Świętokrzyskie PSL-"Stylle"

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

Ze względu na moje mocno ograniczone obecnie możliwości korzystania z internetu pozwolę sobie na wklejkę z lokalnego forum. Wątek ten wydaje mi się interesujący,że choć miał w zamyśle służyć dla promowania kandydata do sejmu ze świętokrzyskiego PSLu poz.3 ,to sprawy nabierają wręcz przeciwnego od zamierzonego biegu.

Mianowicie szef powiatowego PSL w Ostrowcu unikając konkretnych odpowiedzi w kwestii wystawienia wspomnianego kandydata podjął próbę zastraszenia mnie strasząc swoim prawnikiem,która oczywiście nie odniosła skutku,a jedynie zachęciła do dokładniejszego przyjrzenia się rządzącym w powiecie "ludowcom".

 Z informacji internetowych wynika,że "osobistym" prawnikiem szefa ostrowieckiego PSLu jest jego poprzednik na tym stanowisku,który będąc swego czasu syndykiem upadłej Huty Ostrowiec sprzedał jeden z wydziałów t.j.Narzędziownię spółce w której był wspólnikem,a w której z koleji pracuje obecny szef PSL,a w tych dniach "wyląduje" u Marszałka Jarubasa jako Dyrektor Biura Społeczeństwa Informatycznego....

Wklejka:

"Odp.: Górczyński do Sejmu?

@arkadiuszbak

Dopuściłeś się kolejny raz dość płytkich insynuacji zupełnie nie przystających dyplomów i tytułów na jakie często powołujesz się.Zadałem sobie nieco fatygi i spoglądnąłem na Twoją stronę i po przeczytaniu dść koslawym językiem pisanych przez Ciebie tekstów mam wątpliwości w jaki sposób zdobyłeś swoje uczelniane trofea.

Kariera wojskowa,którą netowym "laską" próbujesz zaimponować sądzę,że skończyła się dlatego,bo poprostu wymiąkłeś,a Twoje opinie o sytuacji w armii IIIRP zupełnie kłócą się z Twoją obecną rolą polityczną,no bynajmniej do jakiej aspirujesz. Opis sytuacji w Afryce....,czy Ty czytasz,co piszesz?Jesteś szefem PSL w Ostrowcu,a podważasz linię swego wodza W.Pawlaka.

Twoja kariera -"Narzędziownia"-polecam wątek

http://www.ostrowiecnr1.pl/forum/watek/Praworzadni/

Występuje w nim Pan Szymczyk,czyli...

Syndyk upadłej Huty Ostrowiec,a zarazem wspólnik w "Narzędziowni"

kolejny wątek-

http://www.ostrowiecnr1.pl/forum/watek/narzedziownia-ag/

Twój "osobisty" prawnik(link ulubione na Twojej stronie)

http://arkadiuszbak.pl/index.php?option=com_weblinks&view=category&id=19%3Aother-resources&Itemid=48

Twój poprzednik na stanowisku szefa powiatowego PSL,który zrezygnował ze swej funkcji tuż po ostatnich wyborach samorządowych,a były to te same dni gdy w Bałtowie pożegnał się z posadą w-ce wójt.To dni,gdy komisarz wyborczy z Kielc przysłał do Bałtowa pismo z zarzutami,a wśród nich była kwestia drukowania dodatkowych spisów wyborczych.Na drugi dzień po sprawdzeniu komputerów w bałtowskim UG w-icek stracił swoje stanowisko.

Jeśli zaś idzie o stanowisko ostrowieckiego PSL w tych kwestiach,to do dziś nie doczekałem się konkretnych odpowiedzi na zadane wcześniej pytania jego szefowi.A teraz,gdy widzę ,że osoba wykazująca brak szacunku do obywateli,która zamiast rzeczowej rozmowy posuwa się do pomówień i prób zastraszania ludzi o niewygodnych dla niej poglądach dostaje stanowisko z puli swojego partyjnego przełożonego,czyli szefa świętokrzyskiego PSL A.Jarubasa p.t.-"zastępca dyrektora Biura Społeczeństwa Informacyjnego"

http://www.ostrowiecnr1.pl/forum/watek/arek-bak-zastepca-dyrektora-biura-spoleczenstwa-informacyjnego/

Marny ten ostrowiecki powiat-

http://baltowcom.nowyekran.pl/post/20905,nieotake-powiaty-chodzilo-patologie-iii-rp

HOME - http://www.baltow.com . . . http://www.baltow.cba.pl

p.s.arkadiuszubak.pl-przestań podszywać się pod anonimowe wpisy i miej odwagę każdy swój tekst pisać,jako użytkownik zalogowany(ponoć byłeś charakternym i honorowym żołnierzem.ja też byłem,ale w PRLu,a tam i wtedy nie było tak ,jak u Ciebie "przedszkole")"

 

Słowo do Świętokrzyskiego Marszałka A.Jarubasa

Niedawno pisałem o Panu,jako o jednym z jaśniejszych punktów lokalnej polityki,lecz... po "Rozmowie Dnia" w Radio Kielce sprzed tygodnia Pąński "blask" wypalił się-niestety.Wypowiedzi w stylu "Psy szczekają..."(o krytykach wykorzystywania w kampanii reklamy środków UE),czy też o J.Kaczyńskim,że "Plecie co ślina mu na jężyk przyniesie" są wypowiedziami godnymi pożałowania tego który to mówi.Możesz Pan sobie na tym poziomie konwersować ze swoimi partyjnymi kolesiami,gdzieś przy browarze z grillowaną kaszanką,ale na antenie publicznego radia?!Radia którego słucha całe województwo,którego Pan jesteś Marszałkiem?!

Wstydź się Pan,Panie Marszałku!!!

(Niedawny list do szefa swiętokrzyskiego PSL)

 

Brak głosów