi do manipulowania oraz gotowi służyć każdemu, kto im na owe przyzwala. Gdy przyjrzymy się wielu władcom, przywódcom oraz imperiom i systemom totalitarnym, widzimy na ich czele ludzi pełnych słabości, lecz silnych mocą zła oraz armią sobie podobnych.

Najstarsze wspólnoty skutecznie eliminowały tego typu osobniki. Zarówno z powodu czystości, jak i dla własnego bezpieczeństwa. Gównojad nie dość, że zatruwa swój organizm, to jeszcze stanowi źródło potencjalnej, społecznej infekcji. Jak mówi rosyjskie powiedzenie -

...Чем говноедничать, пошел бы да дело сделал доброе !...”.

To jednak nie pasuje gównojadom, nie w głowie im, ni też w sercu czynienie dobra. Nauczeni, jak im się zdaje dla własnej wygody żreć GóW-no, wolą póki co truć siebie i innych, przekonani o „swoich” racjach.

Czy oddalibyście swój los w ręce dewiantów pokroju Hitlera, Lenina, czy też Mao ? Zapewne nie. Hitler, nie tylko na skutek zmian w mózgu spowodowanych urazem odniesionym w czasie I wojny światowej nie dość, że był chorą jednostką, jakoś człowiek nie przechodzi mi przez gardło, to jeszcze był podobnie jak Lenin i Mao dewiantem. Bogata literatura opisuje ich szczególne upodobania. Warto choćby przeczytać książkę pióra doktora Li Zhisui "Prywatne życie przewodniczącego Mao" oraz zapoznać się z…

]]>W drodze do 1917 roku Rozdział V: Rozkoszna dupa Lenina – link.]]>

I choć nie jestem wiernym czytelnikiem Henryka Pająka, to przytacza on wiarygodne źródła.

Ich poprzednicy tarzali się w kazirodztwie, sodomii, dziecio-, brato-, matko- i ojcobójstwie oraz w we wszystkich możliwych -filiach. By zaspokoić swoje żądze nie liczyli się, ani ze swoimi bliskimi, ani też z bliźnimi. Podobnie jest dzisiaj. W czasach komuny pederaści i nni zboczeńcy byli wykorzystywani przez władzę jako kapusie, czy też prowokatorzy. Ludzie władzy, nauki, kultury i sztuki byli szantażowani z powodu swoich upodobań. Od tego czasu niewiele się zmieniło. No może za wyjątkiem faktu, że teraz nie szantaż jest narzędziem. Teraz zboczeńcy są na pierwszej linii frontu walki o Eurokołchoz.

Rosja twardą ręką pilnuje, by krew narodu rosyjskiego, w głównej mierze składająca się z mieszanki samogonu i idei Wielkiej Rosji, nie została skażona wirusem dewiacji. Od dziesiątek lat Władcy Rosji szykowali tęczowy desant na Europę. Nie tylko, maczali też palce w ruchach terrorystycznych, jak i hippisowskich. Są wszędzie gdzie można dokonać dzieła zniszczenia, rozkładu od wewnątrz, oczywiście najlepiej za pomocą użytecznych idiotów. Ale i też swoich agentów, nie tylko etatowych pracowników służb. Bo przecież najlepiej zarządzać słabym narodem, zepsutym od środka. Taki przeciwnik ginie na przedpolu walki.

Jako, że nie możemy zbytnio liczyć na to, iż kiedykolwiek większość wyborców będzie działać świadomie i dokonywać własnych wyborów oraz fakt, że do tejże większości nie przemawiają nawet jednoznaczne fakty, należy odciąć Bestię od jej żywicieli. Gdy chcemy zlikwidować Królową Matkę, niszczymy jej armię. Szczególnie żywicieli. Jest jeszcze jedna metoda, dostarczyć Królowej zakażony pokarm. W naszym przypadku druga metoda jest właściwie niemożliwa. Raz, że nie wiemy kto, a właściwie kim są prawdziwi Władcy Gównojadów, dwa, że dostęp do nich jest tym bardziej niemożliwy. Pozostaje nam odciąć ich od sług i nadzorców sług. Jest ich wszędzie pełno. Od szczytów władzy do poczciwej staruszki, która przemienia się w potwora ziejącego nienawiścią. Widząc świat przez Szkło Kontaktowe.

Tak jak po „Zabójcy z siedziby PiS-u” ( idealny przykład manipulacji medialnej ), tak po Ryszardzie Cybie widać dokładnie, iż wyprano mu mózg, a sądzę, że nie tylko jemu. Ile jeszcze takich Cybów na nas czyha. Piorą nasze umysły Media i Jedyna Partia, dlatego też do większości społeczeństwa już nic nie przemawia. Pozbawieni z własnego lub też narzuconego wyboru oraz zdolności samodzielnego myślenia, analizy i dokonywania wyborów jesteśmy mięsem armatnim. A to mięso, nawet jak nas nie zabije, to przykrywa nas skutecznie i pozbawia tlenu, zdrowego polskiego powietrza.

Są ludzie z którymi już nie warto rozmawiać, tych należy wyeliminować z życia społecznego. Jest też wielu nie do końca straconych, im warto pokazać naszą prawdziwą twarz. Nie tą znaną z zaprzyjaźnionych mediów. Na poziomie wspólnot sąsiedzkiej i każdej innej. Gdy nie za bardzo wierzę w możliwość resocjalizacji zwolenników SLD i RPP, to reszta nie jest jeszcze stracona. Wróćmy jednak do jednostek szczególnie szkodliwych. Są to często nie tylko pojedynczy ludzie, to całe rodziny, rody i środowiska. Wiernie służące przez pokolenia swoim Czerwonym Panom. Gdy czytam wywiad z Moniką Jaruzelską, to nie tylko na torsje mnie zbiera.

]]>M. Jaruzelska: życie ojca było dramatyczne - link.]]>

Temu wywiadowi poświęcę osobną notkę pt. Kawał szmaty.

Czytając wywiad z Andrzejem Rozenkiem z Ruchu Palikota znajduję potwierdzenie swoich wcześniejszych przemyśleń i odczuć. To postać warta szczególnej uwagi, to temat wart kolejnej notki - Sowiecki azymut Andrzeja Rozenka.

]]>Złamiemy wszystkie tabu – Rozmowa Mazurka – link do części.]]>

Plus Minus Rzeczpospolita 17 - 18 grudnia 2011 r.

To nie jest tak, że nie należy czytać i oglądać TV. Najłatwiej jest wyłączyć się z życia i uważać, iż się jest zdrowszym. Według mnie winniśmy zażywać odpowiednio dawkowane serum, by się uodpornić na truciznę, na jad i śledzić na bieżąco ruchy wrogiej armii.

Istnieje pogląd, iż Donald jest niemieckim poplecznikiem, a Bronek sowieckim pachołkiem. Cóż za powierzchowna i krzywdząca dla nich opinia. Po myśli głównych rozgrywających. Bowiem europejską szachownicą na razie jeszcze rządzi Szachista z Moskwy. Służby bloku wschodniego miały ograniczoną samodzielność, za sznurki głównie pociągały służby ZSRR, a obecnie rosyjskie. Nadto warto sobie uświadomić stopień penetracji przez KGB i ich następców zarówno elit władzy na Zachodzie, jak i zachodnich służb. Nie wspominając o społeczeństwie.

Pierwej poprzez granie słabościami, a teraz poprzez ich promowanie na samych szczytach władzy. Do dzisiaj i przez następne pokolenia wiele rodzin i środowisk będą spłacać zaciągnięty w Rosji „dług wdzięczności”. Za kariery, apanaże, ochronę, ukrywanie skłonności, bynajmniej nie do szarlotki oraz z powodu „moskiewskich teczek”. I tak jak nie zrozumiano słów Jarosława Kaczyńskiego o tym, że wyborem Angeli Merkel nie rządził przypadek, tak i niewielu chce zrozumieć, że klucze do sejfu leżą na Wschodzie. A tam skrywa się jeszcze  niejeden cukiereczek. Nie przypadkiem protektorami Angeli byli…

„…Zanim zdemaskowano ich jako współpracowników STASI, byli protektorami Angeli Merkel w jej pierwszych politycznych działaniach…”.

]]>Czego nie powiedział Kaczyński o Merkel - link.]]>

Angela Merkel i jej opiekunowie nie podlegali STASIi, jej życiorys, podobnie jak wielu innych europejskich polityków napisało KGB, choćby rękami młodego Putina. A takich nieznanych nam KGB-owców na Zachodzie rezydowały tysiące. Pięknych, młodych Rosjanek i innych bywalców światowych salonów i alków. Tam gdzie łatwo było złapać na haczyk przyszłych współpracowników, nierzadko z najwyższej półki. Choć i sprzątaczką w niejednym ministerstwie lub gosposią nie pogardzano. U nas nie brakuje jednych i drugich.

Być może Tusk nieświadom z początku, został tak opleciony już za młodu. Znana jest sprawa penetracji środowisk opozycyjnych do których należał przez STASI, czytaj KGB, że nie może się już wywinąć z uścisku Putina, choćby chciał. Patrząc jednak głęboko w jego oczęta widzę i strach i żądzę władzy słabego, zakompleksionego człowieczka. Idealny materiał, urodzony niewolnik w stopniu, gdzieś między zarządcą, a zarządzanymi. Pośrednik między producentem, hurtownikikanmi, a odbiorcom importowanej ze Wschodu myśli i technologii.

Rola Komorowskiego jest zgoła inna i wynika zapewne z jego mentalności, charakteru i życiorysu. Dość „Dziadziowskiego”. Jawi on się Królem Imbecyli z rodowym fingielkiem na palcu. Świetnie uwiarygodniony, choć nie bez skaz na życiorysie, które w odpowiedniej chwili użyte mogą go zdezawuować, bynajmniej jednak w innym kontekście niż myślimy. Gdy on polegnie, natychmiast jego przypadek uwiarygodnią innego Następcę Tronu. Który spokojnie czeka na szerokiej ławce rezerwowych rosyjskiej kadry. Na Boga !, jak Prezydentem RP może być osoba z taką przeszłością. Która na dodatek przypadkowo bywa tu i ówdzie, a czasem polując na głuszce w Rosji ze swoim przyjacielem z Biłgoraja toczy rozmowy przy samogonie z niespodziewanym gościem - z KGB. Ciekawym jest też fakt postrzegania Bronka jako totumfackiego, swojego chłopa. Tzw. Bronki w normalnym społeczeństwie nie nabiłyby mu ponad 70% zaufania. A jego konfraternia z czerwonymi, jego otoczenie, winno zmusić do namysłu i refleksji nad jego proweniencją oraz misją jaką ma do spełnienia.

Komuniści zapobiegliwie wyrychtowali na wsiakij słuczaj nie tylko młode kadry. Jak Ole !, Olek.

Trzy Filary KGB.

Komorowski ze swoją ekipą.

Tusk z PO.

Palikot z zapleczem Urbanistów i dewiantów.

Wszyscy oni długo jeszcze będą podpierać przegniły gmach komunizmu. Budując w międzyczasie jego nowe oblicze.

Takie nazwiska jak Sikorki, Graś i Grad. Schetyna, czy też Olszewski z jego rodowodem (]]>http://normalny.nowyekran.pl/post/44904,pawel-olszewski-po-juz-osadzil-i-wydal-wyrok]]> ) są opoką Nowego Świata.

To tylko część kadry przygotowanej do długiej walki o Polskę.

Dla sowieckiej i światowej hazarii.

Są szczególnie chronieni przez służby, również w Internecie.

Znikają wpisy i ludzie. To nie jest zabawa, w tle szantaże i zastraszenia świadków, dziennikarzy. Niejeden życiorys piłkarzyków Tuska naznaczony jest zbrodnią, na razie bez kary. Zbyt pewni są jednak siebie i swoich protektorów, nie owijają już niczego w bawełnę. Komunikaty płynące z mediów, od partii władzy, byłych TW, wszelkiej maści Bolków oraz zagadkowe, choć jasne w przekazie morderstwa, wypadki, katastrofy i samobójstwa wskazują, że zdają sobie sprawę, że dla tej ekipy, dla Wunderteamu rodem z Łubianki jest to bój ostatni.

Co prawda tej zarazy nigdy nie wyplenimy do końca.

Gdy jednak ich surowo i sprawiedliwie osądzimy, gdy kat dokona dzieła, to wtedy złapiemy oddech. Przez dłuższą chwilę pooddychamy świeżym polskim powietrzem. Wolnym od jadowitych wyziewów z kacapskich pysków.

A wtedy kto jeszcze nie został do cna przeżarty czerwonką i jej tęczowymi odmianami odzyska zdrowie i wróci na Ojczyzny Łono. Tak nam dopomóż Bóg !

Miarkujmy jednak wołania do Boga o pomstę i nie mieszajmy Go do tego co winniśmy własnym rękami uczynić. A winniśmy to Naszym Przodkom, Nam Samym i Potomkom. Polsce, bo to jedyne takie miejsce na świecie. Pełne pięknych ludzi. A także demiurgów czyhających na nasze słowiańskie duszyczki. Że nie wspomnę o tych, którzy nie chcą jeść chleba z polskiego pieca, bliższe im ruskie pierogi nadziewane…

A zatem kto woli taki pokarm, zwrócę się do niego słowami -

...иди жуй говно, говноед !...”.

Od Polskiego Stołu Wara !

Dlaczego tak mocno walczy się o zepchnięcie historii do lamusa i nawołuje byśmy wybrali przyszłość. Bo w historii tkwi głęboka wiedza i nauka na przyszłość. Tam możemy znaleźć to wszystko, co dzieje się obecnie, a jawi się nam czymś nowym i niepojętym. Tam jest nasza siła i broń do walki. Pamiętajmy o tym, bowiem jak mawiał Marszałek Józef Piłsudski…

„…Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości...”.

P.S. Miałem w tej notce i tak przydługiej, poruszyć dość istotny problem, jakim jest ]]>www.salon24.pl]]>. Jednak ze względu na złożoność sprawy uczynię to w odrębnym wpisie. Sygnalizuję jednak, iż prawie wszystko wskazuje na to, że od początku pełni ów sralon rolę kanalizatora środowisk prawicowych i blogerskich, a za pomocą dotacji z U.E. ( czytaj Rosji ) oraz pod dyrekcją Igora Śliskiego Janke i Radosława Onet Krawczyka, jest sprawnym narzędziem do choćby manipulacji, czy też skłócenia blogerów zajmujących się badaniem „Katastrofy Smoleńskiej”. A to, że mają na to „Niezależne Forum Publicystów” wpływ różnego rodzaju Bondaryki, jest już tylko tajemnicą poliszynela. Promuje się tam ohydne lewackie teksty, a równocześnie zwija się i zawija, wręcz cenzuruje, wbrew polskiemu prawu często teksty merytoryczne, godzące jednakowoż w Jądro Ciemności. Notka o salonie24 nosić będzie tytuł - Zagłada Domu Jankesów. Takie nawiązanie do opowiadania Edgara Allana Poe - Zagłada Domu Usherów.

Zobaczymy, czy władza odpuści nam święta i zimę, czy też zintensyfikuje działania w realu i w sieci. Nie zdziwiłbym się gdyby coraz częściej do drzwi, nie tylko blogerów, zaczęli nad rankiem pukać Mikołaje w stroju Деда Мороза.

A teraz z innej beczki.

Moja Ojczyzna - Cyprian Kamil Norwid

Kto mi powiada, że moja ojczyzna:
Pola, zieloność, okopy,
Chaty i kwiaty, i sioła - niech wyzna,
Że - to jej stopy.

Dziecka - nikt z ramion matki nie odbiera;
Pacholę - do kolan jej sięga;
Syn - piersi dorósł i ramię podpiera:
To - praw mych księga.

Ojczyzna moja nie stąd stawa czołem;
Ja ciałem zza Eufratu,
A duchem sponad Chaosu się wziąłem:
Czynsz płacę światu.

Naród mię żaden nie zbawił ni stworzył;
Wieczność pamiętam przed wiekiem;
Kluch Dawidowy usta mi otworzył,
Rzym nazwał człekiem.

Ojczyzny mojej stopy okrwawione
Włosami otrzeć na piasku
Padam: lecz znam jej i twarz, i koronę
Słońca słońc blasku.

Dziadowie moi nie znali też innéj;
Ja nóg jej ręką tykałem;
Sandału rzemień nieraz na nich gminny
Ucałowałem.

Niechże nie ucza mię, gdzie ma ojczyzna,
Bo pola, sioła, okopy
I krew, i ciało, i ta jego blizna
To ślad - lub - stopy.

Brak głosów

Komentarze

Dobrze gadasz, dam Ci placka, tego co zwykle, bo tylko jeden potrafię upiec, ale za to osiągnęłam w nim mistrzostwo.:)
A że Święta za pasem, to...

Letra The Burning Babe de Sting
As I in hoary winter's night stood shivering in the snow,
Surprised I was with sudden heat which made my heart to glow ;
And lifting up a fearful eye to view what fire was near,
A pretty babe all burning bright did in the air appear ;

Who, scorchëd with excessive heat, such floods of tears did shed
As though his floods should quench his flames which with his tears were fed.
Alas, quoth he, but newly born in fiery heats I fry,
Yet none approach to warm their hearts or feel my fire but I!

My faultless breast the furnace is, the fuel wounding thorns,
Love is the fire, and sighs the smoke, the ashes shame and scorns ;
The fuel justice layeth on, and mercy blows the coals,
The metal in this furnace wrought are men's defilèd souls,

For which, as now on fire I am to work them to their good,
So will I melt into a bath to wash them in my blood.
With this he vanished out of sight and swiftly shrunk away,
And straight I callèd unto mind that it was Christmas day.

Pozdrowionka

Równa Babka

Vote up!
0
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#209031

Masz Babko placek !
To ja Tobie najlepszy Świąteczny...

Come down to the manger, see the little stranger
Wrapped in swaddling clothes, the prince of peace
Wheels start turning, torches start burning
And the old wise men journey from the East

How a little baby boy bring the people so much joy
Son of a carpenter, Mary carried the light
This must be Christmas, must be tonight

A shepherd on a hillside, while over my flock I bide
Oh a cold winter night a band of angels sing
In a dream I heard a voice saying "fear not, come rejoice"

How a little baby boy bring the people so much joy
Son of a carpenter, Mary carried the light
This must be Christmas, must be tonight

I saw it with my own eyes, written up in the skies
But why a simple herdsmen such as I
And then it came to pass, he was born at last
Right below the star that shines on high

How a little baby boy bring the people so much joy
Son of a carpenter, Mary carried the light
This must be Christmas, must be tonight

Serdeczności

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209035

I jeszcze niejako na temat.
Słowa kluczowe, tzw. tagi pomagają naszym "kolegom" dotrzeć do notek.
I im właśnie dedykuję ten utwór...

Władimir, wiem gdzie mieszkasz.

Tym co zawsze na służbie.
jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209040

brzydka cipta nie dam placta.

Vote up!
0
Vote down!
0
#209047

Gównojady? Po co psuć sobie humor pod koniec Adwentu? "To nie ludzie, to wilki!" - mawiał trener Jarząbek. Ja powiem mniej: "To nie ludzie, to produkty". Skończą tam, gdzie kończą wszystkie produkty - na śmietniku. Oby! Czego życzę Panu, wszystkim użytkownikom "N" i sobie samemu.

Pozdrawiam świątecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#209051

Witaj,
każdy czas jest dobry, gdy Wróg u bram.

Dzięki za życzenia i również życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209079

nie mogę sie doczekac tego dnia wielkiego wybuchu żeby tą swołocz te przegniłe przeflancowane kanalie pociągnąć na sznurze  na latarnie za te zdrady morderstwa sprzedną Polske upodlenie  tylu ludzi za nasz los te ścierwo musi zawisnąć

Vote up!
0
Vote down!
0
#218012

Takiej zwiędłej salacie niechybnie nikt nie da, nie tylko placka.

Jak masz tu zgniłe liście gubić to spadaj na kompost.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209074

Pytasz, "Czy oddalibyście swój los w ręce dewiantów pokroju Hitlera, Lenina, czy też Mao ?". Ja bym wzmocnił to pytanie o kwestię do rozstrzygnięcia: Czy dawanie możliwości wypowiadania się publicznie takim psycholom ja ty jest właściwe? Nie będę wchodził w polemikę, bo szkoda czasu. Oddaję pod rozwagę dla administratora, czy bierze na siebie publikowanie tekstów takiego Cymy.  

Vote up!
0
Vote down!
0
#209056

Przyczynek do profilu GWnojada?
"Jak dowiedziałeś się o niepoprawni.pl?
Przypadkiem
O sobie
Jestem zwykłym Kowalskim. Nie należę do żadnej partii. Pracuję w sferze budżetowej. Nie akceptuje złych emocji w sferze publicznej. Ciekawe, jak długo tutaj pozwolicie mi się wypowiadać, bo widzę, że trafiłem na doskonałe towarzystwo."

Vote up!
0
Vote down!
0
#209061

Witaj,
Keysyr piękny ma profil. Jak go dobrze rozczytać, to mamy na dłoni klasycznego gównojada z aspiracjami do roli zatroskanego inteligenta. I ta sfera budżetowa, znaczy się jakiś szlachetny zawód. Podszywa się pod lekarza, prawnika czy też nauczyciela.
Biedaczek myśli, że trafił na idiotów podobnych sobie, a przedszkolak by go wymiótł z domu.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209080

Tak długo, jak ten portal nie ma ubecji w admninistracji, tak długo to Ty będziesz na cenzurowanym.
Za obraźliwe określenia, i atak ad personam.
I jeszcze jedno -skoro szkoda Ci czasu, na dyskusję z argumentami, to po co się tu wpisujesz?
Z nakazu, czy skłonność do masochizmu?
Ale, jak sam napisałeś, będą zapisy do psychiatry.
Masochizm też można leczyć.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#209066

 Obiecałem Ci,  że na okres świąt zawieszam osobiste wycieczki do Ciebie i tego się będę trzymał. Gdybym na takim forum widział takie teksty pod adesem legalnych władz w okresie rządów PiS, to moja reakcja byłaby identyczna. I w takim podejściu się głównie różnimy.

Wesołych Świąt i zdrowia życzę

Keysyr

Vote up!
0
Vote down!
0
#209077

Kej syr, a kej rozum ?

Konkrety parobie !
I nie rżnij asa, bo i tak premii nie dostaniesz.
Wracaj sieroto na swój dzielnicowy posterunek i ciesz się, że gościłeś w wielkim świecie. Większym niż wasza perspektywa znad michy z flakami w stołówce w przyziemu.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209083

Keysyr! Jest takie stropolskie powiedzenie: Gość w dom, Bóg w dom".Każdy komentującna blogu jest gościem w domu autora bloga.W twoim przypadku do domu nie wszedł Bóg,bo wlazłeś w walonkach,upapranych łajnem.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

 

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#209069

Jak widzę klasyczny gównojad oraz troll na służbie dał głos. Uderz w stół..., znasz sowiecki pachołku to polskie przysłowie ?
Jeżeli już to Cyby, a nie Cymy.
Nie pokazuj się tu więcej, bo Ci z japy jedzie jak z kacapskiej chaty.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209076

 Widzę, że lepiej znasz tego dewianta. No comments

Vote up!
0
Vote down!
0
#209078

Tylko ze względu na Święta was karmię trollu, a potem wracaj do matecznika, na Onecik.
Tu się ścierwojadzie nie pożywisz.
Jak nie dotarło, to raz jeszcze.
Wypad.
Jeżeli lubicie towarzyszu publicznie defekować, to zapiszcie się do Ruchu Podtarcia Anusza.
I poproście jakiegoś starszego stopniem druga o pomoc, boście ciency okrutnie.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209088

Witaj po długie przerwie.Na początek dycha za poruszenie tematu niepoprawnego nawet na Niepoprawnych.Ruszyłeś gówno,a ono Cię zgłosiło.Podobnie było kilka dni temu tutaj

http://niepoprawni.pl/blog/3731/zydowski-ordungspolizei ,gdy zniknęła cała notka z komentarzami po tym,gdy"niesioł NP" zaczął się pienić,jak najlepszy proszek PRL-u. Tematu Chazarii nie wolno ruszać,on ma być tabu i pojęciem nieznanym,bo za wiele wyjaśnia z tego,co nas zalewa po szyję.Czytając Twój komentarz u Rospina nie dziwię się ,że tracisz chęć na komentowanie,skoro une nawet na NP  swoje ekskrementy już rozlewają  Modlę się o to,aby ktoś na miarę Herkulesa oczyścił tą stajnię Augiasza,w którą naszą Ojczyznę une zamieniły.

Dla Ciebie i Polaków z ławeczki coś ,czego słuchałeś wiele razy,ale nigdy nie ma tego dość ( nie nauczyłem się wklejać,wybacz).Pozdrawiam gorąco.skowronek

]]>http://www.youtube.com/watch?v=ZW_fu9EJWoI]]>

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#209063

Witaj,
tak to już jest, gdy czyści się szambo, to i smród się przyplącze.
A tego czuć na kilometr.
Jak piszesz - sam tego chciał, Dyndała jeden. Pasuje jak ulał.

Serdecznie Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209090

Proszę pokornie o wybaczenie ...., ale muszę to wykrzyczeć , bo już jest ostatni moment !??
.................................
Mam wrażenie,że oduczyliśmy się komunikować ze sobą.
Piszemy tylko w odniesieniu jednej tragedii do drugiej.
Czy ten kto wylał tę "czerwoną farbę" , zadał sobie trochę trudu aby odczytać intencje Autora ?
Co jest złe.. czas publikacji ?
Nie,..... jest to pora idealna !
Czekamy na wypowiedziane słowa przez każdego z Nas :

"w narodziny Boga - wierzę ! Niech zamieszka w Naszych domach " !
Ale proszę - przyjmijmy GO , w domu czystym , uporządkowanym i nie cedujmy tej " roboty" na Boga. To Nasz obowiązek .
Ja proszę , aby nam dał zdrowie , siły i zechciał "pootwierać" - moje i moich Współrodaków ... szare komórki .
Kochani, Alu i Jarku :
Na Wasze serca, składam życzenia Cudnego Czasu Bożego Narodzenia , dla Niepoprawnych , Ławkowiczów i wszystkim tym którzy myślą o Dobrej, Praworządnej Polsce.
Jak już staniemy przy Wigilijnym Stole ....prośmy Dobrego Boga o Zdrowie dla Maćka, Ossali i ich Bliskich .
pozdrawiam
Marek
ps.
.... JWP, wysyłam pod choinkę 10* !!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#209071

Witaj,
wiesz dobrze, że z komunikacją coraz gorzej.
Gdy większość przestaje myśleć, słowa tracą sens i znaczenie.

Dziękuję za życzenia i dla Ciebie i Twojej Rodziny Wszelkich Błogosławieństw Bożych Życzę.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209086

Tak, Braciszku.
Trzeba pozbawić łba Gorgonę.
Będzie jeszcze drapać, ale już nie będzie gryźć.
]]>http://youtu.be/xY8Rp4GOPag]]>
Niestety, filmik tylko na stronie YT.
Pozdrawiam serdecznie

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#209072

Witaj Braciszku.

Jak widać drapie dość nieporadnie przyciętymi pazurkami.

Dzięki za video, jak znalazł.

Pozdrawiam Cię Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209087

Tylko wytruć co do jednego.

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#209108

Witaj,
najlepiej by się same pozagryzały. Lepiej jednak nie czekać.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209136

 

Niech się spełnią Świąteczne życzenia
- te łatwe i te trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione i te nie mówione wcale. 
 Najlepszemu Gospodarzowi ,wszystkim domownikom z ławeczki,miłym gościom ,choć na chwile tu przysiadającym i wszystkim ludziom dobrej woli,kochającym Polskę -tylko dobrych chwil życzy  skowronek

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#209117

Witaj,
wielkie dzięki za życzenia.

Dla Ciebie i Twojej Rodziny, Ławeczkowiczów i Wszystkich Gości Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Wszelakich Błogosławieństw Bożych w Nowym Roku.

jwp

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209128

Przed niemalże chwilką jakiś upierdliwy chochlik zawiesił mi niemalże w pełni zredagowany tekst komentarza pod Twoim artykułem , stąd napiszę choć słów kilka ...

I sam tego nie wiem czy to przypadek czy już zaczęła się ta "praca" programów penetrujących serwerownie , zwłaszcza te które znalazły się z całą pewnością na indeksie odpowiednich służb..

Od samego rana internet w mojej rodzimej "parafii" działa jakby ktoś na nim eksperymentował ..

Onet pracuje , Gazeta pracuje ..niepoprawni co rusz brak połączenia z netem ...

Stąd niemalże cały zredagowany wcześniej tekst najzwyklej w świecie diabli wzięli . A szkoda ...

A wracając do tematu ..mogę jedynie kolejny już raz uchylić kapelusza w geście podziwu i uznania za doskonale ujęty temat.

Tego nam właśnie trzeba , takiego a nie innego służalczego stawiania sprawy.

Serdecznie zatem pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

"I jak wolny człowiek mogę powiedzieć tym, którzy nie chcą być wolnymi Polakami , a jebał was pies."- J.M.Rymkiewicz do Michnika .
/ Andruch z Opola /

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#209125

Witaj,
a to szkoda. Jak widać licho nie śpi. Wczoraj w trakcie wklejania tekstu też miałem problemy, jestem jednak czujny i na każdym etapie zapisuję kopie.

Dzięki za wizytę i miłe słowa.

Mam nadzieję, że nadejdzie taki dzień, gdy będziemy mogli komentować swoje wpisy o Naszej Odrodzonej Polsce.

Czego Tobie, sobie i wszystkim życzę.

Pozdrawiam Cię Serdecznie i Życzę Pięknych, Rodzinnych Świąt i Pomyślności w Nowym Roku.

jwp

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209133

Wybacz Bracie że nie dołączyłem stosownych życzeń z okazji zbliżających się Świąt ..

Tobie i całej Twojej Rodzinie życzę zatem pełnych Radości i Szczęścia Świąt z okazji Narodzenia Pańskiego !

a także ....

Wszelkiej Pomyślności Tobie i Twemu Domowi w nadchodzącym Nowym 2012 Roku ...

Serdecznie raz jeszcze pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

"I jak wolny człowiek mogę powiedzieć tym, którzy nie chcą być wolnymi Polakami , a jebał was pies."- J.M.Rymkiewicz do Michnika .
/ Andruch z Opola /

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#209143

Nic tu nie ma do wybaczania. Po prostu się pośpieszyłem, gdyż się odłączę na kilka dni od sieci.

Dzięki za życzenia.

Bywaj Druhu

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209148

i wsadzaja te ich brudne buciory wszedzie tam gdzie, gdzie tylko lekko przymkniete drzwi...,
dlatego problemy sieciowe, a czasami i rowniez inne...,
takie mniej wertykalne...bym powiedzial...

serdecznie pozdrawiam
Krzysztof
ps.wyslalem Ci e-mail

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#209151

O widzę że odżyłeś , to cieszy..
Oczywiście z góry dziękuję za e-maila ..

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
"I jak wolny człowiek mogę powiedzieć tym, którzy nie chcą być wolnymi Polakami , a jebał was pies."- J.M.Rymkiewicz do Michnika .
/ Andruch z Opola /
http://andruch.blogspot.com/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#209155

no tak...
taka moze nie akurat reanimacja,
ale jak zapewne pamietasz,
to...nie zamkne oka poki to sk...stwo sie nam po kraju paleta...,

no
i jakos ...,
jako ze przykazan nie omijam :-)))
to mi Bozia daje...
troche czasu...
na to i owo...

czasami troche kulawo...,
ale daje ;-)))

pzdr.KK

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#209161

przedswiateczne zabraly mi troche czasu, I zabieraja :(

Zerknalem na statystyke ostatnich 24 godzin i Twoj txt, choc wrzucony tak pozno w nocy, jest juz na 2 miejscu wsrod najpopularniejszych. Gratulacje !

Ciesze sie, ze wezmiesz pod lupe casus celebtytki Salonu, Moniki Jaruzelskiej.

Dama ta nie widzi nic zlego w stanie wojennym, wprowadzonym przez krwawego tatuncia !

Serdecznie na Swieta Bozego Narodzenia, Tobie z Rodzina, czujnemu Rospinowi, Ursie i wszystkim milym Laweczkowiczom.

z gorolskimi melodyjami swiatecznymi:

http://www.youtube.com/watch?v=GJqQjWSoQIo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=qgTlvsDm5-M&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=OjSmSJ_wgts&feature=related

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#209156

Witaj,
jeżeli możesz to włącz jutro ( piątek ) skype`a, to sobie poskładamy życzenia.

Bywaj Bracie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209180

zwielokrotnionego, dla JWP i Ławeczki... A co do troli...Albo oni mają stępioną percepcję,albo taką robote co na jedno wychodzi. G...no płynie z prądem. Pod prąd tylko ,,ślachetna'' ryba.

Vote up!
0
Vote down!
0
#209231

Witaj Drogi Waldku,
dzięki za życzenia.
Dla Ciebie Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Wszelakich Błogosławieństw Bożych.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209247

Przyjacielu - życzę Ci wielu miłych chwil, radości, wspaniałych przeżyć i wszelkiego dobra podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech też nie zabraknie Ci wiary i nadziei, że pewnego dnia te... "filary" nie będą miały nic do powiedzenia w naszym kraju. Ponieważ to życzenia świąteczne, nie używam słów powszechnie uznawanych na niewłaściwe, choć tym "filarom" się akurat należą, jak chyba nikomu innemu w historii Polski - Polski, która mogłaby być teraz naprawdę fajnym, porządnym krajem, gdyby nie ich ohydna działalność.

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0

ander

#209344

Dziękuję za życzenia.
Tobie Przyjacielu, Twojej Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom życzę Rodzinnych Świąt. Pełnych Boga, Miłości i Polski. Przy tradycyjnych potrawach i cieple domowego ogniska. Oraz Błogosławieństwa Bożego.

jwp

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209355

Dzięki za wspaniały tekst !

A swoją drogą to coś się dzieje niedobrego na tym forum

wp

Vote up!
0
Vote down!
0

wp

#209409

Witaj,
nie jest tak źle.
To, że jakiś kapralina potrolluje czasem to normalka.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#209548

Tak. Poruszył Pan istotne dla Polski fakty. Nie ma gorszej formacji, kto wie, czy nie bardziej, niż komusza, których znamy i wiemy KIM są i jak trzeba ich zwalczać, izolować - jak PO z Tuskiem na czele i jego wybrańcami do roboty dywersyjno-sabotażowej p/ko interesom Polski. Kim ci są? Powoli się ujawniają. Takie kanalie jak: Olszewski (nienawiść zieje z jego twarzy w sposób nie budzący najmniejszych wątplwości, że gdyby tylko mógł zabiłby całą kaczyńską prawicę z ich wodzem na czele), Halicki i starsza generacja - z wiadomymi parszywcami - to przednia gwardia tuskowa, a ich ujawniane życiorysy mówią, bez ogródek, komu służą i w jakim celu.
Komorowski - wyjątkowy prymityw , chwiejny w poglądach, ale podporządkowujący się, służalczy tym, od kogo może coś dla SIEBIE wyegzekwować. Nie ma za grosz patriotyzmu, polskiego sentymentu do kraju, ludzi.Pierwszy raz zobaczyłam zmienione oblicze (co by nie wygłaszał - łącznie z tragediami, jakie miały miejsce nie tak dawno - ma identyczną , bez wyrazu twarz) i wręcz histeryczny wybuch radości, gdy nasi strzelili gola , bodajże Grekom.
Kto nas pokarał taką wredną władzą i dlaczego tak duża jeszcze część rodaków nie widzi tego, co my, wybierając ich na rządzących naszym krajem, a właściwie rozkładającyh go w sposób zorganizowany i perfidny od wewnątrz i na zewnątrz ?!

Vote up!
0
Vote down!
0
#270793