Z PIĄCHY SKOCZKIEM

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Kraj

Pamiętajmy, że Platforma Szubrawców to tylko 16 tys. tombakowych szabel pod wodzą Herr Podletza, który się broni jak osaczony szczur. Warszafkę należy otoczyć kordonem POLSKOŚCI. Cieszy więc, że metodą konika szachowego ludzie zaczynają się skrzykiwać w terenie – na razie grozić, ale wkrótce ktoś dostanie z piąchy, i będzie to z pewnością przedstawiciel tzw. Waaadzy: administrator-biurokrata, peowski sukinsyn od egzekwowania antypolskich okólników, może siłowik...?.

Oto apel z Krakowa; najpierw postulaty zachęcające do zgromadzenia:

ULOTKA

Chcesz normalnego życia, a nie zasuwania w kieracie? Bądź aktywny. Walcz o lepszą przyszłość dla siebie i swoich bliskich!

Pracujemy średnio blisko 50 godzin w tygodniu
Ostatnio prezydent przyklepał koniec 8-godzinnego dnia pracy, bezpłatne nadgodziny i postojowe w majestacie prawa
Ogromna liczba pracujących nie ma umowy o pracę – to nie tylko ich problem, przez to „etatowym” trudniej walczyć o lepsze warunkiW sejmie trwają prace nad ustawą faktycznie uniemożliwiającą organizowanie i prowadzenie działalności związkowej w zakładach
 
Przy pracy do 67 roku życia, za ciągle za małe pieniądze, widmie głodowej emerytury, chorych ograniczeń w prawie do strajku, czego jeszcze ci trzeba, żeby wyjść na ulicę i wyrazić co czujesz?
 
Nie chodzi o naszą przyszłość. Ba, nie chodzi nawet o wywalczony sto pięćdziesiąt lat temu przez robotników ośmiogodzinny dzień pracy, ale o to, że politycy wykorzystując naszą bezczynność i brak zorganizowania skazują nas LEGALNIE na niestabilną pracę, nawet przez dwanaście godzin dziennie (lub więcej!).
 
I to nie tylko nas, ale także nasze dzieci i wnuki. Zgadzając się na takie zmiany w kodeksie pracy sami wydajemy wyrok na przyszłe pokolenia. Na nic nasza wyczerpująca praca; nadgodziny; przepracowane soboty, niedziele i święta; spełnianie coraz wyższych norm kosztem zdrowia czy spłacane wyrzeczeniami kolejne raty kredytu…
 
Stawiając młodych ludzi przed wyborem: niewolniczej, kiepsko płatnej pracy, gniciem na bezrobociu, czy ryzykownej ucieczki „na zachód” w poszukiwaniu swojego szczęścia, nie zdziwmy się, gdy pewnego dnia obudzimy się samotnymi, ponurymi starcami, oglądającymi swoją rodzinę tylko na zdjęciach.
 
Polecam ZWOŁYWANIE SIĘ... Polacy muszą przygotować się wokół i wyruszyć z prowincji, by odwojować stolicę, z której chcą resztę kraju jacyś sparszywiali jurgieltnicy eutanazjować!

Szanowni Państwo,
zapraszamy na demonstrację organizowaną w ramach Ogólnopolskich Dni Protestu przeciwko antypracowniczej i antyspołecznej polityce rządu.
Zgromadzenie obędzie się 11 września w KRAKOWIE o godzinie 17:30 przed Urzędem Wojewódzkim (ul. Basztowa) a następnie przejdzie na Rynek Główny.
Zachęcamy do przynoszenia transparentów, gwizdków itp. Razem ze wszystkimi protestującymi w tych dniach pokażmy, że nie podoba nam się władza Platformy "Obywatelskiej"!
Osoby korzystające z Facebooka prosimy o promowanie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/234279146723269/
 

Brak głosów

Komentarze

Tak trzymać.!! Oby jak najwięcej było takich akcji.Dopóki ryży ze swoją bandą będą przy władzy to z Polski zostanie tylko plamka na mapie Europy a rodacy rozjadą się po świecie szukać pracy,lepszego i godnego życia..

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#379055