A gdzie był Zbigniew Ziobro?

Obrazek użytkownika Piotr Jakucki
Kraj

 Marsz Niepodległości i Solidarności był bardzo udany, a przemówienie Jarosława Kaczyńskiego pod pomnikiem Piłsudskiego po prostu świetne. No, ale Kaczyński jest mówcą doskonałym nie tylko w formie, ale i treści. Nie gada pustosłowiem, w głowie ma poukładane, więc politycy i media salonowe, mogą tylko „Kaczyńskim straszyć”, niczym w 1981 r. PZPR straszyła swoich członków „Solidarnością”, która rzekomo miała komunistów mordować i wieszać.

Prawie 10 tysięcy ludzi z biało-czerwonymi flagami w Warszawie może być początkiem  odzyskiwania (po raz który już?) Polski, maszerowali obok siebie warszawiacy i przyjezdni, prawicowcy różnych odcieni, szczególnie nurtu niepodległościowego, prolustracyjnego, dekomunizacyjnego i walczącego o prawdę o Smoleńsku. Do „Budapesztu nad Wisłą” jeszcze jednak  daleko. Po pierwsze, trzeba mieć media i opanować komunikację przez portale społecznościowe w Internecie, w tym przez facebook, gdyż tym m.in. wygrał Orban.
 
Ludzie więc przyszli. Ciekawe tylko, gdzie byli w tym czasie  Zbigniew Ziobro, Jacek Kurski, Beata Kempa i reszta pasażerów windy osobowej o nazwie „Solidarna Polska”?  W pochodzie nie szli, no bo co tam dla nich znaczy „Solidarność” i niepodległość, skoro idea marszu związana jest z tym sfrustrowanym Kaczyńskim. Gdyby chodziło o występ w takim tefałenie i przywalenie w „Kaczora”, waliliby drzwiami i oknami. Walka z prezesem PiS to przecież ich jedyny program, jakże zbieżny z celami Platformy Obywatelskiej i Palikota.
 
Może więc w tym czasie fraternizowali się gdzieś po kątach z Tuskiem i jego drużyną?
Brak głosów

Komentarze

A Pan gdzie jest?
Do tej pory nie da się zauważyć odpowiedzi autora.

Vote up!
0
Vote down!
0
#207681

Odpowiedź autora chyba wynika z treści jego wpisu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#207692

Autor nie odpowiada, od pierwszego wpisu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#207696

faktycznie miał świetne przemówienie i takiego właśnie Polacy od niego oczekiwali. Możemy być naprawdę usatysfakcjonowani i dumni z kogoś, kto potrafi pięknie, merytorycznie przemawiać. Możemy tylko do Pana Jarosława apelować: prosimy o więcej!
A gdzie byli tymczasem przywódcy SP? Panie Piotrze, proszę o to zapytać ich samych a nie snuć domysły, że być może z kimś się fraternizowali. I proszę nie opowiadać bzdur, że ich jedynym programem jest walka z Kaczyńskim bo to nie polega na prawdzie. Takimi twierdzeniami wpisuje się Pan w prowadzoną od wielu lat kampanię przeciwko Kaczyńskim, a przez kogo prowadzoną, Pan wie i my wszyscy też. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, tak jak i Pan ale obrażanie kogoś kto nie myśli jak Pan, po prostu nie przystoi. Jeżeli Pan chce aby szanowano Pana, niech Pan szanuje innych.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#207683

Ktoś złośliwy by mógł odpisać że "kto siedzi w szklarni nie powinien rzucać kamieniami". Wczoraj media się rozpisywały co robił prezes Kaczyński w dniu wprowadzenia stanu wojennego. Ale znacznie ciekawsza jest inna Pańska wypowiedź:

Prawie 10 tysięcy ludzi  może być początkiem  odzyskiwania (po raz który już?) Polski

To ja Panu odpowiem: tak można sobie będzie odzyskiwać w kółko jeśli za każdym razem na czele społeczeństwa będzie stał agent. W tej chwili prezes Kaczyński jest w PiS w identycznej pozycji co Wałęsa w Solidarności. Jak Solidarność się na tym przejechała to wiemy. Miejmy nadzieje że tym razem nie będzie tak samo!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#207684

"W tej chwili prezes Kaczyński jest w PiS w identycznej pozycji co Wałęsa w Solidarności."
Ty Waściu złośliwy nie jesteś?
TO SĄ INSYNUACJE.
Na tym portalu ZABRONIONE Regulaminem!
Dotarło?

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#207690

Bo mnie zatkało.

Vote up!
0
Vote down!
0
#207695

TW 'Kaczki' jest towarzysz Macierewicz ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#207693

No i wszystko jasne. Sam jesteś agentem PaLiKociarzu!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#207721

berecik
Jak PIS w prawo, to my w lewo.Że my w lewo to winia PiS.
Solidarna Polska weszła nie ścieżkę, która wiedie wprost do zatracenia. W ostatnich dniach zanotowali dwa potknięcia na niej. Raz nie biorąc udziału w marszy, który okazał sie wielkim sukcesem a dwa przegraywając w UE potyczke z PiS w sprawie wyboru zastepcy eurofrkakcji.
Szkodzą sobie PiS i Polsce.

Vote up!
0
Vote down!
0

berecik

#207688

 

 czy oprocz mnie jeszce ktos uwaza, ze niejaki plk pomylil portale?

Vote up!
0
Vote down!
0
#207697

W tym problem, że być może PLK nie pomylił portali i pisze tu z powodu...?

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#207700

PLK nie jest fanatykiem jednej partii opozycyjnej bo ją uważa za koncesjonowaną opozycję i tyle. Tu nie ma żadnej tajemnicy! Chociaż przyznam że nie jest to w 100% pewne, to jednak wątpliwości są moim zdaniem zbyt duże aby ślepo wierzyć Prezesowi Kaczyńskiemu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#207714

ze strony PiSu. A do zaproszeń prezes raczej skory nie jest.  Zwykłą bezczelnością jest zarzucanie komuś niegodnego zachowania bez jakichkolwiek dowodów.

Szkoda, że nie można ...różnić się pięknie...

Vote up!
0
Vote down!
0

Paul

#207709

Aha, rozumiem, że znowu winien jest Kaczyński?

Ziobryści - z braku zaproszenia od niegościnnego Kaczyńskiego - mogli pójść dzień wcześniej. Nie uczestnicząc w ogóle - jakoś się określili, tzn. po której są stronie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#207711

Jaśnie pan Ziobro potrzebował specjalnego zaproszenia.
Nie przyszło z tefałenu, to olał taką imprezkę.
Nie ma szkiełka, to co się będzie za darmochę wietrzyć.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#207712

Dałem 10 i nie rozumiem zaczepek. Może dla niektórych Ziobro jest w porządku, ale po tym co z Kurskim i tym trzecim wyprawiali przed wyborami, dla mnie nie. I nie będę pisał po raz któryś z rzędu, że Kaczyński nie jest ideałem, wystarczy aby był uczciwy w swoich poczynaniach a to jest dla mnie ta różnica, która decyduje o wszystkim.

germario

"Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak - nie za nie,
Bez światło-cienia...
Tęskno mi, Panie..."
CKNorwid

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#207718

Jedli mule :):):)
Co mu innego zostało. Jego już nie ma i nie będzie. Sam się skasował, bo nie mógł poczekać, pracując, jeszcze kilka lat na fotel prezesa.-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#207719

Ale wiem, że spotkał się z Markiem Jurkiem.

Ponieważ Jarosław Kaczyński nie wyraził zgody, aby Ziobro otrzymał mandat na następną kadencję posła do PE , musi urządzić się  w Polsce.  (Żal porzucać Brukseli, zwłaszcza, że rodzina też ma etat. Wspomnę posła Kurskiego, który jest w takiej samej sytuacji).

Ten tandem jest zastanawiający w świetle działalności Pana Jurka.

 

OBROŃCA ŻYCIA CZY OBROŃCA UKŁADU?
Za czołowego obrońcę życia w Polsce uchodzi Marek Jurek, który nie wahał się nawet zaryzykować swojej błyskotliwej kariery politycznej w imię wierności zasadom. Jarosław Kaczyński - według słów byłego marszałka Sejmu – nazwał go jednak „agentem i wariatem”.
Marka Jurka można bez cienia przesady nazwać politykiem niezatapialnym. Wystarczy prześledzić losy jego dzieł i partnerów politycznych.

 

http://www.podprad.org/aktualny-1.php?idg=1638&tyt=OBROŃCA ŻYCIA CZY OBROŃCA UKŁADU?

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#207732

że Marek Jurek nie uczestniczył (będąc jednak w Sejmie - wyszedł z sali na czas głosowania) w głosowaniu, skutkiem którego ślepowron został prezydentem RP.

Jerzy45

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy45

#207736

i nie głosował, ale to właśnie dzięki temu,że Jurek nie głosował, Jaruzelski został wybrany.

Vote up!
0
Vote down!
0
#207853