Tajemnice Madame Grodzkiej.

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Bardzo poważnie należy się zasmucić kandydaturą pani/pana Grodzkiego. Problem jest wielostronny, wszyscy zajmują ją się jej seksualnością, a problem być może leży zupełnie gdzie indziej. Mnie osobiście posiadane przez nią lub nie, narządy zupełnie nie obchodzą. Przecież Grodzka to stary wyjadacz, nie żadna polityczna dziewica. Jeżeli ktoś tutaj kogoś wykorzystuje, to stawiam, że to Grodzka wykorzystuje Palikota, żeby zrobić, w zasadzie to kontynuować, swoją karierę polityczną. Bardzo prawdopodobne jest, choć, oczywiście mogę się mylić, że to wszystko jest koszmarną ustawką. Pod względem odwracania uwagi opinii publicznej od spraw naprawdę ważnych, współpraca Tuska z Palikotem przebiega doprawdy wyśmienicie. Winiarz z Biłgoraja tym razem daje premierowi szansę na wykonanie przepraszającego gestu w stronę środowisk liberalnych, po ubiegłotygodniowych głosowaniach nad związkami partnerskimi.

Co mamy cenić? Delikatne uczucia, wrażliwość, czy też dowiedzione kontakty z przeszłości? Faceta, co się szkolił w Moskwie i na koniec zafundował sobie (tylko czy na pewno?) przerobienie na kobietę? Niedawno odnalazła się jedna z teczek paszportowych Krzysztofa Begowskiego, która rzuca zupełnie nowe światło na przeszłość Anny Grodzkiej.

Muszę tu rzucić cytatem: Błyskawiczna kariera - Krzysztof Bogdan Begowski urodził się 16 marca 1954 r. w podwarszawskim Otwocku jako jedyny syn Kazimiery i Józefa, żołnierza zawodowego Ludowego Wojska Polskiego w stopniu pułkownika. Niby nic, co komu do tego, ale jednak. Był m.in. w Moskwie i Rostowie w lipcu 1982 r. na seminarium szkoleniowym - strona zapraszającą był Komsomoł - komunistyczna organizacja młodzieżowa, jeśli ktoś jeszcze pamięta. Jako sekretarz Komisji Informacji Rady Naczelnej ZSP w 1984 r. był w NRD - Berlinie Wschodnim i Lipsku - na wizytacji firmy Reprotechnik. Jako dyrektor i redaktor naczelny studenckiej oficyny wydawniczej Alma Press pojechał też na Kubę w Brygadzie Młodzieżowej im. R. Mialowskiego, do Jugosławii oraz do Austrii do firmy Sony. Co ciekawe, na dokumentach wyjazdowych Krzysztofa Begowskiego Ministerstwo Spraw Wewnętrznych odnotowało, ze "wpis w książeczce wojskowej nie wymaga dalszych wyjaśnień", co oznaczało, ze za osobę wyjeżdżająca gwarancje brały wojskowe służby specjalne PRL. Krzysztof Begowski posługiwał sie paszportem uprawniającym do wielokrotnego przekraczania granicy, na który w czasach PRL mogli liczyć powiedzmy, nie wszyscy i nie tak łatwo. Wśród znajomych Krzysztofa Begowskiego z lat 80. można znaleźć nazwisko Aleksandra Kwasniewskiego, Marka Siwca, Jaroslawa Pachowskiego, Stanislawa Cioska, Wlodzimierza Czarzastego, Slawomira Cytryckiego, Ryszarda Kalisza czy Wieslawa Kaczmarka. To przydługi być może cytat z blogera Naocznego.

Trudno jest bronić godności osoby, która ze swojej przypadłości robi sztandar do walki politycznej. Mnie osobiście bardzo irytuje robienie użytku ze swojej seksualności. I to obojętnie czy homo czy hetero. Ale to ja. Każdy jest inny. Ale może się zdarzyć, że to wszystko tylko przykrywka dla naiwnych pięknoduchów, że niby ach, jak pięknie Grodzka reprezentuje gejów i kogo tam jeszcze, gdy naprawdę sekret polega na wojskowej przeszłości Grodzkiego. Wcale nie będę zaskoczony, wszak pod latarnią najciemniej. To trochę tak, jakby ktoś odciągał uwagę od swego udziału w kradzieży samochodów, eksponując swoje udziały w Amber Gold, na przykład. No, przykład głupi, świeży, niech będzie zabór kapci przed laty zamiast tego. Dyskusja o kapciach niewątpliwie zdominuje dyskusje o samochodach. Albo o niezapomnianej wycieczce w góry.

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w „Gazecie Polskiej Codziennie”, „Warszawskiej Gazecie” i w Freepl.info. Jest też już nowa książka, „Alfabet Seawolfa”!
http://multibook.pl/pl/p/Tomasz-Seawolf-Mierzwinski-Alfabet-Seawolfa/2408

Brak głosów

Komentarze

Mam bardzo podobne odczucia co do całości.

"Faceta, co się szkolił w Moskwie i na koniec zafundował sobie (tylko czy na pewno?) przerobienie na kobietę?"

Co do tego "czy na pewno", też się czasem zastanawiam - jeśli jednak nie - to byłby numer na miarę szefa tej partii.

Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328643

..Bęgowski na pewno genitalia ma , bo gdyby nie miał cienko by gadał...może dożyjemy czasów, gdy grodzki dziwoląg nagle stwierdzi, że on tranzystorem nie jest ...bo w sumie to on zawsze czuł się lesbijkiem i takim już zostanie, a lesbijek przecież genitalia może mieć...i znów z Anny zrobi się Krzysiu...i tak w kółko i do usranej śmierci..pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#328657

Nie koniecznie musi genitalia mieć. Wykastrowany facet po zmianie głosu nie zacznie mówić falsetem. Ponoć przy zmianie
"faceta" na "babę" zmiana głosu jest jedną z trudniejszych rzeczy do zrobienia.

Ale paradoksalnie, to też przemawia za ściemą bo przecież ci tajlandzcy szpece od zmian "pci" słyną z kunsztu. Więc, albo chłopak przyoszczędził i poszedł do lokalnego ekwiwalentu Jan Krzak i Synowie, Operacje Zmiany Płci Sp. bez odpowiedzialności" albo to ściema.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#328686

Poznałam kiedyś, w czasach studenckich, faceta, dość młodego, który przedtem podobno był kobietą. Mówił nadal wysokim głosem, nawet bardzo wysokim.
Mówiło się, że jest konfidentem, ale nie wiem tego na pewno, kontakty moje z nim były sporadyczne i szybko się urwały.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328795

 Igrzyska jakie dość często robi się obecnie w POlsce dość skutecznie zaciemniają nieudolność rządzących i ukierunkowują opinię publiczną na manowce. Dodatkowo spora grupa elektoratu uwielbia skandale dziwaczne zachowania swoich przyszłych idoli. Np pokazanie swojej nagości, niemoralne zachowania, przekręty finansowe ... to niekiedy powiększa elektorat. Mamy tego liczne przykłady z przeszłości. A zmiana płci i to jeszcze wbrew poglądom "ciemnoty" to zupełnie wystarcza aby zyskać poparcie. B.niewielu obchodzą programy,poglądy.. a nawet przeszłość. Liczy się "nowoczesność" , "awangarda moralna". I to czy się podoba czy nie podoba nie wazne - jest skuteczne. Nie nalezy się dziwić, ze idioci wybierają ... idiotów.  A ostatecznie kogo mają wybierać ?!   

Vote up!
0
Vote down!
0
#328666

duzo napisano min tu:
http://niezalezna.pl/37942-anna-grodzka-wielka-mistyfikacja

Vote up!
0
Vote down!
0
#328678

Te dawne "znajomości" wyjaśniają zacieśniajacą się współpracę Palikota z Kwaśniewskim oraz nagłe przejście Siwca do tej samej partii. Wyjaśnia też tak "nagłą popularność i sukces wyborczy" Ruchu Palikota. Najważniejsi jeszcze ciągle w Polsce są promotorzy. Jedno mnie dziwi ciągle - czy ONI liczyli na to, że to się nie wyda, czy już się po prostu z nikim nie liczą, wg zasady - nie mam pana płaszcza i co mi pan zrobi?

Vote up!
0
Vote down!
0

Anka1

 

#328716

Jak czytam niektóre komentarze, to widzę, że wielu polskich patriotów daje się prowadzać służbom PRL-bis za przysłowiowy nos a właściwie za fiuta. Jakie to ma znaczenie czy Transciciolina-marszłkini ma jaja, czy ich nie ma, przecież nie to jest ważne. Nawet fakt jej kandydatury jest nieważny i bez znaczenia. Co nas obchodzą przetasowania personalne tej czerwonej zgrai ? Guzik nas to powinno obchodzić. To tylko kolejna mająca nas zbulwersowac przykrywka.
Skończył się temat prokurwatora Stuleyki, to specjaliści od socjotechniki mas wstawili następny o Andriu-Transsexo.

Może zamiast zajmować się czerwonymi transqurwami, zastanowić się lepiej nad tym co ministru Nowaku klęczący teraz w Brukseli i żebrzący o odblokowanie transzy drogowej obieca biurokratom z UE w zamian za zwrócenie ochłapu.
Bo ja się domyślam. Prawdopodobnie nieratyfikalność traktatu klimatycznego lub przepisów dotyczących zakupu przez cudzoziemców polskiej ziemi.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#328734

Czasem trzeba się trochę pozajmować głupotami... żeby nie zgłupieć. ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#328739

Fakt, jaja są do zabawy i czasami warto na ich temat porobić różne wariacje i się nimi pobawić. Tylko, że jak widać bawimy się tymi jajami(lub ich brakiem) prawie wszyscy namiętnie już któryś dzień (a efektu, czyli orgazmu brak), wystarczy spojrzeć na ilość tematów z transnarszłkinią związanych na portalu.
Piękny, łatwy temat do zabawy i obśmiania ad personam, prawda ?
Ja nie piszę się na to, są ważniejsze tematy w Polsce do załatwienia. Skrobnąłem coś w temacie i wystarczy. Jak to mówił mój znajomy : SRAĆ NA GÓWNA.
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#328758

"Piękny, łatwy temat do zabawy i obśmiania ad personam, prawda ?"

Nie wiem, mnie to jakoś nie bawi. Po raz pierwszy w ogóle zabrałam głos w tej sprawie. Gdybym wiedziała, że będę musiała przeczytać taki komęt, to nawet ten raz bym sobie darowała.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328780

I całe szczęście, że sobie Pani nie darowała, w przeciwnym razie nie moglibysmy dojść do konsensusu.
Mnie temat transsexisty po przeszkoleniach wojskowych też nie interesuje.
Czyli pełna zgoda :)
Niech inni zajmują się jego przeszłością i klejnotami.

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#328819

  A nie "byc moze", jak napisal Autor. Powinnismy, zamiast zajmowac sie nieustannie ploteczkami, dyskusjami i wulgaryzowaniem na temat stanu jej cech plciowych, zajac sie jej osoba, bo obojetnie od jej stanu "posiadania" jest ona czlowiekiem, ktory zyl w PRL-u i byl aktywny na arenie politycznej. Wlasnie to powinno byc glownym czynnikiem decydujacym czy jest ona wartosciowym kandydatem na wice-marszalka Sejmu czy tez nie. Tu powinno klasc sie nacisk, na jej plugawa polityczna przeszlosc, ktora, przejmujac nomenklature mlodych i wyksztalconych, "jaskrawo stoi w sprzecznosci z zasadami demokracji", bo spekulacje na temat moralnosci i zasadnosci jej decyzji dotyczacych jej plci i jej za to potepianie, moze jedynie przyniesc efekt odwrotny do zamierzonego, szczegolnie wsrod POstepowych wyborcow. Begowski nie przeszedl przeobrazenia zupelnego w wyniku zabiegu zmiany plci i z szuji nie stal sie aniolem. Zadna operacja takich zmian nie zapewni. Grodzka musi zostac zdemaskowana jako stary przebiegly partyjniak stojacy przy swieczniku a nie jako jej nowe - na podziw mas (ale przede wszystkim ku powiekszeniu wlasnej kasy) wcielenie postepowej i odwaznej ofiary przesladowan mniejszosci w Polsce.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#328828

I właśnie o to chodzi. Jeżeli w ogóle mamy zajmować się Grodzką, to jej przeszłością a nie płciowością.
Tym bardziej, że jak już ktoś mądry wyżej napisał, nie jest wykluczone, że zmiana płci u Grockiej to mega mistyfikacja, spreparowana przez służby.
Cel tej mistyfikacji ? Pociągnąć za sobą kilkaset tysięcy tęczowych (wyborców) w Polsce.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#328849

Dwie uwagi w tym temacie. Pierwsza. W co ten facet się przebiera jest jego sprawą. Przez wkładanie hełmofonu nikt nie staje się czołgistą. Druga zaś, o wiele poważniejsza, jest przyczyna dla której on ten teatr odstawia. Kobieta z niego jest taka sama, jak niedźwiedź z gościa przebranego za białego misia w Zakopanem. Dla mnie to jakiś szwindel. I zdanie na temat kandydatury tego jegomościa na marszałka sejmu. Mam pewien dualizm myślowy w tej kwestii. Może Polska musi dobić do dna aby było od czego się odbić? Chociaż z drugiej strony niepokojącym jest fakt dalszego kompromitowania polskiego parlamentaryzmu. Najpierw Niesiołowski, teraz znowu ten.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329079

Umiłowany Wilku!
Uprzejmie informuję, że zakładam Ruch Obrony Napoleonów w psychiatrykach.
Przekonały mnie media, ze nie ważne kim człowiek jest ale kim sie czuje lub za kogo się uważa.
Toteż za wielce niehumanitarne uważam przetrzymywanie wielkich ludzi takich jak Napoleon, Einstein itp w szpitalach psychiatrycznych -takie dobra narodowe nie powinny się marnować w zamknięciu.
Sama też zaczynam rozważać, czy aby na pewno jestem pralinką, muszę posłuchac czy czasem mi w duszy nie zagra jakaś caryca Katarzyna (wypirzyłabym Putina migiem) czy inna Mata Hari (może posadka w ABW?)
Jak coś mi zagra, dam znać.
A póki co, pozdrawiam!
Pisz Wilku, bo nałóg czytania Ciebie nie lubi odwyku.

Vote up!
0
Vote down!
0
#330736

Stork

Każdy Polak powinien obejrzeć ten nominowany do Oscara film. Każdy powinien zastanowić się co nas czeka, gdy już oddamy nasze państwo i suwerenność obcym. Zobaczcie co z Palestyńczykami ( dziedzicami tamtej ziemi ) robią Żydzi. Nas czeka to samo, zresztą już to raz z nimi przeżyliśmy: wasze ulice, nasze kamienice. Oni powoli przejmują nas kraj w posiadanie. Jeżeli nie wyjdzie im z Iranem będą chcieli zrobić sobie tutaj swoją ziemię obiecaną. Czy będziemy mieli tyle hartu ducha co Palestyńczycy ? 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Stork

#330832