Marsz 13grudnia-sabotaż,czy głupota?!

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

 

Wczoraj w nocy na FB natknąłem się na pewną inicjatywę,którą uznałem ze wszech miar za bardzo szkodliwą,wręcz odebrałem to jako sabotaż mający za cel rozbić organizację Marszu!

Poniżej moja wklejka z FB z dialogu z pewną szanowaną osobą(tylko to co ja napisałem-ze wzgledów oczywistych):

 

" Przy takim podejściu do spraw prawica sama się ośmiesza.Kramarzyć się cíągle w godzinie próby ku uciesze odwiecznych zaborców ,i niech lżej mają kolaboranci?!Kolejny jarmark i targowica! Wypominki to modlitwa za zmarłych,a póki prawica żyje to niech wspólnie wystąpi,bo później pozostanie już tylko gest piękny,lecz pusty Rejtana!
Ludzie...wszyscy bez wyjątku,którzy macie jakikolwiek udział w organizacji Marszu i obojętnie z jakiego ugrupowania puknijcie się w głowę,bo nie strawię rechotu Michnika!
Człowieku po co ten ferment,ta prowokacja?Co w ten sposób chcesz osiągnąć?Swoje pięć minut w TVN?A,co dalej?!Podoba Ci się Kaczyński,czy też nie,ale jest Prezesem partii będącej w parlamencie,a Tobie ubździło się rzucać go na kolana?!Przy takim podejściu nie służysz Polsce,lecz wyświadczasz przysługę wrogom! Kím jesteś-agentem,czy patriotą???
Wyizolować(Polskę) od świata dziś się nie da,o czym nie powinienem nawet przypominać,bo nikt nie chce tu Kuby,lub Korei.Polska musi w pewnym stopniu współpracować z Europią-nie ma wyjścia,ale teraz -gdy swoją postawą rządzący bezkręgowcy poprostu przegięli,a jedynym sposobem na wylanie im kubła zimnej wody na ich podniecone jakowymiś obietnicami głowy jest ten Marsz!
Kto to skłuci i sp...y ten jest.... nie muszę kończyć-chyba?!
Celem na dziś najważniejszym dla Polski jest właśnie ten Marsz i to niech tam każdy sobie spaceruje,ale nie taki!(chodzi o warunek stawiany Prezesowi).Cała prawica razem,bo w przeciwnym razie żadnego efektu po za tymi pięcioma minutami w TVN24 nie będzie!
POprawni muszą wiedzieć,że jest siła,która z kraju nie pozwoli zrobić lenna!
Jeden wielki biało-czerwony,ale niech będą także wszystkie inne,aby było dla wszystkich,że idziecie wszyscy połączeni tym wielkim biało-czerwonym. Tak ma to wyglądać,aby było widać róźne ugrupowania,partie i środowiska podążające ramie w ramie razem,aby usłużne media miały problem ze zmanipulowaniem i nazwaniem tego wyskokiem kiboli."

 

Ku mej uciesze wpis na tablicy został zmieniony,ale u jeszcze pewnej równie szanowanej osoby jeszcze ten zły pomysł widnieje.Mam nadzieję,że dla tego jednego,choc razu możemy razem wszyscy wystąpić,bo jak nie my-to kto?,jak nie teraz-to kiedy?

 

"MARSZ na Marsz"

 

p.s.Jeszcze tylko jedna uwaga-na FB pojawiła się strona:"Rozwiązać PIS Dołącz".To jawny akt agresji wobec PIS.Ubolewam nad tym,że nie wszyscy ludzie z prawej strony potrafią pokojowo wspólegzystować na scenie politycznej.Tym większy żal,że jak zauważyłem są też tam osoby z grona moich znajomych.

 Ta strona oraz wymuszanie na Jarosławie Kaczyńskim składania pokłonów z transmisjią on-line to najdelikatniej mówiąc (za Oleksym)-nieroztropność bardzo szkodliwa dla całej prawicy i zapalaniem zielonego światła dla tych,którzy składają co rusz jakieś hołdy w Moskwie,Brukseli,czy też Berlinie.

Ludzie zastanówcie się o co Wam naprawdę chodzi i co swoimi działaniami i dla kogo robicie?!

Najwyższy czas na wspólne działanie,bo po tym co zaszło ostnimi czasy(11.11.11,Hołd Berliński Sikorki) wrócił stary podział na My i Oni!!! 

I,gdy uda się rozwalić Marsz,to zrzucicie wszystko na Jarka,a POprawne POlitycznie media tylko na to czekają!O co Wam naprawdę chodzi???O Polskę,czy o zaproszenia do TVNu??? 

 

HOME - www.baltow.com 

 

Brak głosów

Komentarze

Mamy "papkę wsiową" w mediach... Mamy ? Mamy.

Co owe media robią z "J.K." od co najmniej 10 lat ( wcześniej nie było lepiej - tylko JK mniej znaczył i "wsiowa papka" sensu nie widziała... ) ?

A teraz moje pytanie - dlaczego JK robi ten marsz ? Już pora ? Już "demos" przemówi ?

Moim zdaniem nie - nie ten moment (za mało "polactwo" w dupę dostało od swoich ulubieńców ).
Za rok - dwa... Zasadne. Dziś będzie łączone ze Smoleńskiem ( słusznie zresztą - ale wytłumacz związek przyczynowo-skutkowy lemmingowi... ).

Pzdr - ganoes

#206962

gdybym był ubekiem, czerwoną gnidą, prowokatorem, POrąbańcem, WSIokiem, niewymownym, ciotą (niepotrzebne skreślić) to bym robił wszystko żeby prawicę skłócić i podtrzymywać ewentualnie już istniejące nieporozumienia. Nawet nie pieniłbym się, a moje wyważone i rzeczowe argumenty przypominałyby te używane przez państwo redaktorstwo "Gazety Wyborczej" wzorowane na "Trybunie Ludu"...
Nie ma czasu na filozofowanie, w dodatku kiedyś tam, to może będzie już za późno. Jeśli chodzi o mnie, wybieram się na Marsz Niepodległości i Solidarności.
Jeśli ktoś uważa że jest to coś niewłaściwego, lepiej niech po prostu zostanie w domu. Oszczędzi kłopotu sobie i innym.
Natomiast szpicli i prowokatorów powinno się tropić i ujawniać - to jedyna metoda żeby stali się dla władzy bezużyteczni. Tak samo jak w stanie wojennym.
Pozdrawiam

#207082

Ten podział na "my" i "oni" został ostro zarzucony J.Kaczyńskiemu już na kongresie Solidarności przez krzywonosą Bertę. Tak jakby wcześniej cała Solidarność to byli zdrajcy i złodzieje bez wyjątku. Ma rację J.Kaczyński wypełniać swój mandat lidera opozycji nawet gdyby na Marszu był sam. Bo ataki na Ojczyznę ostatnio przyśpieszyły. Z drugiej strony ma prawo weryfikować jak najczęściej stopień przebudzenia społeczeństwa. Sondaż na żwo. Aby działać konsekwentnie.

Andrzej

#207120