Głupcy ze "Szkła kontaktowego"

Obrazek użytkownika mona
Kraj

Słuchajcie, nadam Wam plotę. Myślę, że nie słyszeliście, bo o tej porze niewiele osób słucha radia, a już "jedynki"...Jest taka audycja, "Muzyczna jedynka", w której ostatnio gościem jest Dauszkiewicz.
Ja słucham, bo u mnie gdzieś ( ostatnio przy garach) jedynka jest właczona zawsze.A w ogóle - to ją lubię, audycję - znaczy.Nigdy nic takiego się nie zdarzyło, jak dzisiejsza draka.
Znacie piosenkę Dauszkiewicza z refrenem "Panie prezydencie"? Jest wyjatkowo wredna: piękna, urokliwa ballada, w której na prezydenta zwala się wojnę w Afganistanie, a w ogóle jest o czerwonych makach - no, takie tam.
Naprawdę wyjatkowo perfidne, może porządnie przewrócić lemingom w głowach i - jak sądzę - z tą intencją została napisana.
Dauszkiewicz ją zaprodukował, włączyli jakąś gadkę w międzyczasie - a potem s a m Dauszkiewicz ( prowadzący Reszke "nie ujawnił" sprawy) wyrwał się z komunikatem, ciut ze zdziwieniem - ciut z oburzeniem, że... natychmiast obsobaczono go w mailach i sms-ch. Reszke - jeszcze nic, jego rzeczą nie dopuszczac do skandali.

Dauszkiewicz zaprodukował kolejną piosenkę - i abarot - wraca do sprawy, że obsobaczają go dalej, każą mu o Tusku i samolocie, a on przecież kiedyś napisał, o ...Wachowskim!

Już miałam obydwoje uszu wsadzonych w radio - co w końcu z tego wyjdzie - ale Reszke "pożałował" nieszczęsnego machera od "Szkła kontaktowego", pocieszając go, że miłe wiadomości też przychodzą, a potem kazał mu chyba zamknąć paszczękę - bo robił się regularny skandal na antenie.
Ale najzabawniejsze jest to, że Dauszkiewicz był autentycznie zdziwiony, trochę obrażony, a cała sprawa wydała mu się " z gruntu niesprawiedliwa"! No, cóz - w "Szkle" słyszy zupełnie inne głosy...
Obśmiałam się, jak norka. Takiej hecy nie słyszłam od wielu lat.

Brak głosów

Komentarze

Dobre, domyślam się, ze chodzi o maile i SMS przychodzące w trakcie audycji do redakcji. Facet wyściubił na chwilę nos ze swojego kącika i przeżył szok poznawczy...

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#10269

i inne pajace to poszły do tego szkła nie zdając sobie sprawy, że zawarli pakt z diabłem? Że na wieczne czasy oddali się profesji prostytucji politycznej? Marni komicy na usługach Tuska za psie pieniądze WSI48. Swoją drogą, mono, z Twojej relacji można wywnioskować, że Ci nieszanujący się wogóle Panowie, nie są świadomi w jakiej stacji występują i czyje interesy reprezentują. POczciwi idioci.. Żal ich troszkę - do końca życia będą identyfikowani z usłużnymi do bólu pajacami dworu Rudego :D

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#10270

mona
POczciwi, jak poczciwi, zawsze mogą powiedzieć, że się rąbnęli w ocenie.
Gawrion, oni się zawsze wyłgają: "muszą pracować".Ale ten popełnia świństwo.On się już nie wyłga. Jeszcze nikomu nie nakładli, jak długo program istnieje.
Część jest POczciwa, ale daleko nie wszyscy.

Natomiast mnie się cholernie podoba ten wynalazek, leninowski wynalazek: "użyteczny idiota".

mona

#10309

To nawet kiedyś lubiłem za jego doskonałe ballady,ale z chwilą
kiedy zeszmacił się dla POlitycznego ZERA,po prostu nie mogę na facia patrzeć,a tym bardziej słuchaćjego kretyńskich pioseneczek.

#10274

Każdy z pajaców dostanie taką zapłatę na jaką zasługuje. Ci którzy sprzedali się diabłu, od diabła dostaną zapłatę.
Kto sieje nienawiść ten zbiera nienawiść, dziennikarze i "satyrycy" zdają się o tym zapominać.
Pozdrawiam.

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#10275

mona
...serdecznie życzę, niech im się stanie. Amen.

mona

#10307

...myślę, że coraz większa rzesza ludzi, ma dość tej natrętnej i chamskiej propagandy. Co za tym idzie, życzymy "satyrykom" tego, czego oni "życzą" złym pisowcom.
Pozdrawiam.

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#10311

ja też słuchałem tego programu, ponieważ Daukszewicz jest dla mnie uosobieniem postkomunistycznej pseudosatyry. Lubię się wsłuchiwać w te liryczne tony ludzi, którzy doskonale wiedzą komu i kiedy przywalić, a następnie zbierają za to pochwały salonu. Ten mechanizm dworskiej satyry, czyli błazeństwa na żądanie, jest chyba niezmienny w Polsce od czasów zakończenia II wojny światowej - zastanawiające jednak jest to, jak wielkie mniemanie mają o swojej "pracy" ludzie działający na tym polu. Czasami miewam wrażenie, iż oni naprawdę wierzą, że są wyjątkowi, ba uważają się za jakichś artystów :)

No a ten Miecugow na zdjęciu to coraz gorzej wygląda. Niezdrowy tryb życia, najwyraźniej.

Pozdr

#10277

mona
Pieniądze nie cuchną, facet się kompromituje straszliwie, ale...on, ten Dauszkiewicz, JEST artystą.
No, co ja mam zrobić, jak...hmmm...no, jestem niejako "fachowcem od artystów"?
Ja już nie wiem, ręce opadają. Dowcipne nie jest to, że facet jest podłym lizusem, uczestniczącym w największym świństwie - tylko to,że on chyba w tą swoją "misję" wierzy!

Słuchałeś - wiec wiesz: cała heca się rozpętała na jego własne, rodzone życzenie.
Nikt go nie pytał o treść korespondencji przychodzacej do studia, sam się zgłosił do tablicy!

Chyba, ze tam jest coś do ugrania( bo nie wiem, aż tak pilnie nie słucham) - i to był powód tego handryczenia.

mona

#10306

... jedynki, a tym bardziej już "pięknych, urokliwych ballad" Daukszewicza.

Ostatnio na Mezzo powtarzali Koronację Poppei, tam Daukszewicza ani jego wrednych tekstów nie było. Że mniej urokliwe? Kwestia gustu.

To i mam święty spokój. Fakt, mam też mniej tematów do pisania na blogach. ;-)

Pzdrwm

triarius

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Przemoc rzadko jest odpowiedzią, ale kiedy jest, jest jedyną odpowiedzią.

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#10281

mona
Jedynkę uwielbiam, ale Dauszkiewicza sobie nie zamawiałam.Leciało, bo radio gra zawsze.
No wiesz, ja rozróżniam u artysty "część artystyczną" od "części politycznej".Piosenkę słyszłam raz, w nocy,cichutko - nie miałam pojęcia, że śpiewa ją Dauszkiewicz, ale oczywiście juz wtedy się wściekłam.Tyle, że co miałam zrobić, na Berdyczów napisać? Nie wiedziałam, kto śpiewa.

Ale ja mam łatwiej - naprawdę nie oglądam "Szkła".WIEM, że Dauszkiewicz się tam produkuje, jednak osobiście go nie widziałam.Łatwiej zniosłam, mniej bolało - a wkopał się sam.

mona

#10305

Jechalem sobie na luzie po Ontario i Quebecu, a takze po Nowym Brunszwiku i Nowej Szkocji. A Zonka moja jakims glupim trafem, zgodzila sie przyjac CD z nagraniami Dukszewicza. Moze dwa kawalki byly do smiechu. Reszta, Lo Matko Bosko! Badziwie okrutne. Jak bym sie spil, to bym napisal pare kawalkow lepszych od Popranca w ciagu calego zycia. Zmarnowal mi UNY jakies 700 kilometrow.
A mialem ostrzezenie, bo dwa lata wczesniej byla PYWNYCA POD BARANAMYYY!!! W Toronto i tam grasowal Dalkszewicz miedzy rzedami i z walizkom. Beznadziejniejny pajac. Gdy w akademiku na Lumumby zesmy sobie popili, to lepsze kawalki wychodzily niz tego beznadziejnego facecika. Moze wpadnie mi pod reke kiedys? Pipolek, Patafianek? Naprostuje, czyli wychowam!

#10312

mona
Nie wiem, ja w ogóle rzadko ogladam również kabarety. Dzieci mi podsyłają, zachwalają, a wcale nie sa takie głupie.Po prostu - gust inny.
Kabaret - to dla mnie Olga Lipińska, ale żeby to jednak nie była Olga Lipińska...Ona pierwsza zaczęła saczyć nienawiść.
No, dobra: z tym Dauszkiewiczem jest tak: ja nie mogę się uprzeć, ze facet nie umie ś p i e w a ć - bo daj, Boże każdemu tyle talentu.Jak nie można inaczej - to odbierz to Dauszkiewiczowi - bo on to marnuje.W złej wierze, dla złej sprawy. Żadna kasa nie jest tego warta.
Może być?

mona

#10316