Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

Czy "Broda" pluje sobie w Brodę ?

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Czy Broda trafi za kratki - taki tytuł ma artykuł w dzisiejszej Rzepie. Ja bym go zatytułował – „Czy Broda podzieli los Baraniny ?”.

]]>Czy „Broda” trafi za kratki]]>

„...O skruszonym gangsterze Piotrze K. zrobiło się głośno, gdy niedawno były szef CBA Mariusz Kamiński powołał się na jego zeznania. Według Kamińskiego miała w nich być mowa o finansowaniu PO z pieniędzy przestępców.

Jak dowiedziała się „Rz" gangster może mieć kłopoty. Śledczy z Katowic będą prowadzić sprawę dotyczącą wymuszenia rozbójniczego, w jakim miał brać udział.

Rozmówcy „Rz" twierdzą, że jeśli potwierdzi się, iż „Broda" brał udział w wymuszeniu i to przemilczał, choć jest świadkiem koronnym, może odpowiadać karnie jak zwykły oskarżony...”.

]]>Czytaj dalej...]]>

Jakie są konsekwencje tej sytuacji, ano proste, Broda może zostać pozbawiony statusu świadka koronnego i umieszczony w więzieniu. A tam, jak to w więzieniu bywa, może zdarzyć się wszystko. Ciekawe czy Broda czyta Rzepę, czy już wie, czy być może oprócz „oficjalnego” komunikatu w Rzepie dostał wiadomość innymi kanałami. Czy jest to tylko ostrzeżenie, czy też „wyrok” na Brodę już zapadł.

Nie znam stanu zdrowia fizycznego i psychicznego Brody, ale nie ma ludzi całkowicie zdrowych, a to depresja, a to skręt kiszek po spożyciu „środka czystości”.

I nie traktowałbym tej sytuacji w kategoriach żartu. Z jakiegoś powodu, natychmiast po wywiadzie Mariusza Kamińskiego, po zdecydowanych wypowiedziach pewnych swego polityków PO, ktoś daje cynk dziennikarzom w sprawie dalszych losów Brody.

Czyżby ktoś chciał Brodę zgolić ?

Nie takie persony gdy stwarzały zagrożenie dla świata przestępczego powiązanego ze światem polityki udawały się na wieczny spoczynek. W sprawie Dębskiego i Olewnika trup ścielił się gęsto. Polska to nie Rosja czy Białoruś, jednak gdy zagrożone są interesy mafii, potężnych grup wpływu i partii politycznych takich jak SLD czy też PO nie było i nie będzie litości.

Zdolni są do wszystkiego. Za dużo mają do stracenia umoczeni w szemraną działalność politycy, biznesmeni i urzędnicy państwowi. Tym razem może się jednak nie udać. Kamiński i PiS nie wstrzelili jeszcze z Grubej Berty. Ponadto dobrze się stało, iż Rzepa opublikowała taką informację. Cokolwiek się stanie, nie będzie już tak łatwo tego przykryć. Co prawda, jak ktoś bardzo chce „popełnić” samobójstwo to i w pustym basenie się utopi, choćby łamiąc kręgosłup przy skoku na główkę. Politycy PO w dużej części już wiedzą jak zostali wkręceni, zresztą w większości wypadków to ich wybór, chciwych i chorych na władzę ludzi. Zatrważające jest jednak to, iż akolici PO niezmiennie wierzą wodzowi i aparatowi partyjnemu, cokolwiek by się nie stało i tak wytłumaczą im to poczciwi i zawsze służący dobrym słowem cyngle z Czerskiej i Wiertniczej. Przecież winnych znamy od lat... - zapraszam do przeczytania poprzedniego wpisu - tam więcej na ten temat.

POłapka i przegniły fundament.

Za naszymi plecami toczy się gra i wojna między grupą z Ruskiej Budy i grupą z NRD, a koło nich powolutku kręci się „trzecia siła”. Jesień zapowiada się gorętsza niż lato.

A teraz z innej beczki.

Brak głosów

Komentarze

to bardzo prawdopodobne

= >>bez światłocienia<<

Vote up!
0
Vote down!
0

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#175236

Ale póki co cisza. Może sznur kręcą cichaczem.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#176769