Nie zagłosował ani jeden Polonus

Obrazek użytkownika Wychodźca
Kraj

30 tysięcy turystów na zakupach w Nowym Szczurojorku i w Szikago wybrało Jarosława Kaczyńskiego na posła. Natomiast drugie 30 tysięcy Lądkowiczów dorzuciło głosy do urny w okręgu W-wki Śródmieście z napisem “sopotczanin Tusk”, zawierającej w sumie 534241 głosy. Głosy zliczali na oko mężowie i żony zaufania wybrani i wybrane spośród starszych oficerów WSI, znajdujących się w owym okresie w chwilowej niełasce rządu IV RP, która to niełaska jak wiadomo kołem się toczy i na pstrym koniu jeździ.

  • ]]>Kaczyński Jarosław]]>, PiS liczba głosów: 273684 lub 1) Kaczyński Jarosław Aleksander 144 343 głosów w tym 14 tys. zakupowiczów w Nowym Szczurojorku (w zależności od źródełka liczba waha się między 273684 und 144 343 głosów - Akeksander ma mniej a Jarosław więcej :mrgreen: )

]]>O niewpuszczeniu do Polski międzynarodowych obserwatorów wyborczych]]>: “Kaczyński przelicytował Łukaszenkę.”

]]>Polska odmówiła zgody na przyjazd obserwatorów OBWE na wybory parlamentarne]]>

W uniwersalnym międzypaństwowym okręgu W-wy Śródmieścia nie zagłosował ani jeden Polonus. Ś.p. papież też nie głosował. Brzezińscy nie głosowali. ]]>Kobylańskiego]]> nie wpuszczono do lokalu. W świetle zerowej frekwencji Polonii w głosowaniu wyprasza się uprzejmie ]]>jakiekolwiek uwagi]]> na temat przeważania szali przez emigrację. Emigracja nie głosowała :!:

734 511 ważnych głosów w okręgu wyborczym nr 19 zawierający W-wkę Śródmieście - w tym ok. 60 000 głosów oddanych za granicą, w tych 60 tys. ZERO głosów polonijnych. Urzędnicy konsulatów wraz z pracownikami innych firm misyjnych RP dzielnie wspomogli zakupowiczów. Również 30 tysięcy z ponad miliona Lądkowiczów udało się do urn W-wki Śródmieście. Jest to tzw. ]]>2 procent wiernych synów macierzy]]>, co to dopiero wczoraj wylądowało na dworcu Victoria. ]]>Czytaj wiecej »]]>

Brak głosów