FWP-EUROprotesty w POlikocim języku

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

  

 

... usłyszałem w radio pewnego osobnika,który znów sprowokował mnie. Mam na myśli tego ludzia,co rozwalił swoje brzydko pachnące 4litery w fotelu po... Tym,który powinien był w nim zasiadać,ale... zginął pod Smoleńskiem! Tak,sposób w jaki piszę o tym ludziu świadczy o tym,że nie uznaję tego wyboru! Nie szanuję demokracji? Ależ skąd,a prawdziwa demokracja to wręcz moja obsesja i moje oczko w głowie. W kraju niestety jej nie ma,bo nie ma dla niej fundamentalnych podstaw,czyli ogólnokrajowych wolnych i powszechnie dostępnych mediów! Te,które są prowadzą POprawną POlitycznie manipulacje i dezinformacje wpisując się doskonale w definicję A.Wajdy o "zaprzyjaźnionych mediach". Nie ma demokratycznych wyborów bez rzetelnej informacji wyborców,a więc ten ludź w tym fotelu jest oddelegowanym na to miejsce przez POprawnych figurantem,a dla mnie intruzem!
Czym to znów indywidum owe ciśnienie moje dźwigło? Ano,tym że oczekuje odemnie,abym udawał,że pachnie,kiedy wyraźnie od jego 4liter śmierdzi! Obłudniku ty jeden,zakłamana kanalio trzeba było bąków nie puszczać,a teraz w gacie nie robić! Kiedy zamierza się przyjmować gości to wszyscy domownicy powinni być dożywieni i odziani,a nie tylko ty i twoi kolesie. Mierzi mnie plastikowy uśmiech i cały zakłamany wizerunek,a wręcz ochydne jest to,kiedy ktoś używa wody pachnącej nie wypucowawszy należycie swoich "pachnących-inaczej" 4liter. POmylony POrządku Rzeczy nie POuczaj mnie,jak się mam zachowywać,bo sam nie POsiadasz krzty kultury i ogłady! PrzyPOmnij sobie,coś sam mówił i robił,jak przy trumnach chichotał,jak twoi kolesie Gieremek do Brukseli,a Kwaśniewski do Berlina wylewać łzy i kląć na mnie po wygranych przez PIS latali! Kto sr** w swoje gniazdo?! Wyliczać ci więcej? Proszę masz ty... POludziu linka i odśwież sobie zniszczoną nadmiarem cholesterolu z tłustych mięs pamięć! 


Bujaj się!!! 

http://niepoprawni.pl/blog/1586/cytaty-z-po-prawnej-partii-milosci

Wielu,jednak ma rację określając mnie jako oryginał,bo ze swoimi poglądami do tego świata nie pasuję. Nie umiem,choć może raczej nie chcę,a wręcz nie mogę,kierowany jakimś wewnętrznym głosem upodabniać się do otoczenia niczym kameleon. Nie pędzę na oślep w kierunku,jakim powieje wiatr i nie kleję się do nikogo tylko na wzgląd,że posiada pieniądze,czy władzę oraz nie robią na mnie wrażenia najwyżej sięgające koneksje. Tylko czysta,uczciwie zarobiona kasa i władza będąca nie pracą,lecz służbą społeczeństwu zasługują na szacunek,a wszystkich,którzy swą siłę i pozycje wykorzystują do łupienia i gnębienia innych bezapelacyjnie ganić i tępić. Czyścić pole-kraj z coraz bardziej pleniących się chwastów,co odbierają życiodajne składniki polskiej uprawie. Jak pielęgnować młode i słabe roślinki,kiedy chwasty od samego siewu ograniczają dostęp słońca rzucając na nie swój cień?! Ile z nich będzie w stanie przebić się i wyrosnąć,aby dla Tej Ziemi wydać godny plon?!
Nasza rola to dziś plewić!

http://www.mmostrowiec.pl/artykul/raport-z-europola

Nie życzę sobie kąśliwych uwag,bo móje polityczne CV jest prawie,jak czysty kryształ. A,prawie,bo... dałem się nabrać Bolkowi i wybory 4czerwca1989. Pocieszam się,że nie tylko ja,ale nadal mam do dziś sam do siebie o to żal. Wstyd mi przedwieloma ludźmi,że kiedy Oni starali się przekazać mi Prawdę,to ja nie dałem i wtedy wiary i tkwiłem w obłudzie.Dziś jedyne,co mogę to uderzyć się w pierś i powiedzieć-przepraszam. Razem z ś.p. Lechem Kaczyńskim rozstałem się z Wałęsą i od tego czasu do dziś określam się "Kaczystą". Tak,że wielu z napływowego elementu po wygranych w 2005 przez PIS wyborach nie ma prawa traktować mnie z góry! Nie pozwolę sobie na to,aby jacyś stołkowi karierowicze,co prywatnie działania partii dzięki,której istnieją i z niej żyją traktują z przymrużeniem oka . Ze względu na Prezesa,którego darzę zaufaniem i mimo tego,że do PIS mnie nie chcieli to... dopuściłem się samowoli i uzurpuję sobie prawo Jego stronnikiem być. Mam gdzieś wszelkie złośliwości i o ile warunki mi na to pozwolą,to zamierzam nadal starać się,aby w obaleniu POokrągłostołowego POrządkt mieć,choćby skromny udział. PIS podobnie,jak inni nie jest wolny od zniewolonych przez strach,czy też żądzę kasy,lub kariery ludzi,ale jako największa polityczna siła daje realne szansę,aby POukładaną w Magdalence Polskę zmienić. Z grupki osób skupionych wokół Braci Kaczyńskich wyrosła znacząca w kraju siła i choć Jarosław Kaczyński nie ustrzegł się pewnych błędów,jak każdy człowiek,a za które ja osobiście winię raczej ludzi odpowiedzialnych za partyjny marketing-to ... Czy się to podoba,czy też nie- to uważam,że dziś to Prezes wspólnie z Szefem NSZZ Solidarność udostępniając pozostałym ze środowiska patriotycznego miejsca w pierwszym szeregu powinni nas poprowadzić we Wspólnym Marszu w obronie wolności i godności. Jest czas,Najwyższy Czas,aby skończyć z PRL-BIS i wywrócić Okrągły Stół! Pora zacząć budować od nowa - przyjazną uczciwym ludziom i niezależną od obcych RP! Każdy,kto będzie się ociągał,
lub sabotował poprzez stawianie warunków nie działa dla dobra wspólnego i jawi mi się,jako Polski wróg. Czas politycznej zabawy i figlów,już minął,bo pod Smoleńskiem i Łodzi polała się krew! Codziennie umierają ludzie z braku właściwego leczenia oraz leków,bo ich nie ma,lub ich na nie niestać! Wielu ginie w przeróżnych wypadkach do których dochodzi przez biedę,bo wynikający z niej stres powoduje brak ostrożności. Kto porwał się na takie analizy? Napewno nikt,bo nikt nikomu nic nie udowodni,ale daję głowę,że tak jest! Następuje codzienna eksterminacja naszego narodu! Ktoś,kto udaje,że tego nie zauważa zaślepiony patrzeniem na czubek własnego nosa jest zwykłym ślepcem i dopuszcza się grzechu zaniechania. Każdy,kto to przeczyta i na sytucję w kraju pozostanie obojętny niech się boi własnego sumienia,które nie da już spokoju i od tej pory zacznie gryźć. Ja zrobiłem swoje-posiałem właśnie ziarno w nadzieii,że dla narodowej wspólnoty,dla Polski,coś w czyjejś głowie z niego wykiełkuje. 

http://youtu.be/K5gEmKN6CMQ

 

HOME - baltowcom

Brak głosów

Komentarze

Co za buźka! Skąd my to znamy? A, rzeczywiście: za komuny robili to samo!

 

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
3
Vote down!
-4

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#251276