Prokuratorzy wojskowi z ręką w nocniku !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Nie mają ani dokumentacji prof.Biniendy, ani samego Profesora !

Ponieważ perypetie prof.Biniendy podczas Jego tygodniowego pobytu w Polsce są ogólnie znane, więc zatrzymam się tylko na lewackim "zaproszeniu" Profesora do prokuratury w celu - "omówienie uwarunkowań formalnych i merytorycznych uzyskania materiałów i danych, które stanowiły podstawę do prezentowanych przez niego publicznie wniosków z przeprowadzonych badań".

Rzecznik NPW nie omieszkał uczynić z tego celu tajemnicy niemal państwowej, przez co po raz kolejny wyszedł na pajaca w oczach opinii publicznej, czyniąc pajaców z tych, których jest rzecznikiem. NPW i OPW - ponieważ przez dwa lata śledztwa smoleńskiego wykazały, że nie tylko są pajacami pałaców prezydenckiego i premierskiego i podnóżkami ich lokatorów - po raz kolejny dała dowód, że służy nie tej, której przysięgała na honor polskiego oficera.
Po wszystkich fikołkach prokuratorów wojskowych nie bez powodu można sądzić, że nie kierowała nimi "waga śledztwa" co nie omieszkali podkreślać, a głównie przeszkodzenie Profesorowi w Jego dalszej kontynuacji dementowania kłamstw smoleńskich ! Gdyby rzeczywiście chodziło im o "wagę śledztwa" to zamiast lecieć po kolejne prykazy, przybyli by na spotkanie z Profesorem Biniendą w Sejmie.

Jakie to prykazy - okaże się jutro gdy Profesor będzie wylatywał z Okęcia. A dla ryżego pitbula i jego ratlerków jest to ostatnia szansa by spróbować skomplikować życie uczonemu bo wątpię czy po ostatnich "maskirowkach" prokuratury Profesor zdecyduje się spotykać z Zespołem Parlamentarnym A.Macierewicza w Polsce. W Europie tak, ale Polska ? Jest dla niego zbyt niebezpieczna, tym bardziej, że polski świat naukowy budzi się z letargu, a to jest bardzo zły znak dla kapłanów kłamstwa smoleńskiego !

http://niezalezna.pl/29062-spotkanie-z-prokuratura-na-warunkach-biniendy

http://wpolityce.pl/wydarzenia/29413-nasz-wywiad-antoni-macierewicz-o-pulapce-jaka-prokuratura-cynicznie-probuje-zastawic-na-profesora-wieslawa-biniende

http://niezalezna.pl/29065-prokuratura-odmawia-spotkania-z-binienda

Jedno, za co prokuratury należy pochwalić w zaistniałej sytuacji to... zmiana obyczajów - zaproszenie zamiast wezwania. Tylko, że... była kiedyś taka karykatura w nieistniejących już "Szpilkach" -
Obrazek 1 - on do niej: Zapraszam panią do poloneza ! Obrazek 2 - ciach i jest diament FSO czyli "Polonez. Obrazek 3 - on do niej : zapraszam panią do walca. Obrazek 4 - ciach i jest... walec.

Niestety, nie bardzo chce mi się wierzyć, że celem zaproszenia OPW dla prof.Biniendy był walc...
Ciekawe czemu.....

Brak głosów

Komentarze

Wcześniej nie było takiego rabanu w "Smoleńskiej" to po co się wychylać, a dzisiaj "mecz" we Włoszech ważniejszy, kto miałby czelność przeszkodzić? Przeszkodzić w kopanej - nigdy a nuż skopią, albo gorzej zakopią!
Honor oficera - ....

_________________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0

_______________________________ Życie jest jak koszulka niemowlęcia: krótkie i zasrane. (klasyk)

]]>http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0]]>

#259324

unikać wszelkich posiłków sponsorowanych, gdyż może być coś doprawione do smaku np. polonem lub innym dodatkiem smakowym znanym tylko w krajach azjatyckich.

#259331

Autorka była onegdaj gorącą zwolenniczką LPR, więc zamieszczam wywiad z bohaterem notki przeprowadzony- jak zapewniają zaznajomieni w temacie- z córką znanego posła LPR, Dobrosza:

#259332

Ja LPR ?
Ło matko! Pierwsze słyszę !
Na dodatek nie jestem ani zaklętą PiSuardessą, ani zaklętą kaczystką.

Chyba mnie z kimś mylisz, pojawiłam się w blogosferze dopiero po 10.04.2010.
Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#259340

Tak sie mi skojarzyło-nie wiedzieć czemu, ale dopiero teraz widać jak fałszywe nasienie tworzyło LPR, jej tatus był wicemarszałkiem Sejmu i swego czasu stałym bywalcem w RM.
Ta redaktorka uprawia na antenie świństwo czystej wody, do tego ta jej fizjonomia ufoludka: szerokość ramion to dwukrotność szerokości głowy.

#259353

Janusz Dobrosz. Przed LPR, PSL (do 2003). A. Macierewicz też był w LPR ;-)

#259393

co do fizjonomii, to moją zona mówi o niej "ta bez szyi", o intelekcie natomiast szkoda gadać

#259395

Dziennikarka, co za jędza: panie doktorze, panie doktorze - nie przejdzie jej przez gardło profesorze. Niech doktorek wie, że dla TVP nie jest żadnym profesorem. Ani autorytetem. Obrzydliwe.

http://www.nessundormablog.com

#259374

który, jak powszechnienie wiadomo, profesorem jest!
Pełny rock-and-roll.

#259389

Dobrosz- Oracz mogła by konia zaorać, a nie dziennikarstwo uprawiać.

#259388

Mają, jak zwykle siebie i Budkę Suflera.

Tylko z tego co mówią wiewiórki szukają Wyjścia Ewakuacyjnego.

A może Awaryjnego...
Prowincjonalne miasteczko z początku lat osiemdziesiątych. Wśród jego mieszkańców jest rodzina Kolędów. Pani Kolędowa jest energicznym naczelnikiem gminy, jej mąż safanduła zajmuje się domową hodowlą kaczek i uprawą kwiatów w "tunelach". Ich córka Dorota jest panną ładną i niepracującą. Intryga zaczyna się w momencie, gdy pani naczelnik dowiaduje się, że ma zostać babcią. Strach przed utratą autorytetu, skandalem i kompromitacją podsuwają jej iście piekielny pomysł - trzeba kupić narzeczonego z opłaconym rozwodem. Znalezienie kandydata pozostawia mężowi, którego ze sporą sumą pieniędzy wyprawia w tym celu do dużego miasta. Lawinowy przebieg wypadków obraca się, jak to często w komedii bywa, przeciwko sprawczyni całej intrygi.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#259348

szamba, a nie, że jakaś ręka w nocniku.
Stanęli przed tym szambem już 10-go kwietnia, a każdy dzień od tamtego dnia pogrążał ich tylko w cuchnącym zbiorniku kłamstwa, służalstwa, stronniczości i bełkotu.

#259396

Jan Bogatko

...dobre, ale smutne,

pozdrawiam,

Jan Bogatko

#259408