Hasła i czyny,czyli... 3 w 1 wPISy!!!(bez 1 zdania)

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

"Niespodzianka",czyli nieOtake...!!!


22 lata temu byłem w Warszawie i nie byłem obojętny.zaangażowałem się w pomoc przy punktach wyborczych,a póżniej z masą ludzi spędziłem noc wyborczą pod "Niespodzianką" radując się z każdego mandatu zdobytego przez kandydata ze zdjęciem (wtedy "mojego") Lecha W.,a dziś... gorycz-niestety.
"Nie oTake...

http://niepoprawni.pl/blog/1586/czy-juz-czaspoddac-siekapitulacja

Osiągnięcia III RP
oTake Polske dzisiaj mamy:

http://niepoprawni.pl/blog/1586/tylko-jeden-telefon-arabskiego

http://baltow.salon24.pl/286119,prezydent-w-baltowie

http://baltow.salon24.pl/285094,czy-pis-boi-sie-cioska

http://baltow.salon24.pl/273529,co-mam-jeszcze-dla-was-zrobic 

 

Co zrobi Kempa?! 

Dotarła do mnie informacja(a może to tylko pogłoska?),że w tym tygodniu ma pojawić się w Ostrowcu Pani B.Kempa i zainteresować się sytuacją w naszym powiecie,a szczególnie "najdłuższym i najcichszym protestem wyborczym w dziejach III RP". 

     Czy to wreszcie nastąpi?Mam jednak pewne wątpliwości,bo poza cenzurowaniem tego tematu w różnych miejscach wirtualnego świata doszło jeszcze to,że ... dziwnym zbiegiem okoliczności nie dotarł AKURAT do mnie list Pani Poseł rozsyłany w całym Świętokrzyskim do ludzi PIS.

     Od kilku lat prowadzę batalię mającą ukazać i powstrzymać "Białoruskie" zapędy ludzi mających najwiekszy wpływ na życie w mojej gminie i powiecie.Czy nareszcie dostanę wsparcie?

Kto i dlaczego chowa to pod dywan?! 

Kapitulacja?! 

 

"Słodko - gorzko..."

Rzadko mam okazję bywać... na lokalnych salonach politycznych,lecz wczoraj był jeden z nielicznych dni kiedy jednak miało to miejsce i tak-brałem udział w spotkaniu w Ostrowcu Św. z szefową świętokrzyskiego PIS Beatą Kempą.Całość była podzielona na dwie części: otwarta dostępna dla wszystkich zainteresowanych,a po krótkiej przerwie miała miejsce wewnętrzna PISowska dyskusja ostrowieckiego kółka.

Podczas pierwszej(ogólnej) mieliśmy sposobność usłyszeć przedstawiony ludzkim językim ogólny raport o stanie naszego kraju.Oczywistą oczywistością jest to że padły krytyczne oceny pod adresem rządów Mr.Tuska ,którego głównym mottem politycznym jest ... "Polityka sondażowa". Mimo wielu prób znacznej większości mediów  prowadzonych i zmierzających do jego "wybielania" nie daje się już ukryć,że ... nie jesteśmy jednak "zieloną wyspą na mapie Europy". Była mowa stanie finansów państwa(ponad 20 tys.długu na karku każdego obywatela)o planowanej prywatzacji służby zdrowia(czyli poziom pomocy medycznej uwarunkowany zasobnością portfela pacjenta),infrastruktura drogowa kraju(drogi Tuska),system kształcenia i wychowania naszych dzieci(w myśl dewizy "Róbta co chceta"),no i oczywiście sprawa Smoleńska,którą wbrew popularyzowanemu przez wielu poglądowi jakoby to był przesyt i nuda,jednak wielu ludzi nią żyje i żyć będzie dopóki spraw nie zostanie należycie wyjaśniona.(Ja do tej części społeczeństwa także się zaliczam.( 1  2  3  4     .......) )

Później nastąpiła krótka przerwa podczas której pozwoliłem sobie na wymianę kilku zdań z P.Kempą sygnalizując jej temat który od kilku lat jest moim tematem wiodącym w internecie,a mianowicie stanem demokracji(a właściwie jej brakiem) w moim Bałtowie.Pani Poseł obiecała,że na sprawę spoglądnie swoim wyrobionym w "hazardówce" wzrokiem.

Drugiej części spotkania nie zrelacjonuje,bo... zostałem wyrzucony za drzwi przez p.A.Głąba(pracownika Biura Poselskiego),bo...AKURAT należę do bałtowskiego,a nie ostrowieckiego kółka! 

 

 Jestem i....  robię co mogę:

Salon24.pl               Niepoprawni.pl             NowyEkran.pl  

 Home - www.baltow.com       www.baltow.cba.pl 

 

Brak głosów

Komentarze

Rzeczywistość jest brutalna. Jeżeli najpoważniejsze ugrupowanie opozycyjne potrafi Panu też rzucać kłody pod nogi na drodze wyjaśnienia tejże afery to jest już tragicznie. Podziwiam Pana za wytrwałość i życzę nieustającej energii w dziele naprawy Rzeczpospolitej.
Pozdrawiam
MD

Vote up!
0
Vote down!
0
#163551

Jestem upartym człowiekiem,gdy w grę wchodzą podstawy moich poglądów na świat.Czytałem i wziąłem to do siebie:

"Porządek prawd i wartości" - http://baltow.salon24.pl/299547,porzadek-prawd-i-wartosci

Jeszcze raz Dzięki za dobre słowo!

http://www.baltow.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#163792