Jarosław przed sądem, czyli nadzieja.

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Dla wielu dzisiejszy dzień jawi się w kolorze nadziei ( nadzieji???). Czyżby wreszcie się udało?

Otóż, zauważyłem, że wśród obiektywnych i neutralnych tytułów , typu „Marta Kaczyńska żyje w ekskluzywnej dzielnicy”, „Jarosław Kaczyński nie jedzie na beatyfikację i nie pojedna się”, jest dzisiaj tytuł, który wielu ludziom podniesie ciśnienie i wprawi w euforię, wreszcie!!!

“Jarosław Kaczyński jako prezes PiS pierwszy raz usiądzie przed sądem karnym na ławie oskarżonych. Proces o pomówienie wytoczył mu b. szef MSWiA i prokurator krajowy Janusz Kaczmarek. Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił decyzję sądu rejonowego o umorzeniu sprawy. W uzasadnieniu podkreślił, że "debata publiczna nie uprawnia do dyskredytowania przeciwników przy użyciu pomówień". I że Kaczyński będzie musiał dowieść prawdziwości swych słów.

Kaczyński w 2008 r. we "Wprost" zarzucił Kaczmarkowi, że tkwił w "układzie", w wywiadzie dla "Gościa Niedzielnego" - że "blokował śledztwa", a na spotkaniu w Tarnowskich Górach nazwał Kaczmarka "agentem śpiochem".

Tymczasem, zgodnie z prawem, osoby skazane prawomocnym wyrokiem sądu nie mogą kandydować do parlamentu. Jeśli więc Jarosław Kaczyński przegra w pierwszej instancji, pozostaje mu tylko nadzieja, że sąd apelacyjny nie zdąży rozpatrzeć odwołania przed jesiennymi wyborami.”

Wygląda na to, że dzielnym redaktorom pozostaje nadzieja, ze jednak sąd zdąży. Otóż mam dla nich złą wiadomość, nie doczytali dokładnie, coś im tam zadzwoniło, ale nie w tym kościele. Zasada o niemożności kandydowania nie dotyczy oskarżenia prywatnego. I tyle tej radości. Szampana w redakcji można spróbować, skoro już otwarty, ale potem resztę lepiej schowac do lodówki, na kiedy indziej.

Tyle, bidoki, pisali, jak to Jarosław się ostatecznie tym razem (za każdym razem jeszcze bardziej ostatecznie i jeszcze bardziej nieodwołanie) skompromitował , pozbawił zdolności koalicyjnej i każdej innej, zawiódł nadzieje , oszukał, obraził, ośmieszył, wykluczył poza nawias demokratycznej debaty, że w końcu , z samej litości Jarosław mógłby ich podsłuchać i odejść, żeby już się tak nie szmacili i nie kompromitowali, a on nic! Co za perfidia!

Ale nic nie trwa wiecznie! Nie udaje się perswazją, to rozgrzany sąd załatwi sprawę. Nie dał rady Giertych, to walniemy Kaczmarkiem!

Pomijam już fakt, że trzeba nie mieć poczucia obciachu i wstydu, żeby w tej sprawie trzymac kciuki za Kaczmarka, który nie siedzi w kiciu tylko i wyłącznie dlatego, że Sąd Najwyższy uznał, że owszem , kłamał, ale miał prawo kłamac w swojej sprawie, w ramach swoistego prawa do obrony. Podkreślam, nie odmowy zeznań, ale kłamania. Moim skromnym zdaniem, jest to orzeczenie kuriozalne, unieważniające sens odbierania przyrzeczenia w sądach i prokuraturach, pouczania o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań i w ogóle przesłuchiwania kogokolwiek, skoro można łgać w majestacie prawa. Tak uważam. No, ale może ja jakiś głupi, albo chory jestem.

No, cóż, nie jestem sądem, zatem nadal mogę zadać panu Kaczmarkowi, jak obywatel osobie niegdyś publicznej ( a teraz osobie przypominającej mi panie pracujące w domu publicznym), pytanie- po co szedł do tego Mariotta i czemu kłamał? Po co było fałszywe alibi? Przy okazji, fałszywe alibi też jest już legalne, bo udzielone wszak w ramach tego samego prawa do obrony!

Człowiek , który tak postępuje, jest w moich oczach ( i niech mnie pozywa, niech udowodni, ze w moich oczach nie jest, hi,hi!) bezczelnym kłamcą bez honoru, nawet, jeśli miał jakies kuriozalne prawo być bezczelnym kłamca bez honoru. W końcu poza pokrętną kazuistyką jest jeszcze zdrowy rozsądek i poczucie elementarnej przyzwoitości. Albo jej braku.

Może by Kaczmarek w końcu to wyjaśnił? Nie będziemy odbierać przysięgi, bo od Kaczmarka nie ma sensu odbierać niczego takiego. Dawniej nazywało się to brakiem zdolności honorowych, a teraz nazywa się różnie, „nieudaną próbą asertywności”, jeśli łajdactwo popełnia dygnitarz PO, „realizacją prawa do obrony w panstwie prawa” , albo po prostu łajdactwem, wymiennie.

A co do sądu, no, cóż, po tych wszystkich rozgrzanych sądach, kuriozalnych wyrokach, wszystkiego można się spodziewać, także skazania Jarosława na przeprosiny wymalowane na widocznej stronie Księzyca, albo wyskrobane na powierzchni płaskowyżu Nasca szczoteczką do zębów. Nie należy się tym przejmować, ewentualnie po wyborach wrócic do lustracji tego środowiska. Pamiętam pełną goryczy wypowiedź Strzembosza wiele lat temu kończącego kadencję w Sądzie Najwyższym, że środowisko nie oczyściło się nawet w symbolicznym zakresie. Oczywiście! To była niezwykle naiwna wypowiedź, wrecz rozbrajająca.

Ba, od tego czasu okazało się, ze ten system ma znakomitą zdolność samoreplikacji, ze młodzi sędziowie i sędziny wydają wyroki jeszcze bardziej surrealistyczne, niż stare PRLowskie trepy, ot jak ten , nakazujący Wyszkowskiemu popełnic przestępstwo, czyli ogłosić kłamstwo, że Bolek nie był Bolkiem, mimo, iż w międzyczasie Bolek sam osobiście się przyznał. Nie wykona- przestępstwo, wykona, też przestępstwo. Kafka by tego nie wymyśli, a polscy sędziowie, owszem!

A, skoro już jesteśmy przy tych sądach, to zamieszam listę spraw sadowych, którym PO i rozgrane prokuratury usiłyłowły przygwoździć zbrodnie kaczyzmu- macierewizmu przeciwko ludzkości, tylko im nie wyszło. Przytaczam, bo o ile rozpoczęcie tych spraw jest nagłaśniane we wszystkich możliwych mediach , łącznie z telewizjami przemysłowymi i monitoringiem ruchu ulicznego, tak ich żałosny koniec jest jakoś tak, skromnie, po cichutku przemilczany.

Spis nie jest kompletny ale przytaczam tak, jak znalazłem na forum dziennika, bo warto, by został zauważony i zarchiwizowany. Dziekuję anonimowemu komentatorowi!

2009-08-04 - Nie ma żadnych dowodów, że policja, CBA czy ABW za rządów PiS nielegalnie stosowały podsłuchy telefoniczne. Tak uznała zielonogórska prokuratura i umorzyła tajne śledztwo prowadzone w tej sprawie.

2009-10-06 - Minister rządu PiS, Zbigniew Ziobro nie działał na szkodę interesu publicznego orzekła płocka prokuratura. Śledztwo, w którym płocka prokuratura okręgowa postawiła na początku br. byłemu ministrowi sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobrze zarzut przekroczenia uprawnień i ujawnienia tajemnicy służbowej, zostało umorzone.

2010-02-08- Nie było nacisków na prokuratorów ze strony ich przełożonych i polityków w śledztwie dotyczącym Barbary Blidy - uznała łódzka Prokuratura Okręgowa i umorzyła postępowanie w tej sprawie.

2010-05-10- Sąd w Warszawie uznał, iż czyn który zarzucano Ziobro "nie zawierał znamion czynu zabronionego", a on sam, udostępniając akta śledztwa szefowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu, "działał zgodnie z prawem". Zażalenie Ziobry (obecnie jest on europosłem PiS) rozpatrywał Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia. Orzeczenie w tej sprawie jest prawomocne i nie podlega zaskarżeniu.

2010-05-10-Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze umorzyła śledztwo w sprawie inwigilacji przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Centralne Biuro Antykorupcyjne i policję dziennikarzy w latach 2005-2007, nie stwierdzając przestępstwa.

2010-06-10-Antoni Macierewicz nie musi przepraszać Zygmunta Solorza za swe słowa, że zgodził się on w latach 80. na współpracę z wywiadem PRL orzekł Sąd w Warszawie.

2010-06-10-Poseł Lewicy Ryszard Kalisz ma przeprosić Zbigniewa Ziobrę za swe słowa, że minister sprawiedliwości w rządzie PiS popełnił przestępstwo, ujawniając prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu akta śledztwa w sprawie mafii paliwowej - postanowienie w tej sprawie wydał Sąd Okręgowy w Warszawie.

2010-07-06-Prokuratura Apelacyjna w Lublinie umorzyła śledztwo w sprawie współpracy CBA w latach 2006-2008 ze służbami specjalnymi obcych państw, ponieważ nie dopatrzyła się w niej cech przestępstwa. (...) Prokuratura ustaliła wprawdzie, że CBA współpracowało z licznymi zagranicznymi instytucjami służb specjalnych mimo braku ustawowych podstaw, jednak współpraca ta nie wyrządziła szkody w interesie publicznym.

2010-09-30-Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie umorzyła śledztwo dotyczące przekroczenia uprawnień przez b. zastępcę Prokuratora Generalnego Jerzego Engelkinga podczas konferencji prasowej w sierpniu 2007 r. Powodem umorzenia jest brak "ustawowych znamion czynu zabronionego".

2010-10-13- Nie było nieprawidłowości w zakresie stosowania technik operacyjnych w stosunku do dziennikarzy w latach 2005-2007 oświadczył przewodniczący sejmowej komisji ds. służb specjalnych Janusz Krasoń (SLD).

2010-10-25- Kazimierz Kutz ma przeprosić Jarosława Kaczyńskiego za jego wypowiedzi z listopada 2009 roku orzekł Sąd w Warszawie. Sąd uznał, że Kazimierz Kutz bezprawne naruszył dobre imię Jarosława Kaczyńskiego i nakazał opublikowanie przeprosin w tygodniku "Wprost".

2011-01-05- Prokuratura umorzyła śledztwo dotyczące ujawnienia informacji o prowadzonych przez CBA działaniach w związku z tzw. aferą hazardową. Śledztwo dotyczyło m.in. kwestii przecieków do mediów różnych informacji.

2011-01-19- Warszawski sąd rejonowy umorzył proces karny, który Jarosławowi Kaczyńskiemu wytoczył b. szef MSWiA Janusz Kaczmarek za pomówienie go określeniem "agent śpioch" - poinformował wydział prasowy Sądu Okręgowego w Warszawie. Sąd nakazał b. ministrowi zwrot kosztów procesu. ( tu , oczywiście sprawa wraca na wokandę)

2011-02-21- Poseł PiS Antoni Macierewicz nie musi przepraszać szefa ABW Krzysztofa Bondaryka za nazwanie w 2009 r. "kryminalną sytuacją" pobierania przez Bondaryka pieniędzy od operatora telefonii komórkowej z tytułu zakazu konkurencji - orzekł sąd w Warszawie.

2011-04-04- Prokuratura Okręgowa w Łodzi umorzyła śledztwo ws. dowodów po śmierci Blidy. Według prokuratury nie ma dowodów na to, że ślady i dowody na miejscu zdarzenia po śmierci b. posłanki SLD Barbary Blidy były zacierane.

http://seawolf.nowyekran.pl/

http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

http://niezalezna.pl/users/seawolf/

http://seawolf.salon24.pl/

Brak głosów

Komentarze

Kuriozalna rzeczywistość i w sumie strasznie przygnębiająca. Wydaje się, że również beznadziejna. Bo jak wyleczyć organizm (państwowy), jeśli zamiast wypalać raka, amputować zakażone gangreną członki, jeszcze się tego raka dokarmia, a w ostatnie zdrowe fragmenty krwioobiegu pompuje wszystkie możliwe toksyny?
Naprawa państwa zaczyna się od uzdrowienia wymiaru sprawiedliwości, bo to kręgosłup, fundament i najważniejsze spoiwo w pańtwie.
Każdy zna tę oczywistą prawdę, ale naszym polskim światem rządzą skundleni, tchórzliwi sędziowie i prokuratorzy. Różni TW z szemraną PRL-owską przeszłością obsiadują stołki trybunałów, nie wspominając o zawszonej ruską gnidą pewnej platformie, na której gnieżdżą się splątnani wzajemnymi zależnościami tuski, bronki, schetyny, grady, grasie, zbychy, miry, kaczmarki, giertychy et consortes. Strasznie ich dużo się namnożyło i każdy z nich chciałby możliwie jak największy kawałek sukna wyrwać dla siebie, bo dla nich Polska, to „postaw czerwonego sukna, z którego starają się chwycić odpowiednio duży kawałek” (cytując Bogusława Radziwiłła). Każdy sprawiedliwy, który ma odwagę mówić głośno o ich grzechach i, co gorsza, czynnie przeciwstawiać się tym grabieżczym praktykom, zagraża im śmiertelnie. Dlatego za wszelką cenę chcą takich śmiałków uciszyć, zniszczyć, zdeptać, może nawet pozbawić życia...?
JKaczyński i AMacierewicz są tymi śmiałkami, naczelnymi chirurgami, którzy oprócz wiedzy teoretycznej potrafią działać skutecznie i, co ważne, mają czyste ręce - nimi gotowi są wyciąć zarażoną tkankę. Zatem nosiciele wirusa, nie mogąc ich zaifekować, zrobią wszystko, aby nie dopuścić do kolejnych prób operacji pod kryptonimem "uzdrowienie Polski".

Chrońmy naszych chirurgów, bo są dla nas naprawdę bezcenni i chyba niezastąpieni.

Pozdrowienia.Ursa Minor

Ursa Minor

#155570

to o czym się w mediodajniach nie mówi, cytować na stronach swoich miast, tam przecież wchodzi wiele osób, i wszędzie gdzie tylko można.
germario

"Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak - nie za nie,
Bez światło-cienia...
Tęskno mi, Panie..."
CKNorwid

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#155558

Ach Sądzie..Sądzie,ludzi ty nadziejo,
Ślesz swe wyroki, a oni się śmieją.
Sąd to budynek, a w nim sędzia siedzi,
Co wyrok wyda - zdziwienie gawiedzi.
Wszak przecież Kodeks jest w randze- ustawy
On nakazuje, jak prowadzić sprawy.
Sędzia nie może swojego rygoru,
Wplatać do sprawy i rozstrzygać sporu.
W dawnej komunie wszyscyśmy wiedzieli,
Że sąd osądzi, jak sobie pościeli.
Władza, to władza, Sąd zaś do obrony,
By jej majestat nie był obrażony.
Zmienił się ustrój, wraz z naszą nadzieją,
Że sądy również na lepsze się zmienią.
Toż trzecia władza stanęła za nami,
By sądzić waśnie między Rodakami.
Myśmy wierzyli. Lecz jak i dlaczego?
Obrała kierunek działania innego.
Gdy ma przed sobą zwykłego człowieka,
To go kodeksem na wylot przewleka.
Gdy ktoś z "układu", zaś przed Sądem stanie,
To Sąd stosuje inne rozeznanie.
Stosuje swoje wykładnie ustawy,
Niekiedy różne od istoty sprawy.
Ciągną się sprawy całymi latami,
Aż do zaniku pamięci za nami.
Gdy się oskarża, wielkie nagłośnienie,
Wyrok po po latach, ciche zaś wspomnienie.
Nie ważne, że ktoś, nie był winien wcale,
Sąd..Taki wyrok.. I po cóż te żale.

Pozdrawiam serdecznie

komar

#155572

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#155582

seawolf!
Ja Cie po po prostu uwielbiam...
Moze nie Ciebie akurat, bo Cie faktycznie nie znam, ale wszystko co piszesz - UWIELBIAM.
Masz cudny umysl, genialny sposob pisania:)
Niech Ci Pan da duzo zdrowia i sily w tym co robisz.
Masz po prostu racje, ale nie kazdy, niestety, potrafi TO wyrazic w TAKI SPOSOB jak Ty.
Powinienes wydac te wszystkie teksty, ktore piszesz.
Jestem pewna, ze ludzie kupiliby te genialne felietony zebrane do kupy (sorry, w ksiazke).
Wiem ze nie o to Ci chodzi, Seawolfie, ze piszesz "bo musisz", bo tak czujesz i uwazasz, ale mysle ze trzeba to Twoje pisanie dac pod strzechy, dla podniesienia ducha w Narodzie.
Jest Was wspanialych Blogerow tylu!
Dzieki Bogu!
love!!!! (jestem od wielu lat mezatka, nie o to chodzi)
pozdrawiam serdecznie i niepoprawnie!

#155589

-na zbicie termometru , czy goRączki "POrozgrzewanych sędziów" ...

seawolf: „kłamał, ale miał prawo kłamać w swojej sprawie, w ramach swoistego prawa do obrony. Podkreślam, nie odmowy zeznań, ale kłamania. Moim skromnym zdaniem, jest to orzeczenie kuriozalne, unieważniające sens odbierania przyrzeczenia w sądach i prokuraturach, pouczania o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań i w ogóle przesłuchiwania kogokolwiek, skoro można łgać w majestacie prawa. Tak uważam. No, ale może ja jakiś głupi, albo chory JESTem” ... => SYSTEM mini GangSterialnego organizowania - instytucjonalnego bezprawia-
zapewniającego bezkarność politycznym agentom (układu) – przestępczo urzędniczego ROZKŁADU praworządności w Polsce ... ( Obywateli ? )

0d 1998r. dostarczam PROKURATURZE RP twarde dowody POLITYCZNEGO wykorzystywania „służby zdrowia” do mordowania pacjentów .

Bezpieczny (politycznie) rozwój tego gangsterskiego procederu „łowców skór” umożliwia SYSTEMOWA ( przestępcza) współpraca - „urzędników” najważniejszych instytucji „ścigania i wymiaru kar „ - „urzędów” represjonujących Obywateli praworządnych, usiłujących bronić przed urzędniczym bezprawiem, ludzkie kultury Polski.

Od 2000r. policyjne dowody popełnianych zbrodni medycznych, zostały potwierdzone profesjonalną opinią krajowych konsultantów medycznych .

Najtrwalsze NIEPODWAŻALNE dowody rozwoju przestępczości i zbrodni - politycznie zorganizowanych dla zmniejszenia przyrostu naturalnego Obywateli Polski i dewastacji ekonomicznej ich przedsiębiorstw wyTwórczych ... NIC nie znaczą wobec SYSTEMOWEJ mocy parTa(y)jniackiej, stosowanej do BEZPRAWOmocnego umarzania rzetelnych śledztw...[prokurator apelacyjna (broniąca przestępczych umorzeń) - w lipcu 2007r.dostarczyła "prokuraturze krajowej" - twarde dowody swojego współudziału w gansterskiej mafii "łowców skór" jako "adwokat" syndykatu medycznych zbrodni antyobywatelskich)

Uzdrawiające Polskę, patrioEtyczne rzetelne
śledztwa policyjno prokuratorskie, mogłyby w toku uczciwych profesjonalnych procesów SĄDOWYCH, ujawnić Obywatelom Polski - systemowe (partactwo) zabójczo wdrażane (medialnie) przeciwko społeczeństwu Polski.

Tak jak PO-projekty urzędniczego dewastowania wszystkiego
autEnTYCZNIE polskiego „żeby nie zostawić niczego” dla przyszłych pokoleń
( wykolejonych POlitycznie - z patrioEtycznego gospodarowania w każdym miejscu i każDym cZasie ...

Dlaczego polska PRokuratura nie podjęła natychmiast spraw związanych z ( „PRokuratorskim” utajnianiem ZBRODNI antypaństwowych) - PO OCENZUROWANIU informacji z Westerplatte 1.09.2009r. którą przekazał nielicznym Obywatelom Polski – premier Rosji Wł. Putin :

””W STOSUNKACH MIĘDZYNARODOWYCH NIE POWINNIŚMY POSTĘPOWAĆ TAK JAK „LEKARZE” KTÓRZY ZAKAŻAJĄ PACJENTÓW CHOROBAMI, ABY NA ”LECZENIU” ZARABIAĆ””

POdobnie jak pijar PRokuratorzy, którzy ( muszą ?) POlitycznie umarzać kluczowe śledztwa , aby POsystem anty-ludzki zarabiał na rozwoju współCzesnego „inteligentnego” LUDOBÓJSTWA ?

Pozdrawiam
J.K.

Janusz Krzemiński – ojczystegoiowego@interia.pl

#155593

"nadzieja" w tytule zostało napisane wg dawno nie obowiązującej w Polsce pisowni.
Trzeba iść z duchem czasu...

#155608

Łączę się w BULU, hi,hi!
Pozdrawiam ;-)

seawolf

Pozdrawiam ;-) seawolf

#155618

w BULwersującym "rozgrzewaniu sędziów" - którzy "znają się" ( przeważnie w większości) na "uPRAWianiu" szkodliwej wersji zawodu -> "niezawisłego" zawodzenia społecznego zaufania.

"Kłamałem w obronie własnej" - Ojczyzny?

( czy w obronie koniecznej - ZŁOdziejsjkiej korPOracji- syndykatu POlitycznego ukrywania ZBRODNI antyobywatelskich)
Konstytucja RP
Art. 43.

~ Zbrodnie (PO)wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości nie podlegają przedawnieniu.

Art. 44.

"Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie, ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn"

Pozdrawiam
J.K.

#155620

Aleksander Szumanski
Moi Szanowni już wszystko powiedzieli, nie mam więc nic do dodania, ani do odjęcia. A więc po co piszę?
Piszę, ponieważ przeprosiny napisał KUC z KUCOWĄ, a nie żaden Kutz - takiego nie znam.
Z uszanowaniem
Aleksander Szumański

Aleksander Szumanski

#155686

Zastanawiam sie,ile kosztowaly te bezsensowne procesy.Czy ci, ktorzy wnosili sprawy do sadu i klamali bezczelnie, zeby tylko dorwac sie do koryta,nie powinni poniesc za to wszystko kary? Nie znam sie na prawie ,ale logika wskazuje na to,ze oszustwa, pomowienia ,wprowadzanie ludzi w blad szkalujac dobre imie ludzi uczciwych,to jest przestepstwo.Tusk i ta cala banda klamcow powinna byc ukarana.Przeciez ludzie, ktorzy sa na tak wysokich stanowiskach powinni zachowywac sie godnie.Gdzie etyka,moralnosc tych ludzi.Tacy ludzie nie powinni sprawowac wladzy.Uwazam,ze na bilbordach,ulotkach,wszedzie gdzie to jest mozliwe, tego typu informacje powinny sie znalesc. Z takimi informacjami powinnismy docierac do wszystkich,nawet do bezdomnych.Haniebny wyrok dla Wyszkowskiego przechodzi bez echa.Ludzie zaczynaja przyzwyczajac sie do klamst i nie reaguja, machaja reka na wszystko, bo taka krzywda i zlo nie jest pietnowane.Ale tak nie powinno byc.Bratkowski w TVN mowi ,ze partia Kaczynskiego i wszyscy co go popieraja to faszysci.Kto tu jest faszysta? Patrzac na te wyroki ,ktore zapadly to chyba nie budzi watpliwosci,kto jest faszysta.Klamstwo ,pogarda,ponizanie i lekcewazenie ludzi to jest faszyzm? Dla zwolennikow faszyzmu nie jest dopuszczalne isnienie partii politycznych wybranych droga glosowania przez spoleczenstwo.Nie ma takze mowy o wolnosci i rownosci.Faszyzm odbiera prawo uczestniczenia w zyciu publicznym.Czy aprobowanie agresji i terroru jako narzedzi do prowadzenia polityki wewnetrznej nie ma miejsca w naszym kraju? Czy to nie jest przejecie CALKOWITEJ WLADZY NAD PANSTWEM? Prosze mi powiedziec ,czy tego nie doswiadczamy teraz? Dla Tuska nie jest dopuszczalne istnienie innych partii politycznych.Stad tyle agresji i checi zdelegalizowania partii Kaczynskiego.Czy Tusk nie przejal calkowitej wladzy nad panstwem?A wybory? Czy nie sa falszowane?Czy dwudniowe wybory nie sa po to, by mozna je bylo sfalszowac?.Czy my, Polacy ,ktorzy nie popieramy Partii Tuska, czujemy sie wolni ? Bo ja nie! Cale media opanowane sa przez rzadzaca partie.Pod kara kaza nam placic ABONAMENT RTV a nie mamy zadnego wplywu na to, co sie tam dzieje ,kto w tych programach wystepuje.Ludzie ktorzy w rocznice katastrofy smolenskiej przyszli na Krakowskie Przdmiescie i w sposob absolutnie demokratyczny domagali sie prawdy o strasznej tragedii, jaka zdarzyla sie w dziwnej i nie wyjasnionej do tej pory sytuacji, jak zostali potraktowani przez" rzad milosci"? Niesiolowski na pytanie dziennikarza, co sadzi o ludziach ktorz przyszli na Krakowskie Przedmiesci ,z piana na ustach, niemal krzczac mowil "...od kiedy to PIS-owcy to ludzie,przeciez to nie byli ludzie to tylko PIS-owcy..."Kordony policji, ktore caly czas uczestniczyly w tym dniu,popychajac i prowokujac ludzi do agresywnych zachowan, pilnowaly porzadku.Brak jest relacji o tym wszystkim, co sie dzialo w tym dniu w calej Polsce.Zamazywanie prawdy, podstepna walka z kosciolem.Czy to nie jest faszyzm?Bicie staruszkow siedzacych pod krzyzem przez bojowki skrzykniete przez Palikota ,to nie jest faszyzm? Oddanie sledztwa Rosjanom i zamykanie ust domagajacym sie prawdy,to co to jest?Ponizanie starszych kobiet, nazywanie ich moherami,to co to jest?Prowokowanie mlodych ludzi do tego, by zabrali swoim babcia dowody ,aby nie mogly pojsc na glosowanie ,to co to jest?Ja w tym kraju czuje sie okropnie.Wiem,ze nie moge liczyc na pomoc w zadnej sytucji. Jest sto razy gorzej jak za komuny!!!!W tamtym systemie bylo bagno ,a teraz jest gnojowica.Przepraszam za takie slowa ,ale nic innego mi sie nie nasuwa .Czekam z utesknieniem na normalnosc,uczciwosc i zero chamstwa.Pozdrawiam .Jolka.

#155691