CyberWarchoły

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Internetowa tłuszcza atakuje już nie tylko w cyberprzestrzeni.
Ustami Generała Kozieja i jego pryncypała, szefa BRON-u ( Bronkowa Rada Odzyskania Netu ) ożywa jakże znany nam nie tylko z przemówień Gomółki język. Jego wyjątkowa uroda i retoryka. Niczym powracająca fala uderza w nas dialektyka marksistowsko leninowska, wychowankowie WUML-ów i Sowieckich Akademii najzupełniej jawnie uczestniczą w życiu publicznym. Ba, nawet sprawują władzę. Oni i ich dzieci oraz prowadzeni przez oficerów wiadomych służb.
Dyżurni specjaliści, dziennikarze i wszyscy przyjaciele Putina jak zwykle oddzielają głosy słusznie oburzonych od zwykłych zadymiarzy i prowokatorów. Gdy zatroskani pomimo wszystko o wolność, nie tylko już słowa, obywatele nie odchodzą od stanowisk pracy, by pomnażać wspólne dobro, dzielić się owocami pracy, to karły internetowej reakcji wspomagane przez prawicowe hieny, gotowe uwłaszczyć się na każdej tragedii, demolują polskie ulice. Tak pięknie wyremontowane za dotacje z Unii.


Skąd wandale czerpią energię i jakie jest źródło finansowania ich wywrotowej działalności ? Kto steruje nimi z ukrycia ? Odpowiedzi są jasne i oczywiste dla każdego, kto czerpie wiedzę z odpowiednich mediów. To ci sami, co żerują na „błędzie pilotów i naciskach”. To oni wmawiają nam, że Bracia Moskale kiedykolwiek, a tym bardziej za rządów Dolce i Gabbana, mają wobec Polski złe intencje. Sprawa inspiracji i finansowania Moherowych Brygad jest tym bardziej podejrzana, gdyż nie ma już zagrożenia ze strony wrażych zachodnich sił, kapitalistów i kułaków. Zjednoczona Europa podąża zgodnym krokiem w kierunku wyznaczonym przez największe umysły z Łubianki. Godnych spadkobierców syfilitycznej myśli Lenina.
Ślady, jak zwykle, prowadzą do okopów kaczyzmu, tam należy szukać podżegaczy zimnowojennych. Gotowych dla swoich partykularnych nazistowskich interesów przelewać czerwoną jak usta Stalina krew rodaków z Czerskiej i Wiertniczej. Gdy judzą brzozą Macierewicze i im podobne Biniedy, gdy wyrostki dewastują jeszcze niespłacone samochody w imię obrony jakże potrzebnych światu ustaw typu ACTA, to odpowiedzialni obywatele przechadzają się ze swoimi pociechami po Złotych Tarasach. Tam bowiem jest nasze miejsce, a nie na ulicach, czy też pod piracką banderą na falach Internetu.


Troska o Ojczyznę i Rodzinę jest bowiem obowiązkiem najwyższym i tylko Ci, co myślą, słowem i uczynkiem nie podważają jedynej i słusznej linii naszej partii zasługują na miano prawdziwych patriotów. Czyż nie można inaczej zagospodarować czasu wolnego ?, czytać więcej i jeszcze więcej GóW-na, miast żałośnie podskakiwać demokratycznie wybranej władzy. Gdy wreszcie rozproszymy wszystkie nasze szowinistyczne wątpliwości i raz na zawsze odżegnamy się od narodowych i katolickich fobii. Tych demonów przeszłości, które stoją na drodze ku postępowi. Czyż nie czas wtedy szykować trybuny, transparenty i kwiaty na powitanie bratnich armii. Czy w nas samych nie ma na tyle siły, by rozprawić się z prawacką hołotą. Jak długo wiejski proboszcz będzie pluł nam w twarz i gejów nam heterykował ? Czy jest jeszcze jakaś granica, której nie przekroczyli rewanżyści spod znaku Alika.


Już nie tylko prawicową żulerkę rozsadza energia, której tak im brakuje, gdy we wspólnym trudzie należy się zjednoczyć. Wszakże Polska w budowie. Miejmy nadzieję, iż Parlament Europejski pod nowym, jakże bliskim naszemu sercu niemieckim przywództwem uchwali jak najszybciej Program Odnowy Ścieżek Zdrowia. I na nich spożytkujemy siły ulicznych i internetowych warchołów.
Tu i ówdzie słychać podszepty wichrzycieli, którzy uważają, że, jak to oni nazywają -  „Zbrodnia Smoleńska”, jest gorsza i bardziej perfidna niż Katyńska. Podsuwają argumenty, ekspertyzy amerykańskich demagogów, którzy dla ociekającego krwią klasy robotniczo – chłopskiej dolara wyrzekli się Polski i naszego Narodowego Interesu. A takim był lot do Smoleńska.

Mówią - w Katyniu Polaków zabili Rosjanie, a winą obciążali Niemców. A teraz, gdy pasażerów TU-154 zabili Rosjanie, to winą obciążyli załogę i pasażerów. Nie można sobie wyobrazić bardziej ohydnych pomówień. Każdy Polak wie przecież ile wysiłku i dobrej woli włożyły władze ZSRR, a teraz Republiki Rosyjskiej, by wyjaśnić egzekucję w Katyniu. By Rosjanie nie dźwigali ciężaru zbrodni niepopełnionych. A MAK ?, a komisja Millera ?, ich poświęcenie i wierność prawdzie. Tego nie zauważają. Wsłuchują się w taśmy, analizują zapisy, podważają radziecką myśl techniczną. Brzoza, skrzydło, mgła i wieża, ot cała ich retoryka. Która w zderzeniu z fachowymi analizami Jasia Flanelki, astrofizyków i znawców wyjętych jak królik z kapelusza, pryska niczym bańka mydlana. Z jednej strony emocje i samolociki z papieru, a z drugiej cały aparat z wiekową tradycja objaśniania trudnej rzeczywistości.


Niech wreszcie mąciciel i siewcy ziarna nienawiści zrozumieją, że mogą jeszcze krzyczeć, że leje się krew narodu polskiego, że FSB rządzi Polską, lecz to nie zawróci nas z drogi. My możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą, posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników, przewodzi nam nieśmiertelna idea socjalizmu. Naród ma pracować, a nie leżeć ciągle z nosem w smoleńskim błocie i węszyć. I pomni historycznych doświadczeń z całą mocą stwierdzamy, że zniszczymy wszystkich reakcyjnych cyberwarchołów bez skrupułów.


W ciągu lat zbrodniczych rządów kaczystów nagromadziło się w życiu Polski wiele zła, wiele nieprawości i bolesnych rozczarowań. Idee socjalizmu, przeniknięte duchem wolności człowieka i poszanowania praw obywatela, w praktyce ulegały głębokim wypaczeniom. Słowa nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości. Ciężki trud klasy robotniczej i całego narodu nie dawał nam oczekiwanych owoców. Wierzymy wszyscy głęboko, że te lata minęły bezpowrotnie.Trzeba też sobie uświadomić, że to co widzimy dzisiaj na polskich ulicach i w internecie niestety, w wielu wypadkach nie ma nic wspólnego z autentycznym życiem naszej młodzieży w mieście i na wsi, z jej pracą i zainteresowaniami, jej kłopotami i marzeniami. Prawdziwa młodzież pokazała nam jak manifestować i radować się na Krakowskim Przedmieściu. Za każdym razem, gdy po dyskusji o przyszłości Ojczyzny wychodziła z Zakąsek i Przekąsek, by stawić czoła rzekomym obrońcom krzyża. A tak naprawdę sowicie opłacanym watykańskim agentom.


Prasa, radio, telewizja i internet  powinny zajmować pozycję awangardy w procesie demokratyzacji. Wiedzmy jednak, niech usłyszą to skryci za kominiarkami i ekranami monitorów wrogowie ustroju - Na kontrrewolucyjną działalność pod taką czy inną formą i postacią, na opluwanie partii, na opluwanie polityki premiera i prezydenta my nie pozwolimy ! Albo media będą się mieściły w linii partii i będą prowadziły tę politykę, jaką partia prowadzi, albo nie będzie takich mediów. Od tego jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, która jak widać po jej ostatnich decyzjach, wsłuchuje się w głos ludu miast i WSI oraz nie zbacza z drogi wskazanej przez partię. Nie ma innej rady. Myśmy dawno już mówili, że pomylili się ci wszyscy, którzy powiadali, że 10 kwietnia 2010 roku to już koniec drogi. To tylko kolejny etap.


Nie ograniczajmy się tylko do tego, co tu i teraz. Musimy mieć szerszą, europejską perspektywę. I reagować na każdy głos płynący z Moskwy, Berlina i Brukseli. Od nas samych, od tego jak cały naród podporządkuje się ściśle wskazaniom kierownictwa partii i rządu zależeć będzie realizacja naszych celów wytyczonych nam w przyjacielskich radach przez towarzyszy z Kremla. Wielokrotnie słyszymy wymagania, ażeby kierownictwo partii i rząd mówiły klasie robotniczej i całemu narodowi nagą prawdę. Mówimy prawdę ! Mówimy prawdę i dzisiaj i powiadamy - aby Polska nigdy nie stanęła w sytuacji, w jakiej dzisiaj znalazły się Węgry, należy ściśle i bezwzględnie wykonywać polecenia partii i rządu. I taką prawdę mówimy już od dawna, nie tylko od Smoleńska. Pamiętajmy bowiem, że najtrudniejsze jeszcze przed nami. Dopóki nie zamilkną na zawsze wrogie ujadania z prawej, reakcyjnej strony mieniącej się opozycją. My raz zdobytej władzy nie oddamy. Bo choć wprawdzie stanęliśmy już nad przepaścią, to uczynimy kolejny wielki krok do przodu.


Ta plaga, która wyległa na nasze ulice i mnoży się w sieci do złudzenia przypomina amerykańską stonkę. Tę samą, którą dywersanci rozsiewali w polskich polach. Odbierzemy im złudzenia, koniec z roszczeniami, Polska nigdy nie znajdzie się już w waszych rękach. Dzięki naszej partii i zaprzyjaźnionym mediom trafiła w dobre ręce, za odpowiednią cenę. Ręce precz od ACTA, ręce precz od wszystkiego, co robimy by Rosja rosła w siłę, a Polacy jeszcze żyli. Gdy partia z narodem walczy o lepsze jutro, to miejsce dla zadymiarzy jest na Żuławach. Nie będzie miejsca w polskich żłobkach, szkołach i na uniwersytetach dla wichrzycieli politycznych. Oczyścimy zakłady pracy, media, teatry, domy kultury, a nawet Ogródki Jordanowskiego z potencjalnego zagrożenia, jakim są dla realizacji naszego 6-ścio letniego planu, elementy antypaństwowe. I niech każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw naszej władzy, niech będzie pewny, że mu tę rękę tak czy inaczej odrąbiemy, a jak trzeba to i hardy łeb. A wszystko to w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podnoszenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny.

Młodzieży naprzód do walki !, z pomocą swoich przodków zaprawionych gazrurkami w boju rozpędźmy na cztery wiatry Jątrzące PiS-iory i ich mentalne potomstwo. Niech koń polski bierze przykład z konia radzieckiego. Nie dajmy sobie wmówić, że to oni są Polakami.Tto w nas płynie czerwona krew naszych przodków, którzy w jako pierwsi zasiedlili te ziemie. Po długim marszu w sowieckich walonkach z pepeszą na sznurku i butelką samogonu za pazuchą. Gdyby nie my i nasza kultura Polska sczezłaby w fin de siecle-owym tańcu. A tak jesteśmy obecni w każdym obszarze życia tego kraju. My prawdziwi Słowianie z Ruskiej Budy.


Młodzież niepotrzebnie nastraszono. Powiedzmy jej prawdę. Jest nas wielu i razem odbudujemy PRL, jeśli tylko będziemy czujni wobec jego wrogów. Bowiem dziś żądają wolności w internecie. A jutro utworzą siłę, a potem przypuszczą szturm na partię, na rząd, na Sejm.
A przecież zostały rozwiązane fundamentalne problemy narodowe - sprawiedliwych granic, trwałych gwarancji niepodległości, suwerenności i bezpieczeństwa, opartych na niezawodnych sojuszach, a przede wszystkim na sojuszu, przyjaźni i współpracy z naszymi odwiecznymi sąsiadami i sojusznikami. Podstawowe przemiany społeczne, uprzemysłowienie i urbanizacja zapewniły najszerszym rzeszom ludowym, całemu narodowi awans cywilizacyjny i kulturowy, nowe godne warunki bytu, otwierające szerokie perspektywy rozwojowe. Bo opieramy się na woli milionów. Przekuwamy ją w program realizowany wysiłkiem klasy robotniczej, chłopów i inteligentów polskich. Dzięki temu mogliśmy pójść naprzód i osiągnąć sukces, który przysporzył nam szacunku i uznania w świecie. W krótkim czasie Polska stała się silniejsza, a Polakom zaczęło żyć się lepiej, i jest to fakt niepodważalny, którego nie kwestionuje nikt, nawet nasi wrogowie. Tylko wewnętrzni.
Kogo jeszcze wyprowadzą na ulicę szemrani patrioci, staruszki ?, matki z bombami w wózkach, zamiast dzieci. Miast tego winny dzieci radośnie pozdrawiać goździkami z bibuły Słońca Narodu. Ile jeszcze trzeba twardej nauki dla niedorżniętej watahy ?


Mamy się też od kogo uczyć, Janusz Palikot i jego socjeta to duma polskiego ruchu rewolucyjnego. A Rozmów Polaków z Polakami o sprawach Ojczyzny nigdy i nikt już nie zakłóci. I powiedzcie tym swoim internautom, że mamy ich wszystkich w dupie i te wszystkie działania też mamy w dupie. Zrobiliście taką rozróbę i chcecie by to łagodnie potraktować? To warchoły, ja im tego nie zapomnę.
A cyberwarchołom możemy jedynie przypomieć - 

„…Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania…”.
Bronisław wam jeszcze pokaże.
Bowiem idzie o wielką sprawę -   
o to, aby w obrębie życia jednego pokolenia zbudować inną Polskę.
Aby Bolszewia rosła w siłę, a Polacy…?

W autorskim tekście użyłem kilku cytatów z klasyków PRL-u w wersji oryginalnej lub zmodyfikowanej oraz ich ulubionych zwrotów.
A teraz z innej beczki.


]]>Liza minelli cabaret - money]]> przez ]]>Hanvak]]>

Brak głosów

Komentarze

Drogi Towarzyszu! Pozwólcie, że uzupełnię Wasze wspaniałe wystąpienie moim skromnym, wyrobniczym głosem:

INTERNAUCI DO NAUCI!!! Tj. nauki - chciałem powiedzieć.

PISARZE OD KLAWIATUR!!!

A PASTA, DO ZĘBOW, BO JAK NIE, TO W ZĘBY!!!

My, europejska klasa wyrobnicza, jesteśmy z Wami. Ręce podniesione w rzekomej obronie internetu będziemy obcinać. A śląska woda...ups, przepraszam, a europejska woda...No nieważne, w każdym razie, POMOŻEMY, ABY POLSKA ROSŁA W SIŁĘ, A (NASZYM) LUDZIOM ŻYŁO SIĘ DOSTATNIEJ! 

#218990

Najdroższy Towarzyszu Lektorze, z całego bolszewickiego serca dziękuję za korektę. Dodam tylko jeszcze - A ŻYCIE DO DUPY ! Z Braterskim Pozdrowieniem jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219002

Szef Resortu spraw wiadomych.

Podejrzewam, ze jest w terenie. Moze w Kielcach.

Tam resort mial sporo pracy z antytuskowymi chuliganami.

pozdrowienia dla Gospodarza !

baca.

#219004

Witaj Pułkownkiu, właśnie rozpatrujemy w Resorcie Wasz Awans. Przyczynkiem do niego jest słuszna samokrytyka oraz samodonos, łącznie z jajami. Zatem czekajcie cierpliwie na wezwanie lub wizytę o 6 nad ranem. Lub też inne atrakcje... Pozdrawiamy jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219024

Podobalo mi sie to antytuskowe, dzisiejsze zawolanie,

uslyszane od... Pulkownikowej :)

Dzieki.

* Samodonos dotyczyl prosby o skasowanie kopii jednej, podwojnej  notki.

Pozdrowienia - przede wszystkich dla tych, ktorzy zaprotestowali na dyktatorskie ciagoty Matola!

* Czy Matol nie jest podobny do Edwarda ?

 

baca.

#219043

Tusk jest raczej sam podobny do siebie.
I tym się będziemy kierować w miłej rozmowie z lampą w oczy.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219045

To byl oczywiscie zart

z tym podobienstwem do towarzysza "pomozecie - pomozemy" !

Tusk jest troche podobny, ale raczej do...  "Aliena" :)

baca.

#219053

Blisko, ale za blisko Gierka.

A może to...

Bo w Roswell tkwi tajemnica T-UFO..

Pozdrawiam znad akt Resortu.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219064

Wiesz co, tym 2 x Tuskiem-alienem dobiles mnie.

Ale... zastosowales podwojnego nelsona. Tj chwyt klamrowy Nelsona.

Tego nie stosuje sie wobec kolegow z Resortu ;)

pozdro

* gratulacje za ciezki uscisk !

Powracajac do realu - zobacz, co sie z tym gosciem dzieje.

Jak dlugo jeszcze bedziemy go musieli znosic ?

baca.

#219083

Nigdy w życiu bym Cię nie dobił. Jak mogę kalać gniazdo Resortu ? To prawda Czasu i Ekranu. A jako, że ma bezpośrednie dojścia do Rosvell, via Moskwa, to wiem czyje zdjęcia zamieszczam. I weź tam Jajeca uspokój, by nie popierdywał z kazamtów. Proszę Głośno... Resort śle Pozdrowienia... I specjalne życzenia od Pułkownikowej..., gwoli przypomnienia pewnej dla Cię dedykacji Jednak coś ostatnio odstaje Pułkownikowa od linii Resortu. Jednakowoż ślemy pozdrowienia. jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219179

Właśnie nad tym poważnie przemyśliwam.

Awans, czy inne atrakcje ? Decyzji jeszcze nie podjąłem.

 

Ps. Jeżeli jest tam gdzieś w pobliżu Jajec, trzaśnijcie go w pysk ode mnie i pozdrówcie.

Resort

Resort

#219102

Szef Resortu spraw wiadomych.

Podejrzewam, ze jest w terenie. Moze w Kielcach.

Tam resort mial sporo pracy z antytuskowymi chuliganami.

pozdrowienia dla Gospodarza !

baca.

#219005

jakiejś rzeczywistości, której nikt - poza szklanym ekranem - nie widział, autorzy scenariusza "Matrixa" mogą się schować!
Ta słynna łyżka, która nie istnieje to pikuś! W porównaniu...

#219011

Witaj Ossalo, nie wiem czy wiesz, ale scenariusz Matrixa Bracia Wachowscy ukradli polskiemu pisarzowi. Było to opowiadanie Adama Wiśniewskiego - Snerga wydane w Anglii w Antologii literatury S.-F. Co nas czeka !, to zagadka EURO2012. Pozdrawiamy jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219028

(nie)naszej władzuni do pięt nie dorasta!
Ci to dopiero Matrixa kręcą. Mucha (nomen omen) nie siada!

#219034

Oj kręcą. Pamiętasz ?

A mucha czasem stoi niczem w TOP MODEL...

Czasem siedzi, może wkrótce na dłużej...

A na co dzień spędza czas na przyswajaniu jej naturalnego pokarmu.....

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219061

Szanowna Towarzyszko, Szanowni Towarzysze!

Ponieważ w tzw. międzyczasie ukończyłem summa cum laudae WUML, pozwalam sobie zaproponować dwa nowe hasła w naszym ukochanym martwym języku. Oto one:

PER ASPERA AD ACTA!

DURA ACTA, SED ACTA! 

PS. Mater semper certa est, pater est, quem nuptiae demonstrant.

#219036

Brak mi i nam w Resorcie słów dla wyrażenia uznania dla Waszego Towarzyszu wiekopomnego dzieła w drodze ku...- "PER ASPERA AD ACTA!". Tę sentencję warto zadedykować polskim sędziom, szczególnie tym od Jaruzela i Kiszczaka. I gdy mają "DURA ACTA, SED ACTA", to i "MEMENTO ACTA WALENSA". W imieniu Resortu nadaję Wam Towarzyszy Pseudonim - "ŁACINNIK". A zatem... Czuj Duch jednakowoż. jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219051

że jak awangarda Parlamentu Europejskiego przeczyta o reaktywacji ścieżek zdrowia, to w trybie pilnym faktycznie może uchwalić cały stosowny Program Odnowy Ścieżek Zdrowia. Skoro brakuje w kasie szmalu na ochronę zdrowia Euroobywateli, to wezmą się dziarsko do roboty, wysupłają sporą kasę i pod sztandarami czerwonymi jak MAKi zatrudnią cały szwadron ludzi do wdrożenia programu. Oczywiście sami nie będą sobie brudzić rąk. Mają do tego tych, co zakładają na głowę berety. Moherowe berety.
I tak sami sobie wybudujemy ścieżki, na których będą nam pałami wyganiać choróbska i wszelkie mrzonki o prawdzie katastrofy smoleńskiej. Oczywiście, jeżeli dostaną od nas przyzwolenie na urządzanie nam życia według ich programu.
Myślę jednak, że my na to nie pozwolimy. Nasze mózgi pod moherowymi beretami pracują normalnie, mają odpowiednią do pracy temperaturę i potrafią niejedno wykombinować.
Co do ACTA, ładnie wyglądają ci podskakujący demonstranci przeciwko tym zamordystycznym projektom. Zarządców naszego kraju wyraźnie to denerwuje. Szkoda, że nie mają poczucia humoru.
A tak na marginesie. Ciekawi mnie czy premier w ogóle wie o czym traktuje ACTA w całości, jako dokument, czy tylko podpisuje, bo Bruksela kazała i gra prymusa.
Pozdrawiam

Szpilka

#219065

Moja Droga, dufam, iż przeczytają i wreszcie "zażyjemy zdrowia" na odpowiedniej ścieżce. I może wtedy "większość" jak dostanie po raz wtóry gumą po grzbiecie to się obudzi. Zapewne marzą o tym, by naszymi rekami i beretami załatwić swoje brudne sprawy. Biadaż im. Nie doczekają się, aż takiej łaski. Masz rację, iż wielu z nas, zaiście my sami uprawiamy ich ogródek. I ścieżkami wyznaczonymi podążamy. Nie maż to jak pijawki na upuszczenie "Polskiej Krwi". Za naszym przyzwoleniem, to nie My, a Oni urządzą sobie życie, a nam co ? Ad Acta. Nie podskakuj !, to zapewne ich najbardziej wkurza. Nie sądzę, by Tusku Premieru czytał cokolwiek za wyjątkiem depesz z Moskwy i Berlina. I by w ogóle coś wartościowego czytał. ja przeczytałem i analizuję ACTA. I nie jest wesoło. Przytoczę mój komentarz z innego wpisu i klip. Przeglądnąłem przed chwila ACTA, co prawda pobieżnie, lecz z uwagą. Szczególnie: SEKCJA 5: DOCHODZENIE I EGZEKWOWANIE PRAW WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ W ŚRODOWISKU CYFROWYM Rozdział III: Praktyki w zakresie dochodzenia i egzekwowania Rozdział IV WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA Artykuł 33: WŁOS SIĘ JEŻY. TO CO TAM USZYKOWANE DLA ŚWIATA WARTE JEST SZERSZEJ ANALIZY. Wiem co mówię. Pozdrawiam Serdecznie jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219079

http://wiadomosci.wp.pl/title,Szwedzki-europosel-polski-rzad-klamie-w-sprawie-ACTA,wid,14198851,wiadomosc.html

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart ____________________________________________________

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#219084

Witaj, dziękuję za "piękny link". Jakżesz on pokazuje "polski nierząd" w pełnej krasie. Znaczy się w kolorach Jewropy. Jak sądzę, to jak mówią na wsi, raczej "kazowała". Serdecznie Pozdrawiam i dla Ciebie, a właściwe dla "rządu"... A poniżej cytat dla leniuchów... Szwedzki europoseł: polski rząd kłamie w sprawie ACTA "...Polski rząd kłamie w sprawie ACTA - mówi "Gazecie Polskiej Codziennie" szwedzki europarlamentarzysta Christian Engstroem. Mimo zapewnień ministra Michała Boniego, jeszcze żaden rząd europejski nie podpisał tego porozumienia. Jeśli w Tokio podpisze je polski ambasador, może to oznaczać początek cenzury Internetu...". Prawda jest tylko jedna. jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219091

Podoba mi się to ujęcie tematu od Kozieja dupy strony:) A dla miłych gości, ze szczególnym wyróżnieniem Ossali muzyka: Pozdrawiam też Rospina i Marusia, a dla nich: Ola

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#219071

Bo gdy... To Świat jawi się innym. Serdeczności jwp

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219076

Dyskretnie prosze Rowna Babke o nie robienie sobie jaj z doradcy Bula prezydenta, generala Kozieja. Kiedys zaufanego generala Jaruzelskiego, a dzis prawego ucha Wielkiego Gajowego i protektora wojskowych tajniakow z WSI:

baca.

#219087

A wiesz, że to się kwalifikuje AD ACTA ?

I zapewne będzie rzutować na Twoją dalszą karierę.

Zatroskany.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219096

Moja kariere ?

Sugerujesz, ze dostane jakies swiecidelko do Kozieja i Bula ;)

A moze dostane Orla Bialego od Bula:

baca.

#219097

Gdzież bym śmiał sugerować.
Ja tylko ostrzegam.
Awans niespodziewany, z rąk innych, może oznaczać wyrok.
Mam nadzieję, że gdy "listonosz zadzwoni dwa razy", to kolega pułkownik nakręci natychmiast tłumik.

W wielkie Ciszy Pozdrawiam

I budzę Jejeca, bym ja mógł spać.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219098

Sympatyczne to bardzo:

baca.

#219090

Bo nigdy nie przestaliśmy walczyć. W Służbie Narodu. Jak Nasi Dziadowi i Ojce. jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219095

Przecież Was tak bez nadzor......tfu .......wróć....opieki nie zostawię.

Pozdr.

Resort

Resort

#219099

Dzieki, Pulkowniku, za ten film.

Nie znalem go.

Przesle go koledze, ktory kocha Kresy.

Jezdzi tam co roku, stawiajac kolejne  krzyze Towarzystwa Strazy Mogil Polskich.

Takie, jak w Kodziowcach:

 

 

baca.

#219107

z notki,  docenia czujność, trafność spostrzeżeń i ogólną bojowość.

Pozdr.

Resort

Resort

#219100

Kierownictwo Resortu bylo chyba na wakacjach,

bo nie widzialem Generala w cyber...

A tyle sie dzieje, tyle sie dzieje...

Dla Generala... piekne polskie dziewczyny ze szpitala polowego, ktorego szefem byl general Slawoj Skladkowskiego (ten od 'slawojek' :). Ale i szefa Resortu, kiedy Polska byla Polska ;)

z resortowym pozdrowieniem

baca.

#219108

gość z drogi

re Bracia  Wachowscy to mnie się inny Wachowski natychmiast przypomina i to jego zdrastwujtie,pamietacie ?

Kto by pomyslał,ze to był Znak,Znak dzisiejszych rządów,nie wspominam celowo o Niemcach,bo i PO co " ONI sobie juz podali ręce ponad naszymi głowami

budując słynna RURĘ...

i dając nam w darze Tuska I "błogosławionego" Bula,imie drugie Maria...

pamietam,jak na rosyjskiej stronie ,tuz po Katastofie czytałam peany na jego temat,nawet wsie imiona jego znali,tacy to dobrzy Towarzysze..a było to tuż jak miał na klęczkach przyjechac na widzenie w Moskwie...

WSI spokojna,WSI wesoła

i te Głuszce w głebi Rosji...

serd pozdr mimo,że nie z Resortu

ale hasło tajne ,łamane przez POufne 

znam :)

dycha

gość z drogi

#219220

gość z drogi

przy granicznych słupach" po Śmierć

cześć im i chwała na wieczny CZAS

a nam ?

nam przyjdzie wrocić do partyzantki i jej metod...dlatego Ocalmy Lasy.by i ich nie sprywatyzowali,dzieląc Polske i nasze LASY

miedzy siebie,

darz bór

gość z drogi

#219223

Gosc z drogi:

/.../  nam przyjdzie wrocić do partyzantki i jej metod...dlatego Ocalmy Lasy.by i ich nie sprywatyzowali,dzieląc Polske i nasze LASY

 

miedzy siebie,

darz bór

______________

Sprywatyzowac to nie. Ale... przynajmniej oddac, to co tzw. wladza ludowa zabrala po wojnie ;) Lasy prywatne, np. Ordynacji Zamojskiej byly naprawde znakomicie administrowane.

Zauwaz, ze tzw, autorytet i dobrodziej - Michnik laskawie godzil sie na prywatyzacje malych zakladow, ale zdecydowanie byl za nieoddawaniem ziemi i lasow.

Wlasciciele 3 RP ( np. taki Piskorski) mogli jednak kupic ogromne polacie popegeerowskie...  posadzic tam las i... kasowac milionowe doplaty z UE.

Zyc nie umierac ;)

Sam Michnik podprowadzil Solidarnosci Gazete Wyborcza i wlos mu z tego powodu nie spadl.

pozdrowienia !

* ponizej - koszmarny widok w polskim lesie:

 

baca.

#219246

Witaj Miły Gościu, wszystko co piszesz plus to co wiemy i to czego jeszcze nie wiemy układa się w dość ponury obraz rzeczywistości. Jak się nie weźmiemy do roboty i nie pogonimy bolszewików, to przyszłość się rysuje niewesoła. Pozdrawiam Serdecznie jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219378

Wielkie dzięki.

Dokonam stosownej notatki w aktach personalnych.

Pozdr.

Resort

Resort

#219237

Odetchnalem z ulga.

Kierownictwo Resortu jednak czuwa.

Chce jednak zauwazyc, ze aktywnosc Generala nie jest tak widoczna jak u jankesow.

Tak sobie mysle, ze General odpuszcza troche kontrole, wiedzac, ze portal Niepoprawnych wolny jest od manipulacji naszych bondarykowych wsiokow ;)

pozdrawia Kierownictwo.

Dla Generala fotka arcylotra na usluach Tuska z ABW, Bondaryka (pierwszy z prawej):.

Piekne sa te tajniackie fotki:

baca.

#219250

nie usluach... tylko na uslugach Tuska !

Badz czujny, Generale. To licho naprawde nie spi:

baca.

#219251

No staram się, staram, ale się nie rozerwę.

Jestem w wielu miejscach naraz.

Resort

Resort

#219275

Oj, Baca, Ty to się doigrasz. Zwierzchności wskazujesz who is who na fotce? Zwierzchność wie! ;-)

Pozdrawiam.

PS. A Ty to mi się wytłumacz z tej "Konarmii pędzącej na Warszawę" bom wyrazów skruchy jakoś nie dosłyszał.

#219323

Bardzo słuszna i konstruktywna uwaga.

Kto wie, może będzie kluczem do kariery w strukturach ?

Resort

Resort

#219341

 Poslusznie hlasim, że uwagę tę poczyniłem ja, skromny lektor "Łacinnik" (oficer prowadzący - @jwp).

PS. Jak widać znam języki!

#219345

(oficer prowadzący - @jwp).
 

No proszę, proszę, a on mi o tym zapomniał zameldować.

Jakieś ćwiczenia na poprawienie pamięci będę musiał okresowo zarządzać.

Resort

Resort

#219352

(oficer prowadzący - @jwp).
 

No proszę, proszę, a on mi o tym zapomniał zameldować.

Jakieś ćwiczenia na poprawienie pamięci będę musiał okresowo zarządzać.

Resort

Resort

#219353

To miała być niespodzianka na imieniny Generała.
Cały koszyk TW, oprócz Łacinnika jeszcze takie rodzynki jak TW Prząsniczka, TW Bretschneider, inni jeszcze i "Uważam Rze" szczególnie cenny TW Rzepa, inaczej Hajda Trojka.

Odmeldowuję się

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219381

Witaj Generale,
oddział terenowy Resortu jest bardzo kontent z oceny pracy. To tylko zdwoi nasze wysiłki i podniesie czujność.

Czołem, ale pod stołem.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#219376

Lubię czytać te Panów nocne rozmowy.
Pozdrawiam

markiza

#219312

Bardzo wyważona, roztropna i płynąca ze szczerego serca konstatacja.

Będzie na pewno odnotowana w aktach personalnych.

Z resortowym pozdrowieniem.

Resort

 

 

Ps. Myśmy się jeszcze nie rozkręcili. To nie jest nawet 10% mocy Resortu, ten portal jest jak na nasze potrzeby i przyzwyczajenia zbyt wolny. Jest wręcz koszmarnie wolny.

Resort

#219343