BOJKOT KŁAMLIWYCH MEDIÓW !!!

Obrazek użytkownika K-pax
Blog

Od wielu miesięcy rozmyślam dlaczego prawda patriotyzm i charyzmatyczni ludzie polskiej prawicy są nieustannie spychani na krawędź śmieszności i pogardy . Ludzie z charyzmą i prawdą na ustach są podstępnie wykluczani z życia politycznego i wszelkich mediów . Jeszcze nie opadły do końca emocje z kampanii wyborczej w której na zdrowy rozum powinien wygrać człowiek dbający o interesy Polski i polaków . Osoba które całe życie walczy z kłamstwem i złodziejstwem próbująca zburzyć skostniałe układy i mafijne podziały . Człowiek który prowadził merytoryczną kampanię i w każdym calu był lepszy . Niestety tak się nie stało ! Kaczyński przegrał !
DLACZEGO ?
Dla każdego kto liznął socjologi lub wie co znaczy słowo socjotechnika jest oczywiste że osiągnęli wspaniały wynik i chyba zdaje sobie sprawę że w panujących warunkach medialnych i kulejącej demokracji ten wynik to i tak mistrzostwo świata ! Nie podzielam opinii że prowadzenie agresywnej kampanii oraz granie Smoleńską katastrofą skutkowało by zwycięstwem ! Poziom programowania lemingów
i innych naiwnych baranów jest z naukowego punktu widzenia wręcz fantastyczny ! Nasza walka z rządem i bandą nieudaczników i zdrajców nie ma żadnego sensu . Naszym głównym przeciwnikiem są kłamliwe i nie bójmy się używać tego zwrotu " Nie polskie media !"
Na szczęście w ludziach coś zaczyna pękać , wielu zrozumiało że cofamy się medialnie do czasów stanu wojennego ! Serce rośnie gdy czytam o tych inicjatywach ;
Kochamy czytać "obciachowe gazety" http://www.niepoprawni.pl/blog/394/akcja-kochamy-czytac-obciachowe-gazety czy inne formy promowania tych którzy
płyną pod prąd liberalnego trendu który zalewa Europe !

Powinniśmy też nauczyć się bojkotować : Łonet ,TVN i całą
te grupę ITI > http://www.iti.pl/_fl/digitalplatformn.htm czy zdajecie sobie sprawę z ilu rożnych podmiotów tylko ta jedna korporacja wyciągać od nas kasę ? Masz Telewizje cyfrowa N lub unikalny pakiet telewizji na kartę ? ,a może byłeś dziś z cała rodzina w multikinie ? Jak by się tak zastanowić to większość polaków sponsoruje nieświadomie te opiniotwórcze kłamliwe korporacje ! Połowa obywateli jak sądzę co miesiąc płaci tym manipulantom około 100 zł .

A czy ITI wie co stanie się z ich akcjami i reszta chłamu gdy nauczymy się ich lekceważyć i olewać ? Wyobraźcie sobie " Łonet" w którym nie komentujemy tych wybiorczo podawanych faktów tylko skupiamy się na informowaniu innych o takich stronach jak ta Niepoprawnych lub inne przez nas polecane . Powinniśmy się stać armią internetowych drogowskazów które pokażą naiwnym inny punkt widzenia , dobry wywiad , czy dający do myślenia artykuł ! Uważam ze potęga ITI jest jednocześnie jej największą słabością i należy z tego zrobić użytek w celu nauczenia ich rzetelności przekazu i prawdziwego dziennikarstwa ! To oni istnieją dzięki naszym złotówkom a nie odwrotnie ! Przez ich podłe praktyki naród jest skłócony i podzielony jak nigdy ale taki mają plan - KONTROLOWAĆ NAS ! dzięki napuszczaniu nas na siebie wzajemnie ! Efekt jest taki ze mało kto ma odwagę rozmawiać publicznie o swych sympatiach
politycznych lub przekonaniach bo awantura pewna !!!

Więc ludziska wypracujmy modę na czytanie obciachowych gazet !
Promowanie tych którzy piszą i pokazują prawdę zgodną z Polska racją stanu !
Nie komentujmy wydarzeń na kłamliwych portalach , niech
prowokatorzy i cenzorzy piszą sami ze sobą ! A jeśli zabłąka się tam jakiś waleczny patriota to pokażmy mu nasza modę i bądźmy dla niego drogowskazem !
Olewamy ICH telewizje cyfrowe i wybieramy bardziej obiektywne platformy !
A przed wyborami angażujemy się w drukowanie ulotek itp.

Gdyby udało się sukcesywnie solidarnie dążyć w takim kierunku to tylko kwestią czasu jest zburzenie tego muru zakłamania i manipulacji a wtedy gnida , zdrajca i manipulant znajda szybko należne im miejsce w celi lub dopadnie ich sprawiedliwość społeczna !

Czy jesteśmy w stanie wywołać efekt DOMINA ???

Jednocześnie pozdrawiam wszystkich którzy są tu z nami i
myślą o tym jak uwolnić ojczyznę od tej intelektualnej zapaści
;)

Brak głosów

Komentarze

Bo też np. kupujesz buty w jakimś hipermarkecie, i tym samym pośrednio finansujesz Czerską lub Wiertniczą. To jest rozpajęczone w wielu miejscach.

#83967

To jest banalnie proste ;) I chyba jedyny słaby punkt w który możemy uderzyć !

#83969

To trudne, ale da się objeść - NIE kupuję w marketach. A przyajmniej b. rzadko. Kupuję na rynku. Na lokalnym zieleniaku. Wieloletnie znajomości pozwoliły mi na np. to, że nawiązałam z paroma ludźmi prywatne kontakty. - Jak nie mogę pójść na rynek, to oni na telefon przynoszą mi zakupy do domu. - Dzięki temu oni mają pewność zarobku a ja mam świadomość, że moja kasa idzie na swojaków a nie na Czerską.
Ideałem byłoby jeszcze znaleźć prywatnego szewca i robić sobie buty na zmaówienie:), bo IMHO w tym, co nam serwuje teraz moda, nie da się chodzić bez ryzyka poniesienia znacznego uszczerbku na zdrowiu;) (N.b. może to mania prześladowcza, ale kolejne pomysły "dizajnerów" od obuwia, stanowiące totalne i IDEALNE przeciwieństwo zdrowego rozsądku oraz zaleceń ortopedów, zdają mi się być kolejnym argumentem świadczącym o istnieniu sił odpowiedzialnych za NWO.)
I tak po kolei. - Kupujesz w sprawdzonych miejscach, miejscowe sprawdzone produkty. Do Heliosa nie pójdę tak długo, dopóki Agora będzie trzymać znaczny pakiet jego akcji. I tak zresztą, jak jest coś fajnego do zobaczenia, to już prędzej na "ENTEWE mir" niż w Heliosie;) Ruskie kryminały zazwyczaj są dużo bardziej inspirujące niż produkcje holyłódzko-boliłódzko;)-polskojęzyczne;).

#84020

Pewno że można wszystkie powiązania i macki odkryć ,a wspieranie regionalnego kapitału jest jak najbardziej pożądane lecz różnica cen niestety często brutalnie sprowadza nasz lokalny patriotyzm na ziemie ! ;) Ale ja wam proponuje
skupić się w pierwszej lini na ITI ! To na dziś dominator medialny i naprawdę niewiele wysiłku trzeba aby skopać im kupry !!!;) A gdy oni odnotują straty to te mniejsze kundelki
spod pięcioramiennej gwiazdy pochowają się pokornie pod kamienie !!!

#84137

Myśl, żeby zacząć od ITI jest niegłupia.
A co do cen: kiedy właśnie, przynajmniej na moim rynku, te wszystkie jabłka, marchewki, ziemniaki są tańsze niż w marketach! Kiełbasa wychodzi podobnie (ta dobra). Mięso u masarza - tylko trochę droższe, ale przynajmniej wiem, że nie odświeżane... (Mięcha i tak jadamy niewiele, bo... a bo tak, to zupełnie inny temat.) Chleb - ze Społem (optimum jakości iceny). Nabiał - z lokalnej mleczarni (jeszcze jej nie zamknęli) - też w osiedlowym sklepie jest pod ręką a jak zapomnę się zaopatrzyć w weekend, to po drodze z pracy takoż mam. Jak ktoś mało pije:), nie pali i nie czyta GWna, oraz ceni własny czas (który wszak markety pożerają nam nielitosiernie), to i tak wychodzi do przodu:).
Od książek mam osiedlową bibliotekę (nie całą jeszcze zdominowaną przez "harlekiny" i, póki co, darmową), z mediów mam internet:) (tańsze niż te tam abonamenty na cuda-anteny z plusem, czy dekoderem) i trochę nieprawomyślnych;) gazet czasami.
Pozdrawiam

#84145

Drogi przyjacielu twoje nawyki są godne naśladowania ;)Może opisz to w swoim profilu ? Jak dla mnie to bardzo ciekawe . Lecz celowo nie chciał bym rozdrabniać się na drobne w pierwszej fazie bojkotu .... jeśli takowa nastąpi ?
pozdrawiam ;)

#84148

Ja z tymi profilami to nie bardzo się jeszcze rozumiem;) Ale pomyślę co by tu zmajstrować. A jak coś, to zapraszam na priv i wcale się nie obrażę, jeśli ktoś inny na swoim blogu wykorzysta moje anty-ITI-owe czy przeciwmarketowe myśli:).

#84165

Witam Niepoprawnych,

Trzeba dobrze znać realia gospodarcze, by wiedzieć jak się rozpajęczyła Agora czy ITI. Ja na pewno takich informacji potrzebuję, bo najzwyczajniej w świecie nie wiem i myślę, że podobna niewiedza jest udziałem wielu spośród nas. Stąd mój apel: Pomóżcie odkryć macki tej sieci - nazwy firm będących 100% własnością, powiązanych kapitałowo, zaprzyjaźnionych, bym wiedział ja i wszyscy zainteresowani, czego mamy unikać, do jakich sklepów nie wchodzić, z czyich produktów nie korzystać, jakie firmy bojkotować. Nic tak nie zaboli, jak odpływ klientów takich firm i nic tak nie zdołuje, jak brak dopływu kapitału od nas - coraz większej (mam nadzieję) rzeszy Niepoprawnych. Czas pokazać im orzełkowy gest Kozakiewicza.

A więc, proszę o listę firm i ichnich instytucji (ichnie fundacje i tak zwane "inicjatywy obywatelskie" też).

Pozdrawiam Niepoprawnych

krisp

#83987

Tu jest coś na ten temat ...

#83997

Drogi Pitekantropusie,

To tylko blokada wirtualnego świata, a real gdzie?

krisp

#84003

ja mysle ze na dzien dzisiejszy nie da sie zblokowac "lonetu" tylko i wylacznie poprzez bojkot. Owszem, biezace informacje tam przekazywane trzeba bojkotowac i nie wdawac sie w jakiekolwiek komentowanie ich, poniewaz sam zaznalem iz cenzor onetu przepuszcza tylko te wypowiedzi ktore sa korzystne dla chazarobolszewii..Ale z blogami widocznymi na "lonecie" juz jest troche inaczej...Tam nie tylko mozna ale trzeba byc aktywnym aby stanowic przeciwwage dla POstUBeckiego motlochu i dyzurnych komentatorow typu "Josza", s3kawka" i innych PostUbeckich badziewiakow..Na lonecie sa blogi bardzo zacnych ludzi takich jak np. Janusz Wojciechowski ktorych nie mozna POzostawic samych z tym chamstwem i arogancja!! Tam pod jakimkolwiek nickiem trzeba BYC!! Musimy sobie uprzytomnic iz na te badziwiaste strony wchodzi cale spektrum naszej gawiedzi..Sam sie przekonalem iz wielu z nich nie ma pojecia o istnieniu takich stron jak niepoprawni!!  Dlatego uwazam, ze kazdy z nas winien troche czasu poswiecic na komentarze lonetowych blogow...Wiem ze POziom tych komentarzy jest badziewiasty...ale nie ma wyjscia..ktos te gow.na musi wyrzucac...Wreszcie trzeba sobie uprzytomnic iz taktyka chazarobolszewii polega na rejwachu i jazgocie...Nie tresc sie liczy a wlasnie jazgot!! I my te forme powinnismy przyjac poprzez zasypywanie swoimi komentarzami np. pod blogami pana J.Wojciechowskiego...pozdrawiam

#84009

Generalnie w całej rozciągłości zgadzam się z tobą oprócz jednego drobnego szczegółu panowie Janusz Wojciechowski oraz inni zacni ludzie powinni wiedzieć o naszej akcji i rozważyć inne miejsce na pisanie własnych blogów !!! Może u nas ?:)

#84141

Fajna sprawa zaraz rozpowszechnię w pewnych znajomych kręgach :)

#84175

Przed chwilą usłyszałam wywiad T.Lisa z J.Kwaśnieską
nt .... NISKICH ZAROBÓW / WYNAGRODZENIA PREMIERA TUSKA
KTÓRY "MAJĄC NA GŁOWIE PROBLEMY CAŁEGO kRAJU" otrzymuje
17 000 zl czyli zatrważająco śmieszną kwotę za ogromną
pracę na rzecz Polski, w sytuacji kiedy przecięty
redkator w TVN czy POLSAcie otrzymuje 80 000 - 150 000 zł
miesięcznie.
1/ Te wywody padają w sytuacji ŚREDNIEJ KRAJOWEJ 3000 zł
2/ MINIMALNEJ PŁACY MIESIECZNE W WYSOKOŚCI 1300 zł,
3/ BRAKU MIEJSC PRACY,
4/ TOTALNEGO WYZYSKU PRACOWNIKÓW, PODEJMUJĄCYCH PRACĘ
ZA 600 do 1000 zł,
5/ w SYTUACJI NIEMOŻNOŚCI GODNEGO ŻYCIA,
6/ w SYTUACJI NIEMOŻNOŚCI LECZENIA SIĘ,
7/ w SYTUACJI NIEMOŻNOŚCI PORUSZANIA SIĘ POLAKA
we WŁASNYM KRAJU / OJCZYŹNIE PO KRAKOWSKIM PRZEDM.
8/ przy ZAMORDYŹMIE UKIERUNKOWANYM WOBEC POLAKÓW
A PRZYJAZNE DOBROTLIWE TRAKTOWANIE WYŁĄCZNIE
PRZYJACIÓŁ SĄSIADÓW OPRAWCÓW tych ze wschodu jak
i z zachodu ..........

;

merypol

#84036

Otoz to! Szkoda ze tu ,,cheni krzywego-nosa,, ,,krew jasnista nie zalewa,, Bo jak dla mnie i nie tylko dla mnie to poziom zycia Polakow,polska racja stanu jak i prawda sa  wazniejsze niz to ze robotnicy wygwizdaja (i to zasluzenie) plemiela...powinni byli go jeszcze zbukami obrzucic sprzedawczyka p..........go. Co do propagowania Niepoprawni.pl to fakt mamlo ludzi slyszalo o tym portalu sam sie dowiedzialem dopiero po zamachu smolenskim i to przez przypadek buszujac po necie  wpadlem na strone Niezaleznej.pl a tam byl link...i tak od tamtej pory zagladam tu regularnie.        Pozdrawiam Wszystkich

#84081

#84152

Więc bądźmy armia drogowskazów i nie dajmy naszych złotówek zdrajcom i manipulantom , mądrze gospodarujmy naszą kasom !

#84146

Jak widać na załączonym przez ciebie "obrazku" zdrajcy dostają najwięcej bo ich pracodawcy są swiadomi jaka maja podła role do spełnienia ! Pozdrawiam

#84143

i z uporczywośćią dzień w dzień wielokrotnie powtarzane.Od 6-sciu lat PIS jest atakowany dzień w dzień.Jak się słyszy że np.działa międzypaństwowa  komisja ds. Katastrafy Smoleńskiej-ręce opadają.To analogia do polskich obozów śmierci, z tym że tamte wiadomości podaje prasa i media zagraniczne a tu to robią "SWOJE"? Takich przykładów jest aż nazbyt wiele.Za to to co złego robi po ,nie ma dyskusji.Pozdrawiam.

staryk

#84060

Jest grupa na facebooku, dołącz do nich. Samotna walka (taka zupełnie samotna) ma niewielkie szanse powodzenia. Albo stowarzysz się w salonie lub na blogmediach ze Smokiem Gorynyczem i Niegdysiejszym Blondynem. Oni mówią to samo.
Zgodnie z doktryną yuhmy nikt nie może dzialać zupełnie sam, ale też nikt nie może brać na siebie zbyt wiele. Intuicja próbowała, ale trochę to grzęźnie, bo jej myśli zaprząta ob ciach. Dobrze by było, jakby powstała nowa grupa inicjatywna, a nie tylko inicjatywa. No i dobrze by było wyjść z tym na salonie. Póki co to jednak najczęściej odwiedzane miejsce.

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#103165

Krzysztof Anders Nowak

I nawet nie weszło do wpisów chronologicznych, cenzura na niepoprawnych. Czy ktoś tu myśli? Kilkunastu walczaków, reszta tworzy legendę na inne czasy?

Na forum chciałbym merytorycznych sporów, rzeczowych ataków na moje tezy, tylko wtedy moja obecność w tym miejscu będzie miała sens. Poklepywanie się po plecach i debilne wręcz 10 dla poprawnych ideologicznie i swoich, zupełnie mnie nie interesują. Próbowałem nawet owej poprawności politycznej na forum, nowy powinien się na początku dostosować. Ale to przecież ślepy zaułek.

Pan Batko, mentor naszej społeczności, bardzo życzliwie mnie przywitał, ale już za bardzo delikatną ripostę o demokracji amerykańskiej trafiłem do piwnicy. Aktywny we wszystkich wątkach, moje omija szerokim łukiem, a przecie moje szachowe paralele były szczytem mojej delikatności. To po co na nią tak się silić? Obama nawet nic nie musiał robić, jakieś materiały, o które nikt specjalnie się nie dopominał, trafiły na spód szuflady. Jak to się ma do zlecania mafii zabójstwa Castro, afery Contras, Watergate, kilkunastu przewrotów w niepokornych krajach, ba, nawet świadomego ignorowania masakry w Pearl Harbor w imię "wyższych" celów narodowych? "Przytopimy i Podtopimy" temat?

Jako rzekłem, daleki jestem od partyjności, interesuje mnie Polska, siedzę w internecie i sprawdzam, buszuję, analizuję geopolitykę. która może zwalić się na nasz kraj. A w tle wyrywkowo odbieram aktualne wydarzenia wałkowane w tv. Co ciekawe, od kilku tygodni myślałem iż pani Joanna jest poza PiS-em. A skoro moje wrażenie w połączeniu z nieznajomością faktów było takie, a nie inne, to rozstanie z paniami było nawet zbyt późne. Przecież pani Jakubiak życzliwie jeno potakiwała tezom głoszonym przez stokrotkę. Milion razy poświęcałem pionki, figury, w imię zdobycia przewagi taktycznej lub strategicznie w szachach. Wczoraj Kurski potrafił zawalczyć o PiS i Polskę, nawet we wrażej TVN.

Celowo zostawiłem moje komenty z Onetu, to idea małego pomysłu. Do bardzo ważnych wyborów pozostało 2 tygodnie i warto tu mocno powalczyć. Porażka na tym poziomie storpeduje szanse na dobry wynik w wyborach parlamentarnych i prezydenckich. A jest szansa na sukces, społeczeństwo słusznie czuje się oszukiwane i może dać temu wyraz przy urnach.

Na forum zarejestrowanych jest już bardzo pokaźna ilość osób świadomych zagrożenia dla Polski dyktatem PO i SLD. Gdyby zaangażowała się nawet co dziesiąta w walce na argumenty w Onecie, to efekt mógłby być bardzo dobry. Niektóre wiadomości maja tam po pół miliona otwarć, komentarze do nich to kilka tysięcy.

System plusów i minusów {piktogramy rozpoznawalne jeszcze przez ogół}, propaganda zawodowych politruków, urabiają opóźnionych w rozwoju społecznym. Odpór daje niewielka grupa patriotów, niestety te twarze są już opatrzone i łatwe do zatapiania. Jakikolwiek wpis Kata, Antka Emigranta, Im44 i dziesiątek im podobnych, dostaje na starcie kilkadziesiąt minusów. Znam to od podszewki, po moim wpisie pokazywało się kilka dyskredytujących, a moje riposty pokazywały się po kilku godzinach, kiedy wątek był już głęboko w piwnicy. Mimo wszystko efekt finalny był chyba pozytywny, teraz widzę iż niezależni potrafili moje komentarze wyprowadzić na plusy.

Lotne brygady do boju!! Trzeba uczyć się też od wroga, 7 listopada 1941 roku prosto z defilady oddziały armii czerwonej poszły na front i pierwszy raz zatrzymały faszystowską nawałnicę. Walka nie będzie przyjemna, nie raz obleją Was plwociną i nie dadzą szans na rewanż. Nie ma sensu robić uniwersalnych wklejek, ich odbiór jest minimalny. Warto pisać na koniec postu datę i godzinę, o dziwo częściej wchodzą. Najlepszy efekt dają rzeczowe, szczere komentarze. Takie od serca i rozumu.

Warto aby ktoś rzutki organizacyjnie założył wątek "Brygady" na forum ogólnym i poprowadził sprawę. Ochotnicy powinni podzielić się działkami i dyżurami czasowymi. Ja sam na ogół zaczynam nasiadówkę internetową od sprawdzenia poczty, a mam ją od zawsze na Onecie, tak pewnie robi 90% zwyczajnych ludzi. A po drodze wyświetlają się im aktualne wydarzenia. Ich odbiór zależy też od WAS.

Proszę tylko o negatywną punktację, pięć jedynek usadowi dobrze wątek na SG i nie zejdzie szybko do piwnicy. Taki niestety jest sens organizacyjny pewnych regulaminów.

Pozdrawiam.

POLSKA jest najważniejsza.

Krzysztof Anders Nowak

#103171