Mój drugi szept

Obrazek użytkownika SuperKasiołek
Blog

Do Rządzących, Członków Komisji Powołanych do Wyjaśnienia Okoliczności Tego Zdarzenia, jak i Wszelkich Śledczych:

Szanowni Państwo!

Dotarcie do Prawdy o Tragedii Smoleńskiej to Wasza PRACA, Wasz OBOWIĄZEK.

Ja – blogerka – przesyłam Wam:

1. link do filmiku (http://www.youtube.com/user/michal1990able#p/a/u/1/fgRrgD-7eQg) przedstawiającego WIELU z Tych, Którzy Zginęli (choć nie mam pewności, że są na nim uwiecznieni WSZYSCY – Tylu Ich BYŁO?)

2. oraz link do wpisu z bloga „Zagłoby” (http://zagloba.salon24.pl/174057,z-mszy-pogrzebowej-sp-janusza-kurtyki-piekne-wystapienie-syna) z cytatem prawdziwie polskiej i dumnej modlitwy:

„Boże! Do Królestwa Twojego przyjmij Duszę mojego Ojca, a naszym życiem pokieruj tak, by mógł być z nas dumny.”,

wygłoszonej przez Pawła Kurtykę – Syna Jednego z Tych WIELKICH LUDZI, Którzy zginęli w katastrofie TU-154 10 kwietnia 2010 roku,

aby Wam także na Dotarciu do PRAWDY ZALEŻAŁO!

 

A tak zupełnie na marginesie, jak Wielu Polaków – ale nie tylko Polaków, oczekuję ODPOWIEDZI na Pytanie: Co się działo z Prezydentem Profesorem Lechem Kaczyńskim oraz Innymi NIE MNIEJ WAŻNYMI OSOBAMI, Które z Nim poleciały na UROCZYSTOŚCI KATYŃSKIE (jako nie tylko moi PRZEDSTAWICIELE) od momentu startu z lotniska w Warszawie do powitania trumien z Ich Ciałami przez między Innymi: Brata śp. Lecha Kaczyńskiego – Doktora Jarosława Kaczyńskiego?

Ja tylko pytam! Jako zwykły obywatel

Brak głosów

Komentarze

... dlatego wklejam je akurat tutaj:

Przyszły premier o... oszustwach wyborczych od Słowo Premiera według NP

"w komisjach wyborczych, w tych tradycyjnych komisjach o wiele łatwiej oszukać niż w internecie" (25.09.2007)

Przyszły premier o... konstytucyjnych sposobach na prezydenta od Słowo Premiera według NP

"i mogę państwu powiedzieć, że jeśli będziemy mieli większość w parlamencie, to gdyby panu prezydentowi Kaczyńskiemu przyszło do głowy sabotować prace parlamentu, to znajdziemy konstytucyjne sposoby, żeby skłonić pana prezydenta do dobrej współpracy" (19.10.2007, Radom)

Przyszły premier o... powinności prezydenta od Słowo Premiera według NP

"Pan prezydent powinien współpracować dla dobra Rzeczpospolitej z większością parlamentu…" (19.10.2007, Radom)

Przyszły premier o... współpracy w parlamencie od Słowo Premiera według NP

"w przyszłym parlamencie Platforma Obywatelska będzie gotowa współpracować z każdym, kto jest przyzwoity i kto chciałby pomóc zbudować dobry rząd dla Polski" (19.10.2007, Radom)

Prawie premier o... swojej odpowiedzialności od Słowo Premiera według NP

"człowiek odpowiedzialny, a uważam, że od kilku lat… tak powoli staję się naprawdę odpowiedzialnym człowiekiem: dzieci dorosłe – więc nie mam wyjścia, coraz mniej piłki a coraz więcej poważnych decyzji" (23.10.2007, Gdańsk: Dwór Artusa)

Przepraszam Wszystkich Czytelników, że niektóre słowa - te, które powinny być napisane wielką literą - są z małej, ale z intonacji i na tzw. "czuja" tak to słyszałam, tzn. przez cały czas umniejszanie roli, ale przede wszystkim Osoby Pana Prezydenta Profesora Lecha Kaczyńskiego.

#83354