Telefon do Bahra

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=o3V9JiGQtFc

 

To o ten film mi chodziło.Mam go od - JOSZKO- z  niepoprawni.pl -DZIĘKI.!

6:20 jak Bahr mówi,że to do niego zadzwoniono z Warszawy z informacją o katastrofie!Jak to możliwe,że człowiek będąc na miejscu niezdążył nawet ochłonąć z wrażenia jakie wywarł widok roztrzaskanego samolotu,a już Warszawa o wszystkim wie i dzwoni do niego,aby powiedzieć Mu to co sam przed chwilą ujrzał?!Powinno być chyba odwrotnie-to Bahr powinin był wyjąć komórke i zadzwonić do Sikorskiego?!
Mnie to bardzo dziwi!
 

Home -www.baltow.com

 

Brak głosów

Komentarze

Ciekawi mnie czy p.Bahr został przesłuchany na tę okoliczność. Warto by mu zadać to pytanie kto konkretnie zadzwonił do niego i co od tej osoby usłyszał. Jeżeli byłoby prawdą, że z Polski dzwoniono do niego w sprawie katastrofy, to byłaby to ciekawa informacja, dokładnie jak Autor to opisał.

Vote up!
0
Vote down!
0
#139398

utwierdzają mnie i wielu innych, że to był zamach. Za dużo tych półprawd i ukrywania faktów.

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#139522

Jest tego ogromnie ogromnie dużo - najbardziej mnie smuci, że podobno niezależna prokuratura zachowuje się tak, jakby resztki niezależności sprzedała przekupce za bezcen. Wyłączenia ze śledztwa, brak przesłuchań, opieszałość...To ich wszystkich kwalifikuje do odwołania w trybie natychmiastowym. Po wyborach niestety dopiero.

Vote up!
0
Vote down!
0
#139534