Kontynuacja to przyszłość Fromborka, czyli NIC

Obrazek użytkownika Koteusz
Blog

Tak brzmi hasło wyborcze KWW „Strażacy” (to znaczy bez „czyli NIC”), które jako kandydata na burmistrza proponuje mieszkańcom Krystynę Lewańską (burmistrz od dwóch kadencji).
Hasło, jak hasło można powiedzieć, ale dla mnie rzucające nowe światło na poczynania dotychczasowej pani burmistrz.
Znając jej dotychczasowe dokonania spodziewam się, że to pomyłka, bo zapewne nie chciała ona ujawnić, że nic nie będzie robiła, jeśli zostanie wybrana ponownie. Nie chcę jej przy tym zarzucać, że do tej pory nic nie zrobiła, coś tam dokonała, ale w mojej ocenie nic nadzwyczajnego, nic aż tak ważnego dla rozwoju miasta i gminy, nic aż tak istotnego, żeby warunki życia mieszkańców gminy Frombork uległy poprawie.
Podsumowując: umownie rzecz biorąc dla mnie jest to NIC, gdy znam możliwości, jakie posiada taki gospodarz gminy, jakim jest burmistrz wspierany w swych działaniach przez radę. Dlatego dla mnie jest to umowne NIC.
Wyobrażacie sobie, jaki to jest trud kontynuować NIC? I zapewne zdajecie sobie sprawę, że kontynuacja NIC może przynieść rozwój takiej gminy jak Frombork? Toż to trzeba się natrudzić co niemiara! Przy pomocy grupy radnych oczywiście, których wybiorą mieszkańcy, którym podoba się kontynuacja NIC.
To znaczy coś jednak ta kontynuacja przyniesie w przypadku wyboru Krystyny Lewańskiej na trzecią kadencję. To pewne jak w banku! Tyle, że należałoby zmienić hasło wyborcze. Na jakie? A na takie:
Kontynuacja to przyszłość Krystyny Lewańskiej!
Niekoniecznie przyszłość innych.
 

 

Brak głosów

Komentarze

Skoro Pani Lewańska była przez 2 kadencje burmistrzem Fromborka to chyba ktoś ją wybrał, bo sama siebie na ten stołek nie wybierała. Tego ordynacja wyborcza nie przewiduje. A że startuje na 3 kadencję? Trzeba poczekać na wyniki wyborów a nie gorączkować się już teraz, bo to wygląda na agitację wyborczą na rzecz kogoś innego.

Szpilka

#106194

A powiesz na rzecz kogo? Tak konkretnie.

Bo ja tu widzę jedynie agitację PRZECIW dotychczasowej burmistrz. I tylko to tutaj widać. Nic więcej.

pozdr
Koteusz

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#106213

to oznacza dążenie do wyeliminowania tego kogoś, a to zawsze odbywa się na czyjąś inną korzyść. Takie są reguły gry.

Szpilka

#106225

Przecież nie mówię, że nie. A korzyść będzie moja, osobista, bo mam dość nieróbstwa i nieudolności w zarządzaniu byłej I sekretarz PZPR. 8 lat, to i tak za dużo, dla niej. dalsze jej trwanie na stanowisku to nieszczęście dla Fromborka, a nawet 7 nieszczęść.

pozdr
Koteusz

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#106232

co nie działa, od stu dni?

#106215

#106224

Ty się w końcu zdecyduj, bo nie wiem na które pytanie mam odpowiedzieć. :)

pozdr
Koteusz

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#106233

od dwu stu dni.

#106245

Ty czasem nie próbujesz sprawy skomplikować jeszcze bardziej? Takie wrażenie odnoszę! :)

pozdr
Koteusz

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#106248